Co sądzicie o ANALU ???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 04 sty 2007, 17:49

a ja mam pytanko...czy laska sie ma jakos przygotowac specjalnie do anala? chodzi mi o to zeby nie bylo nie milo pachnacej suprise czy czegos takiego...mojemu kumplowi np. sie zdarzylo cos takiego, ze kiedy wsadzil dziewczynie palca w tyleczek po pokoju rozniosla sie won KUPY:P wiec...jakies przygotowanie ze strony Pań?
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 04 sty 2007, 19:40

misiek: chyba ze szczescia jej polecialo <banan>

u mojej nie ma po prostu nic, jakby se lewatywe robila przed spotkaniami i perfumowala czymkolwiek... zadnego zapachu, zero brudnych palcow...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 sty 2007, 19:42

Misiek69 pisze:mojemu kumplowi np. sie zdarzylo cos takiego, ze kiedy wsadzil dziewczynie palca w tyleczek po pokoju rozniosla sie won KUPY:P

tiaaa... pewnie jemu się wymsknęło i mu głupio <chory> proponuję lekcje anatomii i odrobinę zrowego rozsądku <cisza>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 04 sty 2007, 19:52

jesli sie bardzo ufa swojemu partnerowi to wielka przyjemnosc i mysle ze to duzo dla niego znaczy, pokazanie "pozwole ci na wszystko bo cala jestem swoja"
w moim wypadku tylko dla kogos naprawde szczegolnego :)
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 04 sty 2007, 22:26

Misiek69 pisze:wiec...jakies przygotowanie ze strony Pań?

przez tydzień dietka, na samym kisielku i lewatywy raz dziennie <hahaha>
a tak na poważnie,to jeśli nie chcesz sobie wacka ubrudzić, to załóż gumkę :P i będzie bardziej higienicznie dla ciebie :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sty 2007, 22:45

Ok poniewazj majac tu i tak po 100 postow na strone mam 10 stron tematu, ktorego nigdy nie sledzilam to ktos [ktokolwiek mily i zyczliwy] moglby mi tu znalezc jakies takie kompedium od A do Z? Bo ja wiem tylko gdzie mam odbyt i tyle :/ Jakies przydatne rady, cokolwiek? Bardzo ładnie proszę :) Wiem ze wielu sie tu wypowiadalo wiec chyba temat nieco znaja i kojarza niektore wypowiedzi ;)
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 07 sty 2007, 19:11

Nie bede sie dlugo rozwodzil na ten temat gdyz nie chce nikogo urazic ani nic w tym stylu :P. Moja opinia na temat ANALA: ten otworek jest do czegos innego. Nie mysle nad sprobowaniem ANALA i moja Kobieta takze nie :P
Release yourself.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2007, 19:13

formatt pisze:Nie mysle nad sprobowaniem ANALA i moja Kobieta takze nie :P

jeszcze nie myslicie :]
formatt pisze:ten otworek jest do czegos innego

a ten z ustami to chyba tez do picia, jedzenia, oddychania i mówienia prawda :P
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 07 sty 2007, 19:16

a ten z ustami to chyba tez do picia, jedzenia, oddychania i mówienia prawda
True, but:
jesli mialby sluzyc tylko do tego to seks i ra wstepna bylaby jak za kamienia łupanego: dzikie puk puk i to wsio :D
jeszcze nie myslicie
Otóż rozmawialismy na ten temat i nasze zdania sie potwierdzaja: Nie dla Anala.

:)
Release yourself.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 sty 2007, 19:30

Ale anal też może być urozmaiceniem sexu.
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 07 sty 2007, 19:38

Marissa pisze:Ale anal też może być urozmaiceniem sexu.
No tak. Ale nie porownalbym tego urozmaicenia ze zlizywaniem z partnerki jogurtu :)

Są gusta i gusciki :]
Release yourself.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2007, 19:41

formatt pisze:Nie dla Anala.

poczytaj sobie ten temat i np. temat o oralu. tu tez czesc osób zakladała, ze nie. i przyszedł czas, że sie im zmienilo. Wiec zostaje prfzy swoim stwierdzeniu, ze jeszcze nie myslicie :)
formatt pisze:Są gusta i gusciki :]

w takim razie ja mam gust :]
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 07 sty 2007, 20:01

A tu musze Ci przyznac racje Dzindzer. Czytalem wczesniej tamten temat i potwierdzam przyszedl czas i przyszla rada :).A moze faktycznie nie jestesmy (ja i Moja Kotka) na to gotowi : >. "Cinżko" powiedziec. :P

Co do Gustu: nigdy nie mowilem ze go nie masz :)
Release yourself.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 sty 2007, 20:02

formatt pisze:A moze faktycznie nie jestesmy (ja i Moja Kotka) na to gotowi : >. "Cinżko" powiedziec. :P

chodzi o to, ze za jakis czas pojawi sie ciekawosc jak to jest. byc może zechcecie spróbowac, nie pisze tu o tym, czy sie spodoba czy nie :)
Awatar użytkownika
Misiek69
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 11 cze 2006, 21:54
Skąd: z komputera
Płeć:

Postautor: Misiek69 » 07 sty 2007, 22:11

no nie moge. <banan> .. powie mi ktos wreszccie czy dziewczyna ma sie jakos przygotowac zeby nie bylo lipy? <diabel>
...SiEa... Spontan przedewszystkim... Carpe Diem :D

Obrazek
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 07 sty 2007, 22:28

Misiek69 pisze:no nie moge. <banan> .. powie mi ktos wreszccie czy dziewczyna ma sie jakos przygotowac zeby nie bylo lipy? <diabel>
sory ale nie moge sie powstrzymac od ostrego zartu: mozesz jej powiedziec ze najpierw ma włozyc sobie mydełko i byc 1 dzien naczczo xD przepraszam za tą ironię ale nie moglem :)

ps. z tamtego otworka raczej nie wyrasta Lipa x]
Release yourself.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 07 sty 2007, 22:33

Misiek69 pisze:no nie moge. .. powie mi ktos wreszccie czy dziewczyna ma sie jakos przygotowac zeby nie bylo lipy?
Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Jak ma z tym problem, to może niech zacznie od seksuologa.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 07 sty 2007, 23:59

mrt pisze:Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Jak ma z tym problem, to może niech zacznie od seksuologa.

jemu chodzi o to, jak dziewczyna ma się przygotować do anala, żeby on sobie nie upaprał wacka :P
Misiek69 pisze:powie mi ktos wreszccie czy dziewczyna ma sie jakos przygotowac zeby nie bylo lipy?

człowieku, jak się boisz, że się ubrudzisz, to nie wkładaj tam, gdzie nie trzeba... swoją drogą, to czego ty byś oczekiwal od dziewczyny? żeby np. pościła jeden dzień,żeby mieć tam czysto? jak się nie chcesz brudzić, ale włożyć, to do dziurki wyżej...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sty 2007, 08:18

formatt pisze: Moja opinia na temat ANALA: ten otworek jest do czegos innego. Nie mysle nad sprobowaniem ANALA i moja Kobieta takze nie :P


taaaaa! <hahaha> a cipka nie jest do lizania , tylko do ruchania , to samo fiut ! - pieszczoty ? tyle miejsca na ciele na nie ! <aniolek> po co siegac np. do cipki ? ona od tego nie jest - trzymajac sie wypowiedzi twej kobiety .
sex na etapie z epoki kamienia łupanego ? bez pieszczot ? bez anala jestescie w sredniowieczu . ot tyle
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
wajdelota
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 12 cze 2005, 18:45
Skąd: In-die
Płeć:

Postautor: wajdelota » 08 sty 2007, 10:03

Z tym średniowieczem to bym się kłócił. Formy wymyślnych pieszczot były znane już w antyku :] A co dopiero w średniowieczu. Tylko wtedy się tyle o tym nie pisało. A z Grecji mamy piękne wazy z rysunkami orgii sexualnych :D
Jeśli oznaką bycia prawdziwym mężczyzną jest upijanie się i sikanie do zlewu, to ja nie chcę być mężczyzną...
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 08 sty 2007, 16:06

Ojej! Wszyscy się z Ciebie naigrywają, Misiek 69, ale nikt nie pomoże <hyhy> <glaszcze> Dziewczyna, poza wyrażeniem zgody na taki stosunek, nie musi robić nic, może się wcześniej umyć i zaopatrzyć w jakiś lubrykant, Ty też teoretycznie nie musisz nic robić, ale warto byłoby poczytać i oswoić temat - również teoretycznie :) <browar>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 09 sty 2007, 10:54

Ja przyznam się szczerze, jestem zielona w tym temacie.
Czy facet może coś uszkodzić podczas anala?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 sty 2007, 12:06

Marissa pisze:Czy facet może coś uszkodzić podczas anala?

Raczej nie, może poobcierać najwyżej (w extremalnych sytuacjach - naderwać odbyt, ale to raczej musiałby być gwałt analny).
Miejsca w środku tu o wiele więcej niż tam :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Postautor: formatt » 10 sty 2007, 00:15

Andrew pisze:po co siegac np. do cipki ? ona od tego nie jest - trzymajac sie wypowiedzi twej kobiety.
Tu musialo byc male missunderstand...chodzi o to ze jakos nie wyobrazamy sobie anala i nie jestesmy do niego przekonani, a co do pieszczot francuskich to jak najbardziej za :)
Release yourself.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 11 sty 2007, 17:01

formatt pisze:a co do pieszczot francuskich to jak najbardziej za :)


ale tu nie o to chodzi, co lubiciem a co nie... inni uzytkownicy chca Ci pokazac porazke Twojego rozumowania, ktore polega na prostoliniowosci np odbyt sluzy tylko do wyprozniania sie,
analogiczne sytuacje mozna wymyslec do praktycznie kazdej czesci ciala - dlatego jest to zadne tlumaczenie

nie bedzie nikt Was na sile namawiac, ale recze, ze ciekawosc sie na pewno kiedys pojawi u was;]
Awatar użytkownika
Nolcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2007, 18:21
Skąd: okolice Lublina
Płeć:

Postautor: Nolcia » 15 sty 2007, 22:12

Nie przepadam i nie sądze że przekonam się do tego rodzaju sexu.Mój chłopak namawia mnie żebyśmy spróbowali ja jednak nie chce.Tak jak ktos napisał wcześniej:Dupa słuzy do czego innego...:]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 sty 2007, 22:43

Nolcia pisze:Nie przepadam i nie sądze że przekonam się do tego rodzaju sexu.

a próbowałas kiedyś ??
bo jesli nie to ni możesz mówić, ze nieprzepadasz
anielka00
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2007, 00:34
Skąd: Barlinek
Płeć:

Postautor: anielka00 » 21 sty 2007, 00:10

Nie rozumiem tych którzy nie próbowali, po co gadać odrazu że nie nigdy a fe i w ogóle. To jest tylko stereotyp, bo wkońcu wszystkim jakoś sie to nie kojarzy ładnie i w ogóle z miloscia i takie tam, ale ja spróbowałam, bo chcialam zobaczyc z moim chłopakiem jak to jest i teraz czesto to robimy, choc wczesniej byłam nie pewna ale nie mialam odrazu wstretu, najpierw spróbujcie zeby potem mówic ze "nigdy i ze to be i fe". Jak macie dobre nastawiienie zaufanie partnerowi i kochacie sie to wszystko bedzie ładnie:)
dzika_orchidea
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2007, 16:52
Skąd: Rybnik
Płeć:

Anal wg mężczyzn ?

Postautor: dzika_orchidea » 23 sty 2007, 17:03

b] mam jedno zasadnicze ( i może głupie :P ) pytanie .. co facetom podoba sie w sexie analnym:P .. przecież to nic przyjemnego :P ... a z tego co sie orientuje większość (zaznaczam większosc - nie wszyscy :P ) facetów to lubi :) .. ;) .. pozdrawiam :) ... [/b]

Nie pisz grubą czcionką - by Mysior
Ostatnio zmieniony 13 lut 2007, 22:26 przez dzika_orchidea, łącznie zmieniany 1 raz.
Michael_69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2007, 00:03
Skąd: Polska
Płeć:

Re: Anal wg mężczyzn ?

Postautor: Michael_69 » 23 sty 2007, 17:17

dzika_orchidea pisze: mam jedno zasadnicze ( i może głupie :P ) pytanie .. co facetom podoba sie w sexie analnym:P .. przecież to nic przyjemnego :P ... a z tego co sie orientuje większość (zaznaczam większosc - nie wszyscy :P ) facetów to lubi :) .. ;) .. pozdrawiam :) ...


Odpowiedź jest prosta (może zabrzmi to banalnie)... ciaśniejsza dziurka ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości