Mam Pytanie, może głupie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Dariusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2007, 20:51
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Mam Pytanie, może głupie...

Postautor: Dariusz » 22 lis 2007, 13:44

Mam takie oto pytanie, czy jest możliwym, by kobieta, tańcząc wolny taniec z mężczyzną, do którego nic nie czuje, i nie jest on w jej guście - wręcz brzydki - podnieciła się?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lis 2007, 13:52

jesli mysli o kims innym - to tak.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 lis 2007, 14:26

Andrew pisze:jesli mysli o kims innym - to tak.

dokladnie.

skad takie pytanie?
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lis 2007, 17:48

Dariusz pisze:tańcząc wolny taniec z mężczyzną, do którego nic nie czuje, i nie jest on w jej guście - wręcz brzydki - podnieciła się?
Pewnie, ze tak, ale raczej to z owym panem nic wspolnego nie ma.
Dariusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2007, 20:51
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: Dariusz » 22 lis 2007, 22:00

Wygląda więc.., że użył feromonów...
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 23 lis 2007, 19:53

Dariusz pisze:Mam takie oto pytanie, czy jest możliwym, by kobieta, tańcząc wolny taniec z mężczyzną, do którego nic nie czuje, i nie jest on w jej guście - wręcz brzydki - podnieciła się?

Może się podniecić. Jeżeli ma owulację na przykład. Ja w czasie owulacji prawie nie mam wymagań i są to nieliczne chwile kiedy z sympatią i zainteresowaniem patrzę na rodzaj męski.
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 25 lis 2007, 15:12

Rzeczywiście, pytanie jest idiotyczne. Co mnie to obchodzi, czy może się podniecić? Jeśli jest normalna, to nie powinna. Ja bym się na pewno nie podniecił tańcząc z pasztetem.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2007, 08:20

FANTOMAS pisze:Rzeczywiście, pytanie jest idiotyczne. Co mnie to obchodzi, czy może się podniecić? Jeśli jest normalna, to nie powinna. Ja bym się na pewno nie podniecił tańcząc z pasztetem.

Nie !....idiotyczna jest Twa odpowiedz !! a nie pytanie.
Ty - jestes facetem - to po pierwsze, po drugie za młody jestes by sie w tym temacie wypowiedziec. Oooo ... 25 lat ? naprawde ci nie przystoi tak pisac, bo zblizasz sie do owych 70% o których gdzie indziej piszesz.
Co też ma normalnosc do podniecenia sie ?? wyjasnij proszę ... bo powiem ci tak, podniecenie to podobna sprawa jak do głodu, mozesz go kontrolowac, ale wpływu na ewentualne pojawienie sie jednego i drugiego jesli wystapią czynniki wywołujace go, nie masz.
Pasztet - a Ty! - sliczny taki jesteś ? pamietaj - zawsze sie znajdzie ktos - dla kogo i ty pasztetem byc mozesz, wiec uteperuj swój jezyk.
W kwesti jej podniecenia sie, moze dotykali sie cialami, moze czuła jego penisa kiedy przytulenie mialo miejsce, moze figurę mial ładną .. itd.

na zgode <browar>
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 27 lis 2007, 18:28

a może spodobał jej się jego zapach, może ma dobre feromony, może sexownie się ruszał, może zadziałała jej wyobraźnia, może, może, może...

kobiety znane są z irracjonalnych zdawałoby się wyborów, ale wg mnie to kosmiczna zaleta. czasem dla nich nie ma znaczenia wygląd, fura, pieniądze, czasem podniecają się czy też kochają faceta który nikomu się nie podoba albo który kompletnie do niej nie pasuje. mają swego rodzaju szósty zmysł który pozwala odkryć to czego, niewidzą inni. 8)

text fantomasa z pasztetem w tle jest rzeczywiście idiotyczny. świadczy to tylko o płytkości i miałkości autora. niektórym trudno zrozumieć że jest w nas coś jeszcze, coś poza tym, co widać na zewnątrz...
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości