Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 26 gru 2003, 09:09

hm... Na pewno jest to cudowne uczucie, pod warunkiem, że robi sie to z osobą, z której się ufa i chce się to z nią zrobić... a nie jak to robią niektórzy z pierwszym lepszym...

Pozdrawiam...
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 gru 2003, 12:10

Może być pieknym, wręcz mistycznym przeżyciem, a może być wydarzeniem z piekła rodem. Wszystko zależy jak, gdzie, z kim i kiedy. I nie jest regułą, że pięknie jest tylko z ukochaną osobą, może być cudownie także z nieznajomym... pytanie tylko: co potem? I co zrobić z tym kacem moralnym, który Cię dopadnie?
ktoś

Postautor: ktoś » 26 gru 2003, 23:02

Natalko tego nie da sie opisac słowami , każda kobieta przeżywa to inaczej - nie ma na to jednej regóły czy jednego uczucia - to tak jak bys powiedzała kocham - a ktoś by ci kazał powiedziec co czujesz - kocham - a uczucia z tym zwiazane - wypowiesz ich kilka radosć szczęście , niekiedy smutek zal tęsknota - ale nie potrafisz dokładnie powiedzieć co czujesz bo sie nie da to tak jakbyś komus tłumaczyła z coś cie boli a ten ktoś nigdy nie zaznał bólu - co najlepiej wtedy zrobic - kopnać go - wtedy bedzie wiedzał co to ból - nikt nie da ci innej odpowiedzi niz ze to cudowne uczucie - moze ktoś ze mu sie nie podobało , inny ze nic wtym nie widzi a jeszcze ktoś ze to wspaniałe , ze porywające - nie da sie określić tego jednym słowem , ogólnie nie da sie określić co sie wtedy czuje
Natalka

Postautor: Natalka » 27 gru 2003, 11:08

Dziękuje Wam wszystkim! Ktoś masz racje i dziękuje ci bardzo.
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.....

Postautor: ramona » 27 gru 2003, 11:16

Natalko proszę bardzo -- to ja pisałam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 gru 2003, 17:53

Bardzo ładnie to npisałas Aisha !! PODPISUJE SIE tez i ja pod tym ! wiele wyniosłas widac z nauki :lol: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
xxx

Pierwszy raz- pytanie

Postautor: xxx » 30 gru 2003, 17:58

ile czasu trzeba odczekać po pierwszym razie aby kolejny raz odbyć stosunek??
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 20:21

tak, to musi byc cos pieknego.... ale ja chyba jeszcze musze troszeczke "dorosnac"... ;-)
Sabcio
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 23 gru 2003, 18:17
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Sabcio » 30 gru 2003, 20:25

A ile michu masz latek??
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 20:38

mysle ze tydzien bedzie ok
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 30 gru 2003, 20:49

no, troche mam :P

jakos kolo osiemnastki juz bedzie.......

mam czas..........
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 30 gru 2003, 22:42

hehe Michu:) heh Sabcio a Ty sie nie pytaj o wiek bo kto wie moze to byc kobieta:D a kobiet o wiek sie nie pyta:) pozdrawiam;]
sasha

Postautor: sasha » 30 gru 2003, 22:51

Hmmmm... z tego co słyszałam to nie ma konkretnej liczby dni ale dobrze by było tak od tygodnia do dwóch aż ranka po przerwaniu błony sie zagoi...
y3

Postautor: y3 » 31 gru 2003, 01:35

a ja moge powiedziec o moim pierwszym razie (ktory byl calkiem niedawno) tyle ze byl po prostu jak z bajki... do pewnego momentu... kiedy stary poczciwy DUREX (tzn. ja go mialem pierwszy raz;) zrobil bummm... nie wiem dlaczego... Strach byl taki ze ho! ale naszczescie nic sie nie stalo:) tylko ze to bum bylo tak w polowie... i po prostu nie moge sie nadziwowac jak to sie moglo stac!!! stracilem zaufanie do (chyba) najlepszych prezerwatyw na swiecie...
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 31 gru 2003, 11:42

y3 -> to nieciekawie... a gdzie kupiles prezerw. i jak ja nosiles oraz czy nie uszkodziles jej przy otwieraniu??
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sty 2004, 12:51

W tym nie ma regóły, to zależy od bardzo wielu czynników, natomiast lepiej, przynajmniej na kilka dni się wstrzymać. Choć czasami już na drugi dzień kobieta może bezproblemowo odbywać stosunek.
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

..........

Postautor: ramona » 05 sty 2004, 10:38

krzys pisze:Bardzo ładnie to npisałas Aisha !! PODPISUJE SIE tez i ja pod tym ! wiele wyniosłas widac z nauki :lol: :564:
HAHAHA!!!!
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 06 sty 2004, 00:12

Przy przerwaniu błony dziewiczej u dziewczyny:
Powinienem ją przerwać i zaczekać z 4 dni i dokończyć stosunek ?
Bo jeśli jej to nie sprawia dużego bólu to kontynuować ?
róża18

pierwszy raz

Postautor: róża18 » 08 sty 2004, 18:42

czy to normalne że kiedy kochałliśmy się z moim chłopakiem poraz pierwszy,nie odczuliśmy żadnej satysfakcji.sex jest przereklamowany.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: pierwszy raz

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 18:56

róża18 pisze:czy to normalne że kiedy kochałliśmy się z moim chłopakiem poraz pierwszy,nie odczuliśmy żadnej satysfakcji.sex jest przereklamowany.


Calkowicie normalne, choc nie jest to regula. Przede wszystkim wszystko zalezy od dojrzalosci i gotowosci na to.
U faceta nie bylo orgazmu z powodu stresu jaki towarzyszy 1 razowi, a u Ciebie nie bylo bo orgazm u kobiety jest wyuczony (a nie jak u faceta wrodzony) i kobieta musi sie nauczyc czerpac z seksu przyjemnosc. Dlatego zanim zacznie sie kochac, wazne jest aby poznac siebie i swoje reakcje poprzez petting. No i przed samym stosunkiem odpowiednia gra wstepna. O atmosferze i klimacie nie wspominajac...
kinia

***

Postautor: kinia » 08 sty 2004, 23:30

ja odczekałam 3 dni i tak właściwie nie miało to żadnego znaczenia, nic nie bolało nie czułam różnicy poszłam tydzień później do ginekologa zbadać się i uzyskać pigułki...odstęp między pierwszym a 'drugim' razem zalezy od tego jak dziewczyna przeżyła 1 raz (czy wystapiło krwawienie lób silny ból) to tyle pozdrawiam!
Jarek

Postautor: Jarek » 11 sty 2004, 07:48

Ja tam przy pierwszym razie miałem chyba najsilniejszy orgazm w życiu, ale to chyba dlatego, że długo się do tego z swoją dziewczyną przygotowywaliśmy, a przed samym pierwszym razem była długa gra wstępna. Pisia mojej dziewczyny była tak nawilżona, że mój mały wśliznął się tak, że dziewczyna nie odczuła prawie bólu,więc mogła się skupić na swojej rozkoszy, a następny raz powtórzyliśmy już na 3-ci dzień i było równie ok.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 20 sty 2004, 18:44

Ja aby nie zakłądac kolejnego tematu o podobnej tresci postanowilam odswiezyc ten.

Mianowicie czeka mnie niebawem pierwszy raz duzo o tym rozmawiamy ze soba i swoje ciała znamy rowniez doskonale i doszlismy do wniosku ze chcemy to zrobic.
Mam tylko pare drobnych pytan i watpliwosci.

- czy krwawienie jakie wystepuje w zwiazku z przebiciem błony jest silne?
- czy w waszym przypadku podczas tego pierwszego razu doszlo jedynie do przebicia blony bo dziewczyne za bardzo bolało by cokolwiek kontynuowac i wrociliscie do tego jak sie wsyztsko zagoiło?
- czy chlopak powinien wchodzic raczej powoli czy bardziej gwałtownie?

z góry dzieki za odpowiedzi ;)
Keplianica

Postautor: Keplianica » 20 sty 2004, 19:18

Hmmm... recepta na pierwszy raz? Gra wstepna CONAJMNIEJ godzinna. Wtedy nie ma problemów z zaciśniętym wejsciem. Mówię to, chociaż jeszcze tego nie przeżyłam, ale wierzę, że bedzie dobrze. Mojego partnera martwi coś innego- w wyniku operacji prącia wykrzywia się ono delikatie w przeciwną niż normalnie stronę. Czy to w niczym nie przeszkodzi?
A błona? Jest przy samym wejściu do pochwy, chociaz wywnioskowanie tego zajęło mi sporo czasu :oops:
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 20 sty 2004, 20:19

z tego co rozumiem jest on wygiety a dół tak?
Mysle ze nie powinno wam to w niczym przeszkadzac po prostu bedziecie musili dobrac sobie odpowiednia pozycje w ktorej bedzie wam najlepiej. Ale jezeli wygicie jest lekkie to nawet nie powinnas raczej zauwazyc roznicy. Penis mojego chlopaka jest troche wygiety w gore (nie jest prosty) co np. uniemozliwia w normalnej pozycij wziecie go gleboko do gardla przy milosci oralnej ale i na to sa sposoby wystarczy odwrocic sie i wtedy nawet takie cos jest latwiejsze niz przy prostym. A jezeli penis Twojego chlopaka jest wygiety w dol to masz jeszcze lepiej nie musisz sie gimnastykowac - zawsze znajda sie jakies plusy :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2004, 00:40

Z ta godzinna gra wstepna to bym nie przesadzal. Z czasem przeciez wszystko staje sie bardziej ukrwione i wraziwe. A jak cos jest bardziej ukrwione to chyba bardziej krwawi, nie?
Keplianica

Postautor: Keplianica » 21 sty 2004, 09:29

Maverick pisze: jak cos jest bardziej ukrwione to chyba bardziej krwawi, nie?

No tak, ale wiecej krwi wydaje mi się nie ma wiele z bólem wspólnego- chodzi przecież o nerwy a nie o żyły. A jeżeli nerwy kierują się na bodźce przyjemne to bólu nawet sie nie dostrzega (przy ostrzejszych pieszczotach tak jest, czyż nie?)
Pytanie do Sarah : a czy nie zdarza ci się przy braniu do gardła, może zabrzmi to idiotycznie, że trochę nasienia zostanie ci na ściance gardła? Tzn. tak, że bedzie trzeba sie sporo namęczyc żeby je odkaszlnąć (jak flegmę?) Mi się to zdarzyło :|
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 sty 2004, 17:06

Powiem Ci ze nie zdarzylo mi sie nigdy cos takiego raczej normalnie splywa. Ale jezeli masz taki problem to nie musi on konczyc w gardle a w ustach i wtedy sama polykasz.

A czy dostane od kogos odpowiedzi na moje 3 pytania zadane pare postow wyzej?
Marta

Czuję lęk przed pierwszym razem

Postautor: Marta » 21 sty 2004, 19:15

Mam na imie MArta jestem studentką, jestem osobą nieśmiała (mimo mojego wieku) Skusiłam sie na napisenie na tym forum kilku słów, gdyż po pierwsze szukając informacji na temat pierwszego stosunku natknęłam sie na tą stronę, która bardzo mi się spodobała! Jednak nie znalazłam w niej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania! Myśle ze nadszedł moment, który uświadomił mi o swojej kobiecości i dorosłości w związku w którym jestem ! Postanowiłam rozpocząć życie sexualne! Przyznam się czuje niewyrażlny lęk przed tym - boje sie pierwszego stosunku - bólu swojej rekacji.... chciałam zapytac: bowiem we wszystkich artykulach wszystkich str. książkach są jedynie zamieszczone informacje o pierwszym razie kobiety i jej odczuciach a co z mężczyzną ?? czy oni wyczuwaja coś, ze kobieta jest dziewicą, czy to jest inny stosunek niz z kobieta która juz rozkoszowała sie doznaniami erotycznymi ??? czy po prostu czuja to !??

Cieplutko pozdrawiam licze na szczerą oddpowiedz od mężczyzn!!! bowiem własnie to miejsce i ta strona wydała mi sie wiarygodna!!!!

Marta
Keplianica

Może nie jestem mężczymzną, ale się wypowiem ;)

Postautor: Keplianica » 21 sty 2004, 20:06

Z tego co przeczytałam wnioskuję że nie miałąś żadnych doświadczen w tej dziedzinie. Jesli kochasz mężczyznę to spróbujcie zacząć od pieszczot. Tzn pocałunków i petingu. Ja to naprawdę polecam, bo razem z moim partnerem uczyłam się wzajemnie miłości. Na początku trudno mi było "dochodzić" przy petingu, dopiero później bodźce zaczęły dochodzić bardzo wyraziscie. Pierwszy raz powinien być kontynuacją czegoś, a nie początkiem!
Doświadczony mężczyzna myślę potrafi wyczuć, czy kobieta jest początkujaca w "tych sprawach", a czy inaczej odczuwa? Może na początku, kiedy musi się "przebić". Bo raz, że jest błona dziewicza, a dwa, że wejście do pochwy nierozciagnięte. :wink:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości