Dominacja nad Kobietą

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pantadeusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2007, 01:02
Skąd: Polska
Płeć:

Dominacja nad Kobietą

Postautor: pantadeusz » 08 sty 2008, 01:52

Witam,
Chciałem się zapytać szanownych koleżanek i oczywiście kolegów o to dominacje. Dowiedziałem się, że moja dziewczyna fantazjuje na ten temat i chciałbym sprawić jej przyjemność i spełnić jej fantazje. Tylko nie wiem za bardzo co mam robić...wiem, że muszę mieć jakieś kajdanki, albo sznur, ale wiem również, że skrępowanie partnera to nie wszystko. Dlatego też piszę tutaj gdyż nie znalazłem takiego tematu (chyba, że źle szukałem).
Jeśli macie w tym jakieś doświadczenia to podzielcie się proszę szanowni forumowicze.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sty 2008, 08:03

pantadeusz pisze:i spełnić jej fantazje
To moze z nia wpierw o tych fantazjach pogadaj? Bo dominacje mozna bardzo roznie rozumiec. Jej moze chodzic np tylko o jakies krepowane lub zwykla dominacje meska a Ty np z pejczem jej wyskoczysz i bedzie zonk <aniolek>
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 08 sty 2008, 08:23

moim zdaniem najfajniejsza rzecz jaka jest to :
niech Twoja dziewczyna leży na plecach z rączkami nad swoją głową położonymi, Ty złap za jej nadgarstki i przyprzyj bardziej do łóżka. Nie będzie mogla za dożo ruchów zrobić a Ty możesz całować ją wszędzie, szeptać do ucha i w ogóle wszystko wszystko :D <evilbat>
Kocham Cię :*
pantadeusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2007, 01:02
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: pantadeusz » 08 sty 2008, 09:01

księżycówka pisze:Jej moze chodzic np tylko o jakies krepowane lub zwykla dominacje meska a Ty np z pejczem jej wyskoczysz i bedzie zonk


Właśnie o taką dominacje jej chodzi i wiem, że chce być skrępowana. Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 08 sty 2008, 10:28

zwykła, najzwyklejsza bandamka czy to przywiązać nią do łóżka czy przewiązać oczy :) 8)
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 08 sty 2008, 12:19

Do wiązania polecam krawat.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 sty 2008, 14:48

kitty_18 pisze:Ty złap za jej nadgarstki i przyprzyj bardziej do łóżka


polecam również, jak najbardziej :) Dodaje pikanterii i podsuwa ciekawe pomysły.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 08 sty 2008, 15:00

TedBundy pisze:polecam również, jak najbardziej :) Dodaje pikanterii i podsuwa ciekawe pomysły.
<hahaha> <hahaha> <hahaha> przeca Ty nie uznajesz w łóżku niczego ostrzejszego od czerstwej bułki <regulamin> <diabel> jeśli powiesz że lubisz sobie zakląć to powiem żeś agent a nie Ted <diabel> <hahaha> a co do tematu to dominacja nie ogranicza się do wiązania. dominacja to przede wszystkim zaspokajanie własnych zachcianek...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 08 sty 2008, 15:44

zaspokajanie własnych zachcianek to już się nazywa egoizm :]
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 08 sty 2008, 16:30

kitty_18 pisze:niech Twoja dziewczyna leży na plecach z rączkami nad swoją głową położonymi, Ty złap za jej nadgarstki i przyprzyj bardziej do łóżka. Nie będzie mogla za dożo ruchów zrobić a Ty możesz całować ją wszędzie, szeptać do ucha i w ogóle wszystko wszystko :D <evilbat>


Polecam, można wtedy zobaczyć iskierki w oczach partnerki <evilbat>

Inna wersja to: użyć kajdanek, zawiązać oczka, a potem skupić się na Partnerce. Powoli pieścić każdy centymetr jej ciałka, doprowadzając ją do wrzenia. <diabel> wyostrzony jest zmysł dotyku). Ustami, języczkiem,piórkiem, co tylko "ułańska fantazja" podpowie. :)

Inne opcje wyjdą w "praniu". Twoja Dziewczyna też Ci pewnie coś podpowie. Na pewno ma już jakieś wyobrażenie na ten temat. Najważniejsze to się dobrze w wyrku bawić. Miłej zabawy życzę... ;)
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 sty 2008, 18:17

pantadeusz pisze:Właśnie o taką dominacje jej chodzi i wiem, że chce być skrępowana. Jakieś pomysły?
Bierz co popadnie i krepuj. Sznury, kable, krawaty, linki, kajdanki, szaliki - cokolwiek. Troche kreatywnosci, no ludzie <pijak>
Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 08 sty 2008, 18:20

Tommy Gavin pisze:Najważniejsze to się dobrze w wyrku bawić.

Z tą zabawą w łóżeczku to się zgadzam :) Bo udany seks nie sprowadza się tylko do kopulacji i jak najszybszego zaspokojenia...
Do autora tematu: Trzeba przede wszystkim dać się porwać chwili i namiętności...
Inwencja twórcza <dla poprawy smaczku> wtedy łatwiej przychodzi :D
Jeśli znasz swoją kobietę to na pewno prościej Ci będzie sprostać jej oczekiwania... Nawet te najbardziej wyszukane, ocierające się o perwersję;)
Jeśli natomiast jeszcze nie wystarczająco zdążyłeś "zgłębić" upodobania swojej pani (które przecież też nie są niezmienne ;) to rozmawiaj, rozmawiaj....JESZCZE raz dużo z nią o tym rozmawiaj :D
Nie z nami, Z NIĄ :D
Pomysły, zrodzone spontanicznie <w tej dziedzinie "sztuki" ;) > są z reguły najbardziej trafione :)
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Princesska93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 gru 2007, 18:53
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: Princesska93 » 10 sty 2008, 18:33

najpierw z nia pogadaj...bo nie wiadomo czy chodzi jej tylko o kajdanki...czy o biczowanie...;D
Awatar użytkownika
Zefir
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2008, 11:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Zefir » 11 sty 2008, 00:55

Kochani,
jakie jeszcze macie pomysly na domniację nad kobietą?
Zefir
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sty 2008, 00:58

Zefir pisze:jakie jeszcze macie pomysly na domniację nad kobietą?
Bycie mężczyzną? :?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 sty 2008, 02:10

Możecie sobie używać pejczów kajdanek, krawatów, możecie krępować, ale wszystko na nic jeśli będzie to sztuczne, jeśli nie będzie widać tej dominacji w oczach.
Jak facet chce dominować i czuje w sobie taka jak by to nazwać moc to to widać i aż dreszcz idzie po plecach.
Jak będziecie wszystkiego na forum szukać, bo sami nic to to wyjdzie w praniu i wstyd będzie.
Nie wyobrażam sobie pytać o takie rzeczy, nie wyobrażam sobie siebie pytającej jak dominować nad facetem. wole to zrobić mniej poradnie ale od siebie, spontanicznie, a nie tak.
Seks to nie jest jakiś cholerny egzamin, gdzie trzeba pod szablon wszystko. to ma byś radość, emocje, namiętność, to ma sie po prostu dziać spontanicznie. tu można zrobić coś nie tak.

Więcej wiary w siebie
Awatar użytkownika
Zefir
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2008, 11:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Zefir » 11 sty 2008, 10:39

Dzindzer pisze:Możecie sobie używać pejczów kajdanek, krawatów, możecie krępować, ale wszystko na nic jeśli będzie to sztuczne, jeśli nie będzie widać tej dominacji w oczach.


Dzindzer, dzięki. Dominację w oczach zacznę trenować.

Rzecz w tym - ta nagła potrzeba u mojej partnerki jest dla mnie zaskoczeniem. Kochamy się od kilku lat i mamy pełne zadowolenie z seksu. Chcę aby było tak dalej i muszę zaspokoić taką potrzebę.
Dotychczas nasze kochanie nie wymagało mojej dominacji, a relacje byly partnerskie.

Niewątpliwie - porozmawiam z moją dziewczyną. Najpierw zapytuję Was - jakie zachowania mogą spowodować, że moja partnerka poczuje się zdominowana. Nie mam na myśli przemocy, bicia i i.t.p. Myślałem o sposobach delikatniejszych.
Zefir
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 11 sty 2008, 15:27

tak jak mówiłam wcześniej - chociażby przyparcie do łóżka, związanie jej oczu i powiedzenie, że za żadne skarby ma nie patrzeć i robienie co Ci się podoba :D dalej wykaż się swoją inwencją twórczą :>
Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 11 sty 2008, 19:28

Zefir pisze:Dotychczas nasze kochanie nie wymagało mojej dominacji, a relacje byly partnerskie.


Wprowadzenie elementów dominacji w łóżku, nie oznacza że Wasze relacje przestaną być partnerskie. To że Twoja partnerka chce być zdominowana przez Ciebie w sferze seksu, nie oznacza że tego samego oczekuje w innych dziedzinach.

Nie od dziś wiadomo, że w sypialni mogą się ujawnić różne dzikie żądze, o które byśmy sie wcześniej nie podejrzewali <diabel>

A co do sposobów dominacji, to poszukajcie ich wspólnie w łóżku :)
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 sty 2008, 19:36

Pomysły pomysłami, ale nie rób niczego wbrew sobie, bo to bez sensu :) Sam musisz tego zechcieć. Bez nacisku drugiej strony.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 180 gości