Dlaczego niema czystych dziewczyn????????????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 07 maja 2006, 23:39

Faceci wcale nie są czystsi. Średni wiek inicjacji seksualnej facetów jest niższy niż u dziewczyn i to chyba o jakis rok...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 08 maja 2006, 02:31

Kermit pisze:ja znalazłęm kiedys 16 dziewice. Ale kiepska była w lozku

A przepraszam, czego sie spodziewales? :>
Noise pisze:po prostu w większych miastach jest nieco inaczej niż w tych mniejszych

Wlasnie teraz sie tak porobilo, ze te z wiosek i miescinek sie ku*wia najbardziej :/ Zaraza jedna...
DaKID pisze:Ja postawilem sobie za cel zadowolic partnerke, nieprzyznajac sie ze jestem prawiczkiem, dopiero po jakims czasie kiedy z nia nie bylem jej to powiedzialem, a i tak do dzisiaj w to nie wierzy, ale chcialem jej zrobic dobrze wiec raczki usteczka pocalunki i obserwacja jak reaguje czy sie jej podoba czy nie ato ze pierwszy strzal mialem w spodniach to juz inna sprawa-momencik i do lazieny pod pozorem ze po oliwke:)
a zmiany pozycj to tylko po to by nie eksplodowac bo juz nie wytrzymywalem

Stary, czy ja kiedys z Toba nie spalam?
<pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 maja 2006, 08:19

Madzia pisze:Ale swoją drogą wądpie ze mając 17 lat nie chciałbyś....
JA majac 17 lat bym nie chcial (z 13tka) :D Bo bym sie wstydzil obok niej pokazac - uznaliby mnie za pedofila. A poza tym majac 17 lat znalem prawo i wiedialem ze do 15tki mozna za to pojsc siedziec <aniolek>
Awatar użytkownika
Voxupog
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2006, 19:44
Skąd: Łodź
Płeć:

Postautor: Voxupog » 08 maja 2006, 09:04

ale niektore laski naprawde maja nasrane w glowach... ja znalem 15 latke ktora miala chlopaka 23 letniego... jak podkreslilem :p znalem :p <belt>
"Czerwony jak cegła
rozgrzany jak piec
Muszę mieć
muszę ją mieć."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2006, 09:09

tanebo pisze:Faceci wcale nie są czystsi.

a ty ??
i co tu ma ten statystyczny usredniony rok do rzeczy ??
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 maja 2006, 11:59

Dziewica w lozku gotowa na "nowosci"?! Dziewica to mysli zazwyczaj o tym, zeby jak najszybciej to zakonczyc, bo przewaznie boli. Stres, moze strach, bol - gdzie tutaj myslec o unowoczesnianiu czegos, kiedy dla dziewczyny samo to jest juz w sobie pewna nowoscia?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 maja 2006, 13:10

Voxupog pisze:a znalem 15 latke ktora miala chlopaka 23 letniego...
No i? Ja jak mialam 13ście mial;am epizody bo zwiazkiem tego nazwac nawet nie moge z tez 2Xletnimi facetami. Ze dwa byly, bez sexu i co?Jakas dziwna jestem?
Haro pisze:Dziewica w lozku gotowa na "nowosci"?!
Prawiczek tak :D
lady.26

Postautor: lady.26 » 08 maja 2006, 13:51

Wiesz, często takie młode dziewczyny mają bardzo wybujałą wyobraźnie.
Po maturze mieszkałam w internacie, z paroma dziewczynami, jedna przez drugą chwalilam sie co wyprawiała z facetem w łóżku...pod sam koniec szkoły dowiedziałam sie, ze prwie wszystko co opoiwadały byłó kłamstwem. Wiec radze sie nie przejmować tym co twoja dziewczyna mówi.
A jeśli to prawda, to dziewczyna ma wybujały temperament i to twoja decyzj czy taka dziewczyna ci pasuje.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 08 maja 2006, 13:56

moon pisze:Prawiczek tak

No prawiczek tak, dziewica to najczesciej modli sie, zeby to sie wreszcie skonczylo :)
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 08 maja 2006, 14:06

Bo są "dziewice" i "dziewice". Tym orleańskim mówię stanowcze NIE! Ale rozpisywać mi się już na ten temat nie chce :)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2006, 14:07

Haro pisze:No prawiczek tak, dziewica to najczesciej modli sie, zeby to sie wreszcie skonczylo :)

a dziwisz sie ??
mnie tam prawie nic nie bolało, było nawet przyjemnie, nie modliłam sie o koniec :]
ale jesli jest dziwczyna która bardzo boli to chyba naturalne, że ten pierwszy raz nie jest popisem umiejetnosci i checi. ale tu chyba chodzi o te kolejne razy panny poczatkujacej
Awatar użytkownika
Voxupog
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 04 maja 2006, 19:44
Skąd: Łodź
Płeć:

Postautor: Voxupog » 08 maja 2006, 16:05

Tyle ile ludzie na ziemi tyle mzoe byc roznych zdan... wiec malo wazne co my otym myslimy ale wazne czy Tobie to nieprzeszkadza...

Nic Na sile a wszystko dla ludzi :P
"Czerwony jak cegła

rozgrzany jak piec

Muszę mieć

muszę ją mieć."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2006, 16:22

tanebo pisze:moon napisał/a:
No i? Ja jak mialam 13ście mial;am epizody bo zwiazkiem tego nazwac nawet nie moge z tez 2Xletnimi facetami. Ze dwa byly, bez sexu i co?Jakas dziwna jestem?
Tak.

dle ciebie chyba wsztscy normalni sa dziwni
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 08 maja 2006, 16:32

a którzy to są nienormalni?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 maja 2006, 16:56

tanebo, nie Ciebie sie pytam. Dla Ciebie to wszystko musi byc dziwne bo nie zaznales i raczej nie zaznasz.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 08 maja 2006, 17:00

Wybacz moon ale to co napisałaś jest na pewno dziwne tak samo jak to ze 19 letnia dziewczyna nie pamięta z iloma już współżyła.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 08 maja 2006, 17:04

tanebo, czego nie zrozumiales z mojej poprzedniej wypowiedzi? Napisalam chyba dosc wyraznie ze niewazne czy dla Ciebie jest to na pewno dziwne czy nie, boś i tak prawiczek i Twoje zdanie si enie liczy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 maja 2006, 21:14

moon dla niego kobieta to albo kłoda, albo jakas dziwna. Tylko, że jego jakos nawet kłoda nie chce nawet za łapke złapać :]
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: Dlaczego niema czystych dziewczyn????????????

Postautor: good_baby » 08 maja 2006, 21:19

władzio pisze:Jak uwarzacie dlaczego niema czystych dziewczyn dalczego znaleść 16 letnią dziewice to graniczy z cudem???? Dziś dowiedziałem sie że moja dziewczyna (po 3 dniach rozłonki wruciliśmy do siebie) w wieku 13 lat 18-toletni chłopak robił jej minete miała 13 lat i ona to potwierdza że to robiła wtedy dlaczego w dziewczyny jesteście takie rozumiem 18,19,no nawet 17 ale 13 lat to troche za wcześnie co myslicie o takim gościu 18 lat co robi takie rzeczy dziewczynie 13 lat? Niedawno jak byłem z nią na spacerze spotkała swoje dwie koleżanki no i siedzieliśmy w czwórke na ławce i gadaliśmy troche szła jakaś ich znajoma co ma właśnie 13 lat i zaraz było że kórwa bo sie całuje a jak ona robiła takie rzeczy w wieku 13 lat to tego niepamięta miałem sie odezwać i jej powiedzieć to przy jej koleżankach ale niechciałem jej robić przykrości. "Jeśli to kiedyś przeczytasz wybacz mi że to napisałem"



jak ja mialam 13 lat to nawet nie wiedzialam,co to jest mineta
eat me
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 08 maja 2006, 22:35

mi wciaz trudno uwiezyc ze swiat tak szybko sie zmienia. ja stracilam dziewictwo w wieku prawie 20 lat i wcale nie uwazalam ze za pozno. nie bylam tez ostatnia dziewica w moim srodowisku.... no, moze kilka moich kolezanek co mialo stalych facetow miala juz jakies doswiadczenia, ale wiekszosc nie, a przynajmniej sie do tego oficjalnie nie przyznawala....
a co do dzisiejszych 16 latek, to nie wypowiadam sie, bo nie znam osobiscie
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 08 maja 2006, 23:56

A ja straciłem "prawictwo" w wieku 22 lat. I nie jest to dla mnie żaden powód do wstydu, choć chwalić też się nie chwalę ;)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 09 maja 2006, 00:25

a ja w wieku 23 :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2006, 00:28

good_baby pisze:jak ja mialam 13 lat to nawet nie wiedzialam,co to jest mineta
Niedobrze. Teria powinna isc sporo wczesniej niz praktyka.
A ja...

A ja... nie powiem <aniolek> Bo znow burza bedzie ;P
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2006, 08:01

Moon , kokgo to obchodzi kiedy sie pierwszy raz ciupcialas ? no sama pomysl ? co to za ludzie i kto rwetes podniesie <aniolek>
A ja załuje , ze zaczołem w wieku lat 17 , conajmniej dwa lata straciłem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 maja 2006, 09:06

A ja straciłem "prawictwo" w wieku 22 lat. I nie jest to dla mnie żaden powód do wstydu, choć chwalić też się nie chwalę

bo to nie jest powód ani do dumy ani wstydu. To normalna rzecz a pojmowanie jej w takich kategoriach jest dla mnie conajmniej dziwne
moon pisze:A ja... nie powiem <aniolek> Bo znow burza bedzie ;P

jaka znowu burza, przecież to twój tyłek i nikomu nic do tego, zrobiłas co chciałas i tyle.
Zreszta ja tez nie powiem, bo to nie temat o tym by pisac kto kiedy i czemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2006, 12:26

Andrew pisze:Moon , kokgo to obchodzi kiedy sie pierwszy raz ciupcialas ? no sama pomysl ? co to za ludzie i kto rwetes podniesie
Tez tak kiedys tu myslalam, Andrew. A jak raz czy dwa gdzies po sobie napisalam to dyskusje na 2 strony byly i tylko musialam caly czas usilowac temat ucinac. teraz po prostu jestem ostrozna :]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 maja 2006, 15:08

moon pisze:good_baby napisał/a:
jak ja mialam 13 lat to nawet nie wiedzialam,co to jest mineta
Niedobrze. Teria powinna isc sporo wczesniej niz praktyka.

Po prostu bez komentarza. Wybacz, ale w 7 klasie podstawowej to mnie raczej nie interesowało i nie uważam tego za jakieś wynaturzenie.
Jestem z epoki agny, gdzie tracenie dziewictwa jest wyrazem pewnej dojrzałości i gotowości nie tylko fizycznej, a nie dziecinnego ciekawstwa.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 maja 2006, 15:17

Olivia pisze:tracenie dziewictwa jest wyrazem pewnej dojrzałości i gotowości nie tylko fizycznej, a nie dziecinnego ciekawstwa.


niektórzy Twe zdanie, Olivko, w szczenięcym wieku powinni powiesić sobie nad łóżkiem. Święta prawda <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 09 maja 2006, 18:06

ja rowniez uwazam ze to wazna sprawa z tym dziewictwem...chociaz jako chlopak prawiczek mowilem ze z byle kim pierwszy raz tego nie zrobie...no i zrobilem z odpowednia osoba czego na pewno nigdy nie pozaluje..to taka sprawa niby to honorowa a niby zwiazana z dojrzaloscia...w koncu dziewictwo ma sie tylko jedno :D
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 maja 2006, 19:39

Olivia pisze:Wybacz, ale w 7 klasie podstawowej to mnie raczej nie interesowało i nie uważam tego za jakieś wynaturzenie.
Spoko. Kazdy jest inny. Ja tam nie bylam w 7dmej ale wiedzialam wtedy skad sie biora dzieci po prostu, co to jest antykoncepcja, i ze ludzie rozne pieszczoty uprawiaja m.in. takie jak "mineta".
Olivia pisze:Jestem z epoki agny, gdzie tracenie dziewictwa jest wyrazem pewnej dojrzałości i gotowości nie tylko fizycznej, a nie dziecinnego ciekawstwa.
Ja ta sama epoka jakby nie bylo. Jakbym ze zwyklego ciekawstwa to bym ze 3 lata wczesniej juz chciala niż sie stalo ;P

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości