Sex a odzywki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Sex a odzywki

Postautor: nhes » 14 sie 2009, 10:15

Sex i odzywki czy one w tym nie przeszkadzaja;)?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 14 sie 2009, 12:15

Moze to zalezy od tego ktore wlosy bedziesz ta odzywka myl. Choc nie sadze by to mialo na cokolwiek wplyw.
[mod]Co za durny temat, ja bym wywalil :P [/mod]
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 14 sie 2009, 13:12

Zależy od osoby i charakteru odzywki. Np niektórych świńskie teksty nakręcają :>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sie 2009, 14:33

A tak właściwie to o co chodzi w tym temacie ??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 sie 2009, 14:38

Może o takie odżywki dla sportowców?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sie 2009, 14:52

Jak autor nie wytłumaczy o co chodzi w tym temacie, to zamykam. Kalambury, rebusy i inne zagadki, to gdzie indziej. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 27 sie 2009, 17:58

sorka ze dopiero teraz chodziło mi o odzywki dla sportowców kreatyna białko itp itd:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2009, 20:25

nhes, nie, tylko bezpłodność powodują.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 27 sie 2009, 20:47

nhes pisze:sorka ze dopiero teraz chodziło mi o odzywki dla sportowców kreatyna białko itp itd:)


Nic ci po nich nie będzie, to są Odżywki a nie STERYDY a to zupełnie co innego, odżywki to tylko sproszkowana wersja składników odżywczych jakie codziennie spożywamy, są ogólnie dostępne i na 100% bezpieczne i nie powodują żadnych efektów ubocznych można je kupić w każdym sklepie dla sportowców każdy jest testowany zanim trafi do hurtowej lub detalicznej sprzedaży więc wsuwaj i nic się nie martw.

księżycówka pisze:nie, tylko bezpłodność powodują.


NO COMMENT! sorki księżycówka ale pomyśl najpierw lub poczytaj trochę o tym nim napiszesz taką głupotę i niepotrzebnie przestraszysz chłopaka.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, 20:53 przez Chris1984, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 sie 2009, 22:26

Chris1984 pisze:są ogólnie dostępne i na 100%
Tylko trzeba je jeszcze odpowiednio stosowac zeby nie przesadzic. Bo wowczas efekt bedzie raczej odwrotny.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2009, 22:40

Chris1984 pisze:NO COMMENT! sorki księżycówka ale pomyśl najpierw lub poczytaj trochę o tym nim napiszesz taką głupotę i niepotrzebnie przestraszysz chłopaka.
O matulu, zero poczucia humoru czy co? :D Sory, ale jak ktoś zadaje tak denne pytanie to albo opcją jest się śmiać albo żałować. Wybrałam śmiech ;) Sama stosowałam odżywki ;)
Maverick pisze:Tylko trzeba je jeszcze odpowiednio stosowac zeby nie przesadzic. Bo wowczas efekt bedzie raczej odwrotny.
Ciii... niech będzie. :D
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, 22:41 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 27 sie 2009, 22:55

księżycówka pisze:O matulu, zero poczucia humoru czy co? :D Sory, ale jak ktoś zadaje tak denne pytanie to albo opcją jest się śmiać albo żałować. Wybrałam śmiech ;) Sama stosowałam odżywki ;)


Też stosowałem odżywki co do poczucia humoru to mam go aż nad to <banan> , ale po prostu nie lubię wyśmiewać się z czyiś pytań choćby nie wiem jak głupie były.

Maverick pisze:Tylko trzeba je jeszcze odpowiednio stosowac zeby nie przesadzic. Bo wowczas efekt bedzie raczej odwrotny.


:) jak ze wszystkim kiedyś czytałem o pewnym eksperymencie jakiegoś szwedzkiego profesora który udowodnił że jak człowiek wypije półtorej tony herbaty z cytryną to od tego umrze. <pijak> I od razu odpowiem na pytanie tak Tony dobrze przeczytałeś <diabel>
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, 22:57 przez Chris1984, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sie 2009, 01:08

Az w tonach? Przeciez LD100 bedzie zapewne o wiele nizsze. No chyba ze to naprawde slabe herbaty sa... Ale herbata ma teine i kofeine a przekroczyc smiertlena dawke kofeiny jest w noralnym zyciu trudno, ale na pewno nie sa to tony herbaty. raczej kilogramy. W koncu w przypadku kofeiny badz teiny rzchodzi sie o gramy.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 28 sie 2009, 08:49

Ale tak tam pisało na bank półtorej Tony dość długo się z tego śmiałem więc pamiętam <hahaha> bo w sumie gdybyś się napił czegokolwiek półtorej tony to raczej byś tego nie przeżył, poza tym jak wypić półtorej tony czegoś tak zwanym "duszkiem" ? chyba nie, cały ten eksperyment był tak idiotyczny że tego się nie da z niczym porównać poza tym ci dziennikarze którzy to opisywali w tym artykule też śmiali się z tego profesorka :) ale już nie pamiętam w jakiej to było gazecie i czemu herbata akurat z cytryną? a nie sama herbata? [:D] pamiętam że dużo było do tego pytań...
Awatar użytkownika
Fez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 11 wrz 2008, 01:07
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Fez » 28 sie 2009, 12:56

Jedyne co bym odradzil to kreatyna w proszku. Dentysta mi powiedzial, ze wspomaga powstawanie prochnicy. Od tamtego czasu stosuje tylko w kapsulkach.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 12:57 przez Fez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris1984
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 21 sie 2009, 07:46
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Chris1984 » 28 sie 2009, 14:01

Fez pisze:Jedyne co bym odradzil to kreatyna w proszku. Dentysta mi powiedzial, ze wspomaga powstawanie prochnicy. Od tamtego czasu stosuje tylko w kapsulkach.

eeeee wszystko co jesz powoduje próchnicę wystarczy że po spożyciu tego umyjesz zęby lub choćby wypłukasz usta żeby nic ci między zębami nie zostało i po sprawie.

Ale co do samej Kreatyny raczej bym jej nie polecał, ponieważ trzeba ją brać bardzo umiejętnie, kreatyna właściwie użyta może mieć najlepsze efekty (w postaci przyrostu mięśni) ze wszystkich możliwych odżywek, ale żeby ona w ogóle zadziałała trzeba prowadzić idealną wręcz dietę czyli, wsuwać 3,2 grama białka na każdy kilogram masy ciała do tego odpowiednio przeliczoną ilość węglowodanów i tłuszczów w ciągu każdej doby i pamiętać o tak zwanym transporterze kreatyny czyli glukozie, którą trzeba brać razem z kreatyną żeby rozprowadziła ją po organizmie może to być np. sok winogronowy, jeśli nie prowadzisz idealnie wyliczonej diety to odpuść sobie kreatynie, bo wszystko mówiąc kulturalnie "wysrasz" [:D] a efektów nie będzie....
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 14:08 przez Chris1984, łącznie zmieniany 4 razy.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 31 sie 2009, 09:50

:) jesli chodzi o branie odzywek:D to mam od tego eksperta:) to wiem jak brac chcialem sei tylko dowiedziec czy nie szkodzi mi ;p wczesniej ;p nie mialem zamairu narazie uprawiac sexu teraz mysle ze sie to zbliza wiec musialem sie dopytac i dzieki za pomoc pozdro
Awatar użytkownika
Fez
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 11 wrz 2008, 01:07
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Fez » 05 wrz 2009, 01:41

Chris1984 pisze:ale żeby ona w ogóle zadziałała trzeba prowadzić idealną wręcz dietę czyli, wsuwać 3,2 grama białka na każdy kilogram masy ciała do tego odpowiednio przeliczoną ilość węglowodanów i tłuszczów w ciągu każdej doby i pamiętać o tak zwanym transporterze kreatyny czyli glukozie, którą trzeba brać razem z kreatyną żeby rozprowadziła ją po organizmie może to być np. sok winogronowy


Nieprawda. Samo juz przyjmowanie kreatyny powoduje wieksze nagromadzenie wody w miesniach co skutkuje zwiekszeniem masy. Oczywiscie przy zachowaniu odpowiedniej diety efekty sa o niebo lepsze.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 wrz 2009, 01:44

Proponuję z tymi rozważaniami przenieść się do innego działu.
Kolejne będą cięte z warnami.
nhes
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 kwie 2009, 15:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: nhes » 07 wrz 2009, 10:40

no ja juz sie dowiedzialem czego chciałem na temat samych odzywek zadnych info nie potrzebuje bo wszytko co potrzebne wiem;] dzieki jeszce raz za pomoc i temat do zamknięcia;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 528 gości