Sny erotyczne:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Sny erotyczne:)

Postautor: taka_jedna » 24 lip 2004, 11:19

czy często śnią się Wam sny erotyczne? Może pamiętacie jakieś szczególnie miłe? :) Podzielmy się "doświadczeniami"...a potem wyślemy to do jakiegoś serwisu z opowiadaniami :P
Mi się prawie nigdy nie śni sam seks, tylko ten moment "tuż przed". I jak jestem już tak barrrdzo podjarana to wtedy ktos wchodzi (w śnie) albo po prostu się budzę :( Ale to uczucie po przebudzeniu...mrrrr...dajcie mi tu moje kochanie :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 lip 2004, 11:27

Takie sny nie biorą się z niczego, pewnie miałaś takie przykre sytuacje na jawie...Nie powiem, żebym nie miewał takich snów, ale zawsze kończą się miłym finałem, a jak jeszcze po przebudzeniu leży koło mnie moje Kochanie, to najpierw jej ze szczegółami opowiadam i to ją nakręca, żeby przeżyć na jawie, a mój "niezawodny przyjaciel" już w gotowości i tylko na to czeka. I jak tu nie wierzyć w sny...
Ostatnio zmieniony 24 lip 2004, 17:23 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 24 lip 2004, 14:12

Chybba każdy wiera takie sny. Jednakze pamiętam je jak przez mgłe.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 lip 2004, 14:40

Jednakze pamiętam je jak przez mgłe.

...czyżby to już tak dawno było, a teraz ich nie ma? Sny, w pewnym sensie, są odzwierciedleniem naszych realnych marzeń lub "filmem" z przeszłości.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 lip 2004, 15:32

taka_jedna pisze:Mi się prawie nigdy nie śni sam seks, tylko ten moment "tuż przed".

To witaj w klubie. Mi się zawsze śni do momentu kiedy jesteśmy nago i wtedy koniec, budze się lub dalej nie pamiętam. Pamiętam mój jeden najciekawszy taki sen co utkwił mi w pamięci :). Ale prosze się nie śmiać. To był takie coś, że byłam jedyną kobietą w całym mieście :). Do tego 100 bardzo przystojnych mężczyzn :). I wszyscy zabiegali o moje względy. To było coś.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2004, 16:33

No to nie dziwie ci sie ze obudziłaś sie wsciekła , jak bym sie też obudził wsciekły jak by sie tak mnie sniło 100 kobiet zabiegających o moje wzgledy , a jak juz miało by sie cos dziać to ..... pobudka !!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 lip 2004, 17:26

Mi się zawsze śni do momentu kiedy jesteśmy nago i wtedy koniec, budze się lub dalej nie pamiętam

...i pewnie jak się obudzisz jesteś już mokra i co dalej, myślisz tylko o jednym?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 24 lip 2004, 23:31

no ja tak mam z ta mokroscia ;) A przykrych sytuacji nie miałam, bo dla mnie to przykre nie jest, raczej zabawne ;) I tylko raz miało miejsce. Czesciej się budze niz ktoś wchodzi, po prostu rzadko jest finał :) Jarku, a moze cos opowiesz? :P
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 03:50

Miałem kilka razy sny tego typu... ale rano zawsze zapominałem, co się w nich konkretnie działo. Sny takie u mnie to rzadkość, a szkoda :(
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lip 2004, 08:40

no ja tak mam z ta mokroscia A przykrych sytuacji nie miałam, bo dla mnie to przykre nie jest, raczej zabawne.

...a nie zdażyło ci się przeżyć orgazmu we śnie? Wcześniej, kiedy nie było tak częstego seksu z partnerką jak teraz, moje sny odzwieciedlały moje marzenia i wyobrażenia, podczas których dochodziło do polucji. Teraz takie sny mam coraz żadziej i jest to raczej "film" z miłych chwil we dwoje z przeszłości i nie dochodzi już do polucji, tylko jak partnerka jest obok, to powtarzamy to na jawie.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2004, 09:11

Ja pamiętam tylko jeden z pełnym orgazmem.
Ale takich z sexem (ale bez) było więcej.
I zawsze z tą samą partnerką :)
A u Was? Czy macie różnych sennych partnerów? :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 lip 2004, 10:30

bardzo rzadko mam, nigdy w snie nie mialam samego stosunku, juz czesciej rodzilam ;) , a powiem szczerze, ze przydalyby sie takie milutkie sny.. :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 25 lip 2004, 11:32

Jarek pisze:
Mi się zawsze śni do momentu kiedy jesteśmy nago i wtedy koniec, budze się lub dalej nie pamiętam

...i pewnie jak się obudzisz jesteś już mokra i co dalej, myślisz tylko o jednym?

No wtedy zwykle jestem mokra ale nie zawsze potem jak się obudze to myśle o seksie. Czasami po prostu mam ochote znowu zasnąć. Albo też czasami nagle po przebudzeniu zaczyna mi już przechodzić ochota na seks.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 lip 2004, 12:25

orgazmu w snach nie mam, bo do seksu nie dochodzi :) Raz tylko pamietam sen że się kochalismy w jakimś sklepie w przebieralni i jakis facet na nas patrzył ;)
A co do partnerów..zawsze jest to moj kochany :) Chociaz 2 razy mi się snił romans z innym (ale do niczego nie doszlo)...i straszne wyrzuty sumienia
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 lip 2004, 15:49

Ja tam lubię opowiadać mojej Pani swoje sny po przebudzeniu,a szczególnie te milutkie, erotyczne, ona mi też swoje opowiada. I jak tak leżymy sobie razem, to żeby powtórzyć je na jawie, nie jest potrzebna nawet długa gra wstępna, bo oboje jesteśmy juz tak nakręceni, że tylko wchodzić i jazda. Moja Pani po takim śnie jest tak mokra, że prześcieradło do wymiany. Oboje lubimy takie sny...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 25 lip 2004, 16:07

Ja jak mam miły sen i sie budze to nie w najlepszym nastroju bo niestety to nie rzeczywistosc;:(
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 lip 2004, 20:41

Orgazmy we śnie? zdarzały się..
Przez sny można się zakochać. (znam przypadki) :)

Dziwne, mam kumpla, który wcale mi się fizycznie nie podoba, a śni mi się od kilkunastu dni, z małymi przerwami, niemal codziennie! Sen monotematyczny - w każdym się całujemy, ale za każdym razem jest to elektryzujące..Teraz w jego obecności nie mogę się opędzic od niepoprawnych myśli :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 20:43

gracja pisze:Dziwne, mam kumpla, który wcale mi się fizycznie nie podoba, a śni mi się od kilkunastu dni, z małymi przerwami, niemal codziennie! Sen monotematyczny - w każdym się całujemy, ale za każdym razem jest to elektryzujące..Teraz w jego obecności nie mogę się opędzic od niepoprawnych myśli :)


Może mu o tym powiedz... ;)
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 25 lip 2004, 21:48

Tak tak :D
Niektórzy mówia ze sny czasami sa jakby przepowiednia co moze sie puzniej zdazyc ;)
$GrEgOrY$
buli
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2004, 07:55
Płeć:

Postautor: buli » 25 lip 2004, 21:57

może Twoj kolega ma zdolności telepatyczne i wnika do Twojego snu żeby Cie zdobyć :556:
Oj żeby się tak dało i żebym to ja tak potrafił :562:
buli
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2004, 07:55
Płeć:

Postautor: buli » 25 lip 2004, 22:11

Dziewczyny a nie macie czasem snów w których dwóch panow Was zadowala (jeden w myszke a drugi w kakaowe oczko)?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 25 lip 2004, 22:16

Może mu o tym powiedz...


WIe o snach, nie zna ich tematyki :)

Ja wiem z czego to wynika. Koles jest akobiecy, nigdy nikogo nie mial i nie wysyla zadnych werbalnych i niewerbalnych :) sygnalow w stosunku do kobiet. Nie jest gejem, ale chyba ma jakies kompleksy. Taki facet-nie-do-zdobycia. Z tych, którzy nigdy nie mówią, że mu się ktos podoba. Człowiek - kumpel. I ja chyba podświadomie chciałabym go uwieść ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 26 lip 2004, 00:39

Jarku, Ty to masz fajnie że budzicie się razem i opowiadacie :) Też bym tak chciała, ale niestety trzeba czekać do wieczora :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 27 lip 2004, 12:28

uwielbiam erotyczne sny, przeważnie konczą sie u mnie orgazmem. w snach uprawiam sex z mężczyznami i kobietami. raz miałam taki sen z moim teściem...brrrr, ale doszłam heheheh :D
nie wiem z czego to wynika. szkoda że ostatnio mam ich mniej......
raz obudzilam sie po takim snie i odrazu rzuciłam sie na mojego faceta. miłe wspomnienie :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 lip 2004, 07:58

nie wiem z czego to wynika

W większości przypadków wynika to z niezrealizowanych swoich marzeń na jawie.
Twój teść musi coś mieć w sobie pociągającego.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 28 lip 2004, 10:51

Jarek pisze:Twój teść musi coś mieć w sobie pociągającego.

aaaaaa nie !!!! :689:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 lip 2004, 11:09

Skoro zaliczyłaś ten sen do przyjemnych, zakończonych orgazmem, to coś w tym musi być. Pewnie facet jeszcze w sile wieku, atrakcyjny seksualnie,zalecający się do nie mniej atrakcyjnej synowej...
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 28 lip 2004, 11:34

Jarek pisze:Skoro zaliczyłaś ten sen do przyjemnych, zakończonych orgazmem, to coś w tym musi być. Pewnie facet jeszcze w sile wieku, atrakcyjny seksualnie,zalecający się do nie mniej atrakcyjnej synowej...

oh nie ! zabijesz mnie tym ! :509:
nie zalecajacy sie na szczescie.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 28 lip 2004, 19:54

uwielbiam erotyczne sny, przeważnie konczą sie u mnie orgazmem.

ja mam takie pytanie natury technicznej. Skad wy kobiety wiecie ze mialyscie orgazm we snie? u mezczyzn polucja rozumiem - slady na bielisnie, poscieli. Ale u kobiet?
Miewam sny erotyczne ale raczej nie koncza sie one u mnie orgazmem, ale moze ja czegs nie wiem?
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Postautor: robi » 28 lip 2004, 20:28

są takie sny

Śni się ksieżniczka na koniu,budzisz się księżniczki niema!a koń stoi :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości