Intensywnosc doznan seksualnych

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

ciekawy86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:53
Skąd: Wrocław
Płeć:

Intensywnosc doznan seksualnych

Postautor: ciekawy86 » 06 wrz 2007, 15:45

Mam taki pytanie czy jest jakas okreslona liczba spermy/plemnikow/erekcji itd. po ktorej mezczyzna staje sie impotentem czy cos w tym rodzaju. Chodzi mi o to ze masturbuje sie od jakis 7 lat z czestotliwoscia raz dziennie, obecnie od jakiegos roku wspolzyje z moja dziewczyna, mniej wiecej raz w tygodniu, a miedzy czasie nadal sie masturbuje bo nie wystarcza mi to... No i jesetm ciekawy czy nie jest to za duzo i moze to sie pozniej na mnie odbic np. problem ze splodzeniem dziecka, problem z erekcja w pozniejszym wieku. Mam 21 lat i jest zdrow jak ryba, moj poped seksulalny jest bardzo mocny... Moga byc jakies problemy pozniej przez to???? A moze to jest tak ze im wiecej tym lepiej???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 wrz 2007, 16:25

ciekawy86 pisze:Mam taki pytanie czy jest jakas okreslona liczba spermy/plemnikow/erekcji itd. po ktorej mezczyzna staje sie impotentem czy cos w tym rodzaju
Nie.
ciekawy86 pisze:Moga byc jakies problemy pozniej przez to???? A moze to jest tak ze im wiecej tym lepiej???
W sumie moze mniej czuly mozesz byc. Ja bym na Twoim miejscu wiecej sexu z dziewczyna uprawiala i mniej sie masturbowala.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 06 wrz 2007, 17:24

moon pisze:ciekawy86 napisał/a:
Moga byc jakies problemy pozniej przez to???? A moze to jest tak ze im wiecej tym lepiej???
W sumie moze mniej czuly mozesz byc. Ja bym na Twoim miejscu wiecej sexu z dziewczyna uprawiala i mniej sie masturbowala.


dokładnie, jeśli się często masturbujesz to jesteś do tego przyzwyczajony i sex z dziewczyną może Ci nie wystarczać/ nie zaspokajać/ nie dawać tego samego...
lepiej się od tego odzwyczaj i przestaw na bzykanie :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 06 wrz 2007, 17:54

ciekawy86 pisze:Mam taki pytanie czy jest jakas okreslona liczba spermy/plemnikow/erekcji itd. po ktorej mezczyzna staje sie impotentem czy cos w tym rodzaju.

Skąd to wytrzasnąłeś? :)
Jeśli będziesz się dużo masturbował, to tak jak napisała moon, Twój penis może się stać mniej czuły i wtedy nie będziesz zaspokojony.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 wrz 2007, 23:50

moon pisze:Nie.

No.
moon pisze:W sumie moze mniej czuly mozesz byc.

A niby skąd? :|
Endorfiny nigdy nie zaszkodzi ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
ciekawy86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:53
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: ciekawy86 » 08 wrz 2007, 15:38

No dobra nie chodzi o to ze seks z kobiet nie sprawia mi przyjemnosci, bo wole to 100 razy bardziej niz masturbowanie, ale sytuacja jest taka ze jak narazie nie mamy takiej sposobnosci, zeby kochac sie czesciej. Moje pytanie dotyczylo tego czy masturboawnie/ seks raz dziennie to nie za duzo. Bo mi ciagle jest malo, nawet po seksie z kobieta mam ochote na drugi raz... Wiec masturbuje sie tylko dlatego zeby rozladowac swoje napiecie, a nie ze wole to od seksu z kobieta!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 wrz 2007, 17:56

Nie powinno Ci nic byc
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 10 wrz 2007, 15:34

skoro faktycznie masz taka potrzebę (wysokie libido zdaje sie hę? <diabel> ) a nie ma mozliwości zaspokoic jej z dziewczyną to co w tym dziwnego? normalka, a czy za czesto? na to sm sobie musiz odpowiedziec bo poki co żaden uczony nie wymyślil jeszcze wzoru oddającego stosunek "stosunku do stosunku" :E

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości