Nadmierna samokontrola u kobiet w czasie seksu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2009, 02:36

pracocholik, a dlaczego? Jest jakiś powód pozbawiania kobiet takiej przyjemności?
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 08 paź 2009, 02:38

księżycówka pisze:pracocholik, a dlaczego? Jest jakiś powód pozbawiania kobiet takiej przyjemności?


A ktoś mi tutaj coś o czytaniu ze zrozumieniem pisał. [:D]

Czynnie proszę bardzo, z wielką chęcią, biernie odmawiam udziału.


Chociaż z drugiej strony zawsze można potraktować jako czynną tą stronę, która czerpie przyjemność... <poklony> Tyle że wtedy byłyby obydwie czynne :)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2009, 02:38 przez pracocholik, łącznie zmieniany 1 raz.
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2009, 02:42

pracocholik pisze:A ktoś mi tutaj coś o czytaniu ze zrozumieniem pisał.
No właśnie. Dla kobiety robienie loda to mega przyjemność. Dla mnie większa niż w drugą stronę i o to pytam przecież. :]
Ostatnio zmieniony 08 paź 2009, 02:43 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 08 paź 2009, 02:50

Nie chcę nic sugerować, ale może po prostu nie trafiłaś na kogoś kto był dobry "w drugą stronę"?
A czemu ja tak mam? Z jednej strony uważam że to jednak trochę brak szacunku dla kobiety. Z drugiej podobno (nie próbowałem nigdy) duża przyjemność... Nie odczuwałem nigdy ochoty, ani potrzeby. Może kiedyś??? W ramach jakiś urozmaiceń :?
(...)

And when you turned to me and smile

You took my breath away

I have never had such a feeling

Such a feeling of complete and utter love

As I do tonight

(...)



Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2009, 02:56

pracocholik pisze:A czemu ja tak mam? Z jednej strony uważam że to jednak trochę brak szacunku dla kobiety.
Czemu brak szacunku? :?
pracocholik pisze:W ramach jakiś urozmaiceń
To ja nawet nie będę pytać o podstawy skoro coś takiego byłoby urozmaiceniem. :|
I z tytułu tego tematu można by skasować "u kobiet", bo jak widać obu płci to dotyczy.

Żeby nie było - ja nie uznaję w łóżku wypada/nie wypada, nie wciskam w to szacunku, bo to nie miejsce na bycie szanowaną, a wręcz przeciwnie.
Też mam rzeczy, których sobie nie wyobrażam i nawet nie chcę próbować i takie za którymi nie przepadam co wynika z doświadczeń i nawet jak zmieniam partnera mówię, że nie.
Tak samo jak mój partner szanuje moje upodobania, ja szanuję jego. I nie tyczy się to tylko seksu.
Ale brak seksu oralnego to dla mnie kosmos <boje_sie>

pracocholik pisze:Nie chcę nic sugerować, ale może po prostu nie trafiłaś na kogoś kto był dobry "w drugą stronę"?
Trafiłam. Jak byli w tym kiepscy to wcale nie mieli możliwości takiej ze mną, a jak super to od czasu do czasu. Mnie po prostu tonie podnieca. 100 razy bardziej w drugą stronę. I wiem to, bo mam porównanie, a nie na teorii czy 1,2,3 partnerach bazuję. :]
Ostatnio zmieniony 08 paź 2009, 02:58 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 08 paź 2009, 03:21

księżycówka pisze:
pracocholik pisze:A czemu ja tak mam? Z jednej strony uważam że to jednak trochę brak szacunku dla kobiety.
Czemu brak szacunku? :?

Może dlatego, że kojarzy mi się to z panienkami które stoją przy drogach. Nigdy tak głęboko się nad tym nie zastanawiałem szczerze mówiąc!

księżycówka pisze:
pracocholik pisze:W ramach jakiś urozmaiceń
To ja nawet nie będę pytać o podstawy skoro coś takiego byłoby urozmaiceniem. :|
I z tytułu tego tematu można by skasować "u kobiet", bo jak widać obu płci to dotyczy.

Od razu oceniasz. Tym razem dosłownie jak kulą w płot :D Nawet jeśli mam jakieś opory związane z seksem oralnym, nie oznacza to oporów, czy brak doświadczenia w innych przejawach seksualności !!
A co do zmiany tematu - zaczęliśmy o kobietach, wątek męski dopiero rozwijamy... Ale rzeczywiście, możnaby zmienić temat i rozmawiać o przyczynach ograniczania się w sferze seksualnej <eureka>

księżycówka pisze:Żeby nie było - ja nie uznaję w łóżku wypada/nie wypada, nie wciskam w to szacunku, bo to nie miejsce na bycie szanowaną, a wręcz przeciwnie.
Też mam rzeczy, których sobie nie wyobrażam i nawet nie chcę próbować i takie za którymi nie przepadam co wynika z doświadczeń i nawet jak zmieniam partnera mówię, że nie.

Twoim zdaniem to nie miejsce na szacunek. Ale chcesz by ktoś akceptował że Ty sobie czegoś nie wyobrażasz w łóżku. Nie oceniam tego na co jest miejsce w łóżku, bo to sprawa indywidualna, myślę jednak że powinnaś inaczej w takim razie spojrzeć na innych.

księżycówka pisze:Tak samo jak mój partner szanuje moje upodobania, ja szanuję jego. I nie tyczy się to tylko seksu.

Tutaj zgadzam się z Tobą całkowicie <browar>

księżycówka pisze:
pracocholik pisze:Nie chcę nic sugerować, ale może po prostu nie trafiłaś na kogoś kto był dobry "w drugą stronę"?
Trafiłam. Jak byli w tym kiepscy to wcale nie mieli możliwości takiej ze mną, a jak super to od czasu do czasu. Mnie po prostu tonie podnieca.

Jeśli tak, to też dobrze. Bo dzięki doświadczeniu możesz zapewnić sobie i partnerowi więcej przyjemności :) Ciebie nie podnieca to, mnie nie kręci robienie loda - ot życie.
(...)

And when you turned to me and smile

You took my breath away

I have never had such a feeling

Such a feeling of complete and utter love

As I do tonight

(...)



Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 paź 2009, 08:18

pracocholik pisze:Może dlatego, że kojarzy mi się to z panienkami które stoją przy drogach
.
Czyli jeden z argumentów podanych przez shamana na ten temat tylko od drugiej strony?
shaman pisze:Nie uznaję seksu oralnego / seksu przed ślubem / nie mogę krzyczeć przy szczytowaniu bo się boję co powiedzą sąsiedzi / bo tak robią dziwki - jest to głupie, niedojrzałe, tchórzliwe.
z którym
pracocholik pisze:Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Dlatego pisałem o racjonalnych powodach...
? :]

pracocholik pisze:Twoim zdaniem to nie miejsce na szacunek. Ale chcesz by ktoś akceptował że Ty sobie czegoś nie wyobrażasz w łóżku.
Bo nie rozmawiam o tym podczas przecież. Co jest na plus, a co na minus wychodzi podczas wzajemnego nakręcania się choćby na jakieś różne pokręcone fantazje.
Ciebie nie podnieca to, mnie nie kręci robienie loda - ot życie.
Nie, to nie to samo. Dlatego napisałam:
I wiem to, bo mam porównanie, a nie na teorii
. Ty jak nie spróbujesz z tą czy tamtą i jeszcze jakąś raz, drugi trzeci wg mnie nie będziesz nawet wiedział.
A jak Twoje partnerki reagowały na takie ograniczanie się w tej sferze? :?
Ostatnio zmieniony 08 paź 2009, 08:23 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 paź 2009, 08:42

Cóz kobiety sie lubią ograniczac w tej materi [:D] zawsze tez znajda wymówkę jak i uzasadnienie dla swych ograniczen , choc nie wszystkie .Mysle, ze z wielu powodów tak jest , ale najczęstszym to widzenie sexu przez ludzi typu Ted ! <zakochany>
Sex jest dalej czyms nie do konca dobrym i tak dzieci nie moga wiedziec , ze rodzice ida sie kochac do drugiego pokoju , albo do łazienki , a mamuska juz głosu z siebie nie wyda na pewno [:D] zjechac gdzies z drogi bo sie zachciało - nie ma mowy bo ktoś moze zobaczyc i bedzie obciach <hahaha> Ja rozumiem , ze w miejscu publicznym sie tego robic nie powinno , choc sex w kinie gdy jest mało ludzi jest moją jak by dewiacją [:D] ale i w koncu komu on przeszkadza ? nawet jesli sie tam ktoś skapnie, ze ci z tyłu to robia ? ale tu juz mogę zrozumiec , jednak tych wszystkich innych przypadków - NIE !

[ Dodano: 2009-10-08, 08:54 ]
shaman pisze:
2) Nie uznaję seksu oralnego / / nie mogę krzyczeć przy szczytowaniu bo takie wyznaję zasady wynikające z mojej religii / światopoglądu i zamierzam się ich trzymać, jak nie pasuje to spadaj - to jest to zwyczajnie szczere i właściwe.



ZARAZ GDZIE TU JAKAS RACJONALNOSC jak dla mnie jakies durne widzi mi sie ! i nic wiecej , bowiem gdzie religia np. o tym mówi i powiedzmy zabrania ?
tom sa wlasnie ograniczeni ludzie , kto ich i gdzie wychował juz wnikac nie bedę , osobiscie znalem kobiete ktora wziela rozwód bo w sexie byla dziwna i to jest bardzo delikatne okreslenie !! sex tylko po Bozemu , choc dobry Bóg nigdy nie okreslił jak to robic [:D] a od tyłu to pieski robia <hahaha> jak i sex oczywiscie tylko dla prokreacji !! to juz jest fanatyzm swoisty, jak i ograniczenie skutkujace głupotą .
Ludzie musza sie dogadac osiagac kompromisy - w swerze sexu tak samo jak w kazdej innej, wiec nie moze byc "SPADAJ"

[ Dodano: 2009-10-08, 08:57 ]
shaman pisze: Łamanie własnych zasad mimo woli,

Jakich zasad ? raczej jak juz pisalem widzi mi sie - do zasad temu daleko ze hejjjjj
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 08 paź 2009, 17:54

księżycówka pisze:
pracocholik pisze:Może dlatego, że kojarzy mi się to z panienkami które stoją przy drogach
.
Czyli jeden z argumentów podanych przez shamana na ten temat tylko od drugiej strony?
shaman pisze:Nie uznaję seksu oralnego / seksu przed ślubem / nie mogę krzyczeć przy szczytowaniu bo się boję co powiedzą sąsiedzi / bo tak robią dziwki - jest to głupie, niedojrzałe, tchórzliwe.
z którym
pracocholik pisze:Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Dlatego pisałem o racjonalnych powodach...
? :]

Szczerze mówiąc, jak napisałem od razu nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałem. Nigdy też nie czułem potrzeby spróbować, nie trafiłem też na taką kobietę, która chciała mi pokazać. Tak wyszło po prostu, nigdy nawet na ten temat nie rozmawiałem z żadną z partnerek.

księżycówka pisze:
pracocholik pisze:Twoim zdaniem to nie miejsce na szacunek. Ale chcesz by ktoś akceptował że Ty sobie czegoś nie wyobrażasz w łóżku.
Bo nie rozmawiam o tym podczas przecież. Co jest na plus, a co na minus wychodzi podczas wzajemnego nakręcania się choćby na jakieś różne pokręcone fantazje.
Ciebie nie podnieca to, mnie nie kręci robienie loda - ot życie.
Nie, to nie to samo. Dlatego napisałam:
I wiem to, bo mam porównanie, a nie na teorii
. Ty jak nie spróbujesz z tą czy tamtą i jeszcze jakąś raz, drugi trzeci wg mnie nie będziesz nawet wiedział.

Odnośnie próbowania - zapewne się nie mylisz :) Tyle że do tej pory jakoś się nie złożyło...
Napisałem że mnie nie kręci, bo do tej pory nie odczuwałem nawet takiego pragnienia. Nie piszę przecież nigdzie, że z góry wiem, że byłoby mi źle, nie podnieciło mnie to itd.

księżycówka pisze:A jak Twoje partnerki reagowały na takie ograniczanie się w tej sferze? :?
Nie reagowały wcale. Bo nie rozmawialiśmy o tym. No a żadna nie próbowała mnie w ten sposób zaspokoić.

Andrew pisze:Cóz kobiety sie lubią ograniczac w tej materi [:D] zawsze tez znajda wymówkę jak i uzasadnienie dla swych ograniczen , choc nie wszystkie .Mysle, ze z wielu powodów tak jest , ale najczęstszym to widzenie sexu przez ludzi typu Ted ! <zakochany>
Sex jest dalej czyms nie do konca dobrym i tak dzieci nie moga wiedziec , ze rodzice ida sie kochac do drugiego pokoju , albo do łazienki , a mamuska juz głosu z siebie nie wyda na pewno [:D] zjechac gdzies z drogi bo sie zachciało - nie ma mowy bo ktoś moze zobaczyc i bedzie obciach <hahaha>

Ja nie wiem czy kobiety lubią się ograniczać! Pewnie wcale nie bardzo... No i nie zawsze jest tak jak piszesz - często bywa tak, że pomimo iż uwielbiają uprawiać seks, inicjują zbliżenia i nie krępują się seksem "ogólnie" to ciągle w znacznym stopniu się ograniczają. No i tego nie rozumiem najbardziej.
Andrew pisze:Ja rozumiem , ze w miejscu publicznym sie tego robic nie powinno , choc sex w kinie gdy jest mało ludzi jest moją jak by dewiacją [:D] ale i w koncu komu on przeszkadza ? nawet jesli sie tam ktoś skapnie, ze ci z tyłu to robia ? ale tu juz mogę zrozumiec , jednak tych wszystkich innych przypadków - NIE !

Dobrze że nie napisałeś "nie wypada" :D Owoce zakazane często są przez sam zakaz atrakcyjniejesze <diabel>

Andrew pisze:
shaman pisze:
2) Nie uznaję seksu oralnego / / nie mogę krzyczeć przy szczytowaniu bo takie wyznaję zasady wynikające z mojej religii / światopoglądu i zamierzam się ich trzymać, jak nie pasuje to spadaj - to jest to zwyczajnie szczere i właściwe.



ZARAZ GDZIE TU JAKAS RACJONALNOSC jak dla mnie jakies durne widzi mi sie ! i nic wiecej , bowiem gdzie religia np. o tym mówi i powiedzmy zabrania ?

Nie wiem czy dobrze odczytałem intencje shamana, ale wydaje mi się że można i należy uszanować wolę partnera wynikającą z określonego światopoglądu. Rzeczywiście jednak mieszanie religii nie jest tutaj najwłaściwsze...

Andrew pisze:Ludzie musza sie dogadac osiagac kompromisy - w swerze sexu tak samo jak w kazdej innej, wiec nie moze byc "SPADAJ"

Jeśli mimo starań kompromisu nie da się osiągnąć, to nie wiem czy "SPADAJ" nie jest lepsze od późniejszej zdrady... wynikającej z niezaspokojonych potrzeb seksualnych.
(...)

And when you turned to me and smile

You took my breath away

I have never had such a feeling

Such a feeling of complete and utter love

As I do tonight

(...)



Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 paź 2009, 00:21

Andrew pisze:juz jest fanatyzm swoisty, jak i ograniczenie skutkujace głupotą .
Ludzie musza sie dogadac osiagac kompromisy - w swerze sexu tak samo jak w kazdej innej, wiec nie moze byc "SPADAJ"
Nie mnie oceniać światopogląd innych. Mogę się z nim nie zgadzać, mogę go nie rozumieć, mogę mieć inny lub wręcz przeciwstawny. Jeśli wchodzę z kimś w bliskie rela... chrzanić. Jeśli wlezę komuś do wyra, to na pewno nie osobie, której światopogląd zasadniczo kłóci się z moim. Po pierwsz taki ktoś mnie nie pociaga, po drugie wiem, że to by nie wyszło. Nie udawajmy idiotów.

Jeśli kobieta jest gruba i ma wąsy, a ja lubię szczupłe bez wąsów - to nie dążę do upojnych z nią nocy. Z umysłem jest tak samo.

Co nie znaczy, że mam marnować czas na punktowanie jej czemu miałaby się odchudzać albo na wyśmiewanie tych wąsów.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2009, 09:43

a to my o wygladzie , powierzchownosci , czy ograniczaniu sie - bo jakos chyba zjechales z tematu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 paź 2009, 08:58

a mialas ty tak silny orgazm ze połaczony był z ejakulacją ? jesli nie ! nic nie przezyłaś !!

Dzięki takim opiniom rodzą się nasze kobiece kompleksy - wiele kobiet nie czuje się w pełni kobieca i seksy, bo nie tryska na lewo i prawo. Przerysowane komentarze o kobiecych orgazmach i filmy na których się jęczy, krzyczy, ejakuluje z każdego otworu w ciele, zakorzenia się w psychice tych bardziej podatnych, które potem myślą o sobie z powodu braku rozkoszy, jak o kalekach. Gratki andrew <browar> Ty to masz wyczucie-znasz się na kobietach.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 paź 2009, 13:07

A niech wam bedzie [:D] My tez mamy z Wami kobietami nie zle ...
Nasłuchają sie chopaki o rozmiarach i potem mają kompleksy [:D] nasłuchaja o multiorgazmach od kobiet , a potem taki sie zastanawia dlaczego jego kobieta ma jeden na tydzien [:D] itd. wiec walnołem riposte <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 10 paź 2009, 15:15

Nasłuchają sie chopaki o rozmiarach i potem mają kompleksy


Raczej sami sie wprowadzają w takie kompleksy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 paź 2009, 15:19

Pół biedy jak nabawi sie kompleksów taki który ma powody ku temu. Gorzej jak taki co ma z 15 cm długości sobie wbije do głowy, ze z takim króciakiem to nie ma co startować nawet do najszpetniejszej panny.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 10 paź 2009, 22:28

Do Panów nie trafia, że nie liczy się wielkość, tylko żeby figlarny był :D
(...)

And when you turned to me and smile

You took my breath away

I have never had such a feeling

Such a feeling of complete and utter love

As I do tonight

(...)



Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2009, 18:53

Taaa, ale pod warunkiem, ze rozmiar mieści się w jakiś sensownych granicach.
T 90
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2009, 12:35
Skąd: wroc
Płeć:

Postautor: T 90 » 11 paź 2009, 22:16

A jakie to są według Ciebie sensowne granice oczywiście chodzi o długość i obwód.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 paź 2009, 22:20

Obwód mnie przerasta, ja nie mam wyobrażenia ile to duzo ile to mało, nie wiem nawet ile mieli moi faceci, więc tu nie wiem.
Co do długości to zapewne 10 cm to za mało a tak 25 to dla mnie za dużo.
Jednak nie chciałabym by ta rozmowa poszła w kierunku rozmiarów
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 paź 2009, 22:36

Błaaaagaaaam, ile można <chory>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości