za szybko ;/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 15:58

U mnie jest tez praktycznie zawsze ktos w domu, ale jakos sie nie przejmuje, moja mama zdaje sobie sprawe ze sie kochamy :). Ale u niego tylko jak nie ma rodzicow bo to byloby baaardzo niebezpiecznie jeszcze do tego ma rodzenstwo :).
Mi najlepiej jest na lyzeczke
Wprost kocham tą pozycje :). Doznaje takich odczuc jak przy zadnej innej :)
A moj facet uwielbia tzw namietny waz :P . Tzn na jezdzca i wyginam sie baaaardzo do tylu :). Klasyczna tez lubimy nawet :)
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 16:46

na łyzeczke (jesli dobrze czaje) nie próbowalismy ... wyglada trudno ;D pozwala chyba na mala penetracje prawda !? Na jezdzca... hm... chciałbym :P Mojej to cos nie wychodzi ... dziwne co ? probuje probuje i od razu " nie umiem " albo cos ... słabe to troche ;/

A gdzie sie kochaliscie? Mam na mysli miejsca w domu , ja np na blacie w kuchni(wtedy nikogo nie bylo w domu ^^), na podlodze, standardowo w lozku ... a wy?

Mowicie zebym dał sobie spokoj z tym "wczesnym" wytryskiem i poczekał, zebys zobaczyc co czas pokaze? ;/

pozdro !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 18:11

Hmm ja mam jakos na lyzeczke super odczucia i jeszcze jak tak noge(nie na ta na ktorej sie lezy) do gory i troche w bok dam to penetracja jest wieksza. No trzeba sie nagimnastykowac, i mojego ta pozycja najbardziej meczy ale oplaca sie :D
A na jezdzca to moj uwielbia bo wtedy dominuje i widzi jak mi piersi faluja :)
Jesli chodzi w domu to tylko standard lozko. W sumie kochamy sie dopiero od 2,5 tygodni( ale czesto gesto :P), ale mamy zamiar teraz w sobote zrobic to na imprezie w kibelku i chcemy w drodze powrotnej zaliczyc park :)

John Rico pisze:Mowicie zebym dał sobie spokoj z tym "wczesnym" wytryskiem i poczekał, zebys zobaczyc co czas pokaze? ;/

Tak wlasnie mowimy a od kiedy sie kochacie ze swoja dziewczyna ?Juz dlugo ?
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 03 maja 2005, 19:19

JOhn Rico : wlasnie seksuolog mowil mu ze to normalne w mlodym wieku i ze przejdzie z czasem...(gratuluje jesli wam udaje sie osiagnac rgazm w tym samym czasie-farciarze) robilismy to co juz napisalam-probowalismy od nowa, on osiagnal orgazm, chwilka przerwy, przytulanie,mizianie i po chwili znow byl gotow....i za 2gim razem przewaznie to ja bylam szybsza:)wiem, ze to moze draznic kobiete, ale jesli kocha to wybaczy ;)
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 03 maja 2005, 19:21

Witaj John Rico :) Nie przejmuj sie, ze za szybko - nie bardzo Ci pomoge, bo moj chlopak potrafi dlugo, dlugo sie kochac,ma 19 lat - a kochamy sie4,5 miesiaca. My jakos nigdy nie narzekalismy ze on za szybko. Ale wiesz co ja ci radze?? moze niech ona ci najpierw zrobi fallatio a potem za jakis czas seks?? hmm? Zreszta wydaje mi sie ze nabierajac wprawe bedziesz dochodzil duzo, duzo dluzej :)
A gdzie sie kochamy?? w łóżku - od tego jest:P Czasem na podlodzestojac lub [rzy scianie , zeby lozko nie trzeszczalo za bardzo:) A powiem ci , ze ja tak samo nie umiem za bardzo na jezdzca - to na pewno kwestia wprawy - musze wiecej cwiczyc, ale narazie mi nie wychodzi :(
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 maja 2005, 19:53

gosia pisze:nie umiem za bardzo na jezdzca

Bo może się podnosisz, a tu trzeba wykonywać ruchy biodrami w przód i tył jego ciała.
Podnoszenie to już później :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 03 maja 2005, 22:59

a to dobre jest Mysiorek :) prosze wykasowac te nasze dwa posty, zeby moj luby nie widzial, ze to Ty mi podsunoles pomysla, nie ze ja tak sama:)) zartuje, ale sprobuje :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 maja 2005, 23:52

oh, w pozycji na jezdzca masz pole do popisu : )
usiadz na nim do samego konca i poruszaj biodrami w przod i w tyl, mozesz tez troche "powiercic sie" na boki, albo delikatnie krazyc, czy kreslic osemki, raz szybciej, raz powoli, z uczuciem. potem unos sie zeby tylko jego czubeczek zostawal w Tobie i opadaj z powrotem w takim tempie, jakie jemu [i Tobie oczywiscie] najbardziej odpowiada, na pewno wyczytasz z jego twarzy, albo po prostu niech zlapie Cie dlonmi za biodra i steruje Twoimi ruchami : ) przy tym wiecej przyjemnosci prawdopodobnie bedziesz miala odchylajac cialo nieco do tylu, ale byc moze to indywidualna sprawa : )
przyjemnie jest tez rowniez oprzec sie na lokciach ponad jego ramionami, wtedy unosisz lekko pupe i mozecie ruszac sie jednoczesnie, i piescic wzajemnie uszy, szyje, czy po prostu sie calowac : )
wiem, ze takie instruktaze to nie do konca zdajaca egzamin sprawa, ale zawsze moze wpadnie jakis pomysl : )
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 04 maja 2005, 09:49

no no :P musze ja znowu namowic na tego jezdzca, niech probuje ;DD Slyszalem wlasnie ze facet w tej pozycji ma super doznania ... trzeba sie przekonac :P

rozmawialem z nia w wczoraj o tym i powiedziała, że wcale tak szybko nie dochodze i nawet tak nie pomyślala ... ;]] Co nie zmienia faktu ze mi z tym zle ;/ Ale pocwicze :P

pozdro !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 10:20

lollirot pisze:przy tym wiecej przyjemnosci prawdopodobnie bedziesz miala odchylajac cialo nieco do tylu, ale byc moze to indywidualna sprawa : )

Tak wtedy przyjemnosc jest najwieksza bo drazni bardzo przednia scianke :)
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 04 maja 2005, 10:31

Yasmine to Twoje prawdziwe zdj ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 10:34

Niee juz to pisalam w "Wyraz to" . Wiec jeszcze raz dementuje jako to mialoby byc moje prawdziwe zdjecie :). Ale strasznie mi sie spodobalo bo mam podobne oczka do tej pani. Tez kocie,zielone :)
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 04 maja 2005, 10:57

wrrr ;] wspaniałem oczka ;] No i oczywiscie zdj rozniez ładne ;D

pozdro!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości