Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 kwie 2005, 15:39

A ja wam mogę powiedzieć z doświadczenia, że niektórzy miewają duże problemy z trafieniem, jak mój dawny ex. Prawde mówiąc, to mi po pewnym czasie zaczęło się chcieć śmiać, ale udało mi się pohamować i nie urazić go.
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 11 kwie 2005, 15:49

dla mnie to jest dziwne jak mozna miec problemy z trafieniem no ale facetem nie jestem i sie nie znam :) nasz pierwszy raz przebiegl bezproblemowo,bez bolu (bo blony juz wtedy nie mialam) i bez zadnych problemow...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 kwie 2005, 15:51

na szczęście to nie był mój pierwszy raz :)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 11 kwie 2005, 17:05

co jak ?
zeby fiutek wlazl do dziurki to musi byc wszystko w jedenj lini mniej wiecej
fiutki maja to do siebie ze sa sztywne i pod katem wlazic nie chca (bez pomocy rak)
dziewczyna i tak przewaznie jest bierna - ale to nie znaczy ze ma biernie sie przygladac i np zaciskac nogi - wkoncu to ma byc wspolpraca dla obopolnych korzysci ;) - niech rusza tyleczkiem zeby orzel-1 w gniazdku wyladowal bez zkrecenia sobie karku

przy pewnej wprawie odpowiednio manewrucjac biodrami mozna juz bzykac bez naprowadzania recznego
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 kwie 2005, 17:48

Krzych(TenTyp) pisze:A co to za choroba ??

jakas ostra angina ktora nawraca juz ktorys raz z kolei, bierze antybiotyki, schudl troche,ogolny zly stan.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2005, 19:32

sophie pisze:A ja wam mogę powiedzieć z doświadczenia, że niektórzy miewają duże problemy z trafieniem, jak mój dawny ex. Prawde mówiąc, to mi po pewnym czasie zaczęło się chcieć śmiać, ale udało mi się pohamować i nie urazić go.

Oj jakbys sie zasmiala w trakcie to moglabys z seksu zrezygnowac na tydzien lub wiecej - zalezaloby od Twoich staran w namawianiu go ze jest swietny :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 kwie 2005, 20:23

Ja go non-stop pocieszałam. Bo jak nie przedwczesny wytrysk, już nie pamiętam nawet ile razy, to później tamto...
Shmaciarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2005, 08:28
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Shmaciarz » 12 kwie 2005, 08:36

Witam Mam podobno problem, dokładnie taki sam jak twórca tego tematu.
Może nawet mam większy problem.
Mam dziewczynę, chodzę z nią 3 tygodnie i jest naprawdę wspaniała. W niedalekiej przyszłości będziemy, jak to ona powiedziała "molestować się nawzajem". Problem w tym, że ja jestem tzw. prawiczkiem, a ona dziewicą. Ona oczekuje na prawde wiele ode mnie. Nie wiem co zrobić żeby tego nie zepsuć.
Chciałbym usłyszeć kilka porad na temat tak zwanej gry wstępnej, czyli co dobrze robić zanim się zacznie uprawiać sex, oraz od czego zacząć z tym sexem. Chciałbym jeszcze wiedzieć co zrobić, żeby na pewno przeżyła orgazm.Mam jeszcze taki fizyczny problem (przynajmniej tak mi się wydaje), że cierpie na ten śmiszny syndrom przedwczesnego wytrysku.
Nie chcę jej po prostu zawieść.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 12 kwie 2005, 08:48

to sobie poczytaj inne tematy na forum
tam jest tego naprawde sporo...

a przede wszystkim powiedz jej ze nie masz doswiadczenia i tyle :D
jesli oboje nie macie doswiadczenia to bedziecie mieli niezla zabawe odkrywajac swoje ciala :564:
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 kwie 2005, 09:35

Skad wiesz ze cierpisz na przedwczeny wytrysk jak tego nie robiles?

A co do gry wsteponej - przed pierwszym razem uprawiajcie petting to bediesz wiedzial o co chodzi. w ogóle nie wyobrazam sobie zeby nic, kompletnie nic nie robic przed 1 razem.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 12 kwie 2005, 13:07

Shmaciarz, wiesz co, trochę przegiąłeś. Nic ze sobą nie robiliście, a ty byś seks chciał od razu i to jeszcze żeby orgazm miała!? Tak jak Mav napisał, najpierw petting, a jak już to wam będzie fajnie wychodziło, to się bierz za seks - wtedy i z grą wstępną nie będzie problemu. A z tym wytryskiem, to bzdury gadasz - to że onanizując się dochodzisz w minutę nic nie znaczy (bo podejrzewam, że o to ci chodzi).
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 kwie 2005, 13:10

Tzn jezeli tego nei robil to pewnie jak kazdy bedzie mial przedwczesny wytrysk.
A ona nie bedize miala orgazmu, naprawde nie wiem czy jest na swiecie kobieta o podczas 1 razu miala orgazm (ten prawdziwy i mocny, a nie tylko milutkie uczucie).
Shmaciarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2005, 08:28
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Shmaciarz » 12 kwie 2005, 17:03

Wracając do tego przedwczesnego wytrysku, to mam takie dziwne niekontrolowane zjawisko, że jak sobię łaże na długie spacery z tą panienką, to kurczę moj penis się troszeczke "ślini" ;)
Mam też coś takiego, że mam podczas takiego spaceru prawie cały czas wzwód, no i kurde nie moge tego opanować, bo później mnie już zaczynają boleć nasieniowody.
Help Plissssssss :P
A tak BTW to petting według was to dobry pomysł??
Może jakieś techniki zaproponujecie, bo ja w tych sprawach kompletnie zielony (zresztą ona także).
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 12 kwie 2005, 17:07

Shmaciarz pisze:Chciałbym jeszcze wiedzieć co zrobić, żeby na pewno przeżyła orgazm

przy pierwszy razie dziewczyna zadko osiaga orgazm
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 kwie 2005, 17:09

Czy petting to dobry pomysl ?? Nie wyobrazam sobie jak mozna nie zaczac od pettingu. Po co od razu zabierac sie chcesz za seks jak nawet nie mieliscie okazji poznac swoich ciał.
A jakie Ty byc chcial techniki co do pierwszego razu czy pettingu bo juz kompletnie nie rozumiem :566:
Shmaciarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2005, 08:28
Skąd: Z Daleka
Płeć:

Postautor: Shmaciarz » 12 kwie 2005, 17:24

No w sumie przydałyby mi się techniki i do tego, i do tamtego.
Z góry dzięki za wszystko:)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 kwie 2005, 18:47

Człowieku, jesteś zupełnie zielony nawet w kwestii pettingu, a chcesz się za seks zabierać?! :551:
Wszystko w swoim czasie, intuicja cię poprowadzi. Nie da się, przynajmniej według mnie, dać przepisu na petting ani seks. Każdy ma swoje upodobania, a poza tym, to nie ma być mechaniczne!
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 12 kwie 2005, 20:23

to wyglada jak opis zamiarow 14 latka po obejrzeniu 20 poroli

no sorry szmaciarzu ale tak to mi wyglada
wypozycz sobie jakies kiazki - jest tego pelno - lwa starowicza czy inne takie
po wislockiej z faceta sie robi baba :P


kwestie techniczne - kamasutra w obrazkach

w necie jest tez sporo chocby i na agnieszcze :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 kwie 2005, 20:44

Też odnoszę wrażenie, że Shmaciarz już doszedł... :573:
Ale jakby nie, to zapraszam do wyszukiwarki - tam jest kopalnia wiedzy.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Pierwszy Raz

Postautor: Pogosia » 12 kwie 2005, 21:00

WFS pisze:Przeglądałem poprzednie posty ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Mam 17 lat z Dziewczyną chodze już 2 Miesiące ale jeszcze nigdy się nie kochałem było pare okazji ale nie miałem odwagi :( Nie wiem czy dam rade ''sprzęt'' też ogromny nie jest i w ogóle nie wiem od czego zaczac i czy trafie w dobre miejsce :( Napiszcie jakieś porady prosze
Z Góry Wielkie Dzięki :)


moja rada....nie myśleć tyle, tylko działać....to jest jak z pierwszym pocałunkiem, też nam się wydaje, że nie będziemy wiedzieć co zrobić z językiem, a jak przyjdzie co do czego to samo "się robi"

tak samo jest z seksem....tylko nic na siłe...jak położycie się do łóżka z myślą, że teraz będziecie się kochać, to jasne, że was trema zeżre :D :D :D :D

to musi być mimowolne i radosne :D
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 12 kwie 2005, 21:26

Shmaciarz pisze:spacery z tą panienką, to kurczę moj penis się troszeczke "ślini"

To jest pod tematem płyn przed ejakulacyjny :)

Shmaciarz pisze:Mam też coś takiego, że mam podczas takiego spaceru prawie cały czas wzwód, no i kurde nie moge tego opanować, bo później mnie już zaczynają boleć nasieniowody.

Jak masz tak proponyue z rana walnąć w gruszke i po problemie :)
Wszystko jest pod tematem "Bolą mnie jaja jak sie napale"
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2005, 22:31 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 kwie 2005, 21:53

Co do tego slinienia sie - tez tak mam :) Choc coraz rzadziej bo staram sie w pore rozladowywac :)
she
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2005, 07:01
Skąd: Łódź
Płeć:

Pierwszy raz.. krwawienie po stosunku

Postautor: she » 25 kwie 2005, 07:14

Powiedzcie mi jak to jest z tym krwawieniem czy jest ono bardzo obfite? czy wyglada jak miesiaczka wrecz... u mnie byly to tylko male uplawy po nocy.. zabarwione na czerwono :| Nie wiem czy to z naderwania czy rozerwania blony?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 kwie 2005, 07:55

wszystko oki !! obfite kwawienia po stosuku , to wyjatki , w wiekszosci sa to tylko plamienia , albo słabawe krwawienia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 kwie 2005, 08:13

U mnie to sama nie wiem jakie bylo bo mialam miesiaczke. Byla skąpa a po rozerwaniu blony baaaardzo obfita przez ok 3 dni. Pozniej ustało(jak zaczelam nowe opakowanie tabletek). Nie masz sie czym przejmowac jak byly tylko male plamienia. Roznie to byla jak powiedzial Andrew.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 kwie 2005, 08:58

Po prostu się ciesz, że nie nalezysz do dziewczyn, które obficie krwawią:-)
karina
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2005, 11:43
Skąd: cz-owa
Płeć:

Odczuwam bol podczas pierwszego razu

Postautor: karina » 25 kwie 2005, 09:20

Mam chlopaka z ktorym jestem juz od ponad pol roku wkoncu zdecydowalam sie z nim kochac tylko ze za kazdym razem jak juz nadchodzi moment kiedy ma mi wlozyc ja odczuwam duzy bol i nie pozwalam mu dalej tego robic.czy ze mna jest cos nie tak?bez kitu mam prawie 20 lat a nawet nie moge sie kochac ze swoim chlopakiem.:(
Ostatnio zmieniony 29 lis 2006, 18:03 przez karina, łącznie zmieniany 2 razy.
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 25 kwie 2005, 09:45

Ej spokojnie :) spokojnie na pewno się strasznie denerwojesz i napinasz mięśnie , a musisz być rozluźniona i najważniejsze - podniecona i wilgotna . A poza tym może troszke boleć niektóre kobietki tak mają . Cierpliwości i powodzenia, próbujcie to skutku aż się uda .
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 25 kwie 2005, 09:54

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 1952#81952 poczytaj i poszukaj a tak w ogóle to wszystko jest ok więc nie martw się tym bo jest ok
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 kwie 2005, 10:54

Tak to jest jak sie ceka z tym aż do tak puznego wieku ! teraz błona jest juz zestarzała i twarda jak zola z sandała i bedzie bolało i to mocno ! musisz to po prostu przejsc ! i tyle ! <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>

A jak nie dasz rady wytrzymać bulu ....to do ginekologa ,poprosic o naciecie błony
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2005, 11:34 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości