proszę o radę.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

miśka1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2009, 17:14
Skąd: Gdańsk
Płeć:

proszę o radę.

Postautor: miśka1991 » 28 wrz 2009, 17:16

Jestem z facetem ponad 2 lata. Kochamy się. Natomiast nigdy nie mam pełnej satysfakcji z sexu. Gdy zaczynamy się kochać mam takie duże upławy,że w ogóle nie czuje jak mój chłopak we mnie wchodzi. I on sam nie odczuwa dużej przyjemności. Byłam u ginekologów brałam jedne tabletki dopochwowe i jedną maść natomiast nic nie pomogło. Proszę o radę. Co możemy zrobić
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 wrz 2009, 17:43

Ciezko sie dmyslic co masz na mysli przez duze uplawy. Moze po prostu jest to naturalny objaw podniecenia? A ze duzo - najwidoczniej jestes mocno nakrecona? Jest jakis powod by sadzic ze to nie jest spowodowane po prostu podnieceniem? A jesli przez podniecenie tak wilgotniejesz to moze sie w trakcie podcierac? Wiem ze to nie jest super nastrojowe ale najprostrze. Ty sie wytrzesz, on sie wytrze i na jakis czas problem z glowy. A poza tym wybierajcie poycje gdzie jest ciasniej. Czyli wszelkie gdzie kobieta ma zlaczone nogi. Choc niekoniecznie na pieska bo tam mimo zlaczonych nog penetracja jest bardzo latwa.

[ Dodano: 2009-09-28, 17:44 ]
Do glowy przychodza mi dwie pozycje - kobieta lezy albo na brzuchu albo na plecach ze zlaczonymi nogami. W sumie mi sie obie bardzo podobaja wlasnie dlatego ze wowczas wiecej czuje ;]
miśka1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2009, 17:14
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miśka1991 » 28 wrz 2009, 20:05

To chyba nie o to chodzi.A nie wytrę się dokładnie bo tego jest dużo w środku. Nie wiem co to jest. No próbowaliśmy już różnych pozycji. To jest taka gęsta wydzielina, naprawdę nie chodzi tu o podniecenie bo na co dzień też to mam. Jest to strasznie krępujące.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 wrz 2009, 20:54

do lekrza czas sie udac zatem , a nie szukac na forach pomocy gdzie i tak ewentualna udzielona moze byc mylna
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 wrz 2009, 00:29

miśka1991 pisze:Co możemy zrobić

Iśc z tym do lekarza.
Innego niz poprzednio.
Bo nikt tu Ci nie pomoże, a domniemania nic nie zmienią. Poszukaj dobrego lekarza

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości