Sex w Miejscu publicznym

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lis 2009, 18:28

Dzindzer pisze:O mi sie marzy w pracy
mojego faceta, przyciśnięci do wielkiego okna, każdy kto zadrze głowe zobaczy, ale z zewnątrz.
Też to miałam w byłej firmie. :D Tylko, że tam ochrona co chwila łazi :/
Maverick pisze:A co myslicie o takim zachowaniu ze celowo dajemy sie zobaczyc w sposob dyskretny lub wrecz bezczelny?
Sama nie wiem. Generalnie z czegoś takiego:
Maverick pisze:warunek tylko taki zeby nie halasowac i nasluchiwac czy ktos idzie czy ni
to ja bym nie miała żadnej frajdy. Więc chyba jestem za? :?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2009, 22:49

księżycówka pisze:Maverick napisał/a:
warunek tylko taki zeby nie halasowac i nasluchiwac czy ktos idzie czy ni

to ja bym nie miała żadnej frajdy.

Bo o to właśnie chyba chodzi, żeby sie całkowicie wyluzować i czerpać przyjemność, a nie nasłuchiwać czy przypadkiem ktoś nie idzie :>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2009, 23:48

Zaq pisze:
Maverick pisze:A co myslicie o takim zachowaniu ze celowo dajemy sie zobaczyc w sposob dyskretny lub wrecz bezczelny?
Jeżeli ktoś musi mieć aż taka adrenalinę, że ryzykuje nawet 30 dni aresztu, to czemu nie?
Grzywna, areszt lub ograniczenie wolnosci. W praktyce nie saze aby sie dostalo areszt. Czytalem ze max aresztu dostal jakis bulgar albo rumun za to ze walil sobie przed jakimis 2 dziewczynkami. Tylko ze on byl juz dodatkowo skazany za gwalt i sutenerstwo chyba. Tak wiec widzisz ze trzeba sie postarac by 30 dni aresztu dostac :] Raczej bym tu typowal grzywne do 1500zl no chyba ze podciagna nie pod niobyczajne zachowanie a pod sianie zgorszenia to wowczas jest 5tysi grzywny :] Ale generalnie nie balbym sie tu wysokich wyrokow :] Poza tym adrenalina tu nie jest wyrok a to ze ktos zobaczy. I fakt - trzeba sie wyluzowac. ale tez trzeba miec na uwadze wszechobecnosc aparatow w telefonach...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lis 2009, 00:35

Maverick pisze:ale tez trzeba miec na uwadze wszechobecnosc aparatow w telefonach...
Ale po co? Bo zrobi zdjęcie czy nagra kiepskiej jakości filmik i będzie się tym jarał? A co mi do tego? Właśnie z czymś takim trzeba przestać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 lis 2009, 14:55

Jak bym ja tu zaczoł opowiadac o swoich wygłupach i to w tym wieku <zakochany>
to byscie niezle sie jak zdziwili , tak zgorszyli , a i usmiali - ale nie bede tego robił <hahaha>
A Policja ?? tez jest czasem ludzka !! <zakochany> o czym sie sam przekonałem !
Wjechali za mną zimą na srodek parkingu pod lampe przy realu , plac nie odsniezony , sniego masa , ale mokrego - mysle nik tu nie podjedzie , ani nie podejdzie , no bo i po co i jak sie nie da , ze wzgledu na snieg ! ale pomzlilem sie , Policjantw zdziwilo audi a . 6 na srodku placu i musieli podjechac <zakochany>
po okoo 30 minutach dokumenty oddali , ale y wyjazdem juz mieli problem , dobrze ze mialem naped Quatro to ich wzciaglem <zakochany>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 lis 2009, 15:10

Muszę przyznać, że nie rozumiem znaczenia używanych przez Ciebie emoticon. W sensie wstawiania ich w takim kontekście.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
loqbega
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2010, 15:47
Skąd: KrK
Płeć:

Postautor: loqbega » 13 sty 2010, 16:20

Aga pisze:Taka_jedna- jeseś z Krakowa? Ja też. Może pomyślimy o zlocie, co?

hah widze ze jest nas trochu :)
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 13 sty 2010, 16:37

Andrew pisze:A Policja ?? tez jest czasem ludzka !!
Ci raczej nie byli ludzcy skoro zamiast zostawić was w spokoju pół godziny dokumenty trzymali.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2010, 17:43

lollirot pisze:Muszę przyznać, że nie rozumiem znaczenia używanych przez Ciebie emoticon. W sensie wstawiania ich w takim kontekście.

Masz racje , sam sie teraz dziwie - po co one ?

A policjanci sprawdzali zapewne czy samochód nie jest poszukiwany był na obcych bardzo dalekich nr. rejestracyjnych
Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 17:44 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2010, 11:41

W nocy na pustym parkingu w samochodzie to nie miejsce publiczne :P
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 20 sty 2010, 18:34

Ja jeszcze nie byłam taka odważna, zeby robić to w miejscu publicznym, ale jak okazja się nadarzy to kto wie... chyba bym sie bała nakrycia przez kogoś, poza tym uważam, że sex to zbyt intymna sprawa...

Kiedyś u mnie w pracy jedna brygadzistka przyłapała parę gdzieś między stanowiskami, a była to bardzo duuża sala poprzedzielana jakimiś malymi sciankami. Oczywiście wszystko się rozniosło po pracy a owa para była "wytykana palcami" po cichu no i smiechy byly tez. Nie wiem, czy chcialabym sie znalezc w takiej sytuacji [:D]
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]

http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2010, 23:48

CurlySuzy pisze:Nie wiem, czy chcialabym sie znalezc w takiej sytuacji
Zalezy od sily charakteru. Mozna wszak bylo mimochodem w tej sytuacji powiedizec ze co setny raz sie wpada. I niech zbieraja szczeki z podlogi. Jak sie bedizesz wstydzic beda wytykac. Jak bedizesz z tego dumna beda zazdroscic. Proste.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 23:49 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 21 sty 2010, 17:27

Maverick pisze:Jak sie bedizesz wstydzic beda wytykac. Jak bedizesz z tego dumna beda zazdroscic. Proste.


I tu się zgadzam...
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
maurycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2010, 19:53
Skąd: Żywiec
Płeć:

Postautor: maurycja » 20 lut 2010, 19:09

No a ja miałam kilka przygód w biurze. Ale dało się go zamknąć od wewnątrz więc nie wiem czy tak do końca można to podpiąć pod miejsce publiczne. Jedną z najbardziej ciekawych sytuacji to seks w toalecie na uczelni.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, 19:11 przez maurycja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lut 2010, 19:13

to seks w toalecie na uczelni.

To też parę razy zaliczyłam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 484 gości