Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 kwie 2010, 13:17

Włóczykij pisze:mowa żebym tak się tym nie stresował, że muszę nie wiadomo jak długo i dobry być przy tym pierwszym razie - dobrze zrozumiałem?
Nie. Dobrym w łóżku dobrze być, ale to nie jest determinowane przez długość samego stosunku.

Włóczykij pisze:cóż mam poradzić że ciężko mi zapanować nad emocjami, już trochę przeżyłem w swoim krótkim 20letnim życiu. Live is brutal.
Nie tylko dla Ciebie. Nie radzę przyzwyczajać się do tłumaczenia czegokolwiek swoją niemiłą przeszłością. To niebiezpieczne i słabe. Równie dobrze możesz okradać domy lub bić żonę, "bo za młodu się wycierpiałem".

Włóczykij pisze:kiedy ta szczenięca sexsualnosć miała minąć jak nie było okazji
Nie chodzi o szybkie podniecanie się. Raczej o mentalność, obawy, podejście do intymności. Dziewczyna odrobinę choć mądra, której na Tobie zależy, nie będzie miała kłopotu z Twoją szybkością czy niedyspozycją, zwłaszcza za pierwszym razem. Samo in&out to tylko mała cząstka nocy.

Poza tym ona pewnie boi się bardziej od Ciebie i nie jest powiedziane, że umie już szczytować. Milej zaskoczysz ją zrozumieniem, czułością, zdecydowaniem, pomysłowością, niż godzinnym króliczym rajdem. A do tego mój drogi potrzebna jest wyobraźnia, a nie doświadczenie.
aster
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2010, 21:31
Skąd: Poznań
Płeć:

pierwszy raz

Postautor: aster » 11 kwie 2010, 21:36

Witam. Niedługo chciałbym spróbować to zrobić, lecz niestety mam pewne obawy co do tego. Mam 19 lat i wydaje mi się, że z moim penisem jest coś nie tak. Z długością chyba wszystko ok, tylko niestety on jest troche krzywy i wyglada jak banan ;(. Tak po około 8 cm od podstawy jest o 35 stopni skrzywiony w dół i leci tak jakby o kilak stopni w lewo. Prostej czesci zosatje mi jakies 10 cm. Czy t bedzi emi przeszkadzac w pozycji klasycznej? A jak bedzie z innymi? Jelsi chodzi o wyprostowanie, to jest on bardzo twardy i wydocznie to sie nie da wyprostowac.
Co teraz?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2010, 22:29

Bzyknij w klasycznej to zobaczysz czy bedzie przeszkadzac. Raczej nie bedzie. Jak skrzywiony w dol to mozesz sprobowac pozycji gdzie kobieta jest na brzuchu a Ty na niej. Na lezaco. Wowczas masz szanse trafic na punkt G.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2010, 22:29 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
aster
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2010, 21:31
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: aster » 11 kwie 2010, 22:54

No niby tak, ale.... pierwszy raz to się trochę boje :P W ogóle to to ma byc takie sztywne, ze sie nie da odgiąc? Ja sobie tego nie wyobrażam troche teraz...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2010, 23:16

Nie wiem o co Ci chodzi. Pukaj ja i tyle.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 kwie 2010, 14:18

od tyłu bedzie zadowolona
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
aster
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2010, 21:31
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: aster » 12 kwie 2010, 18:52

Albo ogólnie się przestraszy.... ubierze i wyjdzie ;D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 kwie 2010, 18:56

aster pisze:Albo ogólnie się przestraszy.... ubierze i wyjdzie ;D

Może ja źle sobie wyobrażam, ale z opisu nie wygląda to tak by człowiek miał wiać na sam widok
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 12 kwie 2010, 21:18

No jak dla mnie też nie. Wedlug mnie lekka krzywizna to tragedia nie jest... Przy niektórych pozycjach może nawet Ci sprzyjać. :) Próbuj różnie i różniaście. Jak klasycznie poczujesz jakiś dyskomfort, to od tyłu, jak od tyłu źle, to jeździec i sprawdź jak będzie kulturalnie dla Ciebie. (jeżeli oczywiście będą jakieś problemy)
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."
aster
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2010, 21:31
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: aster » 12 kwie 2010, 22:31

Wygląda to mniej więcej tak.... Obrazek
Widok od lewego profilu, prawego i z góry.
Jak dla mnie to coś tu jest nie tak :P Dziewica zawału dostanie chyba :D
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 12 kwie 2010, 23:15

No jak patrze to nadal twierdzę że tragedii nie ma. Zakrzywienie do dołu może być nawet lepsze niż na boki. A jak Mav pisał: przy odpowiedniej pozycji może i zahaczysz o punkt G. :)

Jak dla mnie jest git. :)
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."
agusia1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2010, 16:08
Skąd: Iława
Płeć:

Pierwszy raz i co dalej?

Postautor: agusia1991 » 30 maja 2010, 16:24

Witam wszystkich!
Mam 19 lat, mój chłopak 24. Jesteśmy razem już 3 lata. Tydzień temu kochaliśmy się po raz pierwszy. Wczoraj chcieliśmy znów. Cały czas o tym myślałam, baaardzo tego chciałam. Tylko strasznie bałam się bólu. Kiedy już było blisko mój facet musiał się wycofać, ponieważ byłam tak spięta, że nie mógł we mnie wejść. Płakałam, było mi tak z tym źle... Co mam zrobić, żebyśmy w końcu to zrobili? Proszę, pomóżcie...
...Gdy jesteś obok nic się nie liczy, znikają troski, puszcza lęk...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 maja 2010, 18:30

Medal mu ze 3 lata bez seksu wytrzymal...
No chyba ze on tez niezbyt doswiadczony co by tlumaczylo to ze nie umie sie Toba zajac. To zadna wielka filozofia. Odpowiednie nawilzenie, Ty sie mussz rozluznic i juz. Jak sie nie rozluznisz to i tak moze to zrobic ale Cie bedzie bolalo. Dlatego lepiej sie rozluznij. Walnij 3 pelne lampki wina przed i juz. On lepiej nich nie pije albo bardzo malo.
Roninek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2010, 07:02
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Roninek » 06 cze 2010, 16:18

Mav, a jak będzie musiał łyknąć "na odwagę" ? i nie stanie na wysokości zadania to co wtedy ? :D 8)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 cze 2010, 23:34

Ja nie musze lykac na odwage. Lykanie na odwage jest dla dziewczyn.
Smile8
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:50
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: Smile8 » 07 cze 2010, 01:55

Roninek pisze:Mav, a jak będzie musiał łyknąć "na odwagę" ? i nie stanie na wysokości zadania to co wtedy ?

No ale z tego co widać to Ona - partnerka miała/ma problem a nie jej partner wiec on nic nie musi łykać :-)
Maverick pisze:Ja nie musze lykac na odwage. Lykanie na odwage jest dla dziewczyn.

Drogi Maverick'u to że ty czegoś nie robisz to nie znaczy że to jest bee... Ja także nic nie łykam, jednakże co to za filozofia: ja czegoś nie robić to dobrze, ktoś to robić to źle :)
W roku pańskim 1314
patrioci ze Szkocji, zagłodzeni i w mniejszości, zaatakowali pola Bannockburn,
Walczyli jak waleczni poeci,
Walczyli jak Szkoci
i wywalczyli sobie wolność.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 cze 2010, 02:43

No bo co to za facet co musi wypic na odwage zeby dziewczyne bzyknac. No chyba ze bez alkoholu mu sie nie podoba ale to tym bardziej ponawiam pytanie!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 08 cze 2010, 13:27

Maverick pisze:Lykanie na odwage jest dla dziewczyn.

No tak, na co czekać. Już za pierwszym razem finał z połykiem. :D
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
wariatka:*
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2010, 12:48
Skąd: daleko
Płeć:

jak dobrze zrobić to pierwszy raz?

Postautor: wariatka:* » 26 sie 2010, 12:56

Mój chłopak chce o ze mną zrobić,lecz ja tego nigdy nie robiłam. boję się że coś żle zrobię i mi nie wyjdzie a przecież ten pierwszy raz ma być cudowny.
Pomóżcie mi i dajcie mi jakieś rady.
Przosze:)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 26 sie 2010, 13:13

Ale co zrobić? Napaść na bank? Aaaa...temat w dziale o seksie, więc chodzi chyba o pierwszy stosunek ;)

Ile lat macie?

Kwestia taka, że to tylko seks, a nie coś innego. On już kiedyś był w łóżku z kobietą? Jeśli tak to macie łatwiej, on Ci pomoże. Ty się po prostu rozluźnij i ciesz się chwilą. Daj się porwać emocjom, a nie zastanawiaj się czy dobrze nogi trzymasz.

Jeśli oboje macie pierwszy raz przed sobą, to może zacznijcie najpierw od miłości francuskiej i powoli oswajajcie się ze swoją nagością, ciałami, patrzcie co lubicie jak lubicie się pieścić itd itp. No chyba, że chcecie na głęboką wodę od razu, wtedy tak samo jak w pkt 1. ;)

Porozmawiaj z nim o tym, nie z nami. Nikt z nas (chyba ;) ) nie będize z Tobą w tym łóżku, tylko Ty i Twój facet, więc to od Was zależy jak to wypadnie. RELAKS! To jest najwazniejsze. Nie martw się, że coś nie wyjdzie. Świat się nie zawali jeśli nie będzie mógł w Ciebie wejść. Trochę żelu nawilżającego, sekunda odwagi i lecimy ;)

Otworzyć się przed partnerem, pogadać o Twoich obawach. Razem dacie radę.

Aha. Co rozumiesz przez "ma być cudowny"?

Pozdrawiam
Mati
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010, 13:17 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
wariatka:*
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2010, 12:48
Skąd: daleko
Płeć:

Postautor: wariatka:* » 26 sie 2010, 13:21

on już to robił i ma to za sobą mam nadzieję że tak jak napisałeś tak będzie.
ale czy to będzie bardzo bolało??

[ Dodano: 2010-08-26, 13:24 ]
boję się to zrobić, ale on od dłuższego czasu ciągle o tym mówi i zapewnia mnie że wszystko będzie dobrze, że damy sobie rade.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 26 sie 2010, 13:37

nie wiem, mnie nie bolało ;) a i każda kobieta Ci powie co innego. Jedne bolało, drugie nie, trzecie tylko trochę, a jeszcze inne może łaskotało. Kwestia taka, że nie możesz się opierać i zapierać i zaciskać ud i denerwować, bo to tylko pogarsza sprawę. Rozluźnić się, troszkę może zaboli bo wiadomo, to pęka tkanka, ale powinien sobie Twój facet z tym poradzić mocniejszym pchnięciem.

nie ma się czego bać, jeśli się myśli co się robi ;)

stwórzcie sobie klimat, film, muzyka, kolacja, potem do wyrka, upewnijcie się, żę nikt Wam nie będzie przeszkadzał i kochajcie się ile będziecie mieć sił.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 sie 2010, 13:58

Czemu piszesz z uporem maniaka to ?
To ma swoja nazwę i nazywa się seksem.

Nie wiem czy jesteś gotowa na ten pierwszy raz skoro nawet przez palce nie może Ci ten wyraz przejść

Nikt nie wie czy Cię będzie bolało, ale jak się będziesz spinać i stresować to masz wielkie szansa na spory ból

A poza tym masz taki wielki temat, poszukaj sobie w nim
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2010, 14:35

wiesz co ? daj sobie spokój z czyms , na co gotowa nie jesteś ! jesteś na razie zwykłym dzieciakiem nie czas na sex zatem . za raczki sie trzymac i styknie , ewentualnie buzi !
powaznie pisze ! Nadejdzie moment bowiem , ze nie bedzie sie liczyło nic ! bó,l ciąza ewentualna , to czy sie komus bedie podobać , jak wypadniesz itd. a to ... by coś tam weszło ! to cos to penis , jak tak czuc bedziesz , wtedy !! <glaszcze>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 sie 2010, 15:31

wariatka:* pisze:przecież ten pierwszy raz ma być cudowny
Zle. Pierwszy raz ma byc najgorszym razem w zyciu. Tak do tego podejdz. Dlaczego? Bo kazdy kolejny ma byc lepszy. A skoro kazdy kolejny bedzie lepszy, to pierwszy sila rzeczy bedzie najgorszy. No chyba ze chcesz miec jeden super a przez reszte zycia byle co.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2010, 15:38

Mav - co Ty sie dziwisz , wszak tak jest społeczenstwo wychowywane . Wmawia sie młodym jakis kit o niezwykłosci pierwszego razu , a potem mamy rozczarowania . Pisze sie o jakim wielkim bólu , ktory choc wystepuje , to jednak tylko u anatomicznie specyficznie zbudowanej grupy kobiet . Młodzi to czytają i stad mamy to co mamy . Obawa o ból , ciążę itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sie 2010, 17:17

1. Jeśli chcesz jeszcze poczekać i się boisz to tego nie rób.
2. Prawdopodobnie będzie Cię boleć i to bardzo, bo nie jesteś gotowa, będziesz się stresować i spinać - to daje ból.
3. Pierwszy raz nie jest cudowny. W bajki nie wierz. ;)
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Alamakota » 26 sie 2010, 19:04

Ueee, mnie to nawet teraz boli trochę na początku, jak się poskąpi na grze wstępnej :)
No ale czasem się człowiek śpieszy, a wystarczy chwilę zagryźć zęby, dać facetowi parę razy mocniej pchnąć i za chwilę już nie pamiętam, że coś bolało ;}

I powtórzę za innymi - pierwszy raz raczej nigdy nie jest cudowny (raczej, bo nie przeczę, że komuś się może zdarzyć).

Ja tam żadnej magii pierwszego razu na sobie nie poczułam. Ot, zdarzyło się, w sumie naturalnie i tyle.

U mnie wyszło samo i spontanicznie. Rozumiem, że niektórzy mogą (lub muszą) to sobie zaplanować. Wtedy chyba zawsze jakiś tam stres jest, ale jak się obawiasz za bardzo, to sobie daruj jeszcze teraz. Sex nie zając, nie ucieknie (byle nie czekać do 30tki ;))

Domyślam się, że skoro chcecie to zrobić pierwszy raz, to jakieś pieszczoty bardziej 'dogłębne' ;) już między Wami są. Według mnie to powinno wyjść naturalnie. Jak będzie okazja i Cię facet rozpieści odpowiednio, to ani nie będziesz myśleć, czy to pierwszy czy nie pierwszy raz, tylko Ci się nogi same będą rozkładały ;) No ale to tylko moje zdanie :>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sie 2010, 00:38

Alamakota, Ale teraz moda jest na to zeby przed odwalic jakas kolacje, potem cholera wie jakie swieczki porozstawiac, muzyke i cala mase cackania sie tylko po to by pobrudzic przescieradlo i zaliczyc nieudany seks.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 sie 2010, 01:19

Ty nieczuły wieśniaku, to nie wiesz, że jak Polak głodny to zły ( Polek to tez chyba dotyczy), więc branie panny głodnej jest ryzykowne <hahaha>

A swoja droga ja tez bym pewnie miała swój pierwszy raz po jakiejś kolacji gdyby nie to, ze mnie facet po imprezie wygrzmocił

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości