Mam problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Oliwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2007, 15:02
Skąd: z Polski:-)
Płeć:

Mam problem

Postautor: Oliwia » 25 paź 2007, 12:17

Witam wszystkich jestem tutaj nowa i mam nietypowy problem i szczerze mówiąc nie wiem jak zacząć. Jestem z chłopakiem prawie 3 miesiące jest on moim pierwszym partnerem seksualnym. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu ale często się pieścimy. Mój problem polega na tym że jestem często podrażniona w miejscach intymnych i od pewnego czasu może od tygodnia odczuwam uczucie swędzenia.
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Claudia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Claudia » 25 paź 2007, 12:24

Jesteś podrazniona bo niedostatecznie jesteś nawilżona niech twój partner spróbuje stymulować łechtaczkę to doprowadzi Cie do orgazmu łechtaczkowego, który jest zawsze bo orgazm pochwowy jest rzadkością u kobiet Ty dopiero zaczynasz więc wszystko przed Tobą z kobietami jest tak ze musza się nauczyć odczuwać orgazm pochwowy.

[ Dodano: 2007-10-25, 12:26 ]
Napisałaś że odczuwasz swędzenie od tygodnia a po jakich sytuacjach?
Claudia
Oliwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2007, 15:02
Skąd: z Polski:-)
Płeć:

Postautor: Oliwia » 25 paź 2007, 12:29

hmm...jak moje Kochanie ociera się o mnie przy czym jest w slipkach. Pewnie będę musiała wybrać się do ginekologa
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 paź 2007, 12:34

Kiepsko opisujesz problem : jesli swedzenie to gdzie dokladnie? (bo nie wiadomo czy cos zlapalas, czy to tylko alergia na proszek albo slabo "oddychajace" gacie. Czy temu swedzeniu towarzyszy cos jeszcze : wydzielina (jaka, kolor, zapach, wyglad generalnie).
A moze niedawno zaczelas sie golic ?
Zbyt malo informacji zeby powiedziec COKOLWIEK !
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Claudia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Claudia » 25 paź 2007, 12:39

Nie masz czym się martwić też tak kiedyś miałam z moim Misiaczkiem ale to było dawno... występuje u Ciebie swędzenie bo jak Twój partner ociera się w slipkach to nie ma co sie dziwić. Slipki prane są w pralce i jak się on ociera o Ciebie to ten proszek przenika przez skórę i Cię swędzi ale po tygodniu przejdzie jak byłam z tym u ginekologa to tylko wstydu się najadłam. Taki morał z tego ze lepiej przejdźcie do seksu a nie takie tam igraszki najlepiej skończcie z tym bo to faktycznie jest nieznośne te swedzenie jak tak ciągle będziecie robić to możesz dostać w końcu jakiejś infekcji. Porozmawiaj ze swoim facetem że dla Twojego dobra musicie z tego zrezygnować.
Claudia
Oliwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2007, 15:02
Skąd: z Polski:-)
Płeć:

Postautor: Oliwia » 25 paź 2007, 12:41

Dziękuje Claudio naprawdę mi pomogłaś

[ Dodano: 2007-10-25, 12:41 ]
Nie żadenej wydzieliny nie ma

[ Dodano: 2007-10-25, 12:47 ]
Postaram się mu o tym powiedzieć tylko jak? Nie dojrzałam chyba do takich rozmów a wiem że rozmowa w tej sferze jest bardzo ważna
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Claudia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 paź 2007, 22:37
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Claudia » 25 paź 2007, 12:53

Jak? po prostu powiedz mu to jak napisałaś na forum. Rozmowy o seksie o wspólnych potrzebach są istotne to gwarantuje udany związek i seks gdzie oboje czerpiecie z niego przyjemność. A ten problem który opisałaś jest waszym wspólnym problemem nie tylko Twoim powodzenia
Claudia
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 paź 2007, 12:54

Claudia pisze:lepiej przejdźcie do seksu a nie takie tam igraszki najlepiej skończcie z tym

Dziewczyna nie potrafi zidentyfikowac przyczyn swoich dolegliwosci, kiepsko sie komunikuje w sprawach seksu ze swoim partnerem a Ty jej wylozylas taka z dupy porade , ze rece opadaja <hmm>
Claudia pisze:Rozmowy o seksie o wspólnych potrzebach są istotne to gwarantuje udany związek i seks gdzie oboje czerpiecie z niego przyjemność.

A nierzadko tez, z tej komunikacji wychodzi facet uciekajacy w poplochu , bo dostaje ta komunikacja jak obuchem w leb :] Oni sa ze soba niecale trzy miesiace - on stara sie za wszelka cene do niej dobrac i stosuje jakies ocieractwo narazajac ja na swedzenie - mu w zyciu do glowy nie przyjdzie , ze jego wymaglowane i wykrochmalone gacie moga doprowadzic do dolegliwosci jego partnerki, bo przeciez on to robi dla niej i wklada je przed randka, zeby nie zalatywaly "calym dniem" . Jak ona mu powie, ze ja cos swedzi, to taki gosc moze spanikowac.

Oliwia, po pierwsze - nic mu nie mow. Po drugie - jak nie czujesz sie na cos gotowa, to sie nie zmuszaj. Po trzecie - jak Cie draznia jego ocieranie sie i po tym swedza Cie okolice intymne, to sie skonczcie oscierac - petting mozna pouprawiac na rozne sposoby - jak go w gaciach sterczacy kutas uwiera to Ty go pougniataj przez majtki reka i gotowe.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Kris82
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2007, 14:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kris82 » 28 paź 2007, 22:42

Z tymi wyrochmalonymi gaciami to chyba przesadzacie ;-) Jeśli to by było to, to ja nie wiem jak ten Twój misiaczek w ogóle dałby radę w nich chodzić ;)))
Szukaj problemu gdzie indziej, takie jest moje zdanie.
Żyraffka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 30 paź 2007, 21:25
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: Żyraffka » 31 paź 2007, 16:43

Wstreciucha pisze:Oni sa ze soba niecale trzy miesiace - on stara sie za wszelka cene do niej dobrac i stosuje jakies ocieractwo narazajac ja na swedzenie - mu w zyciu do glowy nie przyjdzie , ze jego wymaglowane i wykrochmalone gacie moga doprowadzic do dolegliwosci jego partnerki, bo przeciez on to robi dla niej i wklada je przed randka, zeby nie zalatywaly "calym dniem" . Jak ona mu powie, ze ja cos swedzi, to taki gosc moze spanikowac.


Dobre <brawo>

Oliwia a Ty po prostu wybiez sie do ginekologa, gwarantuje, ze nie zaszkodzi.
Powodzenia
Codziennie staraj się żyć tak, jakby jutro miał być koniec świata :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 31 paź 2007, 17:06

Żyraffka pisze:Oliwia a Ty po prostu wybiez sie do ginekologa, gwarantuje, ze nie zaszkodzi.
Powodzenia
Nie zaszkodzi, ale nie w tej sprawie. Przecież tu mówimy o zwykłym podrażnieniu. Łechtaczka jest bardzo wrażliwa. To normalne, że czuje dyskomfort po takich zabawach.
Oliwia pisze:Postaram się mu o tym powiedzieć tylko jak?
Postaraj się normalnie ;-) Jak normalnie nie potrafisz to zamiencie się "rolami"- sama kontroluj ruchy.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości