Całuski, kobietki, piękno

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Całuski, kobietki, piękno

Postautor: lord dream » 08 lip 2004, 22:33

Jestem jakimś wyjątkiem czy nie tylko mnie się podoba widok całujących się dziewczyn. :P Bardzo sexi!! A jeśli jeszcze jest to moje słonko to już w ogóle... brak słów :D
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 08 lip 2004, 22:42

nie powiem -miłe przeżycie,

a jest z Waszymi myślami, nie czujecie wtedy też pociągu do tej koleżanki od swojej partnerki?;]
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 lip 2004, 08:59

Juz kiedyś tez tu na ten temat było , nie powiem ciekawy widok , choc sam sie zastanawiam dlaczego własciwie ciekawy !???? :547:
A co do moich prywatnych przeprowadzonych niedawno badan wsród znajomych bardziej lub mniej znajomych , to wynika iż 80% kobiet spróbowało by sexu z ta samą płcią , ale broniły sie przed odpowiedzia jak diabli , ilez musiałem uzyc wdzieku i podstepu by wyciągnąć od kobiet to wyznanie , ale tak jak pisze juz tu o tym było ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 09 lip 2004, 09:52

No ja wiem, że o tym już było. Tak tylko mi się rzuciło... Zreszta już nawet nie chodziło mi o seks a jedynie o pocałunki. A jeśli chodzi to opinie to nie wiem czy tyle dziewczyn chciałoby spróbować seksu z drugą kobietą (wierze Ci na słowo) natomiast wiem, że strasznie się dziwiły co nas tak podnieca jak one się całują. Dla nich to nic takiego - podobno. A z drugiej strony dobrze wiedzą, że to dla nas podniecające i dlatego to robią. W każdym razie - ładnie to wyglada. Subtelnie i zmysłowo....
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 09 lip 2004, 09:59

wiem, że strasznie się dziwiły co nas tak podnieca jak one się całują.


Mnie ciągnie do tej koleżanki. Ale mogę się jedynie domyślać dlaczego kobiety tak myślą. po prostu traktują pocałunki jako wstęp do seksu. ( one ponoć mają to zakodowane w swojej kobiecości).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 09 lip 2004, 20:37

A ja powiem tak: pocałunek pocałunkowi nierówny. Jak każdy wie jest spora różnica pomiędzy zwykłym buziaczkiem a namiętnym pocałunkiem. Zawsze zastanawiało mnie to, dlaczego panuje jakby przyzwolenie na pocałunki kobiet ale już facetów to nie :D. No ale jak sądze większości facetów podoba się to, jak 2 kobietki się całują.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 lip 2004, 12:55

Bo jak faceci sie caluja to :563: sie chce wszystkim. I facetom i kobietom. A jak caluja sie kobitki to nikomu, a facetom leci slinka ;)
Kotka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2004, 23:57
Płeć:

Postautor: Kotka » 10 lip 2004, 23:22

Ja zdecydowanie nie przepadam za takim widokiem.Nie lubie patrzec na calujace sie dziewczyny czy calujacych facetow.Dla mnie nie ma w tym nic podniecajacego.Widze ze to ja jestem wyjatkiem :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 11 lip 2004, 17:33

Jestem jakimś wyjątkiem czy nie tylko mnie się podoba widok całujących się dziewczyn. Bardzo sexi!! A jeśli jeszcze jest to moje słonko to już w ogóle... brak słów

Chodzi o zwykłe buziaki na przywitanie czy o glebsze namietne pocalunki?
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 11 lip 2004, 18:42

Chodzi o zwykłe buziaki na przywitanie czy o glebsze namietne pocalunki?
Nie no buziaki na przywitanie?? Oczywiscie chodziło o taki namiętne pocałunki...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 11 lip 2004, 19:40

Maverick pisze:Bo jak faceci sie caluja to :563: sie chce wszystkim. I facetom i kobietom. A jak caluja sie kobitki to nikomu, a facetom leci slinka ;)


a mi się podobał widok całujących się facetów :D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 11 lip 2004, 19:52

Nie no buziaki na przywitanie?? Oczywiscie chodziło o taki namiętne pocałunki...

tak jak myslałam
A jeśli jeszcze jest to moje słonko to już w ogóle... brak słów

to czesto masz okazje ogladac swoja dziewczyne calujaca sie z kolezanka?
ja sie przyznam ze zdarzylo mi sie raz ale dawno temu i nie wiem czy przy moim chlopaku tak bym postapila
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 lip 2004, 22:22

A ja uwazam ze widok dwoch namietnie sie calujacych pań jest bardzo podniecajacy :) Pewnie nie ma na swiecie faceta ktory by chetnie nie popatrzyl na dwie kobiety calujace lub pieszczace sie nawzajem.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 11 lip 2004, 22:25

to czesto masz okazje ogladac swoja dziewczyne calujaca sie z kolezanka?
Niezbyt często a nawet rzadko... Na palcach jednej ręki moge policzyć. :D Ona twierdzi, że dla niej to nic takiego i czasem robiła to celowo bo wie, że mnie sie to podoba. A ona to traktuje całkiem na luzie, bez żadnego podtesktu erotycznego.
ja sie przyznam ze zdarzylo mi sie raz ale dawno temu i nie wiem czy przy moim chlopaku tak bym postapila
Dlaczego byś przy swoim chlopaku tak nie zrobiła?? Podejrzewam, że bym mu sie spodobało. Lepiej przy nim niż za plecami bez jego wiedzy. To też zdrada.
a mi się podobał widok całujących się facetów
Mojej pannie też. W knajpie kiedyś wiedzieliśmy i panowie raczej byli hetero... Siedzieli ze swoimi dzieczynami i najpierw one sie pocałowały i widocznie był jakiś mały konkursik ;) bo potem zaraz oni to zrobili. No i ich pannom też się podobało - było to po nich widać.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 lip 2004, 22:31

ja sie przyznam ze zdarzylo mi sie raz ale dawno temu i nie wiem czy przy moim chlopaku tak bym postapila

Tego nie rozumiem. Czyżbyś pomyślała, że chłopak może być zazdrosny,czy posądzić was o inne skłonności?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 lip 2004, 08:48

Jarek pisze:
ja sie przyznam ze zdarzylo mi sie raz ale dawno temu i nie wiem czy przy moim chlopaku tak bym postapila

Tego nie rozumiem. Czyżbyś pomyślała, że chłopak może być zazdrosny,czy posądzić was o inne skłonności?

Wydaje mi się, że nie chodzi tutaj o zazdrość czy posądzenie o inne skłonności ale bardziej o to, że głupio tak troche namiętnie się całować z koleżanką przy chłopaku.

Mi się 2 razy zdarzyło tak namiętnie całować z dziewczyną :). Ale jestem hetero (żeby nie było).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 08:54

Dobra dobra, tłumaczy się tylko winny :564: .......
Aha - a podobało się?? Powtórzyłabyś gdyby była okazja??
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 lip 2004, 09:02

Aha - a podobało się?? Powtórzyłabyś gdyby była okazja??

Hmm w sumie to tak w 60% mogłabym to powtórzyć. Dlatego, że jest to troche inaczej niż całowanie się z facetem. I to pociąga :564:
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 09:38

Hmm w sumie to tak w 60% mogłabym to powtórzyć. Dlatego, że jest to troche inaczej niż całowanie się z facetem. I to pociąga
Wreszcie jakaś pożądna odpowiedź hehe. Zrób to kiedyś przy nim.... Nie żebym cię namawiał :556:
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 lip 2004, 20:13

Wreszcie jakaś pożądna odpowiedź hehe. Zrób to kiedyś przy nim.... Nie żebym cię namawiał

No a co to było jak nie namawianie :D.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 12 lip 2004, 21:14

Dlaczego byś przy swoim chlopaku tak nie zrobiła?? Podejrzewam, że bym mu sie spodobało. Lepiej przy nim niż za plecami bez jego wiedzy. To też zdrada.

dla uscislenia wtedy jeszcze nie bylismy razem wiec zdrada to nie byla. Ale nie zrobilabym tego raczej ze skrepowania. I w ogóle jakos ciezko mi sobie wyobrazic w jakiej sytuacji mogloby do takiego czegos dojsc.
Moj chlopak wie ze calowalam sie kiedys z kolezanka ale nie mowil ze chcialby to zobaczyc.
W sumie moze nawet i chetnie bym to powtorzyla bo dziewczyny jednak sie zupelnie inczej caluja... musialabym pomyslec nad tym
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 23:16

Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o to żeby siedzieć i knuć jakby to zrobić. Mojej dziewczynie zdarzyło się to przez przypadek. Jakaś taka atmosfera się zrobiła na imprezie raz i drugi w klubie i już.... Stało się. :D A co do tej zdrady. Nie chciałem akurat Tobie jej zarzucać. Tak ogólnie mówiłem, że gdybyś teraz to zrobiła za jego plecami to ja to uważam też za zdrade.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lip 2004, 23:21

Jakby moja dziewczyna calowala sie z inna to ja za kare tez bym musial z nia to zrobic :)
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 12 lip 2004, 23:24

Z "nią" czyli którą???? :556:
bulsar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2004, 13:25
Płeć:

Postautor: bulsar » 13 lip 2004, 01:03

To jest bradzo ciekawa sprawa. NIkogo nie dziwi widok dziewczyn chodzących za ręke, ściskających się czy całujących na ulicy. Nawt lesbijki nie budzą tyle kontrowersji co geje. Mi sie lesbijki podobają i dla mnie jest to ok, ale jezeli chodzi o gejów to stanowczo odpada. Myśle tez, że jest wiecej biseksualistek niż biseksualistów.

Jeżeli Wasza żona, czy dziewczyna zdradziłaby Was ze swoją koleżanką to byłby to mniejszy ból niż gdyby to zrobiła z facetem. A co Wy kobiety na to? Jeżeli juz dowiedziałybyście sie, że Was zdradził Wasz kochany....większym bólem byłoby to, żę zrobił to z facetem niż gdyby to zrobił kobietą????

Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 lip 2004, 07:24

a mi sie teraz przypomnialo, ze calowalam sie z druga kobieta przy nim
ale on tego nie widzial..przynajmniej tak mi sie zdaje, bo nigdy o tym nie wspomnial..


ale tylko mialam wyrzuty sumienia na drugi dzien..


i teraz pojawilo sie pytanie, jakbyscie zareagowali na niespodziewany widok calujacej sie swoejj partnerki z inna?
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 13 lip 2004, 08:07

Nie mam nic przeciwko. Dopóki tego nie robi za moimi plecami to może to robić na każdej zabawie hihi :P . Ale nigdy bez mojej wiedzy bo to jednak też zdrada chociaż faktycznie wydaję się, że łatwiejsza do przełknięcia.
bulsar
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2004, 13:25
Płeć:

Postautor: bulsar » 13 lip 2004, 09:22

Ale nie wydaje się Wam to dziwne, że dla facetów mniejszym bólem jest gdy kobieta go zdradzi z kobietą. Ale u kobiet jest inaczej bo dla nich nie byloby przyjemne gdyby sie dowiedziały, że ich facet bzykał się z tą samą płcią czyli facetem, już pewnie wolałyby żeby to zrobił z inną, bo wtedy nie czuły by się źle z myślą o tym, że bzykał je pedał.
:566:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lip 2004, 10:48

Jak bym zareagowal? Juz mowilem. Chcialbym pocalowac te dziewczyne z ktora zostalem zdradzony :) A jakby niedaj boze robila z nia cos wiecej... He he he
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 13 lip 2004, 10:57

Bulsar napisał :
To jest bradzo ciekawa sprawa. NIkogo nie dziwi widok dziewczyn chodzących za ręke, ściskających się czy całujących na ulicy. Nawt lesbijki nie budzą tyle kontrowersji co geje. Mi sie lesbijki podobają i dla mnie jest to ok, ale jezeli chodzi o gejów to stanowczo odpada.

No pewnie masz rację. Zgadzam się a kontrowersjami wobec gejów obnoszących się ze swą seksualnością, ale tylko z tymi, u których podłoża leżą względy estetyczne - ale istnieje proste rozwiązanie - wystarczy nie patrzeć ;) .
Co do reszty uprzedzeń homoseksualiści zarówno płci pięknej, jak i nieco brzydszej też są ludźmi i niechaj im słoneczko świeci :564:
;)...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 444 gości