Jak całować?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

jakaciota
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2007, 13:31
Skąd: sdont
Płeć:

Jak całować?

Postautor: jakaciota » 17 lut 2007, 18:05

witam.
na początek sory jeżeli już taki temat był, jak tak to podajcie link. Patrzyłem tu i ówdzie, ale tyle tu tematów i postów, że nie znalazłem ;/

a sprawa przedstawia sie następująco:
ostatnimi czasy całowałem sie z dwiema dziewczynami i...obie śmiały sie w jego takcie. :? Nie wiem, co o tym mysleć nie czuje sie w całowaniu dość pewny ;) Niby mówiły, że fajnie było ale to nie są raczej dziewczyny, które odważą sie "zhańbić dume" faceta [co wg mnie jest głupotą].
Wytłumaczcie mi na czym polega pocalunek z języczkiem. Bo te które do tej pory przeżyłem były takie sobie. <hmm> Nie wiem czy to ja źle dzialałem czy co, ale partnerka jedynie otwierała usta i LEKKO wysuwała język. Ja przede wszystkim pieściłem jej podniebienie [to chyba może laskotać i stąd ten śmiech co? :> ]
ale nie wiem co jeszcze moge robić tym językiem w ich ustach skoro one nim w ogóle nie ruszają? starałem się "wejśc" jezykiem pod ich, ale niewychodziło [hehehe] pare razy possalem ich języki i nic poza tym. Nie wiem na czym polega mój błąd, a raczej jak powinnien wyglądać pocałunek z języczkiem.
Dziewczyny chyba też wkladają język do ust swoich partnerów nie? Bo ja sie z tym nie spotkałem :|
Wiadomo poczatkowo delikatne pocalunki w szyje, za uszkami, lekkie przygryzanie ich.
Potem można polizać końcem języczka ich wargi, po całować, lekko possać.
Ale co można robić językiem w ustach dizewczyny? Nie spotkałem sie z żadną "walką języków" ani większą "aktywnością" ich języka. :| Może trafiłem na złe partnerki? Tylko to jest mało prawdopodobne bo one już byly w długich związkach i sie tego chyba lepiej nauczyły niż ja :)
Sory za tak dlugi post, ale chciałem zobrazować sytuacje.
ostatecznie: Jak całować z języczkiem by było przyjemnie?
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 17 lut 2007, 18:21

<palant> <palant>
ja nie pomoge bo pierwsz czesc mnie rozwalila niby w drugiej mowisz rozsadniej ale przy
jakaciota pisze:mi na czym polega pocalunek z języczkiem

poleglem
dobra sprobuje skoro mowia ze ok - to moze ok? - pytanie czy chca powtorzyc seses
smiech wiesz kobiety maja takie - nazywaja to "glupawki" i naprawde nie wiesz czy wtedy sie z ciebie smieja, ze siebie , czy cos sobie przypomnialy ni dojdziesz
ogolnie jesli nie protestuja to zle chyba nie jest, a jesli cos nie tak to albo przerwa albo przejma inicjatywe to moje zdanie

ps a i mowimy o normalnych kobietach, a nie jakis cnotkach " ... i chciala bym i boje sie " ;)

a moze ten smiech to taki odruch bo pierwszy raz z inna kobieta, niby je bawi jest fajnie ale jednoczesnie wstydzi i peszy
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 17 lut 2007, 19:08

jakaciota pisze:Wytłumaczcie mi na czym polega pocalunek z języczkiem.

No na czym on może polegac :? Wysuwasz delikatnie język i całujesz sie z wybranka wsuwając jej go w usta <brawo>
:*
ABT
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2007, 09:29
Skąd: krainy OZ:>
Płeć:

Postautor: ABT » 17 lut 2007, 19:09

gryziesz i ukradkiem spogladasz czy sprawiasz bol, jezeli tak, to w poplochu uciekasz :D

Wybaczcie, ale temat rodem z bravo girl (bez obrazy dla nikogo).
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 17 lut 2007, 19:11

jakaciota pisze:Ale co można robić językiem w ustach dizewczyny? Nie spotkałem sie z żadną "walką języków" ani większą "aktywnością" ich języka

po prostu poruszasz nim...Tu sie nie ma nad czym zastanawiac...O tym sie nie mysli i tego sie nie trzeba uczyc...to sie dzieje samo i to nie jest planowane...
DaKID pisze:a moze ten smiech to taki odruch bo pierwszy raz z inna kobieta, niby je bawi jest fajnie ale jednoczesnie wstydzi i peszy

Są właśnie takie dziewczyny które w ten sposób reaguja i myslą chyba że są fajne ale tu sie nie ma czym przejmować-jak czujecie chemie iędzy soba to ok a jak nie to trudno sie mówi.... <cisza>
:*
Awatar użytkownika
senioritka88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:15
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: senioritka88 » 17 lut 2007, 21:21

Najwazniejsze zeby tego jezyka za mocno nie wkladac do gardla (hehe bo to dostyc glupie uczucie;)) a tak to po opisie mozna stwierdzic ze problem lezy po stronie partnerki;). próbuj dalej:D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 lut 2007, 22:21

Ambitny temat.
Mnie nikt spacjalnie całowac nie uczyć, trzeba zdoby doswiadczenie, proste
Dziewczyny chyba też wkladają język do ust swoich partnerów nie? Bo ja sie z tym nie spotkałem

Tak wkładają. faceci tez wkładają...
Ale co można robić językiem w ustach dizewczyny?

To co ona robi. Ciezko jest to opisać. po prostu dotykasz i już :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 17 lut 2007, 22:23

Bash pisze:Cytat:
Ale co można robić językiem w ustach dizewczyny?

To co ona robi. Ciezko jest to opisać. po prostu dotykasz i już

nie tylko dotykasz ale tezkręcisz nim w kółko <pejcz>
:*
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 lut 2007, 22:26

Zakochana:* pisze:ie tylko dotykasz ale tezkręcisz nim w kółko

W kółko...
Ja elipsy zapodaje <hahaha>
Jak już pisałem, robisz to na co masz ochotę. Oczywiście w ramach zdrowego rozsadku.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 17 lut 2007, 22:28

Bash pisze:W kółko...
Ja elipsy zapodaje

Podąrzasz za językiem partnerki jesli chcesz sprostowania <cisza>
:*
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 18 lut 2007, 10:28

Bash pisze:W kółko...
Ja elipsy zapodaje <hahaha>

ta i koniecznie nie mozesz zapomniec o kwadracie wpisanym wkolo <browar>

jesu caluj i zobacz na co reaguje, czy drobne wsuniecia , male lizniecia krecenie w prawo lewo wsuwanie jezyka miedzy wargi a zeby pelna dowolnosc, nikt tu nie da konkretnej odpowiedzi jedni lubia ogorki inni ogrodnika pomidory
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 18 lut 2007, 10:31

senioritka88 pisze:Najwazniejsze zeby tego jezyka za mocno nie wkladac do gardla (hehe bo to dostyc glupie uczucie;))

Dokładnie. Niektórym wydaje się, że wpychanie języka na chama świadczy o dobrej jakości całowania. I mają rację- wydaje Im się.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 18 lut 2007, 10:39

DaKID pisze:Bash napisał/a:
W kółko...
Ja elipsy zapodaje

ta i koniecznie nie mozesz zapomniec o kwadracie wpisanym wkolo

Twoja dziewczyna powinna być z ciebie dumna bo niezły z ciebie akrobata...
DaKID pisze:jesu caluj i zobacz na co reaguje, czy drobne wsuniecia , male lizniecia krecenie w prawo lewo wsuwanie jezyka miedzy wargi a zeby pelna dowolnosc, nikt tu nie da konkretnej odpowiedzi

Moża takze lekko przygryzac warge partnera albo po prostu ją ssać delikatnie-tez fajna sprawa <brawo>
:*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości