dlaczego sie nie spuszczam?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

falar
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:58
Skąd: Gliwice
Płeć:

dlaczego sie nie spuszczam?

Postautor: falar » 19 lut 2007, 20:37

Maly problem,, a mianowicie raczej przyzwyczajony jestem do reki i szybkiego tempa. Podczas seksu z kobieta wiadomo, ze nie da rady tak szybko i ucisk jest troche slabszy. Kobieta juz nie daje rady, a ja nie dochodze, nie ma szans. Nalezy przerwac z handjob, przyzwyczaic sie do seksu z kobieta wylacznie, czy co?? Prosze o konkretne odpowiedzi a nie komentowanie formy w jakiej sie wyrazilem. Krotko, rzeczowo i na temat.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lut 2007, 20:45

falar pisze:Krotko, rzeczowo i na temat.
falar pisze:Nalezy przerwac z handjob, przyzwyczaic sie do seksu z kobieta wylacznie, czy co??
Tak.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 lut 2007, 22:15

To chyba logiczne, że im więcej się onanizujesz tym trudniej bedziesz mial dojść...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
tygrysiaaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 16 sty 2007, 20:27
Skąd: poznań
Płeć:

Postautor: tygrysiaaa » 19 lut 2007, 22:20

ale musisz narzucac tempo swojej kobiecie :D. heheh jasne,rzuc reke
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lut 2007, 22:39

tygrysiaaa pisze:ale musisz narzucac tempo swojej kobiecie
<hahaha> zatrze ją <evilbat> falar, moż spróbuj innych pozycji ?? niech ona złączy nogi a ty ją swoimi obejmuj...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 20 lut 2007, 12:48

Tak, jak Ci radzą... przede wszystkim zrezygnuj z ręki. A już na pewno nie używaj jej za często :)
Męczysz siebie i partnerkę, chociaż kobiety lubią długo się kochać, to jednak wyczują, że coś z Tobą jest nie tak, jak powinno być...
falar
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:58
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: falar » 20 lut 2007, 13:15

dzieki, spoko, tak myslalem, no to mam postanowienie heh :)
Cytrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2007, 17:36
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Cytrus » 30 mar 2007, 18:03

no ja mam podobny problem , moge sie kochac 3-4 h plus gra wstepna i tu zaczynaja sie schody

moja kobieta po okolo 2-2.5 h jest juz tak zmeczona ze ledwo zyje :P a patrzy jakby miala poweidziec ,, spusc sie i chodzmy spac :P "

kiedys po okolo godzine doszedlem to sie mnie spytala czy cos mi sie stalo ze tak szybko ...

aha to i odrazu zapytam , ile razy moze meic kobieta orgazm ? bo z tego co ja zawuzylem to by ze 4 miala zazwyczaj. keidy sie jej spytalem czy udaje to sie do mnie przytulila i stwierdzila ze mnie censored :P



ps. mam 19 lat , wspolzyje z dziewczyna od 1.5 miesiaca ( rozdziewczyla mnie ) kochamy sie jak najczesciej , 4-5 razy w tyg. :) dlugosc czlonka 18 cm jesli to istotne :P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 mar 2007, 22:37

Cytrus pisze:ha to i odrazu zapytam , ile razy moze meic kobieta orgazm ?
Zalezy od osoby : )
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 mar 2007, 23:42

Cytrus pisze:odrazu zapytam , ile razy moze meic kobieta orgazm ?

Tyle ile jesteś w stanie jej zrobić ;P

Zamierzasz być tu dłużej? :>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Hades
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:10
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Hades » 31 mar 2007, 23:37

Racja zgadzam się ze wszystkimi. W sumie czemy ty nie narzucisz tępa np w pozycji od tyłu? :P
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 31 mar 2007, 23:50

jedni narzekają że za szybko dochodzą, inni nie mogą się spuścić po 1h.... gdzie tu sprawiedliwość? :>>>
Michael_69
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2007, 00:03
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michael_69 » 01 kwie 2007, 18:47

Normalna rzecz... ogranicz rękę to minimum... i skoncentruj się na zabawie z partnerką... ew. możesz zasugerować, żeby ona to zrobiła swoją ręką (jeśli nie możesz dojść bez niej) ;)... kwestia czasu, a będzie ok ;)...
Awatar użytkownika
mutek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 08 maja 2007, 17:10
Skąd: Bolecity
Płeć:

Postautor: mutek » 08 maja 2007, 20:42

falar, musisz niestety sobie wziąć na wstrzymanie.. to problem zbyt dużego przyzwyczajenia dotyku wrażliwych miejsc członka, po prostu musiałeś przesadzać (i to mocno) z masturbacją! czy masturbowałeś się na gołym żołędziu? pocierając go mocno po prostu przyzwyczaiłeś go do mocnego dotyku :( polecam mocną wstrzemięźliwość! rękę odstaw zupełnie!!! to z czasem się uwrażliwi i wtedy może będziesz mógł w normalny sposób dojść ze swoją kobietą do finiszu! Jeżeli jest bardzo źle to polecam wizytę u lekarza seksuologa.. Widzę że masz dziewczynę godną zaufania? na pewno dacie sobie z tym razem radę! może jakieś maści na zwiększenie doznań? popytaj o to seksuologa..
mutek is gutek
---
:)
---
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 13 maja 2007, 15:55

Bash pisze:To chyba logiczne, że im więcej się onanizujesz tym trudniej bedziesz mial dojść...
no nie powiedzialbym.
ja sie nie onanizuje. Ostatnio rzadko uprawiamy seks i po nawet sporej przerwie pare dni temu zostalem obdarzony zajebistym lodzikiem ... trwalo to prawie godzine nie wiem czemu nie moglem dojsc..a gdy doszedlem to prawie nic nie polecialo.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 maja 2007, 16:04

saker33 pisze:trwalo to prawie godzine

może właśnie o to chodzi, że za długo? ... a pieszczoty na której części penisa Cie najbardziej rajcują? i powiedz o tym partnerce...

może jesteś za bardzo spięty tym, że masz z tym problemy...ja też czasami mam, kwestia gorszego dnia...rozluźnij się
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 14 maja 2007, 00:25

jestem zawsze wyluzowany a ona robi to perfekcyjnie :) po prostu zdarzylo mi sie to ze 3 razy w zyciu...czemu? nie wiem.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości