Jak rozmawiać o sexie z facetem?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Katastroficzna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2008, 08:44
Skąd: N.P
Płeć:

Postautor: Katastroficzna » 27 kwie 2008, 22:16

Mail to list elektroniczny.smsy, to krótkie wiadonosci tekstowe, czyli bądz co bądz substytut listu.

Jeśli mu zalezy to skorzysta, niech cie juz o to głowa nie boli.
Kazda forma jaką sie zastosuje poskutkuje...o ile on bedzie tego chciał.
A i owszem lepiej...tylko nie kazdy musi tak własnie chciec.
"Wszystko się zmienia, z wyjątkiem samego prawa zmiany."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 kwie 2008, 22:22

Marissa pisze:Z której facet może nie skorzystać. I co wtedy?
Jak nie skorzysta to jest dupa a nie facet. Zresztą czemu miałby tego nie zrobić? Myślę, że przeciętny facet chciałby, zeby jego kobieta była usatysfakcjonowana ich wspólnym życiem erotycznym.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 kwie 2008, 08:23

no nie wiem , dla mnie komunikowanie sie z partnerem WLASNYM!! za pomocą listów , to smiechota ! <aniolek> ale to dla mnie ...
A co w dlaszej czesci ich zycia ? wspólnego? juz zawsze beda rozmawiac z sobą za pomocą listów ? ?

fajnie to bedzie wygladac , zona rano wychodzi do pracy i zostawia mezowi list , a w nim swoista pretensja, ze wczoraj w nocy ją nie wyruchał tak jak sobie tego akurat życzyła <zakochany>
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, 08:24 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Katastroficzna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2008, 08:44
Skąd: N.P
Płeć:

Postautor: Katastroficzna » 28 kwie 2008, 08:55

Nafaszerowany pikanterią list...nie chciał byś takiego dostać.
Dlaczego po ... przed...by miał nad czym myślec aż wróci.
Wątpie by go to nie pobudziło.
List moze byś bodzcem do rozmowy...nikt nie pisze ze oni juz nigdy nie beda rozmawiac...najtrudniejszy pierwszy krok.

Gratuluje ci jednak, ze potrafisz porozmawiac z swoja partnerka i ze obie mają satysfakcje w łóżku.że potrafia sie przed tobą otworzyc, nie musisz sie ich pytac czego by chciały , bo same dawaja ci do zrozumienia co i jak.

Szczęściary <aniolek> oż ty byku jeden <pejcz>
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, 08:56 przez Katastroficzna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko się zmienia, z wyjątkiem samego prawa zmiany."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 28 kwie 2008, 09:01

Katastroficzna pisze:Nafaszerowany pikanterią list...nie chciał byś takiego dostać.
Dlaczego po ... przed...by miał nad czym myślec aż wróci.

Owszem ale trzeba umieć napisać tak, aby podniecić drugą osobę. Jednym słowem - listy trzeba umieć pisać! :D

Andrew pisze:no nie wiem , dla mnie komunikowanie sie z partnerem WLASNYM!! za pomocą listów , to smiechota !

Dla mnie też. Co nie znaczy, że nie napisałbym listu właśnie dla śmiechu. O swoich potrzebach umiem rozmawiać. Ale mógłbym też napisać taki list z przymrużeniem oka, troszkę pobudzający wyobraźnię, tak aby ma dziewczyna troszkę się pośmiała ale też i zawilgotniała. <aniolek>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 kwie 2008, 11:21

Nafaszerowany pikanterią list...nie chciał byś takiego dostać.

nafaszerowany pikanteria list a nafaszerowany pikanteria list który ma zastapić komunikowanie sie na temat ważnych potrzeb seksualnych to dwie różne rzeczy. Ja bym list może i chciała, ale nie taki w którym to facet odważył sie pierwszy raz tak szczerze wyrazić czego pragnie, nie to nie moja bajka.
Jak nie idzie przekazać tego bez zbędnego gadania to chyba zostaje rozmowa na ten temat, ale nie jakiś list. Jasne liścik z opisem co mu sie zrobi lub co by sie chciało by on zrobił, czy opisem jakiejś fantazji podrzucony facetowi może dodać pikanterii, ale to nie może być zastępczy sposób komunikacji. nie miedzy ludźmi którzy sie rzekomo kochają

Katastroficzna pisze:Gratuluje ci jednak, ze potrafisz porozmawiac z swoja partnerka

a jaki sens ma związek z kimś z kim się nie umie rozmawiać ??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 kwie 2008, 14:46

Katastroficzna pisze:Nafaszerowany pikanterią list...nie chciał byś takiego dostać.


tak - ale :
Dzindzer pisze:nafaszerowany pikanteria list a nafaszerowany pikanteria list który ma zastapić komunikowanie sie na temat ważnych potrzeb seksualnych to dwie różne rzeczy.


jak sie to dzieje w ramach by było inaczej - to oki , taki list jest oki, ale w innym przypadku - oburzył bym sie gdyby ma partnerka pisala mi listy ...
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, 14:48 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 28 kwie 2008, 18:15

Andrew pisze:no nie wiem , dla mnie komunikowanie sie z partnerem WLASNYM!! za pomocą listów , to smiechota !


nawet gorzej, niewyobrażalny kretynizm :) Dla mnie również. Bo jeżeli ktoś z mostu nie ma odwagi tego wyłożyć, to kiepsko z nim.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Katastroficzna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2008, 08:44
Skąd: N.P
Płeć:

Postautor: Katastroficzna » 28 kwie 2008, 19:25

Dzindzer pisze:Katastroficzna napisał/a:
Gratuluje ci jednak, ze potrafisz porozmawiac z swoja partnerka

a jaki sens ma związek z kimś z kim się nie umie rozmawiać
_________________


Wazna jest reszta <aniolek>

TedBundy pisze:Andrew napisał/a:
no nie wiem , dla mnie komunikowanie sie z partnerem WLASNYM!! za pomocą listów , to smiechota !


nawet gorzej, niewyobrażalny kretynizm Dla mnie również. Bo jeżeli ktoś z mostu nie ma odwagi tego wyłożyć, to kiepsko z nim.


Dla mnie kretynizmem jest kupowanie fajek na pół.

Dzindzer pisze:nafaszerowany pikanteria list a nafaszerowany pikanteria list który ma zastapić komunikowanie sie na temat ważnych potrzeb seksualnych to dwie różne rzeczy.


A i owszem...ja to wiem, ty to wiesz...nie kazdy daje jednak rade.Zreszta "w miłosci i na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone"
Rób co chcesz i jak chcesz, byle by było dobrze.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, 19:27 przez Katastroficzna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko się zmienia, z wyjątkiem samego prawa zmiany."
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 28 kwie 2008, 19:59

TedBundy pisze:Bo jeżeli ktoś z mostu nie ma odwagi tego wyłożyć, to kiepsko z nim.
Kiepsko, owszem, z relację też kiepsko- ale dziewczyna nie prosi o to aby ktoś jej tu analizę związku zrobił.
Nie buduje się mostu nad kałużą- czytaj: ona dobrze wie, że powinna porozmawiać z facetem, ale nie potrafi! Co nie znaczy, że nie jest do tego zdolna- musi się z tym oswoić, przespać, przemyśleć. Taki list nie ma być sposobem na załatwianie wszystkich problemów, tak już na wieczność, tylko krokiem do przodu. Małym bo małym, ale krokiem.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Zuzia_:)
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2008, 21:47
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: Zuzia_:) » 05 maja 2008, 21:51

jestem zdania, ze trzeba mowic czego sie chce w lozku, w koncu jesli jest sie z kims i jest ci z nim dobrze to czego tu sie wstydzic? :)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 08 maja 2008, 21:00

Zuzia_:) pisze:jestem zdania, ze trzeba mowic czego sie chce w lozku, w koncu jesli jest sie z kims i jest ci z nim dobrze to czego tu sie wstydzic?

Teoria teoria... 8)
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Zuzia_:)
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2008, 21:47
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: Zuzia_:) » 08 maja 2008, 21:38

w moim przypadku akurat praktyka :) i polecam taką otwartość wszystkim, zreszta każdy sam najlepiej wie
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 08 maja 2008, 22:21

Najlepiej mówic w j.polskim, jak to polak ;DD
No! Nie robic debila z faceta - gadać normalnie, jak człowiek z człowiekiem :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości