Obsesja dziewicy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 21:28

Sory, ale panienka co nigdy faceta nie miała to jeden wielki chodzacy lęk, delikatna jakaś, chodzić trzeba i cuda wymyślać, byle by wiatr nie zawiał z przeciwnej strony bo ucieknie ... Tyle pamiętam, zreszta raczej ten typ ma to wypisane na twarzy i w zachowaniu.
Mylisz się Andrew, ja wiem że ty kobieciarz i Casanowa z Rybnika czy innych Tychów, i gdzie tam ja do Ciebie, ale conieco pamiętam ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 maja 2008, 21:30

jakie podejscie - takie i zachowanie kobiety ! koniec na ten tamt <browar>
bo zaraz mi tu sie wmówi, ze jak kobieta miala juz jednego fiutka w cipce to jest madrzejsza , lepsza itd.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 21:31 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 maja 2008, 21:37

eng pisze:Sory, ale panienka co nigdy faceta nie miała to jeden wielki chodzacy lęk, delikatna jakaś, chodzić trzeba i cuda wymyślać, byle by wiatr nie zawiał z przeciwnej strony bo ucieknie ... Tyle pamiętam, zreszta raczej ten typ ma to wypisane na twarzy i w zachowaniu.

Wybacz Eng ale się z Tobą nie zgodzę. :]
Wszystko zależy od tego jaka panienka jest. Bo nawet taka, która sto fiutów w sobie miała, może być płocha i lękliwa, a będzie i taka, która faceta nie miała, bo trafiała na gości, dla których nie warto nóg rozłożyć. I co, ma byc przedziurawiona, bo taka moda? ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 maja 2008, 21:38

Zgadzam sie w sumie z Andrewem. Jak sie nie bedzie samemu chodzic wokol dziewicy jak wokol jaja to i ona sama bedzie sie nromalnie zachowywac. Chyba ze to jakies nienormalne dziewcze dla ktorej blona jest calym zyciem. Ale jak to normlana dziewczyna ktora nie miala okazji to nie ma znaczenia ze jest dziewica.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 21:38

Andrew pisze:jakie podejscie - takie i zachowanie kobiety ! koniec na ten tamt
bo zaraz mi tu sie wmówi, ze jak kobieta miala juz jednego fiutka w cipce to jest madrzejsza , lepsza itd.

Nie, jak cię wsadzą za stery myśliwca i każą lecieć 1,5 macha to tez będziesz jak dziewica - niesmiało ;) i to nie jest kwestia podejścia do niej...
Jest lepsza bo wie o co chodzi. Inna jakość.
A resztę napisałem wcześniej w temcie.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 maja 2008, 22:06

eng pisze:Nie, jak cię wsadzą za stery myśliwca i każą lecieć 1,5 macha to tez będziesz jak dziewica - niesmiało ;) i to nie jest kwestia podejścia do niej...

Pierdoły opowiadasz, Eng. :)
Świeżo upieczonego adepta szkoły lotniczej nie sadzają od razu za sterami myśliwca i nie każą mu lecieć 1,5 macha.
A ja powiem - JEST to kwestia podejścia do kobiety.
Zaczynacie tworzyć jakieś stereotypy. Albo powtarzać. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 22:15

Impek, to niewtpliwie jest kwestia podejścia, ja nie mam całego życia na edukowanie "sierotki" do czego służy to czy tamto.
Ne zalezy mi też na "nietykanym", nie boję się porównań, bo w większości sa na moją korzyść itd.
Jak się komuś chce to niech się bawi, ja dziękuję.
Poza tym myślę że 30 letnia dziewica to taki ewenement że musi być strasznie brzydka lub tępa ... tyle. Ja prędzej bym w dużego-lotka trafił szóstkę trzy razy z rzędu niż spotkał taki egzemplarz z urodą Sharon Stone i jeszcze miał ochotę ją "cywilizować".
bleeeeeeeeeeeee
ja-to-ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 maja 2008, 22:30
Skąd: ze środka
Płeć:

Postautor: ja-to-ja » 25 maja 2008, 22:16

a może jednak Eng kieruje się wbrew pozorom poczuciem odpowiedzialności ;) pierwszy facet na jakiego trafiłam to był palant skończony i to dzięki niemu do tej pory jestem panienką, więc może miło ze strony Enga, że żadnej małej-naiwnej nie chce ruszać bo tylko jej krzywdę straszną wyrządzi.
to nie zmienia faktu, że strasznie zgorzkniały z niego człowiek i jakiś paskudny pancerz założył. to nie chodzi o to czy doświadczona czy też nie, ale o paniczny strach przed jakimkolwiek zaangażowaniem się czy też wzięciem odpowiedzialności za drugiego człowieka.

[ Dodano: 2008-05-25, 22:20 ]
o teraz przeczytałam Eng, co napisałeś i czuje się strasznie dotknięta! modelką nie jestem, ale się podobam a do tępych też nikt mnie nie zalicza, raczej do bystrych dziewcząt. o! ale co do jednego masz rację-nie nadawałbyś się do "cywilizowania: mnie. do tego potrzeba człowieka z nieco innym podejściem do kobiet
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 22:27

\
ja-to-ja pisze: miło ze strony Enga, że żadnej małej-naiwnej nie chce ruszać bo tylko jej krzywdę straszną wyrządzi.

Wypraszam sobie takie teksty, to jakieś bzdury ...
ja-to-ja pisze:to nie zmienia faktu, że strasznie zgorzkniały z niego człowiek i jakiś paskudny pancerz założył.

i nikomu nic do tego, moje ...

[ Dodano: 2008-05-25, 22:30 ]
ja-to-ja pisze:o teraz przeczytałam Eng, co napisałeś i czuje się strasznie dotknięta! modelką nie jestem, ale się podobam a do tępych też nikt mnie nie zalicza, raczej do bystrych dziewcząt. o! ale co do jednego masz rację-nie nadawałbyś się do "cywilizowania: mnie. do tego potrzeba człowieka z nieco innym podejściem do kobiet

Tak, naiwnego frajera z anielską cierpliwością, którym będzie można kręcić małym palcem i jak się go wyciśnie to wyrzucić nic z siebie nie dając ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 maja 2008, 22:31

ja-to-ja pisze:żadnej małej-naiwnej nie chce ruszać bo tylko jej krzywdę straszną wyrządzi
Krzywde? Kusisz <evilbat>
ja-to-ja pisze:do tego potrzeba człowieka z nieco innym podejściem do kobiet
Zdecydowanie mnie :D Jak kazda moja dziewczyna czulabys sie wyjatkowa i jedyna :)

[ Dodano: 2008-05-25, 22:32 ]
eng pisze:naiwnego frajera z anielską cierpliwością
Mylisz sie. Odpowiednie podejscie i Dziewica Orleanska zamienia sie w wampa. Kwestia tego co ta dziewica czuje i co mysli. Jeden facet przez pol roku bedzie sie starac seksic z dziewczyna a ona go rzuci by po 2 tygodniach dac sie zerznac innemu. Przypadek? Nie.
ja-to-ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 maja 2008, 22:30
Skąd: ze środka
Płeć:

Postautor: ja-to-ja » 25 maja 2008, 22:36

o nie frajera! wbrew pozorom nie każda babka to manipulantka. ja od mojego amanta wymagam tylko cierpliwości i odrobiny delikatności a w zamian dostanie coś bardzo dobrego czyli mnie ;) i mimo całej mojej naiwności nie wykluczam, że może to on sie mną bawi. ale w tej chwili jestem skłonna zaryzykować nawet jeśli później tego pożałuję.
Maverick pisze:Jak kazda moja dziewczyna czulabys sie wyjatkowa i jedyna

oj kusisz!

[ Dodano: 2008-05-25, 22:38 ]
no i jeszcze jedno. przez 10 lat nie dałam się dotknąć żadnemu facetowi, a jeden taki w 2 tygodnie mnie "nawrócił" i diablica się we mnie budzi <banan>
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 22:38

Nie wiem, szkoda mi czasu na zabawy, wolę konkret, bez gierek, kolacyjek, kwiatów i pierdół.

[ Dodano: 2008-05-25, 22:52 ]
ja-to-ja pisze:o nie frajera! wbrew pozorom nie każda babka to manipulantka.
Każda, macie to we krwi, tak czy inaczej, prędzej lub później, nic bezinteresowanie - coś za coś...
ja-to-ja pisze:ja od mojego amanta wymagam tylko cierpliwości i odrobiny delikatności a w zamian dostanie coś bardzo dobrego czyli mnie

Jak zasłuży ? ale jaja ... nagroda ... HAHAHAHAHA
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 maja 2008, 22:53

Nie wiem, szkoda mi czasu na zabawy, wolę konkret, bez gierek, kolacyjek, kwiatów i pierdół.

Sądzisz, że nie dziewica, to preclem z makiem zadowoli się? Przecież jesteś samiec-człowiek, a nie samiec-zwierzę. Ba! Nawet zwierzęta odstawiają taniec godowy, a nie tak bez pardonu wdrapują się na samice.
Ty naprawdę jesteś UFO :)
eng pisze:Jak zasłuży ? ale jaja ... nagroda ... HAHAHAHAHA

Seks, w związku, nie zaczyna się dopiero w łóżku :>
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 22:54 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 maja 2008, 22:53

Maverick pisze:Odpowiednie podejscie i Dziewica Orleanska zamienia sie w wampa


byś się zdziwił :] W miejsce dwóch tygodni wstaw ponad 2 lata, przykład z autopsji. Nawet nie seks, śmielszych pieszczot nie było. Przykład z autopsji (znajomek), który tu już parę razy wspominałem. Ale to nie był związek, to był jakiś horror, z tego co obserwowałem.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
ja-to-ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 maja 2008, 22:30
Skąd: ze środka
Płeć:

Postautor: ja-to-ja » 25 maja 2008, 22:55

za mała jestem żeby pouczać ale i tak powtórzę po kimś z tego forum: właśnie teraz tracisz czas. w ten sposób i na takie kobiety. chyba nic z tego nie masz oprócz chwilowego spełnienia, a jak mi jeden taki powiedział, nie tylko o seks w życiu chodzi (chociaż zabawa to ważna rzecz), ale też żeby z niego coś wyniknęło.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 25 maja 2008, 23:02

W związkach Mona, wyłącznie w związkach... to co piszecie nie dotyczy całej reszty.
ja-to-ja pisze:za mała jestem żeby pouczać ale i tak powtórzę po kimś z tego forum: właśnie teraz tracisz czas. w ten sposób i na takie kobiety. chyba nic z tego nie masz oprócz chwilowego spełnienia, a jak mi jeden taki powiedział, nie tylko o seks w życiu chodzi (chociaż zabawa to ważna rzecz), ale też żeby z niego coś wyniknęło.
Ja już nie mam nic do stracenia, niczego więcej poza tym co mam nie osiągnę w życiu bo to już nie możliwe, nie ma też co wynikać i nie wyniknie, bo w cuda to wierzą wierzący a ja ateista jestem z urodzenia...
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 23:04 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 maja 2008, 23:12

TedBundy pisze:byś się zdziwił W miejsce dwóch tygodni wstaw ponad 2 lata, przykład z autopsji. Nawet nie seks, śmielszych pieszczot nie było. Przykład z autopsji (znajomek), który tu już parę razy wspominałem. Ale to nie był związek, to był jakiś horror, z tego co obserwowałem.
Zdarza sie i tak. Na takie tez ma msposob. Nazywam go "na drzewo". I biore nastepna.
ja-to-ja pisze:oj kusisz!
Wlasnie, to jest interesujace. Dziewczyny sa ze mna nie tylko dla seksu choc najbardziej sie skupiam wlasnie na nim. Musi byc ze podswiadomie daje im cos wiecej <banan> Ale:
ja-to-ja pisze:przez 10 lat nie dałam się dotknąć żadnemu facetowi
10 od jakiego czasu? Przedszkola? podstawowki? Liceum?
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 25 maja 2008, 23:15

eng pisze:Nie wiem, szkoda mi czasu na zabawy, wolę konkret, bez gierek, kolacyjek, kwiatów i pierdół.


gdybyś na samym poczatku tej rozmowy uzył tych argumentów ... jej koniec wyglądał by zupełnie inaczej, bo każdy ma prawo do takiego wyboru o ile jego wybranka ma podobne poglądy i w takich związkach nie ma ofiar ... a tak nawet mi przez chwilkę było cię żal ... choć patrząc na to ile masz lat i czytając to, co napisałeś o swoich doswiadczeniach, nie sądzę abyś przyszedł tutaj po współczucie ... choć i tym zostałeś uraczony ...

Maverick pisze:Jak kazda moja dziewczyna czulabys sie wyjatkowa i jedyna

oj kusisz!

[ Dodano: 2008-05-25, 22:38 ]
no i jeszcze jedno. przez 10 lat nie dałam się dotknąć żadnemu facetowi, a jeden taki w 2 tygodnie mnie "nawrócił" i diablica się we mnie budzi <banan>
[/quote]

no i jak wywiniesz się z tego maverick?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 23:17 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
ja-to-ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 maja 2008, 22:30
Skąd: ze środka
Płeć:

Postautor: ja-to-ja » 25 maja 2008, 23:15

nagroda jak nagroda [:D] kasy od niego nie chce, bo mam swoją i to mi musi wystarczyć,zawsze byłam samodzielna ponad miarę, miłosnych wyznań nie chce bo sama ich dać nie mogę. wychodzi, że tylko czas i ludzkie traktowanie. dla Ciebie Eng to tak dużo?
wbrew pozorom czasem warto dać sobie samemu szansę. ale jeśli obracasz się tylko w towarzystwie kobiet zdradzających to ten cynizm wcale mnie ni dziwi.

[ Dodano: 2008-05-25, 23:18 ]
Maverick pisze:10 od jakiego czasu? Przedszkola? podstawowki? Liceum?

od liceum, jak się ma 16 lat to można się zadurzyć bez pamięci i rozumu, kurcze aż sama nie wierzę, że taka głupia byłam
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 25 maja 2008, 23:39

Taaa... Facet z ulicy wsadzony do F-16, o ile przeżyje peirwszy lot, będzie już lepszym pilotem niż superobjawienie elitarnej szkoły lotniczej, który wylatał tysiące godzin na symulatorze.


<zalamka>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 maja 2008, 00:12

ja-to-ja pisze:od liceum, jak się ma 16 lat to można się zadurzyć bez pamięci i rozumu, kurcze aż sama nie wierzę, że taka głupia byłam
Zatem masz lat ok 26. Piekny wiek :D Lubie mlode dziewczyny <aniolek>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 maja 2008, 08:42

eng pisze:Bo u mnie nie ma miejsca na uczucia !
Zbędne legendy , mity, roczarowania i tyle. Uczucia są dla naiwnych, zamydlają oczy i człowiek traci realną ocenę sytuacji...
.

Zaraz ?? to po co Ci kobieta ? :| :] bo ja to musze miec kogos by żywic do kogos uczucie i musze czuć to samo wzgledem swej osoby od tej drugiej ! W innym przypadku - na królika bym zwiazany z żadna nie był - bo i po co ? no po co ? Odpowiesz mi teraz na to me zwatpienie ?
Po co Ci kobieta !??


ja-to-ja pisze: Jeżeli babka ma być tylko i wyłącznie rozrywką (na krótko-bo przecież zobowiązania są beee) to faktycznie dziewica za nic się nie sprawdzi.


totana bzdura jesli chodzi o moje doswiadczenie w tej kwesti! Wszystko zalezy od temperamentu owej dziewicy ! DZIEWICA potrafi zaskoczyc Cie bardziej niz nie jedna mezatka , czy kobieta rozwiazła - dziewictwo nie ma tu nic do gadania !!


eng pisze:Dokładnie, od samego początku to piszę ... tyle że wszysycy udają że tego nie widzą i nie rozumieją ;)

No ja np. nie ! jak pisze wyzej ...mam inne doswiadczenia.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 08:50 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 maja 2008, 09:38

Andrew pisze:ja to musze miec kogos by żywic do kogos uczucie i musze czuć to samo wzgledem swej osoby od tej drugiej !

No pięknie, idealnie by było gdyby było to możliwe, ale niestety w moim przypadku nieralne.
Andrew pisze:W innym przypadku - na królika bym zwiazany z żadna nie był - bo i po co ? no po co ? Odpowiesz mi teraz na to me zwatpienie ?

No przecież ja wszędzie piszę że nie chcę się wiązać !
Andrew pisze:Po co Ci kobieta !??
Bo nie lubię facetów ... ;)
Andrew pisze:totana bzdura jesli chodzi o moje doswiadczenie w tej kwesti! Wszystko zalezy od temperamentu owej dziewicy !

Dziewica nie posiada jeszcze temperamentu, tak jak ktoś bez prawa jazdy nie moze być wprawnym kierowcą.
Andrew pisze:mam inne doswiadczenia.

Niewątpię że masz, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a nie każdy jest miss-terem jak ty :)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 09:39 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Stormy

Postautor: Stormy » 26 maja 2008, 10:19

eng pisze:Dziewica nie posiada jeszcze temperamentu,

a skad ci to do glowy przyszlo skoro dziewicy ni emiales <hahaha>

idac twoim tokiem myslenia tuz po przebiciu blony temperament sie pojawia?
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 maja 2008, 10:58

Stormy pisze:a skad ci to do glowy przyszlo skoro dziewicy ni emiales

Dawno temu jakieś mi się plątały po życiorysie ... to coś tam jeszcze pamiętam ...
Stormy pisze:idac twoim tokiem myslenia tuz po przebiciu blony temperament sie pojawia?

Nie. Jak czegoś nie znasz to nie wiesz czy ci się to podoba czy nie i jakie masz chęci itd. dopiero potem, po fakcie możesz coś o tym powiedzieć, bo bez jakiegokolwiek doświadczenia to czysta teoria ... więc dziewica nie ma możliwości powiedzieć czy coś ją kręci, to jest dla niej "czysty nieznany teren".
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 10:59 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 26 maja 2008, 11:16

eng pisze:Jak czegoś nie znasz to nie wiesz czy ci się to podoba czy nie i jakie masz chęci itd. dopiero potem, po fakcie możesz coś o tym powiedzieć, bo bez jakiegokolwiek doświadczenia to czysta teoria ...
no, ale jak już pannę się rozdziewiczy można razem z nią sprawdzać czy coś jej się podoba czy nie, razem można odkrywać, próbować, eksperymentować. Niektóre, co dziewictwo dopiero co straciły są bardziej w łóżku kreatywne niż takie co 16. partnera w łóżku miały.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 maja 2008, 11:22

SaliMali pisze:no, ale jak już pannę się rozdziewiczy można razem z nią sprawdzać czy coś jej się podoba czy nie, razem można odkrywać, próbować, eksperymentować.
Można, ale jak się ma 16-20 lat to się można tak bawić ...
SaliMali pisze:Niektóre, co dziewictwo dopiero co straciły są bardziej w łóżku kreatywne niż takie co 16. partnera w łóżku miały.
Duży lotek daje większe prawdopodobieństwo wygranej ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 26 maja 2008, 11:24

eng pisze:Duży lotek daje większe prawdopodobieństwo wygranej ...
znam samą siebie i pamiętam dobrze jaka byłam po straceniu dziewictwa. Ciekawa, zafascynowana, chętna :] a lotka nigdy nie wygrałam.

eng pisze:się ma 16-20 lat to się można tak bawić ...
dlaczego akurat do 20 lat?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 26 maja 2008, 11:29

SaliMali pisze:dlaczego akurat do 20 lat?

Bo mniej więcej w tym wieku dziewica to normalne zjawisko, partnerka w podobnym wieku itd, potem starsza dziewica to chore i nienormalne. Ja z ostatnią miałem doczynienia jak miałem 17 lat, czyli prawie 20 lat temu.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 26 maja 2008, 11:31

eng pisze:Ja z ostatnią miałem doczynienia jak miałem 17 lat, czyli prawie 20 lat temu.
no właśnie, więc nie wiesz, jak to jest później.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości