Penis a naskórek

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Penis a naskórek

Postautor: matsquad » 11 lut 2008, 12:54

Witajcie...ostatnio , od paru dni zauwazylem ze z mojego penisa zluszcza sie skora....ale nie jakies drobne lusczenie tylko na calym zoledziu jest suchy i sie sypie skoraNie wiem czego to moze byc powodem.Na obrzezach napletka tez schodzi skora ale to co sie dzieje na zoledziu to jest dramat.Czasem nawetr takie glebsze popekania widac i caly biay ze schodzacej skory jest.Co to moze byc...pomocy!!
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 11 lut 2008, 14:45

moim zdaniem jak najszybciej do urologa, żadnych domowych sposobów bo możesz się doprowadzić do gorszego stanu. a Tak to przynajmniej domowa pomoc, jak my pokazujemy ginekologowi to i Wy się nie bójcie ! :D
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2008, 17:49

matsquad pisze:Co to moze byc...pomocy!!
Jakiś syf, bakterie czy inne uczulenie. Do lekarza iść trzeba żeby toto zobaczył.
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 11 lut 2008, 17:59

Tylko skad...syf na pewno nie , uczulenie byc moze...tylko na co.Nigdy czegos takiego nie mialem.Mam 1 partnerke niezmienna od roku , jej nic nie jest.Przypomnialem sobie ze tak mi sie zaczelo dziac jak uzylem gumek z mietą - a kazdy zna funkcje miettowych rzeczy.Moze to wina tego?Bo nic innego nie przychodzi do glowy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez matsquad, łącznie zmieniany 1 raz.
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2008, 18:48

matsquad pisze:syf na pewno nie
No syf w sensie nie brud, ale że coś złapałeś. Nawet od wody z kranu można przecież.
Awatar użytkownika
LukS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 07 kwie 2004, 21:24
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Penis a naskórek

Postautor: LukS » 15 lut 2008, 09:41

Jest możliwe, że przytarłeś wawrzona w ciasnej pochwie (źle nawilżonej) lub dziewczyna robiąc Ci loda zapomniała, że zębami nie należy traktować wrażliwych miejsc. No i teraz skóra złazi jak przy otarciu czy odparzeniu. Oczywiscie zawsze pozostaje głowne podejrzenie co do jakiejś choroby np. grzybicy.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 563 gości