zewnętrzne oznaki owulacji rejestrowane przez... mężczyzn

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 02 gru 2009, 10:44

księżycówka pisze:Złoty, ja w takim wypadku zaczęłabym się bać, że tabletki nie działają za dobrze. :D
Bo PMS i zawieruchy hormonalnej przy pigułkach być nie powinno.


Hehehe no to niezłą miała wymówkę w takim razie 8)
Już ja ją tym zagnę następnym razem.

Co do ulotek to na moim przykładzie widać że przeczytać nie znaczy zrozumieć. Wystarczy mi że mam ustawiony budzik i puszczam jej co dzień ,,strzałkę" z komórki żeby nie zapomniała brać.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 02 gru 2009, 15:53

Złoty pisze:Hehehe no to niezłą miała wymówkę w takim razie 8)
Już ja ją tym zagnę następnym razem.

Proponuję pogłębić swoją wiedzę w temacie... I nie po to by kogokolwiek zaginać.

Zloty pisze:Co do ulotek to na moim przykładzie widać że przeczytać nie znaczy zrozumieć. Wystarczy mi że mam ustawiony budzik i puszczam jej co dzień ,,strzałkę" z komórki żeby nie zapomniała brać.

A to komu powinno bardziej zależeć żeby nie zapomnieć??? Czy to nie lekka paranoja? Przecież równie dobrze sama może budzik sobie nastawić <macias>
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 gru 2009, 20:56

Złoty pisze:Wystarczy mi że mam ustawiony budzik i puszczam jej co dzień ,,strzałkę" z komórki żeby nie zapomniała brać.

<hahaha> Ale dziecinada...

Mój były kiedyś dzwonił w sobotę o 7 rano, bo nie pamiętał, czy będąc u Niego brałam tabletkę.
pracocholik pisze:Przecież równie dobrze sama może budzik sobie nastawić <macias>

Kiedyś siedzę na egzaminie a dziewczynie obok dzwoni "Nie boję się, gdy ciemno jest". Potem się okazało, że to przypominajka o pigułkach. :P
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości