Sex w Miejscu publicznym

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 19 cze 2004, 22:22

Nigdy nikogo nie przyłapałam, chociaż raz przyłapano mnie. A Wy kogoś przyłapaliście albo ktoś Was?

Tak, widzieliśmy parę jak się kochała na dzikiej plaży i nie był to ciekawy widok, bo robili "to" bardzo niezręcznie i zaraz potem, nie widocznie dla nich, przeszliśmy w inne miejsce. Osobiście nie lubię nikogo podglądać w takim momencie.(myślę, że oni też nie byliby zadowoleni widząc, że ktoś ich podgląda-nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe).
Ostatnio zmieniony 20 cze 2004, 05:57 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Batuss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2004, 22:58
Skąd: Trabki Wielkie :))
Płeć:

Postautor: Batuss » 20 cze 2004, 00:45

Masz racje Jarek podgladac jakas pare hmm... nieeeeee
Podgladac Swoja ukochana(o ile nie przebiera sie przy tobie) jak sie przebiera to cos innego
Jestem jak dziecko chociaz mam juz 19 lat. Nic niewiem o swiecie milosci.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 cze 2004, 06:03

Podgladac Swoja ukochana(o ile nie przebiera sie przy tobie) jak sie przebiera to cos innego

hm... jeśli uprawia się sex, to przebieranie się na oczach partnera/partnerki, uważacie za coś wstydliwego?, bo ja tego nie rozumiem
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 20 cze 2004, 16:41

Ja sama nakryłam kogoś 2 razy. Pierwszy raz był chyba z rok temu jak wchodziłam do toalety w wakacje a tam w środku pełna akcja :). A drugi raz to było na studniówce i znowu w toalecie. Ja to chyba mam takiego pecha bo mimo wszystko nie chciałabym tego widzieć.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Batuss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2004, 22:58
Skąd: Trabki Wielkie :))
Płeć:

Postautor: Batuss » 20 cze 2004, 17:03

Jarek oczywiscie ze przebieramy sie bez problemow ale czasami.... hmm podczas kompieli :D
Jestem jak dziecko chociaz mam juz 19 lat. Nic niewiem o swiecie milosci.
sps
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 01 lip 2004, 18:10
Skąd: Dolny slask
Płeć:

Postautor: sps » 03 lip 2004, 11:35

Ja tam przylapalem swoja siore ze szwagrem na weselu mojego wojasa :) polazlem wyniesc kolejna flaszke zeby schowac do auta ... otwieram drzwi a tam pelny hardcore :) ale sie zesmy usmiali :) zreszta oni potem mnie z moja Truska przylapali jak sie kochalismy na stole w pokoju goscinnym a oni nagle wpadli z niespodziewana wizyta..hehehe ale bylo smiechu ... Zawsze na imprezkach to wspominamy :) Najwiecej smiechu to bylo jak przylapalem swoich starych ... stara sie tak przestraszyla ze az z lozka na podlodze wyladowala .... smialem sie chyba z 1,5 godziny :) a no i jeszcze kiedys w pociagu przylapalem pewna parke jak sie zabawiali w masarz muszelki i zmiane biegow bez sprzegla , wchodze patrze!! a oni znieruchomieli.... a ja nato hm.. " tu chyba raczej niema wolnego miejsca " :) i oczywiscie w smiech ... zawsze mnie takie sytuacje bardzo bawia :) niewiem dlaczego przy przylapaniu kogos ludziom sie robi glupio ?
Moze tak moze nie moze ..pprrrryyykkk... kto to wie :) http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=15837
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 03 lip 2004, 12:13

Super są takie wyskoki w plener,ostatnio hmm...moje Słoneczko robiło mi dobrze ;) w tramwaju i przebieralni w sklepie H&M :D:D:D
To było cudowne przeżycie,za tydzień będziemy nad morzem i pewnie sex na plaży,wydmach będzie na pożądku dziennym :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 03 lip 2004, 12:53

w tramwaju? Ja bym się bała..za duzo ludzi:) A w przebieralni bym chciała ale on nie chce ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 03 lip 2004, 13:25

ale wagon był pusty,wieczorami koło 22 jeździ mało ludzi i zazwyczaj w pierwszym wagonie.Sex oralny w takim miejscu to prawdziwa egzotyka,polecam :D:D:D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 lip 2004, 13:52

Sex oralny w takim miejscu to prawdziwa egzotyka,polecam


Osobiście to nie mógłbym się skupic na odbieraniu przyjemności, obserwując czy ktoś nie idzie, nie chcąc robić złej opinii partnerce, bo faceta to jakoś prędzej ludzie rozumieją (nie wiem dlaczego).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 04 lip 2004, 16:43

też nie przepadam za takimi niebezpiecznymi przygodami- chwilka przyjemnosci którą można mieć w domu a w zamian wieeeelki wstyd.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 lip 2004, 16:53

Jarek pisze:
Sex oralny w takim miejscu to prawdziwa egzotyka,polecam


Osobiście to nie mógłbym się skupic na odbieraniu przyjemności, obserwując czy ktoś nie idzie, nie chcąc robić złej opinii partnerce, bo faceta to jakoś prędzej ludzie rozumieją (nie wiem dlaczego).


Mógłbys sie skupić , to tylko kwestia partnerki i przyzwyczajenia sie , po parunastu razach , wszystko Ci jednop czy ktos patrzy czy nie , masz to po prostu gdzieś !!! :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 04 lip 2004, 18:25

Osobiście to nie mógłbym się skupic na odbieraniu przyjemności, obserwując czy ktoś nie idzie, nie chcąc robić złej opinii partnerce, bo faceta to jakoś prędzej ludzie rozumieją (nie wiem dlaczego).

No właśnie czemu jak przyłapie się na seksie parke to gorzej się myśli o dziewczynie niż o chłopaku ?
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 04 lip 2004, 19:00

No właśnie czemu jak przyłapie się na seksie parke to gorzej się myśli o dziewczynie niż o chłopaku ?

Mi się wydaje, że dziewczynie łatwiej przypiąć łatkę k***a, a dla chłopaka nie ma takiego określenia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 04 lip 2004, 19:53

Takie sie przyjely stereotypy , choc juz coraz mniej takie gadanie sie zdarza, Czesciej wsrod gownazeri , baba tez musi sie wyszumiec :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2004, 09:27

Nie prawda ,pewne rzeczy zawsze tak pozostaną , co wolno facetowi i bedzie poszczegane w miare normalnie , tego kobiecie nigdy nie bedzie dane zrobić by sie nie spotkać z krytyką lub oburzeniem innych , tak było , jest i bedzie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

W miejscach publicznych

Postautor: Maverick » 11 lis 2009, 20:32

Jak w temacie. Kreci Was to? Seks badz zdjecia/filmy w miejscach publicznych? Ilu z nas ma w sobie cos z ekshibicjonisty? Mniej lub wiecej.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lis 2009, 20:33

Z moim pierwszym zaliczyłam seks na bazarku na Bielanach po zmroku.

I tak, kręci mnie to :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lis 2009, 20:37

mi to sie wydaje ze juz o tym pisalem , stary jestem jednak , mogę sie mylić <diabel>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lis 2009, 20:54

Marissa pisze:I tak, kręci mnie to

I mnie też, ale też już wiele razy o tym pisałam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 lis 2009, 23:34

A przykladowo - moglybyscie uprawiac seks na klatce schodowej w dzien? Powiedzmy ze bdzie to klatka schodowa z winda, zeby w razie czego bylo gdzie uciec.
[mod]Az sie zdziwilem ze w 2004 roku yl ten temat poruszany :] Brawo za trzymanie porzadku na forum i przepraszam ze sam sie nie wysililem na poszukanie tego[/mod]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2009, 23:51

moglybyscie uprawiac seks na klatce schodowej w dzien? Powiedzmy ze bdzie to klatka schodowa z winda, zeby w razie czego bylo gdzie uciec.
Pewnie. Ostatnim dziwnym miejscem u mnie były schody na półpiętrza w SGH w ok. 17.30. Nie mam pojęcia zaś jaka by tam miała być droga ucieczki :)
Kręci, nawet bardzo ogółem rzecz biorąc :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2009, 00:16

I nie ma tam kamer? ;]
A jak o tego typu rozrywki przyzwyczaic dziewczyne?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lis 2009, 00:20

I nie ma tam kamer?
Em... Nie wiem. :|
Maverick pisze:A jak o tego typu rozrywki
przyzwyczaic dziewczyne?
Mi się wydaje, że sama musiałaby to po prostu lubić. Jedne są mocno wstydliwe, inne nie. Jedne lubią taki dreszczyk, inne nie. Nie da się poza spróbowaniem i żeby jej się spodobało inaczej raczej jej przekonać.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2009, 00:23

Trzeba patrzec czy a kamery i gdzie :P Poszukam Cie na YT ;)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 lis 2009, 01:10

księżycówka pisze:Em... Nie wiem.

ja też nigdy się nie zastanawiam czy gdzieś nie ma ;P

księżycówka pisze:Mi się wydaje, że sama musiałaby to po prostu lubić.

Też tak myślę. Mi faceta nie udało się do tego przekonać, zwyczajnie stres go paraliżował.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lis 2009, 11:15

Tak jak dziewczyny pisały, to trzeba lubić.
Ja bym zaczęła od takiego lajcikowego miejsca, gdzie mała szansa, ze ktos zobaczy, w miejscu do którego chodzić nie musi.

A na klatce to juz seks uprawiałam. W winndzie tez, tam wolę, ale nie mam windy
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lis 2009, 15:07

Pytanie co to jest lajtowe miejsce ;) dla mnie lajtowa moze byc klatka nawet za dnia. warunek tylko taki zeby nie halasowac i nasluchiwac czy ktos idzie czy nie :]
Ale to wszystko jest z zalzoeniem ze nei chcemy byc zobaczeni. A co myslicie o takim zachowaniu ze celowo dajemy sie zobaczyc w sposob dyskretny lub wrecz bezczelny?
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 12 lis 2009, 16:16

Maverick pisze:A co myslicie o takim zachowaniu ze celowo dajemy sie zobaczyc w sposob dyskretny lub wrecz bezczelny?
Jeżeli ktoś musi mieć aż taka adrenalinę, że ryzykuje nawet 30 dni aresztu, to czemu nie?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lis 2009, 16:36

Maverick pisze:A co myslicie o takim zachowaniu ze celowo dajemy sie zobaczyc w sposob dyskretny lub wrecz bezczelny?

Tylko jesli może mnie widzieć ale nie kontaktować sie ze mna.
O mi sie marzy w pracy mojego faceta, przyciśnięci do wielkiego okna, każdy kto zadrze głowe zobaczy, ale z zewnątrz. Niestety tam sa kamery.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości