Meski klopot

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

gacus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2007, 20:01
Skąd: Kraków
Płeć:

Meski klopot

Postautor: gacus » 31 paź 2007, 20:18

Witam. Jestem nowy na forum, wczesniej szukalem podobnego problemu ale nie znalazlem. Jesli jednak jest cos podobnego to prosze o link i zamkniecie tematu. Do rzeczy... Ja i moja kobieta zaczelismy wspolzyc od marca br. Wiadomo, jak to poczatki-krotkie i malo satysfakcjonujace. Z czasem jednak bylo coraz lepiej, az do wczoraj. Oboje mielismy na siebie ochote, wiec przystapilismy do akcji. Ledwno co wszedlem a juz byl koniec... Dla rewanzu dzisiaj zrobilismy powtorke z rozrywki i znowu to samo. Martwi mnie to ze przez jakis czas bylo ok a teraz znowu jak na poczatku:(. Wie ktos dlaczego tak sie dzieje?? Co robic zeby wiecej do takich sytuacji nie doszlo?? Dodam jeszcze ze uzywalem durex-ow przedluzajacych stosunek.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 paź 2007, 22:14

Tu masz linki do tematów o zbyt szybkim spuszczaniu sie

http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=1172

w tym temacie masz linki do innych tematów
http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... ny+wytrysk
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 31 paź 2007, 23:03

Pod tymi linkami znajduję się ogromny stek bzdur.

Problem szybkiego dochodzenia znajduję sie w Twojej psychice, zacznij myśleć o swojej partnerce a nie o sobie w czasie seksu.
Pink Floyd - High Hopes
gacus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2007, 20:01
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: gacus » 31 paź 2007, 23:53

Ale dlaczego sadzisz ze mysle o sobie?? Przeciez dla mnie to tez nie jest fajne ze tak szybko koncze. Najbardziej dziwi mnie to ze przez te kilka miesiecy wszystko bylo ok i nagle sie takie cos... . Moze to tez zalezy od miejsca?? Z dziewczyna zauwazylismy ze gdy bawimy sie w moim pokoju to wlasnie szybko wszystko sie konczy, a jak pojdziemy do innego to jest tak jak powinno...
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 lis 2007, 00:05

sprubuj zrobić tak zeyś doszedł przed, zbilzeniem, no chociazby w condoba, to moze tobie pomóc,

mozesz zwalić sobie przed w tajemnicy, lub przy niej :] metodę tego musisz sobie znaleźć sam.

Tu wszysto zbiega siędo jednego punktu , a mianowicie twojej wrażliwości na bodx ce, musisz stopniowo je zwiękrzać, i to od zaraz, bo inaczej twoja sprawnowśc poszostanie taka sama.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 01 lis 2007, 15:59

Zamykam. Dżin podała linki.
A autor niech najpierw zapozna się z wyszukiwarką.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości