Wizyta u ginekologa

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

agg
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2009, 15:24
Skąd: Warszawa
Płeć:

Wizyta u ginekologa

Postautor: agg » 14 cze 2009, 21:04

Hej, mam prawie 18 lat i niedawno zaczelam wspolzyc z chlopakiem. Niebawem jedziemy za granicę wypocząć i mama chce ze mną iść do ginekologa, żeby mnie zabezpieczyć. nie wie, że mam już pierwszy raz za sobą i dowiedzieć się nie może. Czy jeśli pojdę do lekarza (moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa) to czy lekarz poinformuje moją mamę,że nie jestem już dziewicą? Ostatnio koleżanka była po tabletki u ginekologa, jest dziewica i jej nie badał. Pytała tylko czy uprawiałą sex, czy używa tamponów i czy uważa, że wszystko jest ok tam w środku (czy nie ma swędzenia, pieczenia itp.) czy mnie będzie musiała badać? myślicie, że gdybym się nie przyznała, że jestem już po, to w razie badania, zobaczy, że nie jestem już dziewicą? bardzo mi zależy, byście odpowiedzieli mi na te pytania. pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 cze 2009, 21:15

"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości