WYGLONA - WYGOLONY

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 14 cze 2004, 23:13

ja natomiast juz pare razy spotalam sie z opinia ze owlosienie lonowe (u kobiet szczególlnie) chroni narzady rodne przed wszelkiego rodzaju infekcjami.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 cze 2004, 23:19

ja natomiast juz pare razy spotalam sie z opinia ze owlosienie lonowe (u kobiet szczególlnie) chroni narzady rodne przed wszelkiego rodzaju infekcjami.


...no przecież po coś matka-natura dała te włoski. Podobnie jak na głowie, ale mimo ich ochronnej roli istnieją różnego rodzaju fryzurki.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2004, 00:05 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 16 cze 2004, 15:35

Też używam tego kremu (Veet "Duo Bikini"). Tak jak Sophie uważam ten krem za najlepszy do tego typu golenia. Wcześniej używałam kremu do miejsc intymnych Avon (dokładnej nazwy nie pamiętam), ale nie był tak dobry jak krem Veeta.

Ja słyszałam taką opinie, że włosy rosną w tych miejscach po to ażeby chronić przed różnego rodzaju infekcjami i zarazkami. Nawet miałam o tym lekcje w szkole. Mówiła nam wtedy pani od biologii, że w tych miejscach skóra jest bardzo wrażliwa i włosy zapewniają idealną ochrone.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 16 cze 2004, 16:21

A moj chlopaczek nieraz mnie zaskoczy i goli cale swoje wloski...fajna w dotyku jest potem jego skora :D Ja zazwyczaj uzywalam golarki, ale widze ze dziewczyny tu o tych kremach, wiec moze sie skusze.Choc do Veet'a nie jestem przekonana poniewaz kiedys uzywalam wosku do nóg i zostawalo duzo krociutkich wloskow...jednak wole maszynke...nozki gladkie jak jedwab :D:D Choc moze czas na zmiany... :)
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 18 cze 2004, 22:58

ja byłam zdecydowaną przeciwniczką golenia ale zostałam o to poproszona, a teraz uwielbiam byc ogolona bo wtedy nie ominie mnie nigdy przyjemność w postaci Jego języczka :D
Używam golarki ale po 2 dniach mam pełno krostek i czasem boli jak odrastają wloski :( Myślałam ze skora sie przyzwyczai ale nie chciała jakos..i dopóki krostki nie znikna nie mogę się golić wiec znow jestem zwierzątko futerkowe :) Chyba spróbuję tego kremu, bo już mnie trafia
dziewczyny ile on kosztuje i na ile średnio starcza?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 18 cze 2004, 23:28

Myślałam ze skora sie przyzwyczai ale nie chciała jakos..i dopóki krostki nie znikna nie mogę się golić wiec znow jestem zwierzątko futerkowe

Po goleniu trzeba zdezynfekować miejsce (nawet taka wodą po goleniu dla mężczyzn-trochę piecze, ale krótko), a potem natłuścić jeszcze delikatrnym kremem. No, ale może przekonasz sie do Veet'a.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Batuss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2004, 22:58
Skąd: Trabki Wielkie :))
Płeć:

Postautor: Batuss » 19 cze 2004, 00:25

Hmm co by nie mowic Tak jak Bog na stwozyl jest najlepiej Czyli jestem za Nie goleniem. Sam kiedys sie pozbylem wloskow ale szybko zrezygnowalem z tego :P i wiecej juz tego nie zrobilem. Co prawda jest to troszke wygodne (dla partnerki) ale potem sfedziiiiiiiiiii(a ja nienawidze jak sfedzi :))
Jestem jak dziecko chociaz mam juz 19 lat. Nic niewiem o swiecie milosci.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 19 cze 2004, 11:52

egoista :P
żartuję oczywiscie, ale poświecic sie tez mozna ;)
Jarku - fajna rada, sprobuję :) Ale wyobrazasz sobie sytuację gdy schodzisz ustami coraz niżej..i nagle zdajesz sobie sprawę że Twoja ukochana pachnie "tam" męską wodą i w dodatku nie Twoją? ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 cze 2004, 22:58

Jarku - fajna rada, sprobuję Ale wyobrazasz sobie sytuację gdy schodzisz ustami coraz niżej..i nagle zdajesz sobie sprawę że Twoja ukochana pachnie "tam" męską wodą i w dodatku nie Twoją?

Nic nadzwyczajnego jak widzę świeżo ogoloną (w końcu też sie golę, ale na twarzy).Jedynie co by mi mogło przeszkadzać to to , że zamiast czuć naturalny zapach, czułbym zapach wody po goleniu., ale wolę to niż włosy w zębach.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 19 cze 2004, 23:51

no wiem...ale ktos kto nie pomyślałby o takich sposobach dezynfekcji mógłby byc nieco zdziwiony:)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 cze 2004, 23:58

ale ktos kto nie pomyślałby o takich sposobach dezynfekcji mógłby byc nieco zdziwiony:)

...przecież możesz sobie dezynfekowac czym chcesz, ja tylko podałem jeden z mozliwych sposobów, po to, żeby nie było podrażnień i nnych nieprzyjemnych skutków golenia (jesli uważasz, że lepsza do tego jodyna, możesz i tak robić). :570: Ale i tak myślę, że ten naturalny zapach jest silniejszy od wszystkich wód po goleniu.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 cze 2004, 08:24

Ale wyobrazasz sobie sytuację gdy schodzisz ustami coraz niżej..i nagle zdajesz sobie sprawę że Twoja ukochana pachnie "tam" męską wodą i w dodatku nie Twoją?


heheh mysle ze w takim wypadku lepiej nie ryzykowac dochodzenia w sparwie "skad tam zwieła sie ta woda kolonska " ;) i obawiam sie ze nawet jak sie facet goli i sam uzywa wody po goleniu (na twarzy) to trudno byłoby mu uwierzyc ze my tez tak robimy ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 cze 2004, 11:26

...więc róbcie inaczej, żałuje w ogóle, że podpowiedziałem co robić, żeby nie było przykrych konsekwencji. Faceci gdyby nie używali wody kolońskiej, też by chodzili z krostami na twarzy.Zauważyłem, że to głównie dziewczyny buntują sie przeciwko temu, chyba jednak wolą "tam" pachnieć naturalnie. A może wymyślili już wodę kolońską o zapachu cipki :565:, nie sprawdzałem. Gdyby tak było, zrobiłbym mojej Pani prezent, chociaż kompozycja zapachu naturalnego z moją wodą też jest miła.
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 20 cze 2004, 14:29

Faceci gdyby nie używali wody kolońskiej, też by chodzili z krostami na twarzy.Zauważyłem, że to głównie dziewczyny buntują sie przeciwko temu, chyba jednak wolą "tam" pachnieć naturalnie. A może wymyślili już wodę kolońską o zapachu cipki , nie sprawdzałem. Gdyby tak było, zrobiłbym mojej Pani prezent, chociaż kompozycja zapachu naturalnego z moją wodą też jest miła.

Masz zupełną rację... i nie załuj, ze podpowiedziałes, co robic. :)
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 20 cze 2004, 23:32

ej...to był żart tylko :)
dzieki za to że podpowiedziałeś, dzis zastosowałam, sprawdzimy za 2 dni efekt :)
i wiem że nie miałby nic przeciwko temu, żebym używała tam wody, tylko ja np na poczatku bym się zdziwiła gdybym poczuła na nim np żenskie perfumy :) Ale gdyby się okazało ze rozwalił sobie krostkę i zdezynfekował perfumami bratowej to oczywiscie zadnych problemow...zartowałam tak tylko :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 21 cze 2004, 10:10

zawsze używałam mydełka lub żelów pod prysznic, teraz zaczęłam kremu do golenia-takiego męskiego :D -i jest o niebo lepiej-polecam.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2004, 17:45 przez natasza, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 23 cze 2004, 09:56

Ja sie kilka razy zgoliłem i nawet spoko. Nie jest tak tragicznie z tym swędzeniem. A co do tego czy sie golić czy nie: zależy od nastroju. Czasem fajna jest odmiana. Raz zapuścić troche dłuższe włoski a potem je zgolić albo skrócić. to się dotyczy oczywiście facetów i kobiet. A jeśli chodzi o to czym się golić - ja używam normalnej pianki do golenia i jest ok (nie mam czerwonych krostków) a moja dziewczyna z kolei używa mydła i jej się robią. Próbowałem ja przekonać właśnie do mojej pianki ale ona się boi jej używać w pobliżu swojej myszki. Co wy na to?? Czy taka męska pianka do golenia jest niebezpieczna dla niej??
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 cze 2004, 13:22

Ja gole tylko jądra :) Mojej dziewczynie sie to podoba i nie wchodza jej włoski do ust jak zabawia sie jajeczkami :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 26 cze 2004, 14:57

no a ja jeszcze jedno pytanie - do właścicielek paseczków i partnerów właścicielek:)
czy paseczek nie przeszkadza w pieszczotach oralnych? Bo przecież największa ich część obejmuje łechtaczkę i okolice "wejścia"...a własnie tam są przecież włoski jak się ma paseczek! Miałam kiedyś taki, ale mojego kotka włoski nad łechtaczką w nos łaskotały:) Czasem chcialabym wrócić do tego (nie ma jak urozmaicenie)...ale jakoś mi się wydaje ze to może przeszkadzac :) Proszę o opinie:
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 cze 2004, 16:59

czy paseczek nie przeszkadza w pieszczotach oralnych?

Mi nie przeszkadza, zawsze można tak się ułożyć, żeby te włoski nie łaskotały w nos.
Wizualnie paseczek jest bardziej sexy niż całkiem goła.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 cze 2004, 11:15

taka_jedna pisze:no a ja jeszcze jedno pytanie - do właścicielek paseczków i partnerów właścicielek:)
czy paseczek nie przeszkadza w pieszczotach oralnych? Bo przecież największa ich część obejmuje łechtaczkę i okolice "wejścia"...a własnie tam są przecież włoski jak się ma paseczek! Miałam kiedyś taki, ale mojego kotka włoski nad łechtaczką w nos łaskotały:) Czasem chcialabym wrócić do tego (nie ma jak urozmaicenie)...ale jakoś mi się wydaje ze to może przeszkadzac :) Proszę o opinie:


w sumie to ten paseczek nie musi byc az tak dlugi
mozesz w odpowiednim miejscu powiedziec stop włoskom ;)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 27 cze 2004, 14:43

przy najbliższej okazji sprobuję ale i tak decyzja czy zostawić będzie należała do niego:)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 sie 2004, 00:42

A co wy na tak zarosnieta muszelce :) hahahahahahah jak to zobaczylem to umarlem ze smiechu. Ciekawe jak by sie w bikini wbiła :)
Załączniki
zarost.jpg
zarost.jpg (34.13 KiB) Przejrzano 12716 razy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sie 2004, 02:32

Wyglada jak jaskiniowiec...
Ciekaw jestem co powie Krzys, z tego co pamietam to lubi kłaczoki :)
Awatar użytkownika
Marcin_17
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2004, 10:19
Skąd: W-w
Płeć:

Postautor: Marcin_17 » 28 sie 2004, 18:17

Ja również jestem za!!
Przeważnie golę się na "0", chociaż zdarza się też, że zsotawiam bardzo krótkie włoski. Czuję się wtedy o niebo lepiej!! :D
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 30 sie 2004, 10:17

EEEE tam. Na zero nie bo czuje się jak mały chłopczyk. Głupio jakoś.
A ta zarośnięta pani - niezły okaz, nie ma co. Lubie troche włosków u mojej pani ale to już lekka przesada.
Awatar użytkownika
Mader
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2004, 22:15
Płeć:

Postautor: Mader » 30 sie 2004, 18:18

Dżungla prawdziwa dżungla!!! Nie wiem czy umałbym sie w niej odnaleźć!? :556: :556: :556: :556:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 30 sie 2004, 18:35

Zjęcie tej zarośniętej muszelki powinny zobaczyć wszystkie dziewczyny, które tak chętnie i często golą sobie na zero (taki to skutek niestety). I jak tu potem trafić do dziurki :569:
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2004, 10:53

Golenie na zero nie powoduje az takiego rosniecia wlosow, przeciez normalnie dziewczyny nie maja wlosow na TAKIEJ powierzchni...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2004, 11:08

No co !! mnie tam by to nie przeszkadzało !!! choc powiem ze to chyba fotomontarz , ale nawet jesli nie , to pogłaskał bym futrko ,. choc włascicielka jest ze tak powiem okropna ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości