stosunek z prezerwatą - pytanie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pawelekpawelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2008, 10:15
Skąd: Polska
Płeć:

stosunek z prezerwatą - pytanie

Postautor: pawelekpawelek » 20 mar 2008, 11:57

Podczas stosunku użwyalem prezerwatywy, którą załozylem prawidlowo, jednak po oddaniu nasienia w prezerwatywe dalej kochalismy się z partnerką. Pytanie: Czy istnieje możliwośc wydostania się spermy poza prezerwatywe podczas kochania sie z nasieniem w gumce... Zaznaczam iz czlonek bym sztywny caly czas, oraz po wyjeciu go prezerwatywa schodzila z trudnoscia (czyli dobrze przylegala) ???? Z góry dzięki za odp. :)
Awatar użytkownika
Lonty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2007, 14:28
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: Lonty » 20 mar 2008, 12:06

nasienie powinno Ci się zebrać w "końcówce" gumki. Jeśli tam było i nic nie kapało na ziemie, to wszystko było ok, aczkolwiek nie polecam kochania się dalej w jednej gumce - zmniejsza komfort, zwiększa ryzyko itp. Jeśli partnerka nie zażywa tabletek a po wytrysku chcecie się kochac dalej, po prostu zmień gumke.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: stosunek z prezerwatą - pytanie

Postautor: Andrew » 20 mar 2008, 13:47

pawelekpawelek pisze: Czy istnieje możliwośc wydostania się spermy poza prezerwatywe podczas kochania sie z nasieniem w gumce.

Tak - taka mozliwosc istnieje
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
pawelekpawelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2008, 10:15
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pawelekpawelek » 20 mar 2008, 14:07

czyli możliwe jest zeby sperma przedostala się aż od zbiorniczka na sam dół członka od ruchów które wykonuje w pochwie ? nawet jeżeli prezerwatywa dobrze przylega ?? bo teraz to mnie zestresowaliscie :D
Stormy

Postautor: Stormy » 20 mar 2008, 14:11

jak dla mnie baaaardzo malo prawdopodobne
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2008, 14:18

wcale nie tak mało !! zastanów sie co sie dzieje w prezerwatywie jesli znajduje sie w niej sperma i dalej wykonuje sie ruchy frakcyjne ... nie chce mi sie tego opisywac bo to dzieci w szkole powinny wiedziec
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
pawelekpawelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2008, 10:15
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pawelekpawelek » 20 mar 2008, 14:21

no wlasnie mi tez sie to wydaje malo prawdopodobne (jezeli oczywiscie czlonek nie zmięknie;p ) no ale wole sie zapytac kogos bardziej doswiadczonego ;)
Stormy

Postautor: Stormy » 20 mar 2008, 14:24

ja nie mowie ze nie mozliwe :)
totalna glupota jest nie zmienienie gumki, to sa przeca jednorazowki...
ale skoro gumka przylegala? to mozliwe zeby nic nieprzewedrowalo do gory.

aj tam, niech sie autor pomartwi to na przyszlosc bedzie:
a) zmienial gumke
b) sprawdzac czy w zbiorniczku sperma jest i czy nic nie peklo, wycieklo itd
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, 14:24 przez Stormy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2008, 14:29

pawelekpawelek pisze:no wlasnie mi tez sie to wydaje malo prawdopodobne

To co Ci sie wydaje , a jaka jest rzeczywistość ! - to dwie odrebne rzeczy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 20 mar 2008, 14:38

Jeju, dowiesz sie za 9 miesiecy <hahaha>

Jest to mozliwe, rzeklbym - nawet bardzo.
pawelekpawelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2008, 10:15
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pawelekpawelek » 20 mar 2008, 15:03

hmmm no dobra mam jeszcze jedno pytanie. Kochalismy sie 3 dni po jej okresie. Tylko ze ma ona nieregularne cykle. Czy 3 dni po okresie sa dni plodne czy nie ?? i czy myslicie ze w tym wypadku dla pewnosci lepiej byloby użyc tabletki "PO" ?? aha i czy na nia trzeba recepte i w jakiej jest cenie? sorki za te wszystkie pytania ktore moga wam sie wydawac smieszne... no ale wiecie... ;p

[ Dodano: 2008-03-20, 15:03 ]
hmmm no dobra mam jeszcze jedno pytanie. Kochalismy sie 3 dni po jej okresie. Tylko ze ma ona nieregularne cykle. Czy 3 dni po okresie sa dni plodne czy nie ?? i czy myslicie ze w tym wypadku dla pewnosci lepiej byloby użyc tabletki "PO" ?? aha i czy na nia trzeba recepte i w jakiej jest cenie? sorki za te wszystkie pytania ktore moga wam sie wydawac smieszne... no ale wiecie... ;p
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 20 mar 2008, 15:06

Andrew pisze:wcale nie tak mało !! zastanów sie co sie dzieje w prezerwatywie jesli znajduje sie w niej sperma i dalej wykonuje sie ruchy frakcyjne ... nie chce mi sie tego opisywac bo to dzieci w szkole powinny wiedziec
Dzieci w szkole ucza sie tez czytac, co chyba pawelkowi zostalo oszczedzone. Bo na instrukcji jest napisane, ze po wytrysku nalezy z partnerki wyjsc. A przynajmniej takie ostrzezenie bylo jak jeszcze wiedzialem co to seks. 8)
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 mar 2008, 15:59

Stormy pisze:ale skoro gumka przylegala? to mozliwe zeby nic nieprzewedrowalo do gory.

Ja bym powiedziała, że że przewędrowało, to nieomal pewne.

Wujo Macias pisze:A przynajmniej takie ostrzezenie bylo jak jeszcze wiedzialem co to seks.

Jest nadal, stary pierniku ;) Ale najwyraźniej autor oszczędza i używa jednej na dwa razy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości