Fetish fur

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
roberto
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2004, 09:07
Płeć:

Fetish fur

Postautor: roberto » 12 lip 2004, 09:43

Lubicie kobiety w futrach, jesli tak to sie w pisujcie a przy okazji moze znaacie jakies strony na ten temat.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 09:51

Ja w tym nie widze nic podniecającego. Ale wolność Tomku w swoim domku. Póki dla kogoś nie jesteś niebezpieczny to spox.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2004, 09:58

Kobiety w futrach ??? zdecydowanie tak !!! (oczywiscie futerko musi byc eleganckie i dobrze skrojone )
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 10:46

A w ogóle to o jakich futerkach tu mówimy...???? :572:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2004, 10:48

o futrach z
LISÓW , SZYNSZYLI , OPOSÓW , LAMPARTÓW ITD....!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 12 lip 2004, 11:32

nigdy bym futra nie wlozyla.. chyba ze jakies sztuczne..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2004, 12:00

Bo daleko Ci do prawdziwej kobiety !!! i zapewne Cie nie stać :D ale to zart , chodzi o to iż drazni mnie takie podejscie , bo tu pewnie chodzi o ochrone zwierzat !! i wielki zal ze sie je zabija , ale za to jak sie je je , spozywa to jest oki , ach szkoda mych wywodów bo znowu bedzie burza !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 12 lip 2004, 12:15

nie tyle ochrona zwierzat ale moze obrzydzenie? tzn moze nie tak ostro ale to cos wtedy zylo a teraz sluzy jako ozdoba:D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2004, 12:32

Sweety pisze:nie tyle ochrona zwierzat ale moze obrzydzenie? tzn moze nie tak ostro ale to cos wtedy zylo a teraz sluzy jako ozdoba:D


Tym sposobem mozna powiedzieć iż pasła sobie krówka na łace spokojnie , albo , swinka w chlewiku , albo rybka pływała w jeziorze , morzu , albo kurka sobie chodziła po placu , albo kaczuszka , albą gąska itd, a teraz zostaje z niej , nich tylko tyle co sie widzi jak sie wode spłukuje w toalecie ...to jes obrzydliwe ! ;)
Ale buciki to Panie chcą mieć ze skurki , i to dobrej ! torebeczka , a jakże , rekawiczki , paski ,kurteczki , nie chce mi sie gadać bo szkoda paluchów :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 12 lip 2004, 12:49

Futro. Mam jedno futro. Włożylam je kilka razy gdy jechalismy na wystawne przyjecia. Ech, cały dzień przed przyjęciem uczyłam się etykiety tj jaki widelec do czego, jak jeść te dziwaczne potrawy. Rany, to był stresss... Poza tym, futer nie noszę.
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 12 lip 2004, 15:14

krzys pisze:Bo daleko Ci do prawdziwej kobiety !!!

no prosze, to po noszeniu futra poznaje sie prawdziwa kobiete? bardzo ciekawe :039:
i zapewne Cie nie stać :D

tak, rozszyfrowales mnie, nie stac mnie i dlatego nie jestem prawdziwa kobieta - teraz pozostaje mi tylko rzucic sie z mostu :039:

ale to zart , chodzi o to iż drazni mnie takie podejscie , bo tu pewnie chodzi o ochrone zwierzat !! i wielki zal ze sie je zabija , ale za to jak sie je je , spozywa to jest oki , ach szkoda mych wywodów bo znowu bedzie burza !! :P


nie o to chodzi.. poczytaj sobie jak wygladaja takie hodowle np. lisow, i zobaczysz wtedy, ze taka krowka na lace, nawet jesli po 2 latach zycia skazana jest na smierc, ma o niebo lepiej..
poza tym, rozgraniczam to, co potrzebne czlowiekowi do zycia, np. mieso i to, co jest jedynie luksusem, glupim wymyslem mody ! :(: Gdybym byla na Alasce i zamarzala zimami, nie mialabym nic przeciwko noszeniu futra.. bo mi nie chodzi o to, zeby zwierzatek nie zabijac.. chodzi o to, ze dla glupiego ludzkiego widzimisie, gina bezsensownie zwierzeta.. i to zeby ginely bezbolesnie... wiesz jak sie zabija takie lisy? wsadza im sie galke z pradem do odbytu.. a czasem, gdy firma chce sobie zaoszczedzic, zdzieraja zywcem futra.. po uprzednim ogluszeniu.. swietnie nie? a wszystko to po co? dla jakies glupiej paniusi (soory - prawdziwej kobiety) ktora podbuduje swoje ego i dowartosciuje sie noszac futro (bo tak jest modnie).
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 12 lip 2004, 15:18

ojj Krzysiuuu....czy ze świnki sie robi futerka?? raczej nie ma z czego:P a tak a propos to ja tez nie lubie futer..ale buciki ze skorki to juz inna sprawa;PP bo nie czuje tego podnosem:D :D
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 12 lip 2004, 15:38

krzys pisze:Bo daleko Ci do prawdziwej kobiety !!!

no prosze, to po noszeniu futra poznaje sie prawdziwa kobiete? bardzo ciekawe :039:

Rzeczywiście baaardzo ciekawe stwierdzenie, chyba musze lecieć po futro zeby wszyscy widzieli jaka to ze mnie prawdziwa kobieta!
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 12 lip 2004, 15:47

nie jestem ani zwolenniczką ani przeciwniczką
czasami mi się marzy załażyć śliczne futerko..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lip 2004, 20:24

Eeeeeeee tam gadka szmatka ! futro z lisa to zadne futro !! kosztuje po prostu zbyt mało ! a tu nie o takie chyba futra chodzi , bo te z lisa nie robia zadnego wrazenia ! i pal licho co sie dzieje z lisami !! nikt nie roczula sie jak lis rozszarpuje kurke czy kaczuszke ! Jak by nie patrzec jestesmy drapierznikami wiec kto nam podskoczy !! tylko silniejszy ! :547: póki co lis nim nie jest ! ;) Z tą prawdziwa kobieta to troche nie chcecie zrozumiec a i moze ja troche przesadziłem , ale jzu nie mam czasu wyjasniać ! znawcy wiedza co miałem na mysli !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lip 2004, 22:35

Krzys, lis zabija kure by ja zjesc.
Nie mam nic przeciwko zabijaniu zwierzat by z nich zarcie zrobic. Nawet jak ma sie potem popsuc w sklepie. Jednak zabijanie dla futra, a potem wyzucanie reszty to jest barbarzynstwo dla mnie.

Kiedys szedlem sobie w okolicach starego rynku w Poznaniu i ciekawe zjawisko.
Ida cyganie. Baba w futrze, mala dziewczynka obok niej (moze 9 lat) w futrze (takim samym tylko mniejszym - miniaturka matki) i facet. OBRZYDLIWE.

Co innego robienie ze swinskiej skory portfeli, siedzen itp. Bo oprocz skory to z niej sie robi o wiele wiecej. To jest wg mnie po prostu nieludzkie. I prawda jest, ze najgorsze zwierzeta to ludzie. Sa najokrutniejsi...
Awatar użytkownika
Asanpi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2004, 22:23
Płeć:

Postautor: Asanpi » 12 lip 2004, 22:57

krzys - chyba nie przeczytales mojego postu uwaznie.. Maverick ma racje - chodzi tutaj o bezsensowne zabijanie.. przeciez skora jest produktem ubocznym, krowa zabita dla miesa, a skora wykorzystana - jak najbardziej jestem za. Natomiast hodowanie zwierzat dla futra, ktore jest jedynie produktem mody jest dla mnie przykre.. próżność i jeszcze raz próżność...

z lisa,norek, rysia, wiewiorek.. kazde z tych zwierzat cierpi tak samo.. z tego co widac jestes doroslym czlowiekiem.. ale szacunku dla zycia nie masz chyba zadnego..

sory za takie powazne posty ale ostatnio mam skopany humor
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 23:31

Bo zaraz tu założycie kółko obronny zwierząt. Ale tak serio to zgadzam się, że zabijanie dla samej skóry, futra czy kości to chamstwo. A widziałeś kiedyś krzysiu jak się zabija jakieś zwierze. Np świniaka na świniobiciu?? Nic przyjemnego. Chociaż kaszanka i kiełbasa była spoko :564:
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 13 lip 2004, 22:39

Cholera, Krzysiu, mało co z krzesła nie zleciałam jak usłyszałam takie kretyńskie zdania!!!

Eeeeeeee tam gadka szmatka ! futro z lisa to zadne futro !! kosztuje po prostu zbyt mało ! a tu nie o takie chyba futra chodzi , bo te z lisa nie robia zadnego wrazenia !

Chyba masz za dużo w dupie.

nikt nie roczula sie jak lis rozszarpuje kurke czy kaczuszke

Pomyśl, zanim napiszesz. Tylko ludzie są takimi dziwnymi zwierzętami że zabijają dla przyjemności, czego jestes doskonałym przykładem. Wiadomo że musimy jeść, jesteśmy mięsożerni i nikt nikomu nie ma tego za złe. Ale dla mnie ktoś kto kupuje futro na które zostało zabite 80 norek po to żeby mieć szpanerskie ubranko jest wart tyle co dres wyrzucający dziewczynę z pociągu dla świętowania urodzin. No ale dla ciebie taka osoba to " prawdziwa kobieta". Współczuję.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 10:14

Ty to zawsze z krzesła spadasz !! wiec siadaj na kanapie ! :547:

nie podoba Wam sie to ze lubie futerka !! a mnie sie nie podoba to , ze"zrecie" mieso ;) ;) ;) i to przez takich jak Ty Aga zabijane są krówki , kurki , kaczuszki itd. Dlaczego nie jestescie wegeterianami ???????? DLACZEGO ?
Wiec nie chrzancie mi tu o nie ludzkosci .Pytam sie po co są te zwierzeta z ładnymi futrkami ?? po to by zdobic piekne Panie !! zachowanie umiaru w zabijaniu tych zwierzat to juz inny temat !!
"szpanerskie ubranko warte tyle co dres wyzucający dziewczyne z pociagu"
i kto to mówi ... najpruzniesza istota na ziemi , czyli KObieta , gdyby wruciała moda na futra , robiłaś by wszystko by takowe miec , tak jak teraz zapewne chodzisz w miare modnych rzeczach ! tylko mi nie mów ze nie chodzisz ! bo me nadgarstki nie wytrzymaja tego ! :D
Zawsze sie dobrze wytłumaczyc ze skurka na butach to produkt uboczny !! :D

zawsze też mozna powiedziec iz futro z geparda to też produkt uboczny bo reszta czyli miesem , zostały nakarmione zwierzeta w ZOO ! :D

punkt widzenie zalezny od punktu siedzenia ! Aga !! wyluzuj , bo sie pochorujesz ! a tego bym nie chciał ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 14 lip 2004, 11:46

kto to mówi ... najpruzniesza istota na ziemi , czyli KObieta , gdyby wruciała moda na futra , robiłaś by wszystko by takowe miec , tak jak teraz zapewne chodzisz w miare modnych rzeczach !

Po pierwsze polecam słownik ortograficzny,. Po drugie zauważ że jestem przeciwna futrom- a ty mówisz mi że jestem próżna. To ciekawe co ty bys powiedział o sobie, skoro uważasz że prawdziwa kobieta musi mieć futro? Po trzecie nigdy w życiu nie kierowałam się modą. Po czwarte i najważniejsze: Co ty mi tu pieprzysz że chciałabym mieć futro??? I jest obecnie modne i stać mnie na nie. A wiesz czemu go nie kupuję? Bo żal mi pieniędzy na szpanowanie, które uważam za kretyństwo. Bo mam poszanowanie dla życia innych istot i brzydze się je zabijać dla przyjemności-tak jak te dresy, które wyrzuciły dla zabawy dziewczynę z pociagu.
Pytam sie po co są te zwierzeta z ładnymi futrkami ?? po to by zdobic piekne Panie !!

OOOO....co za ciekawy światopogląd. Może zaraz powiesz że biedniejsi ludzie zostali stworzeni po to aby służyć bogatszym? Zwierzęta z futerkami zostały stworzone po to aby normalnie sobie żyć. Nie po to aby z nich zdzierać skórę bo jakas lala chce mieć miękkie ubranko za kilka tysiecy złotych.
zawsze też mozna powiedziec iz futro z geparda to też produkt uboczny bo reszta czyli miesem , zostały nakarmione zwierzeta w ZOO !

Sorry, ale tu już mnie powalasz swoimi mądrościami. Wyobraź sobie że taki kłusownik idzie do zoo i mówi " Szanowny panie dyrektorze, bo ja tu właśnie nielegalnie zabiłem geparda który jest na wymarciu. Ale jestem taki dobry, wiec będę panu dawał troszkę mięska dla ślicznych zwierzątek w zoo, a przy okazji zachowam sobie skórę. Może być?"
Ciekawe czemu nie ma takiego prawa które zezwala na polowanie na żadkie okazy jesli się da ich mięso dla innych zwierząt? Co za idiotyzm!! Może powiesz mi jeszcze że kłusownicy polujący na słonie zabijają te zwierzęta dla mięsa, a kości słoniowe biora sobie tylko na pamiątkę- tak przy okazji.
W każdym razie podsumowując- jestem naprawdę przerażona ludzkim egoizmem i próżnością. Jeśli tak dalej pójdzie to większość zwierząt będziemy mogli obejrzeć tylko na wystawach sklepowych na manekinach.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 12:09

Hmm...
No ciężki temat, ciężki.
Zwierzatka nie zgina bo będziemy je hodowali. Tak jak kury czy kaczki. Przyzwyczailismy się do "tych" hodowli, poniewaz często je jemy. A przecież produktem ubocznym jest np. pierze.
Lisy są hodowane, ponieważ jest zapotrzebowanie na ich futro. Mięso jest produktem ubocznym. :560:
A zapotrzebowanie pochodzi od kobiet...jeszcze nie widziałem faceta w futrze z lisów (no! chyba, że Arkadius :P )
Kobiece zapotrzebowania wyznacza MODA, czyli kreatorzy. A wiąże się to ściśle z kasą ( bo cóż to za futro jeśli nie jest z najbardziej egzotycznych futrzaków).

Czyli kasa? A może SEX? aby jak najsexowniej wyglądać i się wyróżniać z tłumu? :D

Ale może się mylę...sorki za moje wypociny.

A tak w ogóle...myślałem, że o inne futerka chodzi :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 12:28

Mysiorek pisze:Hmm...
No ciężki temat, ciężki.
Zwierzatka nie zgina bo będziemy je hodowali. Tak jak kury czy kaczki. Przyzwyczailismy się do "tych" hodowli, poniewaz często je jemy. A przecież produktem ubocznym jest np. pierze.
Lisy są hodowane, ponieważ jest zapotrzebowanie na ich futro. Mięso jest produktem ubocznym. :560:
A zapotrzebowanie pochodzi od kobiet...jeszcze nie widziałem faceta w futrze z lisów (no! chyba, że Arkadius :P )
Kobiece zapotrzebowania wyznacza MODA, czyli kreatorzy. A wiąże się to ściśle z kasą ( bo cóż to za futro jeśli nie jest z najbardziej egzotycznych futrzaków).

Czyli kasa? A może SEX? aby jak najsexowniej wyglądać i się wyróżniać z tłumu? :D

Ale może się mylę...sorki za moje wypociny.

A tak w ogóle...myślałem, że o inne futerka chodzi :P



dobrze piszesz !! :564:

Aga ...cóz Ona nie jest z wenus, wiec co biedaczka moze wiedziec !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 12:44

Coż, to ja chyba też jestem z Wenus - no i wracam do nie jedzenia mięsa i porduktów związanych z męczeniem zwierzaków.
Ale najważniejsze wydaje mi się to co Aga napisała, o absurdalnym kupowaniu ciuchów dla szpanu czy zaspokajania potrzeb związanych z chęcią nadążenia za modą.
Ale nie ma obaw świat jest tworem doskonałym - im mniej będziemy szanować nasze środowisko i coraz bardziej mu szkodzić, tym szybciej i boleśniej się to na nas zemści. :556:
;)...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 12:47

Aga pisze:
kto to mówi ... najpruzniesza istota na ziemi , czyli KObieta , gdyby wruciała moda na futra , robiłaś by wszystko by takowe miec , tak jak teraz zapewne chodzisz w miare modnych rzeczach !

Po pierwsze polecam słownik ortograficzny,. Po drugie zauważ że jestem przeciwna futrom- a ty mówisz mi że jestem próżna. To ciekawe co ty bys powiedział o sobie, skoro uważasz że prawdziwa kobieta musi mieć futro? Po trzecie nigdy w życiu nie kierowałam się modą. Po czwarte i najważniejsze: Co ty mi tu pieprzysz że chciałabym mieć futro??? I jest obecnie modne i stać mnie na nie. A wiesz czemu go nie kupuję? Bo żal mi pieniędzy na szpanowanie, które uważam za kretyństwo. Bo mam poszanowanie dla życia innych istot i brzydze się je zabijać dla przyjemności-tak jak te dresy, które wyrzuciły dla zabawy dziewczynę z pociagu.
Pytam sie po co są te zwierzeta z ładnymi futrkami ?? po to by zdobic piekne Panie !!

OOOO....co za ciekawy światopogląd. Może zaraz powiesz że biedniejsi ludzie zostali stworzeni po to aby służyć bogatszym? Zwierzęta z futerkami zostały stworzone po to aby normalnie sobie żyć. Nie po to aby z nich zdzierać skórę bo jakas lala chce mieć miękkie ubranko za kilka tysiecy złotych.
zawsze też mozna powiedziec iz futro z geparda to też produkt uboczny bo reszta czyli miesem , zostały nakarmione zwierzeta w ZOO !

Sorry, ale tu już mnie powalasz swoimi mądrościami. Wyobraź sobie że taki kłusownik idzie do zoo i mówi " Szanowny panie dyrektorze, bo ja tu właśnie nielegalnie zabiłem geparda który jest na wymarciu. Ale jestem taki dobry, wiec będę panu dawał troszkę mięska dla ślicznych zwierzątek w zoo, a przy okazji zachowam sobie skórę. Może być?"
Ciekawe czemu nie ma takiego prawa które zezwala na polowanie na żadkie okazy jesli się da ich mięso dla innych zwierząt? Co za idiotyzm!! Może powiesz mi jeszcze że kłusownicy polujący na słonie zabijają te zwierzęta dla mięsa, a kości słoniowe biora sobie tylko na pamiątkę- tak przy okazji.
W każdym razie podsumowując- jestem naprawdę przerażona ludzkim egoizmem i próżnością. Jeśli tak dalej pójdzie to większość zwierząt będziemy mogli obejrzeć tylko na wystawach sklepowych na manekinach.


Hmmm? po pierwsze jak sie komuś poleca słownik to samemu tez sie czasem powinno do niego zagladać (przed "że" zawsze stawiamy przecinek ) :P

I tak te zwierzątka ogladasz na manekinach albo zoo, albo na wystawach , bo zyjesz nie w tej strfie klimatycznej ! ;)

brzydzisz sie je zabijać dla przyjemnosci , ale przyjemnosć zjadania kurczaka z grila , albo rusztu i innych miesideł pomijasz , ciekawe ????ot rozumowanie godne , zwłaszcza jak nam pasuje takowe ;) JA NIE WIDZE RÓZNICY W TYCH PRZYJEMNOSCIACH !

WIDAĆ póki SA FUTRA Z WIERZAT EGZOTYCZNYCH ... WIEC PRAWO NA TO POZWALA I JAK NAJBARDZIEJ JEST TO DOZWOLONE I LEGALNE !
ZAL NAM GEPARDA , ALE MAŁZA KTÓREGO ZJADAMY TEŻ DLA PRZYJEMNOSCI TO NIE , NO BO PRZECIESZ NIE ZJADAMY GO DLA ZASPOKOJENIA GŁODU , BO TEN MOZNA ZASPOKOIC KARTOFLAMI !
Malujemy sobie piekne makijarze , nie wiedząc z czego są robione (sam nie wiem )
Myjemy sie pieknie pachnacymi mydełkami , zamiast szrym mydlem , tez nie wiedzac z czego sie je robi (tłuszczu zwierzecego ) w wiekszosci !
nie chce mi sie juz pisac bo to nie ma sensu !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 12:54

Krzyś, bo tak na prawdę chodzi o umiar - jedno futro na kilka lat niech będzie, co mi tam, wcale nie jestem pewien czy produkcja sztucznych futerek nie szkodzi bardziej niż zabicie zwięrząt.
Absurdalnym jest natomiast uleganie modzie i coroczne kupowanie już tylko dla szpanu
nowych ciuchów i w ogóle wszystkiego - generalnie powinno się bardziej dbać o rzeczy, które już mamy - a poza tym można się do nich troszkę przyzwyczaić, a może i przywiązać. ;)
;)...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lip 2004, 13:09

krzys pisze:dobrze piszesz !! :564:

Aga ...cóz Ona nie jest z wenus, wiec co biedaczka moze wiedziec !! ;)


A może jest? I pewnikiem coś tam wie...
Z resztą, każdy cos tam wie i każdy ma prawo decydować o sobie.
Nawet o zapachu, używając perfum na flakonik których trzeba "zużyć" piżmo z paru gryzoni :560:
Tutaj chyba najważniejszy jest umiar, choć go czasem brak. I ciekawość, choć trudno ją zaspokoić.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 lip 2004, 13:52

Umiar u kobiety ???? to taka sama zadkosć jak usłyszec w radio utwory ICE HOUSE-ów , COROKU MODA SIE ZMIENIA I CO ROKU PANIE TO NOSZA NA SOBIE !! jak mi powiecie (udowodnicie ), iz jest inaczej to sie wyniose z tego forum !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 14 lip 2004, 14:44

No umiar, u ludzi w ogóle, rzadkością może i jest, ale są jednak chlubne wyjątki - poszukaj kilka postów wyżej pod nickiem Aga.
Niczego to niestety nie dowodzi, bo raczej jest to tylko wyjątek potwierdzający smutną regułę, ale przynajmniej się nie wyniesiesz z tego forum, czego bym mimo wszystko żałował.
:564:
;)...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 lip 2004, 14:48

Każdy by żałował.

A swoją drogą Panowie wnieśliście dużo ożywienia w dyskusje na tym forum i niech tak zostanie :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości