Dziewczyna nie chce uprawiac seksu...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

qweasd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2008, 00:15
Skąd: ggggggg
Płeć:

Dziewczyna nie chce uprawiac seksu...

Postautor: qweasd » 16 wrz 2008, 00:37

Witam, mam problem z którym nie potrafie sobie poradzic.

Jestem w związku z dziewczyna, ktora jest dla mnie wszystkim. Mamy po 23 lata, ja mialem wczesniej 2 partnerki (mowie o seksie), moja ukochana byla wczesniej tyklo z jednym mezczyzna - to byl dlugi zwiazek, trwal prawie 5 lat, ex mojej dziewczyny byl od niej starszy o 4 lata.

Tak wiec nie jest dziewicą.

Jestesmy razem juz 5 miesiecy i jak dotad ani razu nie kochalismy sie. Dopuszczamy tylko sex oralny. O normalnym stosunku nie ma mowy - moja dziewcyzna mowi, ze to jeszcze nie pora, ze jeszcze tego nie chce.

Zaznaczam, ze pociagam moja dziewczyne - ona mnie tez - w 100%!

Nie wiem jak to powiedziec, ale uwazam, ze facet w zwiazku bez seksu czuje sie niekochany. Ja tak przynajmniej mam. Tak gdyby ona nie chciala byc ze mna naprawde blisko. Ona mowie ze sie boi - tylko naprawde nie wiem czego... :(

Jestem dla niej bardoz czuly, staram sie na kazdym polu, w kazdej sferze zycia.

Jak myslicie? Dlaczego jest jak jest? Seks nie jest najwazniejszy, ale jest dla mnie bardzo wazny. Nie chce zeby przez to rozpadl sie nasz zwiazek.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 wrz 2008, 00:42

a pytales jej czemu nie chce? dopytaj o co sie boi, moze ktos ja zranil, moze z poprzednim facetem miala zle doswiadczenia jesli chodzi o seks. W kazdym razie jesli nie chce to nic nie zrobisz...
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 16 wrz 2008, 00:48

no my za ciebie nie porozmawiamy z nią, jedynym sposobem tu jest szczera rozmowa.

Spytaj dlaczego tak jest i powiedz, co ci leży na sercu i że dłużej nie możesz tak ciągnąć i oczekujesz zmian. Jak nie zaczniesz działać, to możesz czekać w nieskończoność.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 wrz 2008, 07:03

qweasd pisze:Jestesmy razem juz 5 miesiecy i jak dotad ani razu nie kochalismy sie. Dopuszczamy tylko sex oralny. O normalnym stosunku nie ma mowy - moja dziewcyzna mowi, ze to jeszcze nie pora, ze jeszcze tego nie chce.


5 miesięcy to tak dużo? Seks oralny to też seks, jak najbardziej. Rozmawiaj, jasne ale i uszanuj jej decyzję.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 16 wrz 2008, 07:04

Moja porada pewnie będzie dość niepopularna, ale trudno... Zacznij mysleć nad zmianą dziewczyny na inny model. Nawet najpiękniejsza złota rybka bez jedzenia zdechnie w męczarniach :) nawet najlepszy samochód, jeżeli nie chce jeździć po pewnym czasie przestaje cieszyć... Ludzie po to łączą się w heteroseksualne pary, żeby się bzykać ;) może bolesne, ale szczere.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 wrz 2008, 07:59

TedBundy pisze:5 miesięcy to tak dużo?
Bez konkretnej przyczyny tak. Po mojemu powinieneś się dowiedzieć co jest przyczyną, a dopiero potem próbować rozwiązać problem.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 wrz 2008, 08:08

Odpowiedz mi na pytanie czy z tamtym miala sex , póki tego nie wiem, powstrzymam sie od jakiejkolwiek odpowiedzi , zapytaj ją ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 wrz 2008, 08:15

Andrew pisze:Odpowiedz mi na pytanie czy z tamtym miala sex
No pisał, że dziewica nie jest i miała.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 wrz 2008, 08:54

nie ! napisal calkiem coś innego !!

napisal pisze:moja ukochana byla wczesniej tyklo z jednym mezczyzna - to byl dlugi zwiazek, trwal prawie 5 lat, ex mojej dziewczyny byl od niej starszy o 4 lata.

Tak wiec nie jest dziewicą.

to zaledwie jego załozenie tylko, tak bynajmniej to tu brzmi ...
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, 08:56 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 wrz 2008, 09:47

TedBundy pisze:5 miesięcy to tak dużo?

Kiedyś sam pisałeś by czekać max 6 miesięcy :>

Porozmawiaj z nią. Dowiedz się czego ona się boi. Dlaczego nie chce.
qweasd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2008, 00:15
Skąd: ggggggg
Płeć:

Postautor: qweasd » 16 wrz 2008, 10:09

Tak, kochała się z nim. Na 100%. No i nie wiem, porozmawiam szczerze z nia.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 wrz 2008, 10:28

czyli loda Ci robi , ale penetracji nie ma ?
a na 100% to tylko Ona wie czy sie z nim kochala jak i nie koniecznie to co Ci mówi jest prawdą.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, 10:29 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
qweasd
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2008, 00:15
Skąd: ggggggg
Płeć:

Postautor: qweasd » 16 wrz 2008, 11:53

Tak, uprawiamy sex oralny, jest nam wtedy bardzo przyjemnie, zarównmo mnie jak i mojej partnerce.

No nie wiem, bez seksu czuje, jakby ona nie chciala mnie dopuscic bardzo blisko siebie, jest to dla mnie niepojete. Zastanawiam sie, czy nie jestem takim chlopakiem "na jakis czas", takim plastrem, ktory ma zaslonic rane na kilka chwil, a kiedy przestanie byc potrzebny po prostu zostanie zerwany i wyrzucony do kosza.

Seks przeciez to nie tylko rozkosz, ale tez taki znak: "jestes dla mnie kims waznym, chce byc z Toba..."

Nie wiem sam, moze tu nie ma zadnego drugieog dna i po prostu nie jest jeszcze gotowa?
Moze ma jakies obawy jak wypadnie - jestem w koncu bardziej doswiadczony niz ona.

No po prostu NIE ROZUMIEM.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 wrz 2008, 11:58

qweasd pisze:Seks przeciez to nie tylko rozkosz, ale tez taki znak: "jestes dla mnie kims waznym, chce byc z Toba..."

Zależy dla kogo. Ja jak uprawiam z kimś seks to znaczy, że go pragnę.

Ty nie zgaduj powodów, nie zadręczaj się byciem plastrem tylko spokojnie, rzeczowo z nią porozmawiaj.

Może ona ma jakieś obawy, może się czegoś wstydzi, ma jakiś uraz i ciężko jej o tym mówić. Stwórz atmosferę sprzyjającą temu by Ci powiedziała
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 wrz 2008, 12:02

Dzindzer pisze:. Ja jak uprawiam z kimś seks to znaczy, że go pragnę


to tylko jednej z mniej istotnych powodów. Dużo ważniejsze, kluczowe dla związku i miłości są te, które przytoczył autor.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 wrz 2008, 12:11

Ale autor napisał seks, a nie seks w związku, seks w związku z miłością. Więc napisałam co oznacza kiedy ja uprawiam seks ( w każdym z tych przypadków robię to gdy pragnę). Tak samo jak Ty nie muszę kochać by iść z kimś do łóżka. Ale muszę pragnąć tego kogoś
Awatar użytkownika
passion_flower
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: passion_flower » 16 wrz 2008, 22:53

qweasd pisze:Zastanawiam sie, czy nie jestem takim chlopakiem "na jakis czas", takim plastrem

Możliwe. Albo reprezentuje (jakże dojrzałe:P ) podejście - seks dopiero po x miesiącach, bo inaczej uzna, że się puszczam. Albo pamiętając ostatnie rozstanie zaczęła podchodzić do związku (wszystkich jego aspektów, w tym seksu) dużo bardziej ostrożnie.
Skoro mówi, że się boi, to ostatnia wersja jest całkiem prawdopodobna. ale najlepiej wie ona, więc pytaj u źródła :)
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 16 wrz 2008, 23:20

qweasd pisze:Tak, uprawiamy sex oralny, jest nam wtedy bardzo przyjemnie, zarównmo mnie jak i mojej partnerce.

- coś tu nie pasuje. Seks oralny jest postrzegany w dwojaki sposób. Abo jest to wyraz najwyższej akceptacji ciała partnera , uwielbienia i pełnego oddania ukochanej osobie, albo "mechaniczne zachowanie" mające jak najszybciej na odczepnego dać jakąś satysfakcję partnerowi - nie mające nic wspólnego z prawdziwym uczuciem i bliskością. Wg opisanej sytuacji masz wg mnie dwie opcje.

1. Kocha Cię ale nie chce ci powiedzieć czegoś o sobie - to może być jakaś choroba układu rodnego , jakiś wynik lekarski który wprowadził i niej odczucie dużego ryzyka w byciu matką , lub w zdrowiu jej przyszłego dziecka. Dla kobiety to jest coś fundamentalne i to może być powód niechęci do pełego stosunku.

2. Jest dokładnie tak jak napisałeś - jesteś plastrem który goi jakieś rany emocjonalne, tak naprawdę ma gdzieś co czujesz tylko w tej chwili jest jej wygodnie być z tobą - w tym przypadku masz naprawdę zajebistego pecha - nie dość że Cię oszukuje to jeszcze tratuje bez szacunku własne ciało - obdarzanie seksem oralnym całkowicie obcego/obojętnego faceta jest dla mnie dowodem na płytkość i traktowanie swego ciała jak narzędzia do osiągania celów.

To co powiem nie jest łatwe do zrealizowania bo klimat jaki towarzyszy intymnym chwilom nie służy obiektywnej obserwacji [:D] ale spróbuj zwrócić na to jak zajmuje się twoim "żołnierzem". Jeśli robi to z pasją i zaangażowaniem , zauważysz że stara sie sprawić ci jak najwięcej przyjemności , przedłuża zabawę, twój orgazm odbiera jak nagrodę za swoje starania to masz prawdopodobnie sytuację nr 1. Tu będzie potrzebna szczera i być może bolesna dla niej rozmowa. Ale uważam że na taką rozmowę zaśługujesz jeśli Ci na niej zależy i odwrotnie. Odpowiedni nastrój , ciepło i zrozumienie dla jej odczuć - tego potrzebuje , jak jej to zapewnisz to może się otworzy i poznasz powód tej niechęci a może obaw - trafna diagnoza kluczem do uleczenia :) .

Jeśli robi to szybko , chce abyś skończył jak najszybciej , widzisz że robi to jak z jakiegoś niemiłego obowiązku , lub nie chce ci pozwolić patrzeć jak to robi (z pewnością wie jak taki widok kręci faceta) bo mógłbyś zauważyć to"odrabianie lekcji", prawdopodobnie masz sytuację nr 2. Ogranicza zachowania ryzykowne do minimum bo nie wiąże z tobą żadnych planów a taki lodzik traktuje jak umycie zębów.
Ja nie pogoniłbym jej od razu (bo lepszy taki lodzik niż "rękodzieło" [:D] ) ale zacząłbym szukać nowej partnerki.

Wszystko co piszę jest moim punktem widzenia na sytuację którą przedstawiłeś. Co zrobisz to wyłącznie twoja decyzja

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać
Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 wrz 2008, 08:30

odstaw ją od sexu - pozwalaj by Ciebie zadowalała - ty jednak nie czyn tego , odpakuj jej lizaka , ale lizac juz nie pozwól
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Brayan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 06 wrz 2008, 09:42
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Brayan » 17 wrz 2008, 22:43

hm... moje zdanie jest takie. Wcześniejszemu partnerowi bardzo pokochała i zaufała, dlatego kochali się. Ciekawi mnie tylko powód dlaczego z nim zerwała..? Może ją zdradził, skrzywdził i nabrała dystansu do mężczyzn. Poczekaj uzbrój się w cierpliwość, a jeśli naprawdę ją kochasz nie pożałujesz. Czasem trzeba wytrwałości <regulamin>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 wrz 2008, 08:14

taaaa loda mu robi , a dupy nie daje ! <zakochany> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 18 wrz 2008, 16:19

a moim zdaniem moze byc tak ze sobie ustawila x miesiecy i chce tego sie trzymac..albo po prostu nie jest moze jeszcze gotowa na sex z innym partnerem bo z tego co pisales wyglada wlasnie na to ze tylko jej ex byl jej partnerem w lozku....jesli facet mowi zeby rzucic dziewczyne bo nie chce z nim isc do lozka..dla mnie to pusty facet...sex jest wazny..ale moga byc przyczyny dla ktorych dla niej moze byc za wczesnie...porozmawiaj z nia..moze jest tak jak przedstawilam..boi sie z kims nowym i tyle..
-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!
Thorgal
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2008, 14:28
Skąd: Sopot
Płeć:

Postautor: Thorgal » 18 wrz 2008, 16:56

Ona mowie ze sie boi - tylko naprawdę nie wiem czego... :(


też nie rozumiem....
przecież prezerwatywa jej nie pęknie, nie zajdzie w ciąże, niej będzie miała problemy z pracą, z szkoła.... jej życie nie zmieni się o 180 stopni... Ty nie jej zostawisz samej z dzieckiem choćby nie wiem co ...
dla Ciebie seks to nie tylko 30 min przyjemności.... dla niej to nie może być 9 mcy ciąży. Ty nie będziesz chodził z brzuchem i to nie Ty narażasz swoje życie towarzyskie.... zdecydowanie za mało jest kobiet które same wychowują dzieci i żyją na "łasce" bliskich? Ksiądz po niej nie pojedzie z Ambony.... Sąsiedzi nie obgadają.... i to nieprawda, że kobiety samotnie wychowujące dziecko nie mają takiego wzięcia...

Myślę, że jesteś spoko partnerem i może Ci zaufać... bo jesteś w pełni świadom konsekwencji.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 wrz 2008, 17:48

Wiesz myslac w ten sposob mozesz zaczac uprawiac seks jak bedziesz mial 40 lat, za soba 10 lat splacania kredytu i bedziesz w miare ustatkowany/ustatkowana a i tez nie wiadomo czy warto juz zaczac, bo jeszcze przeciez 20 lat kredytu zostalo. No dajcie spokoj.

Wiem z wlasnego doswiadzenia, ze na pewno nie czekalbym nie wiadomo ile na kobiete po raz drugi. Tylko poszukal sobie innej. I to nie jest ucieczka tylko szukanie tego co mi odpowiada, bez czego zyc, po prostu nie chce :)

[ Dodano: 2008-09-18, 17:50 ]
Thorgal pisze:y nie będziesz chodził z brzuchem i to nie Ty narażasz swoje życie towarzyskie
?? ze co ? :D
Thorgal pisze:Ksiądz po niej nie pojedzie z Ambony..
I co jak pojedzie? Ch. z nim.
Thorgal pisze:Sąsiedzi nie obgadają..
j. takich sasiadow :)
Thorgal pisze:to nieprawda, że kobiety samotnie wychowujące dziecko nie mają takiego wzięcia...
no nie prawda :)
Thorgal pisze:Myślę, że jesteś spoko partnerem i może Ci zaufać... bo jesteś w pełni świadom konsekwencji.
A kto nie jest? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Pit
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 02 wrz 2008, 23:39
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Pit » 18 wrz 2008, 17:51

wariatka pisze:jesli facet mowi zeby rzucic dziewczyne bo nie chce z nim isc do lozka..dla mnie to pusty facet...

- masz dziewczyno dopiero 17 lat i wierz mi w najbliższych 2-3 latach twoje zapatrywania na pewne sprawy mocno się zmienią. Nikt nie napisał tu tak drastycznych słów jak napisałaś. No to powiedz jak Ty się zapatrujesz na seks oralny - przecież taki lodzik to nic wielkiego - uwierz mi - jeśli lodzik to nic wielkiego a pełny seks to już coś bardzo wielkiego to masz naprawdę jeszcze niepoukładany system wartości - przeczytaj uważnie cały mój post a nie tylko to co Ci się nie podoba i postaraj się wychwycić jego sens.

Nie jesteśmy tu po to aby komuś rozpieprzyć życie ale żeby sobie pomóc w miarę swojej wiedzy i doświadczenia. Zachowania dziewczyny naszego bohatera są na tyle dziwne, że daja podstawy do takich wersji jakie przedstawiłem. Jeśli jesteśmy ze sobą na tyle blisko aby uprawiać seks (nawet oralny) to powinniśmy być na tyle otwarci na partnera aby z nim rozmawiać szczerze o swoich lękach , oczekiwaniach , marzeniach.

Podtrzymuję każde słowo jakie napisałem w swoim poprzednim poscie

Pozdrawiam
Nie ma kodu którego nie da się złamać

Nie ma majtek których nie dałoby się zdjąć
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 18 wrz 2008, 17:52

guli pisze:Nawet najpiękniejsza złota rybka bez jedzenia zdechnie w męczarniach
<hahaha>

[ Dodano: 2008-09-18, 17:53 ]
Pit pisze:Jeśli jesteśmy ze sobą na tyle blisko aby uprawiać seks (nawet oralny) to powinniśmy być na tyle otwarci na partnera aby z nim rozmawiać szczerze o swoich lękach , oczekiwaniach , marzeniach.
Sluszna uwaga, popieram 100% :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 18 wrz 2008, 20:53

a co ma wiek do tego?? nienawidze porownywania..masz 17 lat co Ty mozesz wiedziec...a przy okazji mam juz 18..takze sory..mowie co mysle nie podoba sie? pech...z kobieta sie jest tylko dla sexu?? nie mozna poczekac?? jelsi nie ma ochoty to nie..moze boi sie....sex oralny?? moim zdaniem chce go tylko zapsokoic zeby jej nie truł wiecej o sexie... kochasz kobiete?? szanuj ja..nie namawiaj do niczego sila..to nie jest pies..tylko czlowiek..zreszta nalezy najpierw porozmawiac z nia..a tak? nic praktycznie nie wiesz..na spokojnie...moze powie co jej lezy na sercu..
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 wrz 2008, 08:51

wariatka pisze:a co ma wiek do tego?? nienawidze porownywania..masz 17 lat co Ty mozesz wiedziec...a przy okazji mam juz 18..takze sory..mowie co mysle nie podoba sie? pech...z kobieta sie jest tylko dla sexu?? nie mozna poczekac?? jelsi nie ma ochoty to nie..moze boi sie....sex oralny?? moim zdaniem chce go tylko zapsokoic zeby jej nie truł wiecej o sexie... kochasz kobiete?? szanuj ja..nie namawiaj do niczego sila..to nie jest pies..tylko czlowiek..zreszta nalezy najpierw porozmawiac z nia..a tak? nic praktycznie nie wiesz..na spokojnie...moze powie co jej lezy na sercu..


Wiek do tego ma sie bardzo duzo o czym wspomnisz juz za jakieś 5 lat , wrócisz tu i powiesz - te stare pierniki miały racje !
Mówić mozesz co chcesz - to fakt ... reszte dopowiesz sama juz za 5 lat [:D]
Poczekac moze, ale nie musi - prawda, ze subtelna różnica ?
kochasz faceta ? (bo napisalas kochasz kobiete ) pożądasz go jak i pragniesz - tak jest w uczuciu miedzy ludzmi gdzie jest zdrowa relacja - zatem dlaczego mu nie chce sie oddać ?
za wczesnie - oczywiscie tak byc moze, tylko dlaczego z tamtym nie było "za" - a z tym jest ? Ja odpowiedzi znam - Wy do nich dojdziecie ? <browar>
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008, 08:53 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 wrz 2008, 10:31

wariatka pisze:a co ma wiek do tego?? nienawidze porownywania..masz 17 lat co Ty mozesz wiedziec...a przy okazji mam juz 18..takze sory..mowie co mysle nie podoba sie?

Ma bo patrzysz częściowo przez pryzmat przeżyć i poglądów nastolatki. Patrzenie na seks z wiekiem się zmienia.

wariatka pisze:pech...z kobieta sie jest tylko dla sexu?? nie mozna poczekac??

Gdyby był tylko dla seksu to już dawno by go z nią nie było. Nie tylko dla seksu, ale również dla seksu. W pewnym wieku seks jest czymś naturalnym, czymś co musi zaistnieć by związek był udany
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 19 wrz 2008, 14:38

dobra..mam tyle lat co mam..ale glupia nie jestem i mam swoje widzenie na swiat..ktory dla mnie tez nie musial byc wporzadku...wiek czasem nie wzkazuje na niedojrzalosc czym..wiem ze zdania nie zmienie..laska nie chce isc z kims do lozka to nie znaczy ze trzeba jej powiedziec nara..to dopiero 5 miesiecy..a nie rok..to jest roznica jednak...dlatego nie rozumiem podejscia niektorych..naprawde jestescie tacy bezduszni?? wiec co..jak laska ma pecha do faceta...pojdzie z nim do lozka..po miesiacu sie rozejda albo moze po 2-3 to wiadome jest ze znajdzie sobie innego..i co?? kazdemu po kolei ma dawac dupy?? jak przyjdzie czas to pojdzie z nim do lozka..do jest jej dycyzja..nie mozna zmuszac kogos do czegos..



zreszta ja juz pisalam...miala jednego faceta z ktorym byla w lozku wiec moze boi sie isc z 2.....5 miesiecy moze dla niej byc za krotkim okresem czasu...
-będę brał Cie!

-gdzie?

-w aucie!

-mnie?

- Cie..

-niee

-ehe!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości