peknieta zylka

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

piotrek18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 18 gru 2006, 22:19
Skąd: internet
Płeć:

peknieta zylka

Postautor: piotrek18 » 27 sty 2007, 19:25

mam maly problem.. pekla mi zylka na malym... mam pytanie czy powinienem sie zglosic z tym do lekarza?? czy moze miec to jakies znaczenie w dalszym wspolzyciu??
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 27 sty 2007, 19:41

Lepiej idź. Nie wiadomo jak to sie zagoi Jak będzie ok to nie bedzie miało to konsekwencji :) A propo coś Ty robił hehe - ostry zawodnik :)
Awatar użytkownika
Harry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 27 sty 2007, 19:34
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Harry » 27 sty 2007, 20:53

Nawet nie proboj sie zastanawiac. Wolisz sie powstydzic chwile przed lekarzem (zreszta niepotrzebnie) czy sie potem dowiedziec ze to zaniedbales? Ze zdrowiem nie ma zartow.
Zyc trzeba umiec. Jakze czesto bowiem zyc nie umiemy. Dobre zycie jest umiejetnoscia. Jestesmy biegli w wielu umiejetnosciach, ale malo kto opanowal umiejetnosc zycia. -T.Gadacz
piotrek18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 18 gru 2006, 22:19
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: piotrek18 » 27 sty 2007, 22:54

ale do jakiego lekarza mam z tym isc to trosze krepujace i nietypowie ;/ najgorsze jest ze kreww mi leci podczas wzwodu ;( moze sie jakos samo to zarosnie i bedzie wszysko ok
Awatar użytkownika
Pintupintu
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
Skąd: Hockenheim
Płeć:

Postautor: Pintupintu » 27 sty 2007, 23:07

Mialem kiedys podobny problem (problemy) tyle ze krew leciala mi nietylko podczas wzwodu.To zeczywiscie krepujaca sprawa ..cos ot tym wiem.Dwa razy ladowalem z tym w szpitalu.Mialem robione badania i diagnoza to slabe naczynko ktores tam krwionosne ale Bogu dzieki od 5 lat nic mi sie takiego juz nieprzytrafilo.Musisz sie wybrac do urologa niestety
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 27 sty 2007, 23:13

Pójdź do (groźnie zabrzmi) chirurga - naczyniowca. Najpierw do rodzinnego musisz pójść po skierowanie. I nie zachowuj się jak smarkacz. Jak nie chcesz mieć problemów, to idź jak najszybciej. Żaden wstyd. Kłopot to kłopot.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości