sex z dziewica

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

wislafun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2005, 00:00
Skąd: z daleka:)
Płeć:

sex z dziewica

Postautor: wislafun » 17 lis 2007, 11:01

mam takie male pytanko. czy duzo brakuje od typowej "palcowki" to nornalnego sexu z dziewczyna ktora jest dziewica?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 lis 2007, 11:16

Nie wiem jak inni, ale ja nie rozumiem o co chodzi. Czego czy duzo brakuje ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
wislafun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2005, 00:00
Skąd: z daleka:)
Płeć:

Postautor: wislafun » 17 lis 2007, 12:48

TFA pisze:Nie wiem jak inni, ale ja nie rozumiem o co chodzi. Czego czy duzo brakuje ?

nie wiem jak to inaczej okreslic, po prostu czy dziewczyna moze miec wtedy ochote na sex, ale wiem ze jest niesmiala i nie powie tego wprost...
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 17 lis 2007, 14:43

jak bezie gotowa to powie albo sama przystąpi do akcji. Palcówka może jej na długi czas wystarczyć. Jak chcesz konkretnej odpowiedzi spytaj ją, jeśli będzie sie wstydziła odpowiedzieć ci to moim zdaniem za wcześnie na sex z jej strony.
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
wislafun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2005, 00:00
Skąd: z daleka:)
Płeć:

Postautor: wislafun » 18 lis 2007, 16:48

mika pisze:jak bezie gotowa to powie albo sama przystąpi do akcji. Palcówka może jej na długi czas wystarczyć. Jak chcesz konkretnej odpowiedzi spytaj ją, jeśli będzie sie wstydziła odpowiedzieć ci to moim zdaniem za wcześnie na sex z jej strony.


no to sprobuje tak :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 18 lis 2007, 17:22

czy duzo brakuje od typowej "palcowki" to nornalnego sexu z dziewczyna ktora jest dziewica?
Rozumiem, że pytasz jak to wyglada u niej sprawa z "gotowością" emocjonalną do poszczególnych kroków...hmmm... więc ta sprawa jest bardzo indywidulna. Dla jednych kobiet bardziej intymną pieszczotą jest miłość oralna niż penetracja- co zresztą było widać dość klarownie w jednym z tematów, kiedy to większość kobiet napisało, że najpierw uprawiały stosunek klasyczny, dopiero po jakims czasie miłość oralną. Pieszczoty takie o jakich piszesz nie są kojarzone z utratą dziewictwa i niewiność (kwestia tego czy ów pogląd jest słuszny zostawmy), więc świadomość tego, że Twoja dziewczyna jest gotowa na takie zabawy niekoniecznie może świadczyć o tym, że w najbliższym czasie będzie gotowa na pełen stosunek. Idzie to oczywiście w drugą stronę, może już dzisiaj ma ochotę na coś więcej, czeka tylko na Twoją inicjatywę.... <diabel>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lis 2007, 19:27

Jawka pisze:więc świadomość tego, że Twoja dziewczyna jest gotowa na takie zabawy niekoniecznie może świadczyć o tym, że w najbliższym czasie będzie gotowa na pełen stosunek.

oczywiscie, że tak może być. Ja tak miałam chciałam pieszczot, ale na seks sie gotowa nie czułam. Potem był seks oralny ale tylko taki gdzie ja byłam strona bierna.

Równie dobrze tak jak pisze Jawka
Jawka pisze:Idzie to oczywiście w drugą stronę, może już dzisiaj ma ochotę na coś więcej, czeka tylko na Twoją inicjatywę.... <diabel>
Awatar użytkownika
LucasBlack
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007, 22:53
Skąd: TG
Płeć:

Postautor: LucasBlack » 20 lis 2007, 22:21

predzej czy pozniej dopniesz swego... powodzenia zycze;] i pozdrawiam wielbicielke fight clubu <browar>
Pragnąłem wpakowac kulkę między oczy każdej zagrożonej wymarciem pandzie, która nie chce sie pieprzyć dla podtrzymania gatunku, każdemu wielorybowi i delfinowi, który dał za wygraną i w akcie desperacji rzucił się na plażę.
wislafun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2005, 00:00
Skąd: z daleka:)
Płeć:

Postautor: wislafun » 05 gru 2007, 17:13

Jawka pisze:
może już dzisiaj ma ochotę na coś więcej, czeka tylko na Twoją inicjatywę.... <diabel>


no chyba mialas z tym racje :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości