Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

Postautor: karina » 13 maja 2005, 09:31

powinienes sie cieszyc ze tyle masz:)
hasenik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2005, 06:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: hasenik » 15 maja 2005, 08:11

karina pisze:Mam chlopaka z ktorym jestem juz od ponad pol roku wkoncu zdecydowalam sie z nim kochac tylko ze za kazdym razem jak juz nadchodzi moment kiedy ma mi wlozyc ja odczuwam duzy bol i nie pozwalam mu dalej tego robic.czy ze mna jest cos nie tak?bez kitu mam prawie 20 lat a nawet nie moge sie kochac ze swoim chlopakiem.Smutny


spokojnie na pewno sie wkoncu uda pewnie strasznie sie denerwujesz( pewnie nasluchalas sie opowiesci o tym jak to straszenie boli), jestes spieta i masz napiete miesnie trzeba probowac az do skutku
moja propozycja jest wypic kieliszek szampana (choc to czasem nie jest wskazane) przed pojsciem do lozka no ewentyalnie zaczac od rozluzniajacej gry wstepnej typu masaz no albo sprobujcie w wannie lub pod prysznicem woda dziala cuda z naszym cialem
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 maja 2005, 08:32

Popierwm Poprzedniczkę, nie można być spiętą i się z góry stresować, że to będzie bolało, a nastawić się, że to będzie przyjemne. Kieliszek alkoholu przed... może pomóc się rozluźnić, życzę powodzenia...
Kochać i być kochanym
Kiara
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 maja 2005, 20:48
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Kiara » 15 maja 2005, 09:38

Ja miałam ten sam problem....i było pare podejść, a wszytko przez to, że miałam bardzo grubą błonę oraz też byłam spięta. Moim zdaniem bardzo ważne jest podejście partnera, który musi Cię zrozumieć, a niestety ból trzeba przezwycieżyć :/ u mnie był ból, płacz i krzyk ale wkońcu się udało i teraz jest już dobrze :] po prostu trzeba przetrzymać ten ból i jak wszyscy to mówią rozluźnić się ( ale wiem że to bardzo trudne bo się nieświadomie zaciska...) a więc pozostaje przetrzymać :)
Śpieszmy się kochać mężczyzn...bo tak szybko głupieją :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 15 maja 2005, 13:32

Wg. mnie, to na początku musi trochę poboleć (nie ma miłości bez bólu) i każda kbieta przez to przechodziła. Te, które rodzą jeszcze bardziej boli.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natalya
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2005, 21:00
Skąd: Z daleka...
Płeć:

Postautor: natalya » 16 maja 2005, 21:27

A ja w ogole nie krwawilam :P
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

pierwszy raz.....nietypowe pytanie!

Postautor: yhy;) » 18 maja 2005, 20:00

nie chodzi mi o to czy bolalo itd itd...pytanie moze nietypowe:czy po pierwszym razie zmienilo sie cos w waszym zwiazku?w sesnie emocjonalnym i nie tylko...zblizyliscie sie do siebie a moze wrecz przeciwnie?czy tez nic sie nie zmienilo..?
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 18 maja 2005, 20:04

Ja ci powiem tak,z jednym chłopakiem uprawialismy sex i to bardzo nas zblizyło do siebie.Jeszcze bardziej się kochalismy.Natomisat miałam taki nie miły przypadek że robiąc to z innym chłopakiem,on po tym traktował mnie jak swoją własnośc,traktował jak posłusznego psa :/ kilka razy nawet oberwałam od niego :/
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Agusia

Postautor: Agusia » 18 maja 2005, 20:13

U mnie po "pierwszym razie" , ktory byl dosc niedawno zmienilo sie troszke.
Nie mialam pojecia,ze sex moze tak uskrzydlac <aniolek2> .Stalam sie bardziej otwarta,znikly pewne bariery,ktore mialam(m.in wstyd) w stosunku do mojego mezczyzny. Stalismy sie sobie bardziej bliscy i dalej chcemy siebie odkrywac <zakochany3> .Moj Misiek nie bardzo chce rozmawiac o uczuciach, w pewnym sensie go to krepuje,ale jak sie kochalismy ta bariera z jego strony tez znikla. Dal sie poznac z najlepszej strony i nie tylko chodzi o lozko;-)
rafamalk

Postautor: rafamalk » 18 maja 2005, 21:00

U nas pierwszy raz jeszcze nie nastąpił (chodź jesteśmy na niego gotowi w 100%) z kilku przyczyn:

1. Brak własnego mieszkania (żadko zdarzaja sie nam sytuacje kiedy zostajemy sami na całą noc)
2. Hmmmm... chyba to wszystkie przyczyny

Narazie z moim słoneczkiem kochamy sie tzw. oralnie :D:D minetki itp ;) i myślę, że po naszym pierwszym razem zmieni sie tylko forma wyrażania uczuć, a w naszym związku raczej pozostanie tak samo. Więcej przyjemności poporstu, a wakacje zbliżają sie pełną parą! Co to się będzie działo :D:D
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 18 maja 2005, 21:10

U nas.................nie no myśle ze tak bardzo sie nie zmianiło po 3 latach bycia razem i jakiś 2 lat pettingowania sie nie wstydziałm sie już niczego, na pewno był to obraz najwiekszego oddania sie sobie, bo daliśmy nawzajem wszystko to co w nas najintymniejsze, najbardziej "moje" i stworzyliśmy z tego "nasze" wiec to jest chyba najcudowniejsze......
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 maja 2005, 21:32

yhy;) pisze:nie chodzi mi o to czy bolalo itd itd...pytanie moze nietypowe:czy po pierwszym razie zmienilo sie cos w waszym zwiazku?w sesnie emocjonalnym i nie tylko...zblizyliscie sie do siebie a moze wrecz przeciwnie?czy tez nic sie nie zmienilo..?

jest mega suuuuper czyli tak jak przed pierwszym razem + jeszcze lepiej.....zblizyło nas to niesamowicie ,sprawiło ze naprawde poczulismy sie odpowiedzialni za siebie,On za mnie ja za Niego......choc oczywiscie były obawy czy nic sie nie zmieni gdy TO zrobimy....okazało sie jednak ze całkiem spontaniczny pierwszy raz jeszcze bardziej zcalił nasz zwiazek
JuStYśKa
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 maja 2005, 21:16
Skąd: z domq
Płeć:

Postautor: JuStYśKa » 18 maja 2005, 21:49

Myśle że jeżeli pierwszy raz bedzie z kimś wyjatkowym........kimś kogo kochasz.........to na pewno zmieni sie miedzy wami to, że bedziecie siebie bardziej kochac, zblizy was do siebie jeszcze bardziej i sprawi że bedzie co wspominac :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 maja 2005, 22:02

Pierwszy raz w ogóle: nie pamiętam za bardzo, ale chyba stało się kolejnym elementem związku dającym przyjemność
Pierwszy raz z moim Słonkiem: nie pamiętam. Z nim kazdy raz jest cudowny i daje nam wiele przyjemności i moim zdaniem jest również cudną płaszczyną naszego zwązku.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 18 maja 2005, 22:03

Zdecydowanie zbilzylo. Wlasciwie tamten czas jeszcze tak do 2och miesiecy po wspominam jako jakis magiczny czas. A sam pierwszy raz byl jakims mistycznym przezyciem i to bylo widac w jego oczach cos niesamowitego nie do opisania.
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 18 maja 2005, 23:14

zblizylo nas w jakis dziwny sposbob do siebie, nie potrafie tego dokladnie nazwac, ale pojawiło sie takie jakby hmmm, nie wiem co ale zblizylo nas to do siebie :)
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
((missi))

Postautor: ((missi)) » 18 maja 2005, 23:34

moim zdaniem jesli na kims komus zalezy jest cos miedzy tymi osobami to sex ich zblizy.. bo wtedy daje sie wszytko od siebie co najcenniejsze i najlepsze.. piescimy sie calujemy kochamy.. wtedy zbliza to to do siebie gdyz czujemy sie w pelni zakceptowani i dowartosciowani i no nie wiem lepiej jest takie jest moje zdanie :P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 maja 2005, 09:15

Mała_Mi pisze:moim zdaniem jesli na kims komus zalezy jest cos miedzy tymi osobami to seks ich zblizy.. bo wtedy daje sie wszytko od siebie co najcenniejsze i najlepsze.. piescimy sie calujemy kochamy.. wtedy zbliza to to do siebie gdyz czujemy sie w pelni zakceptowani i dowartosciowani i no nie wiem lepiej jest takie jest moje zdanie :P


No i rece opadają ! i tak sie potem własnie rodzą tragedie , a w puzniejszym terminie rozwody ! ale ja na pewno sie nie znam !!
jak myslicie czy Ci nowi faktycznie mają po tyle lat co podali ?? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 19 maja 2005, 09:34

rafamalk pisze: nas pierwszy raz jeszcze nie nastąpił (chodź jesteśmy na niego gotowi w 100%) z kilku przyczyn:

1. Brak własnego mieszkania (żadko zdarzaja sie nam sytuacje kiedy zostajemy sami na całą noc)
2. Hmmmm... chyba to wszystkie przyczyny

Narazie z moim słoneczkiem kochamy sie tzw. oralnie minetki itp i myślę, że po naszym pierwszym razem zmieni sie tylko forma wyrażania uczuć, a w naszym związku raczej pozostanie tak samo. Więcej przyjemności poporstu, a wakacje zbliżają sie pełną parą! Co to się będzie działo

a mysisz ze ile osob ma tutaj wlasne mieszkanie? my kochamy sie jak a wszyscy w domu:) mama i tata za sciana:)


a odnoscie topicu to tez bardzo nas to zblizylo...
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 maja 2005, 10:04

Andrew pisze:No i rece opadają ! i tak sie potem własnie rodzą tragedie , a w puzniejszym terminie rozwody ! ale ja na pewno sie nie znam !!

Oj chyba sie znasz... chyba sie znasz...
soul of a woman was created below
((missi))

Postautor: ((missi)) » 19 maja 2005, 10:41

te Andrew stary albo Ty czytac nie umiesz albo masz problem ze zrozumieniem :) ale to juz nie moj problem .. skoro odebrales to nie tak jak powinno ;] i co Ty mozesz wiedzieco tragediach.. to ze masz tyle lat.. co widac zes nei młody to nei znaczy ze pozjadałes wszytkie rozumy :) czasem przyjzdzyj sie sobie i swoim wypowiedziom ;] a co do mojej wypowiedzy w moim przypadku tak bylo .. wiec najpierw słuchaj a pozniej krytykuj ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 maja 2005, 10:46

Nie "te " tylko prosze Pana ! <aniolek2> i to Ty masz problemy z zrozumieniem jak i chyba z czytaniem , pomysl zanim coś w gniewie czy złosci napiszesz !! <browar>
Co ja mogę wiedzieć , ano wiele , wiecej na pewno od Ciebie !! wszystkich nie pozjadalem jeszcze ale tak duzo ze brzuch mnie boli !! musi mi sie odbic!! <aniolek2>
Dlatego ze w twoim przypadku tak było , to sie o Ciebie martwie , ale widać iz nic nie rozumiesz nie sex łaczyc ludzi powinien !! ani ich zbilzac !a juz jak napisalaś ze sie czyjesz w pełni zaakceptowana i dowartosciowana to mi nadgarstki censored..Ło
a jak sądzą inni ?? forumowicze !? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 19 maja 2005, 10:50

Andrew pisze:a juz jak napisalaś ze sie czyjesz w pełni zaakceptowana i dowartosciowana to mi nadgarstki censored..Ło
a jak sądzą inni ?? forumowicze !? <browar>

tu sie zgodze z przedmowczynia, bo sex moze dowartosciowac.
Osoby, ktore sa w zwiazku ale zadko sie kochaja, bo partner ciagle COŚ, to wiara w siebie moze podupasc a poczucie kobiecosci lub meskosic moze zostac zachwiana.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 maja 2005, 10:57

foxy_lady pisze:tu sie zgodze z przedmowczynia, bo seks moze dowartosciowac.
Osoby, ktore sa w zwiazku ale zadko sie kochaja, bo partner ciagle COŚ, to wiara w siebie moze podupasc a poczucie kobiecosci lub meskosic moze zostac zachwiana.


To w tym kontekscie tak , ale najpierw by trzeba wymienic inne wartosci , bowiem te ... mogą zaslepic te inne wazniejsze i co wtedy , co za lat kilka , kilkanascie ?

lisiczko ...czyzbys miala jakies kompleksy ???<aniolek2> co to za parter który przez sex powoduje dowartosciowanie sie partnera ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dziwny321
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2005, 08:01
Skąd: z Domu
Płeć:

Postautor: dziwny321 » 19 maja 2005, 12:06

Po pierwszym razie:

- zobaczylem kilka fajnych rzeczy: moge czesto i gesto <aniolek2>
- jak to bywa przed pierwszym razem nie wierzylem w siebie Teraz To juz inna Bajka
- poziom samooceny znacznie wzrosl
- zrozumialem ze seks wplywa na moje sily witalne <browar> wiecej energii
- fazy typu (zajdzie w ciaze czy nie zajdzie) tez juz odsunalem,studia na finiszu,$$$ jest co mi tam ;)

A najwazniejsze to to ze kazdy kolejny raz nie byl tym pierwszym (spadek obciazenia psychicznego)<banan>

<papa> Life is Life na na na na
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 19 maja 2005, 13:21

brak wlasnego mieszkania to chyba nie problem............ :):):) przynajmniej dla mnie nie :D


po moim 1szym razie....hmm... mysle ze byl to po prostu jakis kolejny etap naszego zwiazku w poniewaz bo przekroczylismy to zblizylismy sie do siebie :)
no i odkrylismy jak bardzo oboje kochamy seks :D
Awatar użytkownika
kasiurzak
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2005, 17:07
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: kasiurzak » 19 maja 2005, 19:41

Hmm ja myslę ze seks jest tylko dopełnieniem związku.. Bardzo miłym dopełnieniem <aniolek2> ... Myslę ze seks nie zbliza ludzi.. Ludzi zbliża uczucie, miłość, bezpieczeństwo... A seks jest urozmaiceniem tego uczucia.. Jest on częscią związku, ale nie tą spajającą go, gdyż związek nie moze opierac sie tylko na seksie.. Hmm niewiem czy mam racje,ale takie jest moje zdanie na ten temat.. Sama mam dopiero 17 lat i jeszcze nie przezyłam swojego pierwszego razu, aczkolwiek od 2 lat jestem w stałym związku i nasz pierwszy raz będzie dopełnieniem naszego uczucia, czekamy jednak na odpowiedni wiek i chwilę <aniolek2> ...Pozdrowionka...:)
szaman_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2005, 15:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: szaman_1 » 19 maja 2005, 22:10

Szczerze mówąc ja nie przeżyłem swojego pierwszego razu jak narazie moją kochaną dziewczynką, ale ostatnie wydarzenia-nawet pisałem o nich na forum sprawiły że bardzo zliżyliśmy się do siebie, a na pewno ja! Zrozumiałem dużo rzeczy i jakbym zaczął kochać jeszcze bardziej!
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 20 maja 2005, 09:28

mój pierwszy raz hmm dokladnie nie pamietam czy wiele zmienil, ale wydaje mi sie ze po prostu poczulismy sie sobie jeszcze bardziej bliscy
pierwszy raz z obecnym facetem- był juz naturalna koleja rzeczy w zwiazku...
The one I adore
The one i've been looking for
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 20 maja 2005, 11:13

Andrew pisze:lisiczko ...czyzbys miala jakies kompleksy ???<aniolek2> co to za parter który przez seks powoduje dowartosciowanie sie partnera ?

moze ja jakas gupia jestem ale chodzby facet mnie na rekach nosil o bsypywal komplementami, to jak w łozku klapa to zle ze mna.
kompleksy ? ktoz ich nie ma ?
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości