Obsesja dziewicy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 15 sty 2009, 00:05

almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...

pewne? delikatnie to ująłeś mój drogi

Grace pisze:więc Mati, nie podkreślaj znaczenia związków, które zapewne nie mają i mieć nie będą racji bytu.

oj no...

almette pisze:Gdy pieszczę jej ciało robię to bardzo delikatnie i zmysłowo patrząc co ono mi mówi. Mam nadzieje że ten pierwszy raz da jej tyle szczęścia co mi...

ale ten pierwszy raz z Tobą może dać jej również wiele szczęścia mimo, że nie ma błony, bo ktoś ją wcześniej pieścił palcem, albo przespał się z nią...poza tym, nie wszystkie lubią delikatnie i zmysłowo ;)

almette pisze:Czy pan Mati na co dzień też jest taki nie miły czy tylko w internecie ? xd

ja nie miły? wrażliwy bardzo jesteś widzę...

Stormy pisze:ze z kim innym spalas zanim mnie poznalas...

Ty zła kobieto...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 sty 2009, 00:06

almette pisze:Może boje się tego że coś może się jej we mnie nie spodobać albo że nie będe tak dobry jak poprzednik dlatego na pierwszy raz wolałbym dziewice.

Tylko, że dziewicy tez coś może się nie spodobać. Może i nie będzie miała porównania, ale jak będziesz kiepski to wiesz, ona nie odleci i będzie i tak jej ni tak dobrze jak by chciała.

Łuuu kompleksy, kompleksy i leki , kiepsko, oj kiepsko
Stormy

Postautor: Stormy » 15 sty 2009, 00:15

almette pisze:widocznie tamtemu prawiczkowi było to obojętne czy jesteś doświadczona czy też nie
tak bo nie mial sie czego bac ]:->
almette pisze:Może boje się tego że coś może się jej we mnie nie spodobać albo że nie będe tak dobry jak poprzednik dlatego na pierwszy raz wolałbym dziewice.
wlasnie tu jest roznica - on nie byl tchorzem :D a pierwszego razu nie traktowal jako aktu stawania sie mezczyznom (celowy blad ;))

ja bylam se tez kiedys dziewica, wiesz? i wlasnie jak Dzin pisze - tez cos mi sie nie podobalo, mimo z enie mialam doswiadczenia - ot, myslaca osoba.
Dzindzer pisze:Łuuu kompleksy, kompleksy i leki , kiepsko, oj kiepsko
nie wiem czy ja mam slaby dzien czy to po prostu jest az przerazajaco zalosne.. dzis mi bije to zakompleksienie po oczach strasznie..
Mati pisze:Ty zła kobieto...
pojde pochlipac w kącie nad mym marnym losem, bos ty dosiwadczona a ja prawik nijaki
almette
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2009, 16:56
Skąd: z brzuszka :)
Płeć:

Postautor: almette » 15 sty 2009, 00:19

Mati pisze:
almette pisze:Sorry, ale jeżeli chodzi o seks to mam pewne wymagania...

pewne? delikatnie to ująłeś mój drogi

Grace pisze:więc Mati, nie podkreślaj znaczenia związków, które zapewne nie mają i mieć nie będą racji bytu.

oj no...

almette pisze:Gdy pieszczę jej ciało robię to bardzo delikatnie i zmysłowo patrząc co ono mi mówi. Mam nadzieje że ten pierwszy raz da jej tyle szczęścia co mi...

ale ten pierwszy raz z Tobą może dać jej również wiele szczęścia mimo, że nie ma błony, bo ktoś ją wcześniej pieścił palcem, albo przespał się z nią...poza tym, nie wszystkie lubią delikatnie i zmysłowo ;)

almette pisze:Czy pan Mati na co dzień też jest taki nie miły czy tylko w internecie ? xd

ja nie miły? wrażliwy bardzo jesteś widzę...

Stormy pisze:ze z kim innym spalas zanim mnie poznalas...

Ty zła kobieto...


xd akurat ona na początku lubi bardzo delikatnie (żeby ją pobudzić, rozgrzać) a potem mocno. Mówi ze robię to fenomenalnie i nigdy mnie nikomu nie odda :) a ostatnio tak jej dobrze zrobiłem że aż zwijała się z rozkoszy i była w ciężkim szoku... wyczerpana i spełniona powiedziała że mnie Kocha. Dało mi to dużo satysfakcji i szczęścia :)

Jeżeli chodzi o kompleksy to powoli ustępują między innymi z/w powodu albo z tego że już trochę poznała moje ciało i bardzo się jej ono podoba. Wydaje mi się że jestem na dobrej drodze... i coś jeszcze ze mnie będzie :)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2009, 00:25 przez almette, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 15 sty 2009, 00:26

Stormy pisze:pojde pochlipac w kącie nad mym marnym losem, bos ty dosiwadczona a ja prawik nijaki

idź idź, a ja cóż...piekło piekło

almette pisze:Mówi ze robię to fenomenalnie i nigdy mnie nikomu nie odda

to świetnie <banan>

almette pisze:ostatnio tak jej dobrze zrobiłem że aż zwijała się z rozkoszy i była w ciężkim szoku... wyczerpana i spełniona powiedziała że mnie Kocha

o jaaaaaa :) ja Ci powiem, że to rewelacja :) jak łatwo rozkochać w sobie kobietę, wystarczy jej porządną minetkę zrobić.

almette pisze:Dało mi to dużo satysfakcji i szczęścia :)

cieszymy się razem z Tobą serku
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 sty 2009, 00:27

Stormy pisze:dzis mi bije to zakompleksienie po oczach strasznie..

Mi też i to jest w sumie smutne

Mati pisze:almette napisał/a:
Czy pan Mati na co dzień też jest taki nie miły czy tylko w internecie ? xd

ja nie miły?

Mati niemiły, a to dobre, Mati któremu podlizywanie sie niektórzy zarzucają ?? <hahaha>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 sty 2009, 00:37

No.
To kończymy już z tą offtopową jazdą bez trzymanki. Patrzymy teraz trzy razy na tekst, który chcemy wysłać, zastanawiamy się, czy w ogóle coś wnosi - i nie wysyłamy, jeśli nie jesteśmy absolutnie pewni, że tak.
Bo będę ciąć i paskować na czerwono :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sty 2009, 07:50

almette pisze:a ostatnio tak jej dobrze zrobiłem że aż zwijała się z rozkoszy i była w ciężkim szoku... wyczerpana i spełniona powiedziała że mnie Kocha.

wiesz - kiedy kobieta powie Ci, ze Cie kocha rano wychodzac do pracy całujac cie przed wyjsciem , albo napisze ci to sms-em , lub zadzwoni by tylko to powiedziec , to wtedy mozesz wiedziec iz Cie kocha , jesli takie jej mowy beda sie powtarzac , ale jesli Ci to mówi po sexie <hahaha> <hahaha> Tobie sie myli dziewica z kobieta demonem !! dziewica Ci nie da tego (choc kto wie , ale raczej ciezko bedzie ) czego Ty oczekujesz ...wiec nie szukaj dziewicy !!
Ostatnio zmieniony 15 sty 2009, 07:51 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 15 sty 2009, 16:26

Najpierw partnerka zła, bo kłamliwa, potem "musi być dziewica, bo ja jestem prawiczkiem", następnie "musi być dziewica, bo jak nawalę to nie będzie miała porównania i nie wyśmieje", teraz że nie boisz się wyśmiania bo ciało twe poznała i w ogóle świetne orgazmy dajesz.

To tylko potwierdza, że jesteś skrzywionym psychicznie chłopczykiem, który deklarując pseudoromantyczny światopogląd próbuje nabrać innych i siebie, że jest mężczyzną.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 sty 2009, 16:41

shaman pisze:To tylko potwierdza, że jesteś skrzywionym psychicznie chłopczykiem, który deklarując pseudoromantyczny światopogląd próbuje nabrać innych i siebie, że jest mężczyzną.

Jak się dorabia ideologie pod kiepskie fakty to łatwiej znieść rzeczywistość.

Autorze zastanów się czy gdybyś nie był taki płochy w stosunku do dziewczyn i w wieku lat 17 zaliczył swój pierwszy raz to tez wymagał byś dziewicy ??

Marudzisz, ze nie pomogliśmy, tylko, że my nie mamy jak pomóc. Nie wyleczymy cię z kompleksów ( nawet nie wiemy jakie jest ich źródło, chociaż nawet jak byśmy wiedzieli to i tak nie umieli byśmy pomóc).
Nie załatamy tez Twoje dziewczyny miedzy nogami.

a boli cię bo sobie wyidealizowałeś, ze ona taka niewinna, taka inna niż wszystkie a tu wyszło, ze penisa widziała, może nawet dotykała, orgazm z innym pewnie miała od tych paluchów nieszczęsnych. Mit padł, iluzja prysła.
Zastanów sie czy umiesz jej wybaczyć tamte palce i bezbłoniasy otwór. Jeśli nie oszczędź sobie i jej cierpienia i odejdź szukać dziewicy.

Poza tym ja bym Ci jeszcze radziła iśc do psychologa. nie dla tego, ze chcesz miec pierwszy raz z dziewica, to nie jest chore. Chodzi o motywy
Stormy

Postautor: Stormy » 15 sty 2009, 22:01

Dzindzer pisze:Zastanów sie czy umiesz jej wybaczyć tamte palce i bezbłoniasy otwór
tylko ze on jej nie ma co wybaczac - bo si epoczuje jeszcze jakis wielki i dobroduszny... on ma to zaakceptowac i olać. ewentualnie - porozmawiac z nia jak to bylo, anie wypytwac "ziomali"...
Awatar użytkownika
JohnyBravo
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:19
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: JohnyBravo » 15 sty 2009, 23:12

Sam święty nie jestem, więc dla mnie to nie ma znaczenia, liczy się to co tu i teraz, nie to co było i będzie ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości