Gładki facet

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 sie 2004, 11:45

Myślę, że dla tych, które używają podpasek to ma znaczenie.(przynajmniej nic się nie klei do włosków i łatwiej je zmieniać).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 20 sie 2004, 11:48

dobra wszyscy wiemy o co chodzi i skończmy te wywody :573:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 sie 2004, 12:50

Widać, że nie wszyscy, np. nata nie wiedziała (a bynajmniej jako kobieta powinna wiedzieć) i to było gwoli jej wyjaśnienia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 20 sie 2004, 16:56

ja akurat nie widziałam trudności z utrzymaniem higieny podczas trudnych dni zanim się całkiem nie depilowałam
co ma piernik do wiatraka?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 sie 2004, 17:03

ja akurat nie widziałam trudności z utrzymaniem higieny podczas trudnych dni zanim się całkiem nie depilowałam
co ma piernik do wiatraka?

A czego używasz-podpasek czy tamponów?Bo jeśli podpasek, to w poprzednim poście pisałem.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 20 sie 2004, 17:35

zazwyczaj tamponow ale podpasek tez mi sie zdarza
i zapewniam Cie ze wlasnie jako kobieta wiem ze owlosienie lonowe nie jest utrudnieniem
przynajmniej dla mnie nie bylo (no chyba ze jakas kobieta ma tam las :546: )
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 21 sie 2004, 07:25

No właśnie myślałem o takiej kobiecie, która ma tam bujne owłosienie (a szatynki przeważnie tak mają).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 22 sie 2004, 23:07

na pewno brak włosów łonowych u kobiet pomaga w utrzymaniu higieny i nie rozumię dlaczego Nata zaprzeczasz
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 23 sie 2004, 08:16

na pewno brak włosów łonowych u kobiet pomaga w utrzymaniu higieny i nie rozumię dlaczego Nata zaprzeczasz
Panowie no chyba nie zamierzacie się kłócić z kobietą czy jej to przeszkadzało czy nie. Skoro Nata twierdzi, że włoski nie były dla niej problemem przy utrzymaniu czystości to tylko się cieszyć należy. Więc nie starajcie się jej udowodnić, że jest inaczej bo chyba ona ma pod tym względem większe doświadczenie. A wy co najwyżej możecie to znać z opowieści.

A wracając do tematu to wszystkiego trzeba spróbować w życiu więc się kiedyś zgoliłem na zero. No i średnio nam się podobało jak wyglądam więc teraz golę się tylko na jajkach. A ostatnio ogoliłem się też pod pachami i musze powiedzieć, że całkiem fajnie się z tym czuje. Chociaż nie wiem czy będę to robił regularnie. :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 23 sie 2004, 09:58

no chyba ze jakas kobieta ma tam las


ja miałam i przeszkadzało :) A teraz nie przeszkadza, natomiast nie wiem co zrobic zeby się nie zacinać co 5 cm :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 23 sie 2004, 14:50

Może jakaś dobra pianka do golenia ale raczej z męskich bo damskiie słyszałem, że są troszke gorsze , a potem juz tylko ostra maszynka i delikatność... i cierpliwość
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 23 sie 2004, 16:35

męska pianka, nowiutka maszynka, raz pociągnę, prawie w ogóle wlosów nie zetnie, tylko czuję jakby mi je wyrywało (boli)...a cała piankę zetrze i trzeba jeszcze raz. Cholernie trwarde wlosy mam, chyba sobie kupię taką meską elektryczną
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sie 2004, 16:58

Mysiorek jak zobaczylem Twoja :przytulanke" to mi sie :563: :563: :563: zachcialo :565:
Awatar użytkownika
Raffek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2004, 15:11
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: Raffek » 25 sie 2004, 17:09

Jak mojej kobiecie spodoba się "golenie" to zrobię to. Dla niej jestem w stanie zrobić prawie wsyzstko :D
"...Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć..."
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 08 wrz 2004, 10:32

męska pianka, nowiutka maszynka, raz pociągnę, prawie w ogóle wlosów nie zetnie, tylko czuję jakby mi je wyrywało (boli)...a cała piankę zetrze i trzeba jeszcze raz. Cholernie trwarde wlosy mam, chyba sobie kupię taką meską elektryczną


bo jezeli zaczyna sie golic dluzsze wlosy to najpierw trzeba elektryczna (jak u fryzjera tylko mniejsza - do kupienia) a potem skonczyc zyletka juz bardziej precyzyjnie i wszystko jest ok (wiem bo golilem tak twarz i szyje jak 2 mies zapuszczalem zarost :P )
Awatar użytkownika
koniaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2004, 21:40
Płeć:

Postautor: koniaczek » 09 wrz 2004, 21:40

Jaja to sie woskiem depiluje!!! i jakie to rozrywkowe
Wings of steel

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości