Najlepsze z najlepszych miejsc w Polsce

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Najlepsze z najlepszych miejsc w Polsce

Postautor: amazonka » 03 maja 2004, 16:09

Jakie Waszym zdaniem jest najbardziej romantyczne (erotyczne?) miasto w Polsce?!
Lubicie swoje miejsce zamieszkania, czy macie sie gdzie umawiać na randki, spedzac wolny czas czy wreszcie czy macie jakis taki centralny punk o ktorym możecie snuć fantazje seksualne (np. szybki numerek pod kolumna Zygmunta czy coś takiego).
A jeśli nie u siebie to w jakiej części kraju najchetniej byście poświrowali?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2004, 16:22

Zawsze saie znajdzie jak sie chce ciekawe miejsce , na tego typu spotkania , a najchetniej to poswirował bym w Mexyku , wielki kanion , argrntyna -lodowiec
A co do miast w polsce ---- hmm?? dziwne pytanie ? ale mysle ze z tych co byłem to Sopot i Kraków
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 03 maja 2004, 18:19

Ja marzę o Paryzu :) mieszkam w małej miejscowości i żadnego "erotycznego" miejsca nie widzę...ale Paryż mniammmmmmmm :D
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 03 maja 2004, 18:53

Ja mieszkam w miejscowości, w której można iść albo na spacer albo na pizze, więc nie jest zbyt ciekawie. Najlepsze miejce na romantyczne spotkanie to środek jeziora przy pełni księżyca, a to że jest zimno i pełno komarów... nieważne.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 maja 2004, 19:37

Albo w Tatrach :d lub Mazurach :d
Za granica, to proponuje jakas ladna plaze o zachodzie lub wschodzie slonca. Lazurowe wybrzeze np :)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 03 maja 2004, 21:48

Hmmm... mam w tym roku zamiar objechac cala Polske (wzdluz i wszerz) stad takie pytanie. W moim kochanym Lublinku jest kupe fajnych miejsc na "male co nieco", niekoniecznie legalnie, ale zawsze z dreszczykiem... Mamy piekny zamek, nastrojowy deptak, stylowa starowke, przeuroczy park saski z zaprzyjaznionymi labedziami, skansen, ogrod botaniczny i moja ukochana stadnine ze stodoła z sianem...
w koncu : "...w kinie w Lublinie kochaj mnie..." A w takim razie co warto "zobaczyc" w waszych okolicach???
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 maja 2004, 07:26

A w takim razie co warto "zobaczyc" w waszych okolicach???

Czy zobaczyć, czy żeby się pokochać?,...a jeśli jedno i drugie, to proponuję dzikie plaże o zachodzie słońca na Mazurach.
Myślę, że wszędzie można znaleźdź takie miejsce żeby się pokochać,

A co do szybkich numerków z dreszczykiem, to NIE! Do tego musi być odpowiedni nastrój.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 04 maja 2004, 08:29

jestem całkiem zadowolona z mojego miasta, cholernie lubię rozrywkę :D , także w pubach często mnie można spotkać, tych akurat nie brakuje, można tez chodzic nad jezioro, do lasu ..nie narzekam
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 06 maja 2004, 16:15

Hymm... ja sadze ze najlepszym miejsce sa gory. Nie wiem. Tak jakos mi sie wydaje. Lubie byc w gorach i to mi odpowiada. Jakies takei male schronisko:) domek :)))
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 06 maja 2004, 20:48

Kraków- najpiękniejsze miasto świata.
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 07 maja 2004, 01:05

Kraków moje drugie miasto ... i znam naprawdę ładniejsze miasta :D Ale.. ale .. nie znam miasta o podobnym klimacie więc poniekąd sie zgadzam :D
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 12:34

Czy aby naprawdę, żeby się pokochać trzeba szukać miejsca na świecie/w kraju?
Mi się wydaje, że wystarczy romantyczna chwila, miły nastrój i nikogo wokół...,bo jednak uważam, że sam akt płciowy to najbardziej intymny moment między dwiema kochającymi się osobami. Sam, gdybym był mimowolnym świadkiem takiej sceny, byłbym zdegustowany. Na to jednak musi być odpowiedni czas i miejsce.

ps. Dla jasności: nie mam nic przeciwko publicznemu okazywaniu swoich uczuć typu przytulanie się, całowanie, itp... bez względu na płeć.Nie razi mnie więc jak to robią lesbijki czy geje. Nie należę do nich, ale oni się też po prostu kochają, tylko, że inaczej. A więc pełna tolerancja!
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 07 maja 2004, 20:56

Mi się wydaje, że wystarczy romantyczna chwila, miły nastrój i nikogo wokół...,bo jednak uważam, że sam akt płciowy to najbardziej intymny moment między dwiema kochającymi się osobami.
bardzo mądre spostrzeżenie Jarku...podobnie myslę, ale czasami nasza fantazja wybiega sobie gdzies tam mimowolnie...szczególnie, gdy jesteśmy w dłuzszym związku do którego niechcący wkrada się monotonia....
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 21:29

...podobnie myslę, ale czasami nasza fantazja wybiega sobie gdzies tam mimowolnie...szczególnie, gdy jesteśmy w dłuzszym związku do którego niechcący wkrada się monotonia....

Poświrować...powiadacie...
Oczywiście, nie mam nic przeciwko odskoczni od monotonii i zamianie sypialni na jakieś inne, ciekawe miejsca, ale nie na siłę i nie koniecznie na oczach świadków i bez pośpiechu. Lubię czuć dreszczyk emocji, ale wynikający raczej z podniecenia, a nie z tego, że ktoś może być mimowolnym świadkiem naszego uniesienia (hmm, nawet mi się zrymowało). Nie lubię też tłumienia z konieczności efektów dźwiękowych tego stanu.
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 07 maja 2004, 22:07

ale nie na siłę i nie koniecznie na oczach świadków i bez pośpiechu
chyba mamy dość podobne upodobania ;)
Lubię czuć dreszczyk emocji, ale wynikający raczej z podniecenia, a nie z tego, że ktoś może być mimowolnym świadkiem naszego uniesienia
a to jest to co tygrysy lubia najbardziej ;)
Nie lubię też tłumienia z konieczności efektów dźwiękowych tego stanu.
kurde a to pomimo, ze nie lubie musze robić, sypialnia nasz sąsiaduje z sypialnia syna.
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 07 maja 2004, 22:43

Czy aby naprawdę, żeby się pokochać trzeba szukać miejsca na świecie/w kraju?


Trzeba nie trzeba?! Mozna!!! A nie chcialbys opowiadac wnukom, ze kochales sie z jakas fajna kobitka np. pod jakimś stołem na Krupówkach?! :-) Żartuje oczywiscie z tym opowiadaniem, ale kurcze, niepowtarzalne przezycie.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 07 maja 2004, 22:57

A nie chcialbys opowiadac wnukom, ze kochales sie z jakas fajna kobitka np. pod jakimś stołem na Krupówkach?! Żartuje oczywiscie z tym opowiadaniem, ale kurcze, niepowtarzalne przezycie.

Zdecydowanie wolimy bardziej komfortowe warunki (nie koniecznie to musi być własna sypialnia), a tam to mogą "to robić" np. pieski.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 maja 2004, 11:33

Ee !! ja tam wole dziwne miejsca ;) choc sypialnia ????? hm to juz jak długi sex nie ma to jak ona !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 maja 2004, 16:39

Jarek nie przesadzaj.

"Trzeba miec fantazje... dziadku!"
:D

Poza tym jakiez schematyczne jest podejscie do sprawy ze seks to tylko w lozku... Czy nie lepiej zyc chwila? Jest sie na lace, samemu to po cholere wracac do hotelu/mieszkania? Spontan rulez :D
Awatar użytkownika
victor
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 mar 2004, 10:54
Płeć:

Postautor: victor » 16 maja 2004, 03:30

A mnie to się marzy miłość na kocyku, na łące, latem, w samo południe,
żar z nieba, świergotanie ptaszków, świeże powietrze i nasze spocone ciałka...
Szkoda, że jestem paranoikiem.
Nie wiadomo jaki zwierz się czai w krzakach z aparatem....
Najgorzej jest chcieć a nie móc.

Ale góry rządzą. Przytulna chatka, śnieg za oknami, wytrawne winko,
futro niedźwiedzia przed kominkiem....

Z drugiej strony wieczorna kąpiel w ciepłym morzu, potem miłość w świetle księżyca...
Tylko bez zwierzątek z aparatami!
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 16 maja 2004, 16:04

Bieszczady!! To jest własnie doskonały klimat, na takie tam spotkania :D
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości