Libido u kobiet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lut 2008, 18:06

Andrew pisze:a nie tylko tabletki to spowodowały - nie oszukuj sie
Wiem, że nie.
Rebeca2006 pisze:Andrew miał rację pisząc o skutkach tabletek...
I nie tylko on. Sama o nich pisałam i wiedziałam. Świadomie je brać zaczęłam i przestałam.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 02 mar 2008, 14:56

U ok. 10% kobiet podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej dochodzi do wzrostu libido... Ja jestem w tym szczęśliwym odsetku, choć wcześniej też nie miałam z tym problemów, wręcz przeciwnie :) Heh, ponoć po 30-tce kobiety mają największą ochote, to az sie boję myśleć, co ze mną bedzie. :) Chyba będę musiała mieć 3 partnerów. :)
Do autorki tematu- wszystko jest ok, mam tak samo. Mój chłopak już czasem nie wyrabia. Często myślę o sexie i czerpię z niego max. radości.
Ostatnio miałam troche problemów ginekologicznych i lekarz zabronił mi zbliżeń do kolejnego cyklu. Hehe, straszne to jest, niby wiele mozna zdziałać poza klasycznym sexem, jednak odliczamy już dni... :D
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 22 cze 2008, 12:57

ja jestem ciagle nienasycona myslalam ze po tabletkach libido mi sie obnizy ale gdzie tam:/
Awatar użytkownika
Green
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2006, 16:40
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: Green » 24 cze 2008, 11:35

zakrecona_1 pisze:ja jestem ciagle nienasycona myslalam ze po tabletkach libido mi sie obnizy ale gdzie tam:/


No to tylko pozazdrościć partnerowi i mimo wszystko Tobie. Wierz mi lub nie, ale z dwojga złego lepiej że masz za dużą ochote niż jej brak.

[ Dodano: 2008-06-27, 08:25 ]
księżycówka pisze:Ja mam jakies prawie zerowe prze zte walone t abletki. Juz zaraz d rugi okres bez niech bede miec, a libido jak se poszlo tak nie wraca.


Nie pocieszę Cię pewnie ale wiem z praktyki (oczywiście nie osobiście mojej :) ) że taki stan może utrzywywać się jeszcze dlugi czas :/ Ale mam nadzieje, że to Cię ominie.
Awatar użytkownika
Jose
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2008, 17:37
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Jose » 27 cze 2008, 09:22

hehe, a ja nie biore i mam "wysokie" :D
jak widze moją partnerke to jeszcze sie nie zdazyło zebym nie miał ochoty na małe conieco :)
I'm free as a motherfuckin' bird I swear ;]

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości