wspomagacze libido

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

wspomagacze libido

Postautor: kokoszka24 » 15 lut 2007, 22:22

Witam

Widzę, że temat spadku libido po zażywaniu pigułek był juz wielokrotnie podejmowany. Odstawiałm tabsy jakieś pół roku temu, ale moje libido nie wróciło i po kilku razach dziennie pozostało tylko wspomnienie. No ale do rzeczy. Coś trzeba z tym zrobić. Zwłaszcz, że szykuje nam się ślub i podróż. Chciałabym coś zrobić, żeby świeżo upieczony mężuś był mile zaskoczony

Na rynku jest cała masa środków wspomagających libido. Poczynając od ziołowych, przez hormonalne i te z sex-shopów. I pogubic się można. Może ktoś czegoś probował? może coś polecić?? Tylko błagam, w rozsadnych cenach, bo 100 za 1 magiczną pigułkę nie dam (podroż poślubna ma 14 nocy więc chyba bym kredyt musiała wziąć )

Vamea, Venicon, Erosexin, Erotisin, Libido, Cefadisiac, Hot Lady, Hiszpańska Mucha, Love Drop........................
HELP
Ostatnio zmieniony 11 maja 2008, 14:02 przez kokoszka24, łącznie zmieniany 1 raz.
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 15 lut 2007, 22:53

Tylko pozazdrościc-wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia <pejcz>
kokoszka24 pisze:Zwłaszcz, że szykuje nam się ślub i podróż.


kokoszka24 pisze:Chciałabym coś zrobić, żeby świeżo upieczony mężuś był mile zaskoczony

Nie trzeba nic wymyslac-możęcie sie wspaniale bawic i cieszyc soba bez konieczności środkow wspomagających...Uważam żę to jest zbędne.Chyba stac Cie na wiele no nie?? <diabel> Odpuśc sobie te środki i licz na sama siebie a na pewno będzie za*******e <browar>
:*
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 15 lut 2007, 23:03

Zakochana:* pisze:Uważam żę to jest zbędne.


hmmm a też cierpisz na tę przypadłośc??

Nie no cos muszę zrobić, bo przeca czekać biernie nie będę aż wróci samo <zalamka>
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 15 lut 2007, 23:09

kokoszka24 pisze:hmmm a też cierpisz na tę przypadłośc??

No na szczęscie nie cierpie na to <diabel>
Nie watpie że jest ci cięzko ale ja bym sie nie decydowała na cos takiego jak Ty...
:*
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 15 lut 2007, 23:14

ee przecież to sa tylko tableteczki, dostępne bez recepty, nieszkodliwe, niektóre to ziółka, czy po prostu składniki, których brakuje organizmowi do pełni szczęścia.
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 15 lut 2007, 23:18

kokoszka24 pisze:ee przecież to sa tylko tableteczki, dostępne bez recepty, nieszkodliwe, niektóre to ziółka, czy po prostu składniki, których brakuje organizmowi do pełni szczęścia.

No tak ale wygląda na to że chyba nie czujesz sie prawdziwa kobietą jesli chcesz tozazywać...ja tam bym na takie cos mimo wszysko nie poszła...tówj przyszły mąż kocha cie taką jaką jestes i co najwazniejsze musisz liczyc na matke nature <brawo>
:*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2007, 23:19

kokoszka24, nie pomoge Ci ale prosze daj znac jesli Ci cos pomoze. Ja wlasnie odstawilam pigulki bo tez mam z tym problem i mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok a nie jak u Ciebie :/
Ile czasu je bralas?

[ Dodano: 2007-02-15, 23:20 ]
Zakochana:* pisze:.ja tam bym na takie cos mimo wszysko nie poszła...
Bo nie masz tego problemu i nic a nic nie lapiesz i piszesz bzdury. Sama se licz na matke nature - np gdyby sie okazalo ze jestes bezplodna.
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 15 lut 2007, 23:25

Zakochana:* jakbym chciała zdać się na matke naturę to pewnie już dzieciątko bym miała dość duże. Rozumiem, że stosujesz kalendarzyk?

Oczywiście, że czuję się kobietą i wiem, że mój mnie kocha, ale po prostu chcę, żeby moje libido wróciło, żeby było tak wspaniale jak kiedyś. Twoim zdaniem kobieta, która chce żeby jej życie intymne się poprawiło nie jest prawdziwą kobietą??



moon nie zrozumiałam chyba. Piszesz, że odstawiłaś, bo też masz z tym problem, a później, że nie chcesz żebybyło jak u mnie. Tzn spadło u Ciebie czy nie??

Tabsy bralam prawie 5 lat, najpierw Mercilon, potem Jeanine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2007, 23:36

kokoszka24 pisze:Tzn spadło u Ciebie czy nie??
Tak w krotki cvzas po rozpoczeciu brania i teraz z tego powodu - bo na dluzsza mete zyc sie z tym nie da - rzucam tabletki. I mam nadzieje ze po zupelnym odsatwiwenieu nie bede miec tak jak Ty tylko moje libido wroci do normy. :)

[ Dodano: 2007-02-15, 23:37 ]
kokoszka24 pisze:absy bralam prawie 5 lat, najpierw Mercilon, potem Jeanine
Dlugo :/ Ja krocej. Z 2 lata.
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 15 lut 2007, 23:43

aha to juz kumam. Jest to możliwe. każda laska inaczej reaguje, więc może Ci się uda.

Mnie już mówiono, że może wrócić może nie. Są kobitki, którym długi czas nie wracało :(
Jedni mówią, że to kwestia dopasowania pigułek, inni, że po każdych libido spada. ehhhh szkoda gadać. Mam tylko nadzieję, że z zajściem w ciążę nie będzie żadnych problemów. I czekam wciąż na jakieś rady odnośnie vamei i innych specyfików <hmm>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lut 2007, 23:49

kokoszka24 pisze:inni, że po każdych libido spada.
Ja slyszlam ze to zalezy od osoby jesli przy jednych jej spada, przy drugich spada to mala szansa zeby przy jakichkolwiek innych nie spadalo. Ja wpierw bralam Harmonet a potem Yasmin i przy ob u to samo :/ Ale w sytuacji kiedy one nie dzialaly (np antybiotyk) czy kiedys jednych na dru gie przehcodzilam libido mi wracalo.
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 16 lut 2007, 00:00

ja pomimo zmiany tabletek nie odczułam zmian w temacie mojego libido. Na dodatek jakieś 3 lata po braniu zaczęły się pojawiać suchości, wcześniej miałam problemy w drugą stronę, zawsze nawilżenie było aż nadto, a teraz jakaś sahara :( Gdybym wcześniej wiedziała, że takie będą skutki z pewnością nie zaczęłabym brać pigułek
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 16 lut 2007, 00:35

kokoszka24 pisze:Rozumiem, że stosujesz kalendarzyk?


<hahaha>

kokoszka24, ja biore Harmonet,chyba z 4 lata (jak nie lepiej) też mi spadło,jak miałam pół roku przerwy to wszystko wróciło do normy.

Też bym się chętnie dowiedziała czegoś o specyfikach,które wymieniłas.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 16 lut 2007, 02:35

chętnie poczytam opinie na temat ww specyfików. Bo libido u mnie zerowe ,mimo tego ,że nie biorę tabletek..:/ Co do preparatu Vamea to przy wejściu na rynek nawet Lew-Starowicz brał udział w promocji..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lut 2007, 07:35

kokoszka24 pisze:Na dodatek jakieś 3 lata po braniu zaczęły się pojawiać suchości
MOglo byc g orzej - ja to mialam od razu tez niemal jak mi libido spadlo.
kokoszka24 pisze:Gdybym wcześniej wiedziała, że takie będą skutki z pewnością nie zaczęłabym brać pigułek
Ja wiedzialam ze takie moga byc skutki - gdybym nie wiedziala jakie byc moga to bym nie zaczela brac. Wydawalo sie ze wszystkie moga b yc do rprzejscia, ale na dluzsza mete niestety nie :/
kokoszka24 pisze:Hiszpańska Mucha
Od siebie moge po wiedziec ze zn am sporo osb ktore jej probowaly - nie dziala.
Zakochana:*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 15 lut 2007, 14:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zakochana:* » 16 lut 2007, 10:16

http://www.domzdrowia.pl/products.php?category=35
Mysle że na tej stronie znajdziesz odpowiednie środki wspomagające <brawo>
kokoszka24 pisze:Rozumiem, że stosujesz kalendarzyk?

Nie stosuje kalendarzyka jęli o to chodzi...Obecnie używam plastrów antykoncepcyjnych i jestem bardzo zadowolona mimo żę cena troche wygórowana...
:*
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 16 lut 2007, 12:25

Zakochana:* dzięki za linka, ale wiem gdzie można zakupić pewne rzeczy, ten post jest skierowany do lasek, które używają, lub uzywały pewnych preparatów i mogą wypowiedzieć się na ich temat, by pomóc osobom takim jak ja i nie tylko.
O ten kalendarzyk zapytałam, bo wspomniałaś, by zdać się na naturę, więc myślałam, że Ty tak właśnie postępujesz

moon pisze:Hiszpańska Mucha
Od siebie moge po wiedziec ze zn am sporo osb ktore jej probowaly - nie dziala.
.
O tym też słyszałam. Jak na razie najbardziej przychylne opinie na forach to Vamea i L'ovarine. Ale szukam i szukam dalej <zalamka>

Pozdrawiam te nieco oziębłe <pijaki>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lut 2007, 12:33

Zakochana:* pisze:.Chyba stac Cie na wiele no nie?? <diabel>

na pewno na udawanie ochoty, na udawanie wiekiej przyjemnosci i napalonej zoneczki. tylko po co
Zakochana:* pisze:Nie watpie że jest ci cięzko ale ja bym sie nie decydowała na cos takiego jak Ty...

wiec widac, ze nie rozumiesz
na jakie cos takiego jak ty??
ona sie na nic nie zdecydowała, szuka pomocy. Ty bys zepewne cirpliwie czekala. To jest kobieta która kiedys lubiła czesto a teraz nie ma ochoty. wiec wiecej zrozumienia
Zakochana:* pisze:No tak ale wygląda na to że chyba nie czujesz sie prawdziwa kobietą jesli chcesz tozazywać.

co ???????
nie czuje sie spełniona w łóżku co najwyzej
Zakochana:* pisze:i co najwazniejsze musisz liczyc na matke nature <brawo>

no własnie chce skozystac z dobrodziejstw matki natury zazywajac ziółka
kokoszka24 pisze:Twoim zdaniem kobieta, która chce żeby jej życie intymne się poprawiło nie jest prawdziwą kobietą??

mam nadzieje, ze Ty ani razu tak o sobie nie pomyslisz
kokoszka24 a może masz cos nie tak z hormonami ?? robiłas na to badania ??
bo to tez może byc powodem.
Moze powinnas zrobic takie badania i iśc do lekarz. moze w Twoim organiźmie cos jest nie tak <przytul>
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 16 lut 2007, 12:43

Dzindzer dzięki <przytul> Zakochana chyba nie bardzo wie, co pisze <cisza>

Nie mam pojęcia jak to się tam mają te moje hormonki. Lekarz i owszem, Przed wyjazdem pewnie zdąże odwiedzić. Tylko muszę przyznać, że nie trafiłam jeszcze na super doktora, z którym można by o wszystkim pogadać. Pigułki dostałam (i te pierwsze i te drugie) od ręki, nie było żadnych badań, dopasowywania. Nic. A mówiłam przy zmianie, że sucho, że libido ni to, a ona tylko, to proszę spróbować... i przeisała Jeanine.

Kurcze nie jest ze mną aż tak źle, bo jak na innych forach czytałam wypowiedzi lasek to kaplica. Mnie po prostu się nie chce ostatnio i nie myślę o tym, ale jak mój zadziała, albo przyjdzie mi chęć, to jest super i nie muszę niczego udawać. Ale wiecie, podróż to chciałoby się jakoś żeby było fajnie. Nie chcę udawać, czy robić czegoś na siłe, tylko wspoóc jakoś organizm, żeby mu się chciało chcieć <banan>

A do wyjazdu zostało niewiele czasu, na dodatek chyba będę musiała zjeść jeszcze z 2 opakowania pigułek, bo inaczej nie ma bata - na wyjeździe będzie okres ( i w dniu ślubu raczej też). No chyba, że są jakieś inne możliwości "przesunięcia" tych dni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lut 2007, 12:53

kokoszka24 pisze:od ręki, nie było żadnych badań, dopasowywania.

i to byl bład. moze te pigułki nie były dla ciebie, przez co rozregulowały ci rózne rzeczy. Warto bylo by zbadac jakies podstawowe hormony. Bo przy pigułkach z jakiegos powodu libido opada, wiec powinno tez wracac razem z odzyskaniem naturalnej równowagi hormonalnej, moze wlasnie brak ci tej równowagi
kokoszka24 pisze:ale jak mój zadziała, albo przyjdzie mi chęć, to jest super i nie muszę niczego udawać.

domyslem sie po tym co pisałas, pisałas, ze spadło a nie przestalo istniec.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 16 lut 2007, 12:55

pigułki zmniejszają poziom testosteronu w organiźmie kobiety
a testosteron jest odpowiedzialny za popęd...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lut 2007, 17:41

kokoszka24 pisze:Nie mam pojęcia jak to się tam mają te moje hormonki.
<boje_sie> A pownnas! Przez to wlasnie mozesz miec takie problemy! Nie wzielabym pigulek ani nie zmienila bez badan. Bym lekarza konowała zmienila a nie tak :|
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 18 lut 2007, 23:25

moon pisze:Bym lekarza konowała zmienila a nie tak :|


U nas to chyba większość lekarzy tak postępuje. Żadna z moich koleżanek nie robiła badań przed zażywaniem pierwszych piguł, lekarze po prostu to olewają
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 23:26

kokoszka24 pisze:Żadna z moich koleżanek nie robiła badań przed zażywaniem pierwszych piguł, lekarze po prostu to olewają
Ale to trza sie domagac! <cisza>
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 11 mar 2007, 22:46

prawda, prawda <hmm>

w przyszłym tyg "wypróbuję" nowego lekarza, to ginekolog i seksuolog w 1, zobaczymy co zaradzi

a Vameę dziś kupiłam, może pmoże <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 mar 2007, 23:33

kokoszka24 pisze:a Vameę dziś kupiłam, może pmoże
Daj znac!
Bo ja juz 3 tygodnie bez a libido nadal nie wrocilo. Choc powoli inne rzeczy ktorych nie mialam przez pi guly powracaja. Jestem dobrej mysli.
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 11 mar 2007, 23:49

moon pisze:Daj znac!


no jasne, że dam


ja teraz już prawie pół roku nie biorę, ale z okazji ślubu i wyjazdu chcę wrócić na 2 miesiące do pigułek, bo nie mam zamiaru się męczyć na własnym ślubie. Może nowy gin przepisze inne tabsy? Może coś poradzi? Przecież nie będę łykać Vamei do końca życia <boje_sie>
Grace

Postautor: Grace » 12 mar 2007, 21:59

kokoszka24 pisze:Chciałabym coś zrobić, żeby świeżo upieczony mężuś był mile zaskoczony

moon pisze:Bo ja juz 3 tygodnie bez a libido nadal nie wrocilo

Oddam chętnie swoje libido. Starczy dla obu. <help>

A jak czytam kolejny temat, że ta ma małe libido, tamta na poniżej zera, a jeszcze inna też coś, to kurcze, co ja mam zrobić, jak mi przy tabletach (obu rodzajach) libido wzrosło jeszcze bardziej ? To jest dopiero problem !
kokoszka24
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 15 lut 2007, 22:17
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kokoszka24 » 12 mar 2007, 22:58

to ja chętnie przygarnę Twoje libido :>
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 12 mar 2007, 23:43

Gosia... pisze:co ja mam zrobić, jak mi przy tabletach (obu rodzajach) libido wzrosło jeszcze bardziej ? To jest dopiero problem !

Przecież jak libido większe to i humor przyjemniejszy?
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości