Ciagly bol

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

eraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Ciagly bol

Postautor: eraz » 12 mar 2007, 13:21

Witam ponad miesiac temu 1 raz kochalem sie z moja dziewczyna. Bolalo ja bardzo ale mielismy nadzieje ze potem bedzie juz lepiej. Wszystko poszlo dobrze (po paru dniach poszlismy do ginekologa) ale teraz za kazdym razem kiedy probujemy sie kochac wciaz ja boli :( Nawet kiedy sie rozluzni narzeka na bol. Bardzo nas to meczy bo chcielibysmy juz normalnie uprawiac sex a nie mozemy. Probujemy co pare dni jak tylko mamy okazje ale nie widze za bardzo postepow... Prosze o pomoc bo w tym tempie zaczniemy sie kochac chyba za rok... Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 12 mar 2007, 13:56

Albo mi się wydaje ,albo topików na ten temat była cała masa..
Zapewne nie jest dostatecznie nawilżona ,użyjcie jakiegoś lubrykantu..
eraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: eraz » 12 mar 2007, 14:01

jest i rozluzniona i odpowiednio nawilzona. uzywalismy nawet masci rozluzniajacej, jednak nic nie pomogla. przy kazdym wprowadzeniu czlonka dziewczyna mowi ze bardzoja kluje i paru probach musimy konczyc.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 mar 2007, 14:50

Ale to chyba tylko na poczatku stosunku tak jest ? :> po paru minutach powinno byc ok. Przynajmniej z moja na poczatku tak bylo.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
eraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: eraz » 12 mar 2007, 17:49

czyli po paru minutach penetracji bol ustapi? tylko ze ona mi marudzi juz na samym poczatku jak tylko "go" w wloze a co dopiero pare minut :/
Awatar użytkownika
Anivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:44
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Anivi » 12 mar 2007, 18:20

Jeżeli ginekolog nie stwierdził żadnych problemów, Twoja partnerka jest nawilżona, rozluźniona, to pewną ewentualnością może być podejście psychiczne Twojej dziewczyny. Porozmawiaj z nią na spokojnie, nawet jak rozmawiałeś już setki razy, jakie ma podejście do waszego sexu i czego oczekuje. Tym bardziej jak stwierdzasz, że jeszcze nie zdążysz za wiele zrobić, a ona już mówi, że boli. Może psychicznie ma jakieś opory. Powodzenia <pejcz>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 mar 2007, 19:21

eraz pisze:Witam ponad miesiac temu 1 raz kochalem sie z moja dziewczyna. Bolalo ja bardzo ale mielismy nadzieje ze potem bedzie juz lepiej.


Cierpliwości....Poczekaj jeszcze miesiąc i spełni się wasza nadzieja, a w tzw. międzyczasie próbujcie nadal (tylko nie za ostro).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 12 mar 2007, 22:47

niech idzie do ginekologa.Ja mialam podobne obiawy, dowiedzialam si,ze mam zrosty(biora sie z infekcji jajnikow)i niestety nie mozna sie z nich wyleczyc, jedynie operacja zostaje, natomiast ginekolog mi poradzil dobranie innej pozycji......i ..............mial racje:)
Only You
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 13 mar 2007, 10:16

ojj,mnie tez boli,bo ja rzeczywiscie mam problemy z nawilzeniem...ale tak jak mowiono wczesniej bol szybko mija. jeszcze dluzsza gra wstepna,duzo pomaga.nie martwcie sie...tylko probujcie.
eraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: eraz » 13 mar 2007, 10:46

U ginekologa bylismy zaraz po 1 razie. Chyba jednak chodzi wlansie o jej podejscie psychiczne... w sumie to ona jest taka lekka panikara z natury. Pogadam z nia jeszcze na spokojnie i powoli bedziemy probowac dalej. Mam nadzieje ze juz niedlugo bol ustapi. Dziekuje za rady pozdrawiam.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości