Masturbacja u chłopaka

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

tkramer
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2004, 12:00
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Masturbacja u chłopaka

Postautor: tkramer » 06 maja 2004, 12:03

Czy są jakieś kosekwencje masturbowania się np. niepłodność ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 12:15

NIE MA !!!! No chyba ze robisz to kilkanascie razy dziennie , to wtedy ci zabraknie nasienia kazdy z nas ma albowiem tylko 2 kible! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 06 maja 2004, 12:48

z tego co wiem to masturbują się kobiety ... my się onanizujemy ... czy tak ;) ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 14:22

Nie , to to samo , tylko nazwa inna :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 06 maja 2004, 16:09

Heh. Mi sie wydaje ze zbyt czesto to nie mozna. Moj nauczyciel z WOS-u mowil ze moze to powodowac problemy ... ale z czym to mi nie powiedzial :P
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 06 maja 2004, 16:19

Jak byłem w podstawowce w 8 klasie to na lekcjach wychowania sexulanego nauczycielka powiedziała nam, że jeżeli będziemy się masturbować, to skończy nam się nasienie. A potem już sie nie zregeneruje :566: :566: :566: :570:
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 06 maja 2004, 16:23

hehehe no to ladnie i w takim razie kazdy musi miec naprawde duuuuze jego zasoby ;)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 17:07

A mnie sie juz konczy !!! :552: :D :D :D :D :D ;) :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 06 maja 2004, 17:11

póki jądra istnieją i ich nikt nie skopie ze nie beda w stanie wytwarzac zyciodajnego płynu to nasienie bedzie zawsze :D :D :D :P
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 06 maja 2004, 18:01

broken pisze:Heh. Mi sie wydaje ze zbyt czesto to nie mozna. Moj nauczyciel z WOS-u mowil ze moze to powodowac problemy ... ale z czym to mi nie powiedzial :P


bo twój nauczyciel pewnie już sam nie może i zazdrości młodszym ;) a że nie wiedział co powiedzieć to powiedział to :D
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 06 maja 2004, 18:40

Czy są jakieś kosekwencje masturbowania się np. niepłodność ?


Hahah dobre :-)
Pewnie, że są, zalezy jeszcze w jakim miejscu sie masturbujesz, bo jesli tak dajmy na to w wannie to grozi ci bolesne obtluczenie lokcia ;-)
Keplianica

Postautor: Keplianica » 06 maja 2004, 19:16

Heh, a jak tam z waszą pomysłowością, ze się zapytam? Wymyśliliście może jakies intrygujące sposoby na onanizowanie? Moj chlopak przyznal mi kiedys, ze patentowal pusta rolkę po papierze toaletowym, a gdzies w ckmie przeczytalam ze odkurzacz sie nadaje ;] Co wy na to?
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 06 maja 2004, 22:10

to miał dużą tą rolkę :) i ten odkurzacz też miusiałby miec dużą rurę :)
Awatar użytkownika
tofik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2004, 08:17
Płeć:

Postautor: tofik » 06 maja 2004, 23:32

Może taką rolkę od ręczników papierowych :)
Awatar użytkownika
croner
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 kwie 2004, 02:48
Skąd: Koszalin
Płeć:

Postautor: croner » 07 maja 2004, 06:31

Czy są jakieś kosekwencje masturbowania się np. niepłodność ?


Czeste onanizowanie powoduje posrednio impotencje. Nie polega ona na braku zwodu. Twoje fantazje erotyczne i bodzce sa nastawione na maxa. Dziewczyna lapie cie za reke a ty juz jestes po wszystkim. Z czasem kiedy przestajesz sie onanizowac a zaczynasz miec normalne stosunki to mija.
croner
---------------------------
zmyslilem i napisalem
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 07:14

Czeste onanizowanie powoduje posrednio impotencje.


...to też nie jest prawda.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
tofik
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2004, 08:17
Płeć:

Postautor: tofik » 07 maja 2004, 13:33

Croner... a możesz powiedzieć niby dlaczego tak by miało być ??
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 13:56

Nawet lekarze specjaliści wypowiadaja się, że to nie szkodliwe, a wręcz normalne.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 maja 2004, 19:45

No niestety panowie , nie do konca tak z tym jest !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 22:02

No niestety panowie , nie do konca tak z tym jest !!


...a skąd ta wiedza upoważniająca do tak stanowczego stwiedzenia, że masturbacja u chłopców prowadzi do niepłodności lub impotencji?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2004, 11:29

Jarek pisze:
No niestety panowie , nie do konca tak z tym jest !!


...a skąd ta wiedza upoważniająca do tak stanowczego stwiedzenia, że masturbacja u chłopców prowadzi do niepłodności lub impotencji?

Ogolnie to jak pisałem wczesniej nie prowadzi , ale ..... ? wszystko zalezy od tego jak czesto sie to robi i od organizmu danego delikwenta , skąd wiedza ?? oczywiscie z lektur ;) wejdzcie sobie na strone
www.onjestdoniczego.prv.pl jesli sie wam otworzy i poczytajcie , dlatego sadzę ze jakiś tam procent ludzi ma kłopoty z tego przypadku , ale to tylko jakiś tam procent ! tak wiec wszystko zalezy ...??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 maja 2004, 16:49

Czy są jakieś kosekwencje masturbowania się np. niepłodność ?

Oczywiscie ze sa.

1. Orgazm
2. Wyczerpanie fizyczne ktore po paru minutach znika
3. Niemoznosc do seksu przez kilka(nascie) minut

Ogolnie rzecz biorac, nic groznego :D

Co do stronki Krzys - skad tamci ludize maja pewnosc, ze to akurat przez masturbacje? Przyczyn moga byc dziesiatki :)
Awatar użytkownika
Gregory
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2004, 15:18
Skąd: Tarnów
Płeć:

Postautor: Gregory » 08 maja 2004, 17:13

Ale śłyszałem ze jezeli sie meszczyzna onanizuje lub urpawia sex tzn ze zawsze jest wytrzarzane nasienie a nie stoi to w miejscu to na starosc nie ma problemów z prostatą.
Tak tylko słyszałem ;)
$GrEgOrY$
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2004, 18:39

Oczywiscie iż sadze ja sam , ze to wynika z całkiem innych przyczyn ! ale nalezy wziąsc poprawkę ze u niektórych moze to działać i tak !! jakis tam mały procent ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 09 maja 2004, 09:49

Masturbacja nie jest szkodliwa, ale...
1. Pod warunkiem, że się nie przesadza z częstotliwością i intensywnoscią (może się potem okazać, że partnerka nie jest w stanie dorównać rączce). Facet będzie wolał sam się zaspokajać niż normalnie współżyć. To zrodzi szereg nieporozumień, zgrzytów i niepotrzebnych frustracji w związku.
2. Partnerka może nie akceptować takiej formy "dopełnienia". Może być "zazdrosna o rączkę" ;) Poczuć się źle, że swojemu mężczyźnie nie wystarcza. I znów może to doprowadzić do problemów w związku.
3. Niektórzy przesadzają z rekwizytami. Używają do tego tak dziwacznych przedmiotów (niekiedy niebezpiecznych), wkładaja penisy w przedziwne zakamarki i dziury, że aż włos się jeży! :P Serio! Są tacy agenci. Kolega mi opowiadał o kolesiu przywiezionym na pogotowie z łożyskiem na penisie, oraz o innym z zatyczką od dezodorantu w odbycie. Tłumaczył, ze usiadł na dezodorancie żony :D ;) :P W takich przypadkach masturbacja jest faktycznie niezdrowa i niebezpieczna.
4. Może też rodzić poczucie zła. Wiąże się to bezposrednio z wychowaniem i straszeniem dzieci masturbacją i jej strasznymi skutkami. Tłumaczenie, że to grzech, zło, nieczystosć itd... Takie informacje wbijają się tak głęboko w pamięć, że nawet po obaleniu mitów związanych z masturbacją, czesto pozostaje spory niepokój. To z kolei może negatywnie odbić się na psychice człowieka (zwłaszcza wierzącego). Tak więc, jeśli czujesz wyrzuty sumienia związane z masturbacją, może lepiej z niej zrezygnuj...
5. Od masturbacji można się uzależnić. Niekoniecznie tak jak od alkoholu, czy narkotyków. Raczej tak, jak od słodyczy, telewizji, komputera (internetu), czy... pracy.

Reasumując: Masturbacja ma swoje dobre i złe strony. Daje przyjemność, może jednak też rodzić frustrację. Jedyna recepta to zachować umiar i zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2004, 19:43

Eeee Sue...
1. Pod warunkiem, że się nie przesadza z częstotliwością i intensywnoscią (może się potem okazać, że partnerka nie jest w stanie dorównać rączce). Facet będzie wolał sam się zaspokajać niż normalnie współżyć. To zrodzi szereg nieporozumień, zgrzytów i niepotrzebnych frustracji w związku.
2. Partnerka może nie akceptować takiej formy "dopełnienia". Może być "zazdrosna o rączkę" Poczuć się źle, że swojemu mężczyźnie nie wystarcza. I znów może to doprowadzić do problemów w związku.
Wystarczy przeciez wtedy porozmawiac i sie dogadac.
3. Niektórzy przesadzają z rekwizytami. Używają do tego tak dziwacznych przedmiotów (niekiedy niebezpiecznych), wkładaja penisy w przedziwne zakamarki i dziury, że aż włos się jeży! Serio! Są tacy agenci. Kolega mi opowiadał o kolesiu przywiezionym na pogotowie z łożyskiem na penisie, oraz o innym z zatyczką od dezodorantu w odbycie. Tłumaczył, ze usiadł na dezodorancie żony W takich przypadkach masturbacja jest faktycznie niezdrowa i niebezpieczna.

Ciekawe... Ale tu przecie nie wina masturbacji, bo tego sie nie robi dezodorantem w tylku ale raczka na penisie :) To tylko dodatki, a je trzeba wybierac z glowa lub uwazac :)
4. Może też rodzić poczucie zła. Wiąże się to bezposrednio z wychowaniem i straszeniem dzieci masturbacją i jej strasznymi skutkami. Tłumaczenie, że to grzech, zło, nieczystosć itd... Takie informacje wbijają się tak głęboko w pamięć, że nawet po obaleniu mitów związanych z masturbacją, czesto pozostaje spory niepokój. To z kolei może negatywnie odbić się na psychice człowieka (zwłaszcza wierzącego). Tak więc, jeśli czujesz wyrzuty sumienia związane z masturbacją, może lepiej z niej zrezygnuj...
Dzis sie raczej dzieciom takich bajek nie opowiada... I wystarczy nie opowiadac, by dzieci problemow nie mialy :)
5. Od masturbacji można się uzależnić. Niekoniecznie tak jak od alkoholu, czy narkotyków. Raczej tak, jak od słodyczy, telewizji, komputera (internetu), czy... pracy.
Od seksu tez, i co z tego :) Przynajmniej pare kalorii sie spali :D


Reasumujac, masturbacja nie wplywa zle na organizm od strony fizycznej, moze na psyche pasc, ale to sie da latwo pokonac :)
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 09 maja 2004, 22:43

Wystarczy przeciez wtedy porozmawiac i sie dogadac.

Nie wie jak sobie wyobrazasz Maverick dogadanie sie z partnerem ktory od masturbacji jest uzalezniony i nie potrafi znalezc przyjemnosci w normalnym seksie a jedynie zadowolic sie przez masturbacje. Mysle ze w takim wypadku rozmowa niewiele pomoze... a uwierz ze tak jak sue pisala przypadki takie sie zdarzają.
Ja oczywiście nie mam nic przeciwko masturbacji o ile nie jest to zbyt czeste i nie jest to jedyna forma rozladowania swojego napiecia, a czlowiek masturbujacy w dalszym cigu duzo wieksza przyjemnosc czerpie w kontaktach z druga osoba niz samemu.
Podsumowujac wszystko dla ludzi tylko trzeba umiar znać
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2004, 23:53

Sarah, wszystko da sie unormowac i wyleczyc, potrzebne sa tylko checi :)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 10 maja 2004, 08:26

wszystko da sie unormowac i wyleczyc, potrzebne sa tylko checi


Zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 maja 2004, 08:55

Zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Czyli powstrzymywac sie od zrobienia sobie dobrze jak sie ma ochote? Bezsensu. JA to robie kilkanascie lat i nie jestem uzalezniony :diabel2:

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości