Dziwna reakcja dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Dziwna reakcja dziewczyny

Postautor: mlodyok1 » 25 lis 2007, 22:49

na poczatku pragne powitac wszystkich Forumowiczow:) A teraz przejde do rzeczy: ja i moja dziewczyna mamy pewien problem, niedawno zdecydowalismy sie na wspolzycie, i od tamtej pory zawsze moja dziewczyne mdli i boli brzuch po normalnym seksie jak i po roznego rodzaju pieszczotach Jej myszki.. Na poczatku myslelismy ze jest to normalne itd. ale robilismy juz to kilka razy a to uczucie i bol po, nie ustepuje. Chce jeszcze zaznaczyc ze przed zdecydowaniem sie na pierwszy raz nie bylo takich problemow po roznych pieszczotach. Prosze o jakies rady/sugestie.
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 25 lis 2007, 23:28

Niech idzie do lekarza.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2007, 08:28

Mysle, ze jest za młoda i stad te problemy. Ty masz lat 18 ona podobnie zapewne, cos w jej psychice moze wywoływac takie stany, stres, obawa, poczucie zrobienia coś złego ? itd. jesli fizycznie jest zdrowa, co należałoby skontrolowac, to pozostaje czekac ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 19:16

Andrew pisze:Mysle, ze jest za młoda i stad te problemy. Ty masz lat 18 ona podobnie zapewne, cos w jej psychice moze wywoływac takie stany, stres, obawa, poczucie zrobienia coś złego ? itd. jesli fizycznie jest zdrowa, co należałoby skontrolowac, to pozostaje czekac ...

ale uwazasz ze jest za mloda pod wzgledem psychicznym czy fizycznym?? mam dylemat, bo nie wiem czy sie wstrzymac narazie ze wspolzyciem i innymi pieszczotami, czy nie przerywac i czekac co czas pokaze.. bo nie wiem czy przerwa pomoze, bo moze po niej byc lepiej albo i gorzej..
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2007, 19:19

mlodyok1 pisze:ale uwazasz ze jest za mloda pod wzgledem psychicznym czy fizycznym?? mam dylemat, bo nie wiem czy sie wstrzymac narazie ze wspolzyciem i innymi pieszczotami, czy nie przerywac i czekac co czas pokaze.. bo nie wiem czy przerwa pomoze, bo moze po niej byc lepiej albo i gorzej..

No przecież nie fizycznie <zalamka> Niedojrzała jest jeszcze, boi się, może uprawiała sex z Tobą tylko dlatego że Ty chciałeś/nalegałeś a ona Cię kocha i wszystko dla Ciebie zrobi? Może jej się to w ogóle nie podoba, może nie jest rozgrzana, może katoliczka i to co robi to grzechem dla niej jest i źle się z tym czuje... Możliwości jest wiele.
A tak w ogóle to ile ona ma lat?
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 19:33

Marissa pisze:No przecież nie fizycznie <zalamka> Niedojrzała jest jeszcze, boi się, może uprawiała sex z Tobą tylko dlatego że Ty chciałeś/nalegałeś a ona Cię kocha i wszystko dla Ciebie zrobi? Może jej się to w ogóle nie podoba, może nie jest rozgrzana, może katoliczka i to co robi to grzechem dla niej jest i źle się z tym czuje... Możliwości jest wiele.
A tak w ogóle to ile ona ma lat?

ma 17 lat, jestesmy ze soba ponad rok, bardzo sie kochamy i decyzje podjelismy wspolnie, nie bylo zadnego przymusu, jest katoliczka ale nie do przesady do seksu przed malzenskiego podchodzi jak do czegos normalnego..
Stormy

Postautor: Stormy » 26 lis 2007, 20:25

a o dziwo mi sie tak czasem tez robi. brzuch mnie moze nie boli ale pojawie sie takie dziwne uczucie, jak przed okresem. i mdlosci. ale to z rzadka i dokladnie nie zwracalam uwagi w jakich sytuacjach, bo zdarza sie to sporadycznie. nie ma to nic wspolnego z jakimis problemami w zwiazku czy zdrowotnymi.
a moze robi sie jej tak bo nie miala orgazmu? wtedy krew odplywa inaczej niz po orgazmie i moga sie podobno pojawic bole brzucha. jakby zwykly seks nie wystarczyl dopiesc ja jeszcze. a moze ona musi sie jeszcze przyzwyczaic do penetracji, temu ze cos ingeruje w jej organizm? przyczyn moze byc kilka, po kolei trzeba wszystko wykluczyc :)
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 20:35

Stormy pisze:a o dziwo mi sie tak czasem tez robi. brzuch mnie moze nie boli ale pojawie sie takie dziwne uczucie, jak przed okresem. i mdlosci. ale to z rzadka i dokladnie nie zwracalam uwagi w jakich sytuacjach, bo zdarza sie to sporadycznie. nie ma to nic wspolnego z jakimis problemami w zwiazku czy zdrowotnymi.
a moze robi sie jej tak bo nie miala orgazmu? wtedy krew odplywa inaczej niz po orgazmie i moga sie podobno pojawic bole brzucha. jakby zwykly seks nie wystarczyl dopiesc ja jeszcze. a moze ona musi sie jeszcze przyzwyczaic do penetracji, temu ze cos ingeruje w jej organizm? przyczyn moze byc kilka, po kolei trzeba wszystko wykluczyc :)

aha, no nie zawsze ma orgazm podczas penetracji.. ale przed zawsze zaspokajam Ją jezyczkiem i jesli ma ochote to po tez, ale bol pojawil sie po tym pierwszym razie, i towarzyszy Jej od tamtej pory niezaleznie od tego czy miala czy nie..
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 26 lis 2007, 20:49

No chłopie bez jaj. Jak ją doprowadzisz oralnie przed stosunkiem to się nie dziw że ją później boli. Cała jest nabrzmiała i nadwrażliwa.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 21:08

Soul pisze:No chłopie bez jaj. Jak ją doprowadzisz oralnie przed stosunkiem to się nie dziw że ją później boli. Cała jest nabrzmiała i nadwrażliwa.

z tego wszystkiego sam juz nie wiem, bo czytalem duzo tematow na temat pierwszego razu tu na forum i powtarzalo sie powiedzenie "jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci" bo skoro byla dziewica to na musialem sie postarac zeby miala tam bardzo wilgotno.. a skoro twierdzisz ze tak zle to co powinienem wkladac prawie na sucho??
Stormy

Postautor: Stormy » 26 lis 2007, 21:20

chmm... moze jej nie doprowadzaj do konca, tylko po prostu rozgrzej. krew sie nie cofnie itp i moze tak lepiej będzie. a czy to silny ból? jak dawno byl ten pierwszy raz?jak tak to lepiej i tak na wszelki wypadek do lekarza sie przejsc, po pierwszym razie tym bardziej.
jak juz mowialm, mnie czasem mdli, da sie z tym zyc, ale poobserwuje po jakich to sytuacjach sie zdarza :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2007, 21:21

mlodyok1 pisze:"jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci" bo skoro byla dziewica to na musialem sie postarac zeby miala tam bardzo wilgotno..

Złotko, ale czy zauważyłeś tam, żeby pieścić do końca, do orgazmu? :>
Nic dziwnego że ją boli skoro ją doprowadzasz oralnie, a potem bierzesz się za sex.
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 21:32

aha, moje przeoczenie.. tak to bywa chcialem dobrze i przedobrzylem, pierwszy raz byl ponad tydzien temu.. ale nawet wczoraj kiedy nie doprowadzilem Jej od orgazmu, tylko wlozylem Jej paluszka, to Ją mdlilo i bolalo po wszystkim:/ bol wystepuje na dole brzucha i jest taki sredni
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2007, 21:47

mlodyok1 pisze:tak to bywa chcialem dobrze i przedobrzylem, pierwszy raz byl ponad tydzien temu..

No to jeśli niedawno mieliście pierwszy raz, to się wstrzymaj aż u niej się wszystko zagoi. Może też od tego ją boli, może też panikuje mimo tego że niby tam chciała - to może też siedzieć głęboko w psychice - taki strach. Musisz dać jej czasu.
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 26 lis 2007, 22:10

Marissa pisze:No to jeśli niedawno mieliście pierwszy raz, to się wstrzymaj aż u niej się wszystko zagoi. Może też od tego ją boli, może też panikuje mimo tego że niby tam chciała - to może też siedzieć głęboko w psychice - taki strach. Musisz dać jej czasu.

aha no spoko, dziekuje Wam za rady:) u Niej krwawienia przy pierwszym razie nie bylo bo bardzo dlugo uprawialismy peeting, ale nie ma sie co spieszyc, czas wszystko pokaze, dzieki bardzo raz jeszcze, jak cos to bede pisal;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2007, 07:52

Soul pisze:No chłopie bez jaj. Jak ją doprowadzisz oralnie przed stosunkiem to się nie dziw że ją później boli. Cała jest nabrzmiała i nadwrażliwa.


znowu sie cos nowego tu dowiaduje :|

[ Dodano: 2007-11-27, 07:54 ]
Marissa pisze:
Nic dziwnego że ją boli skoro ją doprowadzasz oralnie, a potem bierzesz się za sex.


a co tak nie wolno ? dlaczego ? mam inne doswiadczenia ...wyjasnicie ?
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 27 lis 2007, 17:40

Andrew pisze:znowu sie cos nowego tu dowiaduje :|

Ok może przesadziłem z tym że cała jest nabrzmiała ;) Bo nie wiem czego tutaj nasz mistrz niedopowiedzeń nie zakumał ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lis 2007, 07:15

jak to czego nie zakumał ! nie spotkalem dziewczyny, która by po orgazmie chciala zaprzestac daleszego sexu, jesli to sex z penetracja, a nie oralny i by ją coś bolało.
Spina sie dziewcze i tyle, trzeba zrobic by sie nie spinalo ...OT WSIO !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mlodyok1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2007, 22:14
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: mlodyok1 » 28 lis 2007, 08:01

Andrew pisze:jak to czego nie zakumał ! nie spotkalem dziewczyny, która by po orgazmie chciala zaprzestac daleszego sexu, jesli to sex z penetracja, a nie oralny i by ją coś bolało.
Spina sie dziewcze i tyle, trzeba zrobic by sie nie spinalo ...OT WSIO !

Andrew zgadzam sie z Toba w 100%, ale tu nie chodzi o bol podczas stosunku, jest na samym poczatku ale mija dosc szybko, z tego co wiem to na poczatku wspolzycia towarzyszy kazdej dziewczynie. A mi chodzilo o bole po odbytym stosunku i to bole brzucha w dolnej jego czesci niezaleznie od tego czy osiagnie orgazm czy nie
Awatar użytkownika
Angel_City
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:59
Skąd: Mosina
Płeć:

Postautor: Angel_City » 28 lis 2007, 19:29

Moj drogi ona po prostu nie moze sie do konca rozluznic albo nawet nie moze zaczac tego robic. Przede wszystkim pytanie ile czasu trwa wasza gra wstepna bo jesli zaczynacie sie kochac po paru minutach to wcale sie nie dziwie, kobieta potrzebuje czasu nawet godziny ostrych pieszczot a jak facet dochodzi odrazu do stosunku to kobieta jest nie gotowa i stad te bole. Daj jej czas na to by ona tez sie przygotowala bo zapewne Ci o tym nie powie ;] A druga sprawa jaka pozycja niektore kobiety nie moga sie kochac np na jezdzca bo sprawia im to bol moga to byc przyczyny np chorych jajników lub torbieli na jednym z nich polecam ginekologa. Zrobcie dluga gre wstepna, do tego swiece, wino, i np normalna pozycja np misjonarska i jesli bole pozniej nadal beda polecam ginekologa.

Pozdrawiam :)
Kocham Cię Marcin :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lis 2007, 19:36

Zaraz , a moze Ty za mocno pchasz? moze ona jest płytsza niz ci sie wydaje , na początku jest ból, potem przychodzi silne podniecenie i go nie czuje, ale jak ustanie to wychodzi to cos nabroił .To tak jak u mnie <hahaha> jak dziewcze jest waskie to na poczatku boli ,, potem przestaje i jest jazda - ale jak sie skonczy o matko i córko - boli i siku zrobic nie idzie <hahaha> <aniolek> pytanie jeszcze czy boli ja w srodku miejscowo, czy boli ją tak jak by robiła 50 brzuszków, jak sie okreslic nie umie, to kaz jej zrobic te powiedzmy 50 brzuszków (czyli podnosic sie z pozycji lezacej do pionowej kiedy to dupa i nogi leza dalej na zoli ) i na drugi dzien się ją zapytaj, czy ten bół jest podobny. Bedziemy wiedziec wiecej <aniolek>
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 19:40 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angel_City
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:59
Skąd: Mosina
Płeć:

Postautor: Angel_City » 28 lis 2007, 19:39

Andrew i dlatego mowie o tej grze wstepnej niech ja tam poszmera paluszkiem to nie bedzie wasko hahahaha :)
Kocham Cię Marcin :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lis 2007, 19:40

ja nie o waskosci , gra wstepna długa tu niczego nie zmieni.
Zas z drugiej strony !! protestuje! tyle sie mówi o grze wstepnej ale w odniesieniu do kobiet, a gdzie gra wstepna dla nas ?? egoistki !! traf tylko na podnieconą na maxa kobietę ....zapomnij by cie piescila dluzej niz minute <diabel> <hahaha>
a co to faceci to pieszczot itzw. gry wstepnej nie lubią ?? :> i w żadnym razie nie mam tu na mysli lodika !! :> aaaaa i dodac bym zapomnial , przeciez malo która z Was tak naprawie wie co robic z facetem, a wasza wiedza i czyny sprowadzają sie w znacznej wiekszosci na owego lodzika... to za mało !! <foch>
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 19:47 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Angel_City
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:59
Skąd: Mosina
Płeć:

Postautor: Angel_City » 28 lis 2007, 19:45

Ja tez mowie o calosci :) a wiem mniej wiecej o co by chodzilo bo tez to mialam ;]

[ Dodano: 2007-11-28, 19:49 ]
to chyba trafiales na zle kobiety bo z tego co wiem nie kazda jest taka moge tak powiedziec nawet o wlasnym przykladzie. No chyba ze trafi sie na klode co lezy na plecach i nic nie robi :) Ale wzajemne dawanie sobie przyjemnosci to chyba najprzyjemniejsza rzecz jak dla mnie i ta mina mezczyzny jak mu dobrze...niezapomniane :)
Kocham Cię Marcin :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lis 2007, 20:06

ja ! ja trafiam na swietne kobiety, stad widac w mych postach zdziwienie jak ktos pisze , ze kobiety są be itd. <browar>
chyba mnie zle odebralas ...
a skoro takas madra, to opisz w temacie jak piescic mezczyzne <diabel>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 lis 2007, 21:19

Za jakis czas ja Ci to opisze ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 07:37

trzymam za słowo ! moze wreszcie wiele dziewczyn to przeczyta i bedzie z tego jakas pociecha <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Angel_City
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:59
Skąd: Mosina
Płeć:

Postautor: Angel_City » 29 lis 2007, 09:32

Pierwsza sprawa to zrobic cod dobrego na kolacje i nie dlatego ze "przez zoladek do serca" a raczej facet najedzony facet szczesliwy :P.Nastepnie wspolna kapiel ktora moze byc i zarazem poczatkiem sexu jak i tylko wzajemnym masowaniem ciala. Pozniej jakies wino, whisky, nie trzeba go tylko pic ale dobrze smakuje taki trunek na partnerze ;-), Kolejna sprawa to masaz i nie tylko plecy, ale cale cialo, zaczynajac od dloni ktore sa bardzo unerwione nawet pod wzgledem erotycznym. Stopy, brzuch, plecy, kark, twarz kazdy kawalek ciala partnera, potem mozna go naprzyklad zwiazac jesli to lubie i zrobic to w bardzo emocjonujacy sposob(nawzajem pozniej sie zamienic) albo znana kazdemu pozycje 69. Ale nie ograniczajac sie tylko do tzn Loda :) tylko w momencie duzego podniecenia faceta ktore trzeba wyczuc przestac i po chwili kiedy opadnie znow zaczac. Pozniej co do pozycji to juz kazdy lubi inaczej :) Ale najlepiej nie ograniczac sie tylko do lozka ;-)

Buziaki :)

To tylko jeden z przykladowych milych wieczorów.
Kocham Cię Marcin :*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2007, 09:48

Przepraszam, nie urzekla mnie ta opowiastka. Standardowa i nudna, powtarzalna przez wszystkie kobiety. Za mało tu szczegółów.
Masaż ? <hahaha> jak go bede chcial to do salonu masażu sie udam.
Nie napisalas tego co najistotniejsze !! chyba, ze nie umiesz tego napisac, bo nie smiem twierdzic, iż nie umiesz piescic faceta. Piescic ! to słowo kluczowe i piszac to pisze o pieszczeniu jego uczuc wraz z cialem , a Wy tylko o ciele <aniolek>
Ostatnio zmieniony 29 lis 2007, 09:55 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angel_City
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2007, 23:59
Skąd: Mosina
Płeć:

Postautor: Angel_City » 29 lis 2007, 09:55

No wiesz ja wole masaz od swojego faceta a nie baby w salonie lub faceta :) No chyba ze ty wolisz taki :P 2 sprawa nie bede Ci pisac dokladnie co jak gdzie kiedy z czym jak i po co bo to raczej nie ma sensu, troche wyobrazni ;]

Aaaa jeszcze najwazniejsze Ty uwazasz ze to jest wresja oklepana no wiesz ja masaz lacze np z tancem (jestem tancerka) a liczy sie indywidualna zachcianka a nie tylko zwykly pusty masaz trzeba jeszcze umiec... Bo jedna Ci wymasuje plecy i nic Cie to nie podnieci a inna doprowadzii do szalu. <banan>
Kocham Cię Marcin :*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości