coś dobrego dla....:)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

coś dobrego dla....:)

Postautor: tygrysiaaa » 04 lis 2007, 21:25

2miesiące rozłąki z chłopakiem,sporadyczne telefony,tęsknota...no i chora wyobraźnia,ktora nie raz komplikowała nam życie. MOj Luby wyjechał do pracy do Anglii,ile go nie widziałam podałam wyżej, za 10 dni wraca na zjazd do szkoły. Na ten czas chciałabym zrobić mu jakaś niespodziankę,cos podniecającego i co sprawiłoby zebysmy sie zakochali w sobie na nowo.hmmm ja zupelnie nie mam pomysłu,myślałam o kolacji,romantycznej muzyczce,i nadrabianiu zaległosci do rana,ale chciałabym go czymś zaskoczyć!![color=red]Doradzcie!!:) czym mu zaimponować,poruszyć,zaskoczyć!!??:D hmmmm
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 05 lis 2007, 09:59

Przykuj mu rączki kajdankami do łóżka a potem zrób lodzika tak długiego że aż przestanie kontrolować co mówi i będzie cały drżał jakby miał łagodny atak padaczki. Będzie miał chłopak co wspominać. Gdybyś miała duża wannę to wspólna kąpiel z kieliszkiem szampana, przy świetle świec i romantycznej muzyce też byłaby super

Nie zapomnij zaprezentować mu sie w czarnych pończoszkach.
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 05 lis 2007, 11:24

duzej wanny nie mam,ale pomysl pierwszy zrealizuje na pewno!!dziekuje za rade!!pozdrawiam
<pejcz>
Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 05 lis 2007, 14:01

Pomysł z kajdankami popieram. <brawo> Możesz też zrobić striptiz. Po dwóch miesiącach rozłaki, taki kuszący taniec będzie dla niego na pewno miłą niespodzianką <diabel>

Zasłoń mu oczka jakąś opaską lub szalikiem, wykorzystaj bitą śmietanę, kostki lodu (a jak, to juz zależy tylko od Twojej wyobraźni). To zawsze działa ;)
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2007, 14:10

tygrysiaaa pisze:czym mu zaimponować,poruszyć,zaskoczyć!!?

wymysleniem czegos samemu

a skad my mamy wiedziec co działa na Twojego faceta, co go podnieca, o czym marzy.

i nie sadze by po jednej rzeczy sie zakochal znowu
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 05 lis 2007, 17:51

Dzindzer pisze:a skad my mamy wiedziec co działa na Twojego faceta, co go podnieca, o czym marzy.

i nie sadze by po jednej rzeczy sie zakochal znowu

Dzindzer masz chyba zły humorek.Dziewczyna pyta o rade to trzeba jej udzielic:)ten pomysł z lodzikiem i kajdankami jest interesujacy i podpisuje sie pod nim!
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2007, 18:22

papewa co bys wolała by facet cos sam wymyslił dla Ciebie czy szukał pomocy na forum ??
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 05 lis 2007, 18:24

Dzindzer pisze:papewa co bys wolała by facet cos sam wymyslił dla Ciebie czy szukał pomocy na forum

w sumie masz racje,patrząc na to z tej strony to wolałabym żeby sam coś wymyslil ale jak ktos nie ma bujnej fantazji i wyobrazni to szuka informacji od innych....
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 lis 2007, 18:29

E tam. Ja też bym zadał taki temat. Ale nie w celu uzyskania gotowej odpowiedzi i gotowego pomysłu. Z różnych propozycji bym coś sklecił i zrobił coś "swojego". :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 lis 2007, 18:41

Imperator szukał bys na forum inspiracji co zrobic
tygrysiaaa pisze:zebysmy sie zakochali w sobie na nowo.

i to u osób które ani Ciebie, ani Twojego obiektu uczuc nie znaja ??

Moze spełnij jakas jego fantazje erotyczna. albo zrób/kup/zorganizuj dla niego cos o czym marzy od dawna.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości