Obsesja dziewicy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 19:06

dokleiłam do już istniejącego tematu


Ale moje elfie uszko ma plastyczna wyobraźnię <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2009, 19:56

Dzindzer pisze:dokleiłam do już istniejącego tematu
Co z tego skoro i tak nie wiadomo o co chodzi po takiej edycji posta:
almette pisze:Widzę że mnie nie rozumiecie... Jeszcze bardziej mnie zdołowaliście zamiast mi jakoś pomóc. No tak zawsze ja jestem wszystkiemu winny...
:/ Za takie coś powinny być warny.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sty 2009, 19:58

widać, że jakiś zakompleksiony dzieciak. dorośnij :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 19:59

Co z tego skoro i tak nie wiadomo o co chodzi po takiej edycji posta:

A to z tego, że ja mu posta zedytuje do wersji poprzedniej, a cooo ma sie te możliwości <diabel>

księżycówka pisze::/ Za takie coś powinny być warny.

I sa, przynajmniej u mnie <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2009, 20:08

almette pisze:Już jak miała 13 lat to widziała czyjegoś penisa
Dobra mnie to rozbroiło najbardziej ;DD
I tak późno WIDZIAŁA :P

Chłopie czym Ty się martwisz to ja nie wiem naprawdę. To dobrze, że kawałka tej durnej błony nie ma. Bywają takie co nie mają i już. Tym lepiej. A że seksu jeszcze nie chce i odmawia? Też dobrze. Lepiej tak niż gdyby miała się zmuszać, bo Ty chcesz, nie sądzisz?
almette pisze:Niby mówiła że z nikim się nie kochała (seks) ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć...
Jak jej nie umiesz ufać to zerwij, bo to strata czasu tylko.
almette pisze:Mówi że seks francuski jest przyjemniejszy od klasycznego,
To na bank dziewica albo tylko z raz czy dwa ją ktoś przeleciał, czyli w moim mniemaniu nadal dziewica. Nie wie co dobre <pejcz>

[ Dodano: 2009-01-14, 20:09 ]
Dzindzer pisze:A to z tego, że ja mu posta zedytuje do wersji poprzedniej, a cooo ma sie te możliwości <diabel>
Dzięki Dzin ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 sty 2009, 21:07

almette pisze:A co wy o tym myślicie ?
Jak dla mnie jesteś na tyle skrzywionym człowiekiem, że nawet nie warto próbować Ci pomagać. Nie zasługujesz. Bo jeśli ktoś mówi o miłości do kobiety, kiedy równocześnie okazuje jej brak szacunku - nie ma najmniejszych szans na uzyskanie tego szacunku ode mnie.
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 22:35

księżycówka pisze:
almette pisze:Już jak miała 13 lat to widziała czyjegoś penisa
Dobra mnie to rozbroiło najbardziej ;DD
I tak późno WIDZIAŁA :P

Chłopie czym Ty się martwisz to ja nie wiem naprawdę. To dobrze, że kawałka tej durnej błony nie ma. Bywają takie co nie mają i już. Tym lepiej. A że seksu jeszcze nie chce i odmawia? Też dobrze. Lepiej tak niż gdyby miała się zmuszać, bo Ty chcesz, nie sądzisz?
almette pisze:Niby mówiła że z nikim się nie kochała (seks) ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć...
Jak jej nie umiesz ufać to zerwij, bo to strata czasu tylko.
almette pisze:Mówi że seks francuski jest przyjemniejszy od klasycznego,
To na bank dziewica albo tylko z raz czy dwa ją ktoś przeleciał, czyli w moim mniemaniu nadal dziewica. Nie wie co dobre <pejcz>

[ Dodano: 2009-01-14, 20:09 ]
Dzindzer pisze:A to z tego, że ja mu posta zedytuje do wersji poprzedniej, a cooo ma sie te możliwości <diabel>
Dzięki Dzin ;)



Jak można jej w tych sprawach ufać skoro cały czas manie oszukiwała? Jak by mi na początku to powiedział to bym się z nią nie wiązała. Poza tym dla mnie to bardzo ważne z kim spędzę ten pierwszy raz oraz gdzie i jak... bo to się pamięta do końca życia! (to było moje marzenie...)
Może i jestem trochę niedojrzały emocjonalnie bo dosyć późno zacząłem jakikolwiek kontakt z dziewczynami. Zawsze się ich wstydziłem i uważałem je za coś niesamowitego. Nawet moja dziewczyna dziwi się jak ja się uchowałem bo jestem dosyć przystojny i miły :)

A i bardzo proszę Administratorów o usuniecie tego tematu.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, 22:40 przez almette, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2009, 22:37

almette pisze:Jak można jej w tych sprawach ufać skoro cały czas manie oszukiwała?
Ale, w którym momencie ona Cię oszukała? Ja tego nie widzę.

[ Dodano: 2009-01-14, 22:39 ]
A i dobra rada - nie idealizuj tak tego pierwszego razu. Zazwyczaj jest bardzo kiepski.
Jak się tak nastresujesz to będziesz miał potem traumę jak się okaże, że po 3 sekundach wystrzeliłeś albo Ci wcale nie stanął.
Grace

Postautor: Grace » 14 sty 2009, 22:49

księżycówka pisze:almette napisał/a:
Jak można jej w tych sprawach ufać skoro cały czas manie oszukiwała?
Ale, w którym momencie ona Cię oszukała? Ja tego nie widzę.

Pisał, że mówiła, że nie miała z nikim kontaktu cielesnego, a potem się przyznała (dzięki jego śledztwu zresztą), że miała.

księżycówka pisze:almette napisał/a:
Już jak miała 13 lat to widziała czyjegoś penisa
Dobra mnie to rozbroiło najbardziej
I tak późno WIDZIAŁA

Ale może ja niedzisiejsza, bo kontakt płciowy w wieku 13 lat to dla mnie patologia.

Nie wiem w sumie, dlaczego tak na niego bardzo jedziecie - ot, 17lat. Wyrośnie mam nadzieję z różnych rzeczy, o np takich:
Skąd: z brzuszka :)

to niegroźne jest, a że sprawdzał dziewczynę - trafi na taką, co mu przez łeb da, to więcej tego nie zrobi.
Stormy

Postautor: Stormy » 14 sty 2009, 22:50

almette pisze:Dosyć dużo czytałem o błonie widziałem, ją na zdjęciach i wiem że ona jej nie ma

ale tego nie bierzesz pod uwage:
Dzindzer pisze:Błonę można przerwać uprawiając sport, niewłaściwie umieszczając tampon, czy wkładając coś do pochwy ( miała tam cudze palce przecież)


To na bank dziewica albo tylko z raz czy dwa ją ktoś przeleciał, czyli w moim mniemaniu nadal dziewica. Nie wie co dobre <pejcz>
generalnie sie zgodze ;) choc nie wiem czy ktos ja przelecial, to czy seks tradycyjny od orala gorszy moze wiedziec z ksiazek ;)
almette pisze:(to było moje marzenie...)
szczyt ambicji.... zeby to dziewczyna nie miala porownania i nie wiedziala zes slabiej od innego wypadl... zalosne...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 22:51

almette pisze:bo to się pamięta do końca życia! (to było moje marzenie...)

Ja swojego pierwszego razu ze szczegółami nie powtórzę, no tyle z tego pozapominałam, a to raptem niecałe 11 lat temu było

Zresztą pewnie albo Ci oklapnie, albo wystrzelisz po 40 sekundach.

Jakby ten pierwszy raz był lepszy od 100 z ukochana osobą

almette pisze:A i bardzo proszę Administratorów o usuniecie tego tematu.

Temat jest już własnością forum. Może kochana Adminka usunie, ale wątpię

księżycówka pisze:le, w którym momencie ona Cię oszukała? Ja tego nie widzę.

Bo błony nie ma, bo cudze palce mogły popsuc, nie łapiesz ??
On myślał, że będzie przebijanie, krew, ból i efekty, a tu dziura nieosłoniona
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 22:52

księżycówka pisze:
almette pisze:Jak można jej w tych sprawach ufać skoro cały czas manie oszukiwała?
Ale, w którym momencie ona Cię oszukała? Ja tego nie widzę.

[ Dodano: 2009-01-14, 22:39 ]
A i dobra rada - nie idealizuj tak tego pierwszego razu. Zazwyczaj jest bardzo kiepski.
Jak się tak nastresujesz to będziesz miał potem traumę jak się okaże, że po 3 sekundach wystrzeliłeś albo Ci wcale nie stanął.


Jakoś na początku naszej znajomości zapytałem ją czy kiedykolwiek miała jakiś kontakt z innym facetem. Powiedział że nie i cały czas to podtrzymywała aż sam się dowiedziałem a to był dla mnie szok bo jej ufałem...

Jak się tak nastresujesz to będziesz miał potem traumę jak się okaże, że po 3 sekundach wystrzeliłeś albo Ci wcale nie stanął.


Na razie jesteśmy na początkowym etapie miłości francuskiej i zapewniam Cie że wszystko jest okej :)
Stormy

Postautor: Stormy » 14 sty 2009, 22:54

Grace pisze:Nie wiem w sumie, dlaczego tak na niego bardzo jedziecie - ot, 17lat.

19mial podane ;> to juz matura - egzamin dojrzalosci powinien obblac
Grace pisze:kontakt płciowy w wieku 13 lat to dla mnie patologia.
e tam, ja tez widzialam ptaszka wczesniej. tylko w innej sytuacji. ktos sie do niej dobieral, no ale nie dobral, to sie liczy.
Pisał, że mówiła, że nie miała z nikim kontaktu cielesnego,
przede wszystkim - zenikt jej nie penetrowal. jakby mnie kto natarczywie wypytywal moze tez i bym mowila ooglnikami. no sorry jesli facet uzaleznia milosc do mnie i akcpetacje mnie od kawalka blony...

[ Dodano: 2009-01-14, 22:55 ]
almette pisze:Na razie jesteśmy na początkowym etapie miłości francuskiej i zapewniam Cie że wszystko jest okej :)
sekst to inna bajka, zobaczysz, prawika sie mialo to sie wie ;D
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sty 2009, 22:55

almette pisze:a to był dla mnie szok bo jej ufałem...

skoro jej ufałeś to po co wypytywałeś byłego?? :| nie, nie ufałeś, bo nie wiesz co to znaczy zaufanie...

almette pisze:i zapewniam Cie że wszystko jest okej :)

miłość francuska, a stosunek to zupełnie co innego, inne emocje temu towarzyszą ;) więc wiesz...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2009, 22:57

Grace pisze:Ale może ja niedzisiejsza, bo kontakt płciowy w wieku 13 lat to dla mnie patologia.
Ale kontakt płciowy a samo zobaczenie czegoś to jednak różnica. Stąd mnie to rozbroiło. Bo to, że taka ja np dla wielu osób jestem patologiczna to wiem ;)
Grace pisze:Pisał, że mówiła, że nie miała z nikim kontaktu cielesnego, a potem się przyznała (dzięki jego śledztwu zresztą), że miała.
Okej to mi umknęło. Już łapię.
almette pisze:Na razie jesteśmy na początkowym etapie miłości francuskiej i zapewniam Cie że wszystko jest okej :)
A co ma piernik do wiatraka? :>

Generalnie lekki szok rozumiem, ale może warto by się jej było spytać tym razem delikatnie czemu skłamała? Może się wstydziła czy bała?
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 14 sty 2009, 23:02

almette pisze:Powiedział że nie i cały czas to podtrzymywała aż sam się dowiedziałem a to był dla mnie szok bo jej ufałem...
Powiedziała tak, bo jest takim samym dzieciakiem jak Ty.
Nie traktuj tego jak koniec świata, nic złego nie zrobiła. Z nikim jeszcze nie była więc wszystko przed wami.
Swoją drogą rozmawianie z jej byłym chłopakiem o tym kto co z nią robił jest dla mnie chore jakieś <chory>
Obrazek
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:06

Czyli ogólnie mówicie że jestem żałosny i mam jej jeszcze dziękować za to że tak zrobiła?
Pewnie nic mi nie powiedział bo bardzo się jej spodobałem.

Ciekawe kiedy będę miał ten pierwszy raz.. denerwuje mnie fakt że bardzo dbam o swoje ciało i higienę, ładnie się ubieram itp. a w wieku 19 lat nadal jestem prawiczkiem... chyba to dlatego że zawsze byłem nieśmiały, wręcz bałem się dziewczyn :P
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, 23:09 przez almette, łącznie zmieniany 1 raz.
Grace

Postautor: Grace » 14 sty 2009, 23:08

księżycówka pisze:Grace napisał/a:
Pisał, że mówiła, że nie miała z nikim kontaktu cielesnego, a potem się przyznała (dzięki jego śledztwu zresztą), że miała.
Okej to mi umknęło.

Ok, a mnie umknęło, że ma 19 lat.
almette pisze:Ciekawe kiedy będę miał ten pierwszy raz.. denerwuje mnie fakt że bardzo dbam o swoje ciało i higienę, ładnie się ubieram itp. a w wieku 19 lat nadal jestem prawiczkiem... chyba to dlatego że zawsze byłem nieśmiały, wręcz bałem się dziewczyn

Nie, zmieniam zdanie - jesteś troszkę dziwny. Naprawdę, nie pisz więcej.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 23:10

Czyli ogólnie mówicie że jestem żałosny i mam jej jeszcze dziękować za to że tak zrobiła?

Z pierwsza częścią zdania się zgadzam, a dziękować nie musisz.

almette pisze:denerwuje mnie fakt że bardzo dbam o swoje ciało i higienę, ładnie

Jesteś prawiczkiem bo nie miałaś śmiałości do dziewczyn ??
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:11

Grace pisze:
księżycówka pisze:Grace napisał/a:
Pisał, że mówiła, że nie miała z nikim kontaktu cielesnego, a potem się przyznała (dzięki jego śledztwu zresztą), że miała.
Okej to mi umknęło.

Ok, a mnie umknęło, że ma 19 lat.
almette pisze:Ciekawe kiedy będę miał ten pierwszy raz.. denerwuje mnie fakt że bardzo dbam o swoje ciało i higienę, ładnie się ubieram itp. a w wieku 19 lat nadal jestem prawiczkiem... chyba to dlatego że zawsze byłem nieśmiały, wręcz bałem się dziewczyn

Nie, zmieniam zdanie - jesteś troszkę dziwny. Naprawdę, nie pisz więcej.



Wiem ciężko mnie zrozumieć... więc proszę o usuniecie tematu
Grace

Postautor: Grace » 14 sty 2009, 23:13

almette pisze:Wiem ciężko mnie zrozumieć...

gdybyśmy cię nie zrozumieli to byłoby fajnie. problem w tym, że jesteś strasznie prosty w swoich poglądach.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 sty 2009, 23:13

rośnie nam kolejny idealista-egoista, żądny by wszystko było po jego myśli, a jak nie to krzyk i rozpacz i pretensje do kobiet "dlaczego mi to zrobiłaś?!?!?!". i oczywiśćie kobieta co widziała ptaka na oczy przed ujrzeniem jego, to już kobieta nieczysta :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:13

Dzindzer pisze:
Czyli ogólnie mówicie że jestem żałosny i mam jej jeszcze dziękować za to że tak zrobiła?

Z pierwsza częścią zdania się zgadzam, a dziękować nie musisz.

almette pisze:denerwuje mnie fakt że bardzo dbam o swoje ciało i higienę, ładnie

Jesteś prawiczkiem bo nie miałaś śmiałości do dziewczyn ??


tak

[ Dodano: 2009-01-14, 23:17 ]
Mati pisze:rośnie nam kolejny idealista-egoista, żądny by wszystko było po jego myśli, a jak nie to krzyk i rozpacz i pretensje do kobiet "dlaczego mi to zrobiłaś?!?!?!". i oczywiśćie kobieta co widziała ptaka na oczy przed ujrzeniem jego, to już kobieta nieczysta :/


Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 sty 2009, 23:19

To poszukaj takiej której nikt nawet kijem nie dotknie, taka będzie dziewcią, ba będzie wdzięczna, ze ja wziąłeś. Pewnie nawet za wiele nie będziesz się musiał starać

almette pisze:więc proszę o usuniecie tematu

NIE
niech zostanie i straszy innych
Grace

Postautor: Grace » 14 sty 2009, 23:19

Mati pisze:kolejny smok nam rośnie...

Mati pisze:rośnie nam kolejny idealista-egoista,

przynajmniej ja nie utożsamiam się i nie czuję związana z panemalmette, więc Mati, nie podkreślaj znaczenia związków, które zapewne nie mają i mieć nie będą racji bytu.

almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...

wobec siebie również?
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:25

Grace pisze:
Mati pisze:kolejny smok nam rośnie...

Mati pisze:rośnie nam kolejny idealista-egoista,

przynajmniej ja nie utożsamiam się i nie czuję związana z panemalmette, więc Mati, nie podkreślaj znaczenia związków, które zapewne nie mają i mieć nie będą racji bytu.

almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...

wobec siebie również?


Tak i na pewno chciałbym żeby było jej jak najlepiej. Gdy pieszczę jej ciało robię to bardzo delikatnie i zmysłowo patrząc co ono mi mówi. Mam nadzieje że ten pierwszy raz da jej tyle szczęścia co mi...

Czy pan Mati na co dzień też jest taki nie miły czy tylko w internecie ? xd
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, 23:33 przez almette, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 sty 2009, 23:37

almette pisze:patrząc co ono mi mówi.

Rozmawiacie w języku migowym, czy czytasz z ruchu jej warg?

[Sorry, ale chyba nikt nie oczekuje, że będziemy się w tym temacie wypowiadać poważnie? ;) ]
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:45

lollirot pisze:
almette pisze:patrząc co ono mi mówi.

Rozmawiacie w języku migowym, czy czytasz z ruchu jej warg?

[Sorry, ale chyba nikt nie oczekuje, że będziemy się w tym temacie wypowiadać poważnie? ;) ]


Sama sobie na to odpowiedz. Przecież jesteś kobietą i wiesz jak Twoje ciało reaguje na pieszczoty. No chyba że Twój chłopak Ci tego nie daje, tylko od razu zabiera się za konkrety...
Stormy

Postautor: Stormy » 14 sty 2009, 23:47

almette pisze:[Sorry, ale chyba nikt nie oczekuje, że będziemy się w tym temacie wypowiadać poważnie? ;) ]

ja oczekuje ;p d teraz starajmy sie pomoc biednej zblakanej mlodej duszy, zeby nam Ted nie wyrosl...
almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...
to nie wymagania co do seksu nawet - to wymagania co do 1 razu. wymagania z reszta przeslaniaja ci twoje rzekome uczcuia do owej niewiasty.
almette pisze:chyba to dlatego że zawsze byłem nieśmiały, wręcz bałem się dziewczyn :P
powtarzasz sie. nie miales dziewcYny bo jestes dziwny i traktujesz je przedmiotowo. moze dlatego. parcie na seks widze tez masz duze - a twoja opinie tez psuje. mialam 19letniego prawiczka - zachowywal sie normalnie w porownaniu do ciebie, niesmialy moze i byl, ale nie robil mi jazd w stylu:
Mati pisze:dlaczego mi to zrobiłaś?!?!?!".
ze z kim innym spalas zanim mnie poznalas...

smutny twoj przypadek. na psychologa sie jeszczenie kwalfikuje, ale dalbys komus chociaz na tym "problemie" zarobic...

czemu dziewica musi byc? bo brak porownania? bo w celebracje krwi i 40 sek seksu watpie
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 14 sty 2009, 23:55

Stormy pisze:
almette pisze:[Sorry, ale chyba nikt nie oczekuje, że będziemy się w tym temacie wypowiadać poważnie? ;) ]

ja oczekuje ;p d teraz starajmy sie pomoc biednej zblakanej mlodej duszy, zeby nam Ted nie wyrosl...
almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...
to nie wymagania co do seksu nawet - to wymagania co do 1 razu. wymagania z reszta przeslaniaja ci twoje rzekome uczcuia do owej niewiasty.
almette pisze:chyba to dlatego że zawsze byłem nieśmiały, wręcz bałem się dziewczyn :P
powtarzasz sie. nie miales dziewcYny bo jestes dziwny i traktujesz je przedmiotowo. moze dlatego. parcie na seks widze tez masz duze - a twoja opinie tez psuje. mialam 19letniego prawiczka - zachowywal sie normalnie w porownaniu do ciebie, niesmialy moze i byl, ale nie robil mi jazd w stylu:
Mati pisze:dlaczego mi to zrobiłaś?!?!?!".
ze z kim innym spalas zanim mnie poznalas...

smutny twoj przypadek. na psychologa sie jeszczenie kwalfikuje, ale dalbys komus chociaz na tym "problemie" zarobic...

czemu dziewica musi byc? bo brak porownania? bo w celebracje krwi i 40 sek seksu watpie



Stormy powiem Ci że mi imponujesz ;) początek całkiem niezły bo ładnie mnie rozszyfrowałaś, lecz widocznie tamtemu prawiczkowi było to obojętne czy jesteś doświadczona czy też nie. Może boje się tego że coś może się jej we mnie nie spodobać albo że nie będe tak dobry jak poprzednik dlatego na pierwszy raz wolałbym dziewice.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2009, 23:56 przez almette, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 467 gości