Czy i jakich gadżetów używacie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Czy i jakich gadżetów używacie?

Postautor: Damian » 13 gru 2003, 16:06

Tak sobie siedzę, przeglądam forum i pomyślałem, że miło będzie napisać o czymś przyjemnym ;)

Pytanie zadałem w temacie - czy używacie gadżetów erotycznych? Jeśli tak, to jakich? Czy seks z użyciem gadżetów sprawia Wam większą przyjemność? Jeśli macie gadżety, to gdzie je kupiliście? Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat...
Ostatnio zmieniony 12 sie 2004, 22:52 przez Damian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 sty 2004, 13:06

Ja chwilowo nie uzywam zadnych, bo jakos tak sie sklada ze nie uprawiam seksu ;)
Ale jezeli w przyszlosci, postanowie z partnerka, ze sprobujemy to czemu nie. Moze nie teraz, a za pare lat. Nie uwazam osobiscie tego za cos zlego. Nawet jakby ktos sie co wieczor w skore ubieral, kajdanki i inne pejcze stosowal - jak chce to oki :D
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 19 sty 2004, 22:17

ja używam takiego jajka wibrującego :) kobieta się rozpływa :) ostatnio kupilem je kulki dopochwowe :) teraz sie z nimi nie rozstaje :) Ogólnie lubię urozmaicać życie intymne różnymi zabawami i zabawkami :) Jako jedną z takich zabawek proponuję jakiegoś lizaczka :) chupa chups i td :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości