brak seksu w związku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 sie 2007, 09:28

Dobrze jest na tej samej zasadzie co zgwalcona dziewczyna wmawia sobie , ze to co sie stalo . to po czesci jej wina ! - Gratuluje Wilczyca ! dobrze to nie bedzie u Was nigdy , co najwyzej Ty sie dostosujesz i zaakceptujesz ten a nie inny stan rzeczy , lecz w sobie gdzies głeboko bedziesz czóła coś innego
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sie 2007, 09:58

zastanawia mnie tylko, dlaczego u nas nie pisałaś nic o wilkołaczej duszy, cukrówkach i lekarstwach? <diabel>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Postautor: Wilczyca » 21 sie 2007, 15:58

Bo uważam to forum za bardziej inteligentniejsze niż tamto. I zauważyłam już że jak ktoś zaczyna pisać z jakimś problemem to odpowiadacie bez wyśmiania i nie ignorujecie tej osoby. A tam zazwyczaj jest tak że napisze jakaś mniej doświadczona osoba i już jest wyśmiewana. Że ma zajrzeć w google i albo jej pomogą po dłuższych wyśmiewcach albo wcale jej nie pomogą.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 sie 2007, 16:05

no wlasnie wilczyco, czyli nie wysmialibysmy tego, ze Twoj facet jest wilkolakiem i poluje nocami i ze warczy i gryzie
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2007, 16:12

madziorka.m pisze:czyli nie wysmialibysmy tego, ze Twoj facet jest wilkolakiem i poluje nocami i ze warczy i gryzie
Toz wczoraj jak sie link rozszedl to zesmy sie wszycy lali ze smiechu, ze hoho ;DD

Jakby nie patrzec. Na pewno zadnego z problemow lozkowych Wilczycy nie da sie rozwiazywac i radzic bez calosci sytuacji. Bo nawet u nas bylo jej pare topow i problemow lozkowych podzielonych. Bo nie tylko, ze on nie jest chetny na sex, ale ze on oralnie to nie, bo zapachy fe, zachowanie w lozku co najmniej dziwne bylo opisywane i pare takich.
Jak Wilczyco na prawde bys chciala rady napisalabys od A do Z wszystko co trzeba. Tak sie radzic nikomu nie da.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 sie 2007, 16:20

moon pisze:
madziorka.m pisze:czyli nie wysmialibysmy tego, ze Twoj facet jest wilkolakiem i poluje nocami i ze warczy i gryzie
Toz wczoraj jak sie link rozszedl to zesmy sie wszycy lali ze smiechu, ze hoho ;DD
toc to ironia byla :]

a z reszta moonowego postu sie zgadzam, ze nie mozemy nikomu doradzac nie znajac calosci sytuacji, tym bardziej, ze Wilczyca duzo kreci, dodaje dopiero po jakims czasie wazne info...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 16 wrz 2007, 18:23

SaliMali pisze:no wlasnie wilczyco, czyli nie wysmialibysmy tego, ze Twoj facet jest wilkolakiem i poluje nocami i ze warczy i gryzie
Tylko widzisz, to jest smutne tłumaczenie wilczycy, dla której wyśmianiem było skierowanie gościa do specjalisty i opieprzenie jej, że wisi jej taki stan rzeczy "bo jest zabawniej". Słowa wilczycy dzielcie przez osiem. Jej się wydaje, że jak ma zgrzyt w łóżku, to wystarczy go zapudrować i będzie grało, a to że przyczyna tego zgrzytu jest dużo poważniejsza i zakopana dużo głębiej to już jej nie interesuje. Ma być fajnie tu i w tej chwili.

Ludzie którzy zwracają Ci na to uwagę Wilczyco robią Ci ogromną przysługę, ale Ty nadal tego nie rozumiesz i tylko tupiesz nóżką.
Właśnie dlatego dostałaś po wielu miesiącach tego "męczybułstwa" szlaban na posty, bo ludzie powoli dostawali białej gorączki., jak oni o chlebie, a Ty o niebie i jeszcze wielkie żale, że nie pomagamy Ci z minetką, podczas gdy twój facet ma tak ogromne kompleksy, że tworzy sobie wirtualną wizję siebie jako wilkołaka. Szczycisz się tym, że naście lat to Ty miałaś "ho ho ho" temu, a zachowujesz się jak siedmiolatka, która obraża się na cały świat, bo ktoś jej powiedział, że się upaprała. Wyciągnij wreszcie jakieś sensowne wnioski z tego, że tutaj ludzie zaczynają mówić de facto to samo co tam gdy tylko wypłynęły "pikantne szczegóły". Jeśli jedna osoba mówi Ci że jesteś słoniem, to pewnie ma nie po kolei w głowie. Jeśli mówią to dwie, to można węszyć spisek, ale kiedy mówi Ci to tuzin, to musisz wreszcie spojrzeć w lustro, czy przypadkiem nie masz trąby, bo od samego nie spojrzenia na pewno nie będziesz nim mniej niż mówią Ci to inni.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości