Onanizm, czyli jak zmarnować sobie życie.

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sara
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2005, 09:34
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Sara » 14 sty 2009, 17:01

Coś mi się zdaje, że autor tego tematu to katolicko-prawicowy prowokator. Tak czy inaczej - dobrze, że nie udało mu się nikogo sprowokować, ani przekonać do swoich chorych tez, jakoby seks w jakiejkolwiek postaci był szkodliwy i ruinował ludziom życie :) Cieszę się, bo to oznacza, że na forum wchodzą osoby świadome, mądre i nie dające zrobić sobie wody z mózgu. Tak trzymać!
Awatar użytkownika
Negocjator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 13 sty 2009, 19:56
Skąd: Odchłań
Płeć:

Postautor: Negocjator » 15 sty 2009, 17:59

u kobiet masturbacja jest zalecana szczególnie u tych które mają problemy z orgazmem, w ten sposób właśnie poznają swoje ciało i mogą pokierować później partnerem żeby wiedział jak zrobić im dobrze ( o ile jest mało bystry i sam na to nie wpadnie:)

u facetów onanizowanie też jest zalecane głównie w celu wytrenowania zapanowania nad swoim wytryskiem w ten oto prosty sposób można sobie samemu pomóc w opanowaniu przedwczesnego wytrysku podczas stosunku z kobietą

Szczerze to widząc ten post nawet nie chciało mi się otwierać linku z artykułem na temat ruinowania sobie życia , ogólnie jeśli by się przejmować takimi rewelacjami to w zasadzie najlepiej pozbyć się wszystkich przyjemności , kupić trumnę do spanioa i uczęszczać do kościoła:)

Każdy robi to co lubi :)
...garbaty anioł zszedł na ziemię powiedział : nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie...
zinnat2
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2009, 13:30
Skąd: Ku wschodowi
Płeć:

Postautor: zinnat2 » 18 sty 2009, 15:31

runeko pisze:
zinnat pisze:ludziom się d...ch szczególnie kobietom i wciskają nam kit.

Czy to tylko ja mam takie wrażenie czy Ty po prostu masz coś przeciwko kobietom? <hmm>

W każdym temacie coś się nie podoba na temat kobiet :/

Nałogiem może być wszystko. Wystarczy popatrzeć na samą definicję nałogu.


Bardzo dużo facetów tak myśli. Nie jestem wyjątkiem. Problem, w tym że miałem pecha przebywać wśród kobiet zachowujących się że tak powiem dziwnie i sobie wyrobiłem zdanie. Z tym nałogiem to nie do mnie.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 18 sty 2009, 21:14

zinnat2 pisze:Problem, w tym że miałem pecha przebywać wśród kobiet zachowujących się że tak powiem dziwnie i sobie wyrobiłem zdanie.

To, że trafisz w koszu z jabłkami na trzy-cztery zgniłki i parę robaczywych, nie oznacza, że wszystkie jabłka będą takie. A może wśród nich są jakieś wyjątkowo słodkie? :P Kilka "dziwnych" dziewczyn nie powinno decydować o zdaniu na temat całego ogółu. Więcej rozwagi...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 487 gości