Prezerwatywa a doznania

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 06 sie 2005, 00:32

no wlasnie
czystosc po - zabiera sie ze soba to co moglo sie rozlewac po przescieradle
skor gumka was tak znieczula macie gorsze odczucia etc to jest jak najbardzeij super
slabsze doznania =pozneijszy orgazm = dluzej mozna = wieksze szanse ze ona tez dojdzie

no i coz - pewien komfort psychiczny :ja zalozylem gumke" a nie " czy ona pamietala dzis lyknac pigule"



ja tam nie czyje wiekszej roznicy - faktycznie jakby dluzej mozna
ale zeby zaraz opowiadac jak to bez gumki jest NIEPOROWNYWALNIE lepiej ?
eeee roznica jest minimalna - tylko trzba umiec szybko zalozyc i zdjac gumowca
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 06 sie 2005, 11:28

Moim skromnym zdaniem wypowiadanie że są gorsze doznania przez gumkę są wyssane z palca (robiłem to z gumką i bez też dłuższy czas), moim zdaniem człowiek nie odczuje fizycznej różnicy w doznaniach, ale jak sobie do głowy coś wbije, że ma gorsze doznania to potem tak będzie mu się wydawało, to jest tak, że jak ktoś ma wyobraźnie to i przepitką się upije. Myśle że to jest bardziej kwestia psychiki niż fizycznego odczuwania.
<banan>
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 07 sie 2005, 18:01

mruczus11 pisze:i pytam was dlatego bo mam teraz fajna dziewczyne dziewice ktora chce to ze mna zrobic ma zamiar brac tabletki i wymaga przezerwatywy a ja wiem po sobie ze prezerwatywa zmniejsza doznania a do tego ja dlugo dochodze i bede musial powaznie z moja partnerka porozmawiac



Życzę powodzenia w rozdziewiczaniu z prezerwatywą
nie ma szans !!
no chyba ,że choć na początku pojedziesz bez a zakładać będziesz jak już "pójdzie" <banan>
AMON

Postautor: AMON » 08 sie 2005, 16:51

nedved pisze:Moim skromnym zdaniem wypowiadanie że są gorsze doznania przez gumkę są wyssane z palca (robiłem to z gumką i bez też dłuższy czas), moim zdaniem człowiek nie odczuje fizycznej różnicy w doznaniach, ale jak sobie do głowy coś wbije, że ma gorsze doznania to potem tak będzie mu się wydawało, to jest tak, że jak ktoś ma wyobraźnie to i przepitką się upije. Myśle że to jest bardziej kwestia psychiki niż fizycznego odczuwania.
<banan>


Hmm nie moge sie z toba zgodzic- nic sobie nie wmawiam ale jak robie w prez. to czuje roznice i to znaczna:( A co moze jeszcze bardziej Cie zadziwi moja kobieta tez ma mniej przyjemne doznania...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 sie 2005, 16:59

I pod ta wypowiedzią Amona sie podpisuje i rekoma i nogami ! i zapewniam Cie ze nic sobie do łba nie wbiłem !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 sie 2005, 19:12

Ciekawe dlaczego w temcie doznań w gumce nie wypowiadają się dziewczyny,czyżby dla nich to rybka?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 19:14

Jarek pisze:Ciekawe dlaczego w temcie doznań w gumce nie wypowiadają się dziewczyny,czyżby dla nich to rybka?

Jesli kiedys uzyje to sie wypowiem na pewno :).
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 13 sie 2005, 21:36

Najlepsze są Durexy Ultra Thin (ultra cienkie), czerwone opakowanie. Prawie w ogóle nie czuć że się coś ma na sobie. Drogie, ale doznania są bardzo naturalne.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 sie 2005, 22:58

Krystian, a fe - przeciez kosciol nie uznaje prezesow heheh

ja dalej uwazam ze im grubsze tym lepsze :D
+ nie pekaja za latwo
+ mniej czuc to dluzej

- jak za malo czyc to moze klapnac heh



ostatnio jednak mysle ze Andrew ma racje - metody naturalne sa najlepsze
od pigul moga (choc nie musza) wystapic zaburzenia gospodarki hormonalnej
a od prezerwatyw ponos jest nadzerka (zdania sa podzielone )

czyzby szklanka wody byla najlepsza ? <pijak>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 14 sie 2005, 00:18

osobiscie takze odczuwam ogromna roznice miedzy seksem z prezerwatywa i bez. Moje dziewcze rowniez.
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 14 sie 2005, 08:14

Bender pisze:Krystian, a fe - przeciez kosciol nie uznaje prezesow heheh


Nie uznaje, bo wymyśla własne prawa. Bóg w Biblii nie zabrania stosowania prezerwatyw. Kościół dużo rzeczy zabrania, które nie mają poparcia w Biblii. Np. wstępowania księdzom w związki małżeńskie. Długo by wymieniać.

Dla mnie prezerwatywa nie może być za gruba, bo często współżyjemy i w grubej prezerwatywie prawie nic nie czuję.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 sie 2005, 08:46

Ja tam moge gume nałożyć, ale moje dziewczę nie chce. Nie chce także tabletek. Ale kochać się chce - i jest mały problem...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 14 sie 2005, 09:21

Ja jakoś też jestem przeciwna gumkom. Wolę czuć mojego chłopaka a nie ciało obce ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 11:01

Imperator pisze:Ja tam moge gume nałożyć, ale moje dziewczę nie chce. Nie chce także tabletek. Ale kochać się chce - i jest mały problem...

Tego nie chce, tego tez nie(swoja droga to czemu nie chce?). A pewnie ciazy sie obawia. No to masz problem.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 14 sie 2005, 13:10

Imperator pisze:Ja tam moge gume nałożyć, ale moje dziewczę nie chce. Nie chce także tabletek. Ale kochać się chce - i jest mały problem...


Skoro nie chce antykoncepcji to powinna się przygotować na to, że może się pojawić dziecko. Wcześniej czy później.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 sie 2005, 15:29

Imperator pisze:Ja tam moge gume nałożyć, ale moje dziewczę nie chce. Nie chce także tabletek. Ale kochać się chce - i jest mały problem...

Nareszcie dziewczę się przekonało do metod naturalanych, bo chyba jeszcze nie chce dziecka. W dni płodne: albo gumka, albo szklanka wody... zamiast. Jeśli wybiera to drugie i chłopak się na to godzi, to też jest metoda.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 14 sie 2005, 23:03

ahhh ale te gumki teraz sa tak opisane że normalnei to katastrofa... zgodze się iż jest odczuwalna różnica ,,z" a ,,bez" ale pewnie gdyby np. dziewczyna zaszła w ciaze to nie jedna osoba by żałowała, że gumki nie załozyła...
no cóż... wszytsko jest kwestią dogadania sie partnerów jak ich stałośc związku... widocznie sa tacy ktorzy robią to z gumką bo z tego co wiem nadal można je kupić... hehe
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 sie 2005, 08:14

Yasmine pisze:Tego nie chce, tego tez nie(swoja droga to czemu nie chce?). A pewnie ciazy sie obawia. No to masz problem.


Powiem tak: ciąży się obawia ale mniej niż ja. A problem jest. Bo pozostają tylko naturalne. Ale:

Jarek pisze:Nareszcie dziewczę się przekonało do metod naturalanych, bo chyba jeszcze nie chce dziecka.


Tylko teraz niech bada swoje ciało systematycznie.

Krystian pisze:Skoro nie chce antykoncepcji to powinna się przygotować na to, że może się pojawić dziecko. Wcześniej czy później.


Nie powiedziala, że nie chce antykoncepcji. Nie chce po prostu tabletek ani gumek. :)
I nie ona powinna się przygotować, tylko MY.

Zatem - może plastry?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 11:21

Imperator pisze:Zatem - może plastry?

moze. Ale to skoro plastry to ja nie rozumiem czemu nie tabletki. Tabletki maja jeszcze najmniejszy index Pearla a poza tym wychodzi taniej. No ale moze nie chce codziennie o nich pamietac.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 sie 2005, 14:25

Yasmine pisze:moze. Ale to skoro plastry to ja nie rozumiem czemu nie tabletki. Tabletki maja jeszcze najmniejszy index Pearla a poza tym wychodzi taniej. No ale moze nie chce codziennie o nich pamietac.


Brała jakis czas tabletki ale coś jej nie przysłuzyły. A poza tym, jak mi powiedziała, to źle się czuła gdy je brała, bardziej podświadomie, nawet gdy wszystko było dobrze. Czasami statystyką nie przekonasz.

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 sie 2005, 14:32

Imperator pisze:Brała jakis czas tabletki ale coś jej nie przysłuzyły.

To trzeba dobrac odpowiednie, chyba ze tak jak mowisz:

Imperator pisze:źle się czuła gdy je brała, bardziej podświadomie, nawet gdy wszystko było dobrze

to nic nie pomoze :).Dyskomfort psychiczny.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 sie 2005, 16:51

Jesli o mnie chodzi to wole kochac sie bez gumek, poniewaz czuje roznice miedzy "z" a "bez". Mysle ze to zalezy od danej osoby czy czuje roznice. Sa tacy ktorzy jej nie czuja i tacy ktorym prezwerwatywa odbiera jakas czesc doznan.
Jasne ze gdybym nie miala stalego partnera ale przypadkowych albo nie mialabym zaufania co do jego wiernosci (jakos sobie nie wyobrazam zeby z takim sie zwiazac) to uzywalabym gumek zeby zabezpieczyc sie przed roznego rodzaju chorobami + ciaza. Ale nie musze polegac na gumkach i bardzo sie z tego ciesze.

A co do Imperatorka i jego dziewczyny to sadze ze i tak jej nie przekonasz do zadnej "nienaturalnej" metody bo juz dluuugo rozmawialismy na ten temat i zadnego postepu ;) <browar>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 sie 2005, 21:10

Elspeth pisze:A co do Imperatorka i jego dziewczyny to sadze ze i tak jej nie przekonasz do zadnej "nienaturalnej" metody bo juz dluuugo rozmawialismy na ten temat i zadnego postepu


Ja jej nie przekonam. Ona zażywała i ona je musiała "znosić". Ma prawo ich nie lubieć. :)
Conajwyżej jakaś koleżanka mogłaby w jakiś sposób ją próbować przekonywać - nie ma to jak rozmowa kobiety z kobietą. Ja jestem tylko facetem. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 18 sie 2005, 02:42

ja na cale szczescie biore tabletki i nie musze sie martwic o jakies gumki...2 razy z tego co pamietam uzylismy..i bylam ze tak powiem "znismaczona" gumka wg mnie psuje troszke klimacik...no ..zabieracie sie juz do rzeczy a tu nie STOP bo trza przyodziac gumeczke i truska cala spontanicznosc:]...ale jednak..jesli ma sie nowego partnera i nie wiadomo co i jak to chyba lepiej nie ryzykowac <rofl2>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 sie 2005, 09:41

Candy Killer pisze:..zabieracie sie juz do rzeczy a tu nie STOP bo trza przyodziac gumeczke i truska cala spontanicznosc:]

Nie uzywam gumek, ale mysle,ze to mogla by byc niezla zabawa a nie zatrata spontanicznosci. Jesli moj facet uzywalby gumek to zakladalabym je na pewno ja i to najczesciej ustami <aniolek2>
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 18 sie 2005, 18:25

haha :] <brawo1> no fakt tak tez mozna:)calkiem ciekawa opcja jednak ja wole bez......esh...no nie lubie po prostu:P
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 18 sie 2005, 18:47

Powiem tak: uzywam prezerwatyw bo dziewczyna nie chce brac tabletek i doznania sa za pzrzeproszeniem h$@owe :(
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 18 sie 2005, 19:28

Kermit pisze:Powiem tak: uzywam prezerwatyw bo dziewczyna nie chce brac tabletek i doznania sa za pzrzeproszeniem h$@owe :(

Doznania doznaniami ale w gumce też nie stoi tak jak by się chciało ja po gumce zawsze mam spadek ciśnienia :(
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 29 lip 2008, 00:50

z gumką a bez - niebo a ziemia! w ogóle bez porównania.
a czy te ultracienkie są jakieś lepsze pod tym względem? nie czuć ich tak bardzo?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2008, 08:05

kitty pisze:a czy te ultracienkie są jakieś lepsze pod tym względem? nie czuć ich tak bardzo?
No pewnie, że tak. Czuć, bo czuć, ale bez porównania przynajmniej dla mnie do normalnych czy jakiś kaloszy w stylu extra safe.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 131 gości