Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pinka_154
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2006, 22:34
Skąd: Prabuty
Płeć:

Postautor: pinka_154 » 16 sie 2006, 22:53

No własnie o to chodzi ze ja nawet korka nie moge wsadzic:/ po prostu nie chce przejsc a uwierz mi nie spinalam miesni bo sama chce kochac sie z moim facetem i wsadzac korki bo sa wygodniejsze. Probowalam wsadzic palca ledwo sie udalo a strasznie pieklo i to tylko kawaleczek wsadziłam! a jak bylam u lekarza zanim chcialam sie kochac to powiedzial ze wszystko ok, ze zadnych opryszczek itp nie mam, tylko przodowygiecie macicy...nie mam zielonego o co chodzi..moze przez to taki bol jest?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 17 sie 2006, 23:37

Kurde, otworzylem topic zupelnie niepotrzebnie! Bo tutaj widze jeden jest!
Kochani, prosba! Najlepsza pozycja (bo z tego co wyczytalem niewiele sie dowiedzialem) zeby bol byl jak najmniejszy, albo zeby nie bylo go wcale. Zaznaczajac jednoczesnie, ze dziewczyna do "luznych" nie nalezy. Sytuacje kiedy chcialbym wlozyc jeden palec cholernie ja bola! Kiedy natomiast wkladam czubek czlonka, wejde grzybkiem, a pozniej docisne dalej - boli! Nie wiem co robic, a czuje, ze zbliza sie moment, w ktorym do pierwszego razu dojdzie!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 20 sie 2006, 07:45

Jesli boli ja juz jeden palec to moze byc problem...
Najlepsza pozycja to klasyczna, wieksza poduszka pod pupe zeby biodra byly leko uniesione. Musi byc wilgotna, co oczywiste, ale nie nalezy przesadzac z gra wstepna zeby okolice blony nie byly zbyt ukrwione. No i delikatnie, jesli wejdziesz i ja bedzie bardzo bolalo zatrzymaj sie, lub po prostu nie koncz.

Jesli jednak nie uda sie 'na sile' to nie panikujcie, niech idzie z tym do lekarza. Czasem potrzebna jest drobna internwencja chirurgiczna... ponoc, bo ja takiego przypadku nie znam osobiscie.
Green Aplle
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 sie 2006, 07:05
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: Green Aplle » 20 sie 2006, 09:56

Haro pisze:Najlepsza pozycja (bo z tego co wyczytalem niewiele sie dowiedzialem) zeby bol byl jak najmniejszy, albo zeby nie bylo go wcale. Zaznaczajac jednoczesnie, ze dziewczyna do "luznych" nie nalezy. Sytuacje kiedy chcialbym wlozyc jeden palec cholernie ja bola! Kiedy natomiast wkladam czubek czlonka, wejde grzybkiem, a pozniej docisne dalej - boli! Nie wiem co robic, a czuje, ze zbliza sie moment, w ktorym do pierwszego razu dojdzie!



Ja miałam to samo, teraz widze że po prostu trzeba na siłe. Innego sposobu nie ma, gdyby nie stanowczość mojego chłopaka do dziś była bym dziewicą. Bolało bradzo, najgorsze było pierwsze wejście.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 20 sie 2006, 13:41

O Boze :/ Znaczy palec boli kiedy wkladam i np. zegne go leciutko lub krzywo wloze. Ale mimo wszystko ten jeden palec boli, i to mnie martwi. Nie chce zeby Ja bolalo, chce zeby bylo jak najdelikatniej :/ Ona mowi, ze sra na bol, ze najwazniejsze jest to co przezyjemy, ale... Przeciez ja przy palcowce (nie dlugiej, bo nie chcialem dlugo), wkladajac tego jednego palca ze strachu tak zaczalem sie trzasc, reka mi cala latala, ze moje Pieknosci smialo sie, ze to lepsze jak wibrator. Co robic? :/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 sie 2006, 13:44

Haro pisze:Ona mowi, ze sra na bol,

No to popchnij dalej. Prędzej się zesra, niż Cie wpuści, jeśli Ją boli tak mocno, jak to opisujesz.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2006, 14:41 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 20 sie 2006, 13:46

Olivia pisze:Prędzej się zesra

Moze ze szczescia? :?
Ostatnio zmieniony 20 sie 2006, 14:43 przez Haro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 sie 2006, 13:49

Haro pisze:Moze ze szczescia?

No i do tego się jeszcze poryczy.

Jak facet próbował wejść, to był tylko wrzask i czasami łzy z bólu. Tego chcesz?
Ostatnio zmieniony 20 sie 2006, 14:42 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 sie 2006, 16:44

pinka_154 pisze:No własnie o to chodzi ze ja nawet korka nie moge wsadzic:/ po prostu nie chce przejsc a uwierz mi nie spinalam miesni bo sama chce kochac sie z moim facetem i wsadzac korki bo sa wygodniejsze. Probowalam wsadzic palca ledwo sie udalo a strasznie pieklo i to tylko kawaleczek wsadziłam! a jak bylam u lekarza zanim chcialam sie kochac to powiedzial ze wszystko ok, ze zadnych opryszczek itp nie mam, tylko przodowygiecie macicy...nie mam zielonego o co chodzi..moze przez to taki bol jest?


Wg mnie taki ból jest całkowicie normalny... ale są różne kobiety jedną będzie bardziej bolałao inną wcale...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Maciek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2006, 13:07
Skąd: Krakow
Płeć:

Pierwszy raz :)

Postautor: Maciek1 » 22 sie 2006, 13:48

Hej jaka pozycje polecacie na ten pierwszy raz z dziewczyna ? :> <diabel2>
Arya
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:04
Skąd: z Legnicy
Płeć:

Postautor: Arya » 22 sie 2006, 14:08

Najwłaściwsza pozycja na pierwszy raz to taka,kiedy dziewczyna lezy na plecach z poduszka pod pupa,a kolanami dosiega klatki piersiowej. Wtedy jest to najmniej bolesne:)
Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 14:31

ja swój pierwszy raz miałam na pieska i prawie nic nie bolało.
ale jaka jest najlepsza to nie wiem
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 14:47

Ja z kolei slyszalem, ze na jezdzca. Wowczas dziewczyna sama siada tak, zeby jak najmniej Ja bolalo.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 14:49

Haro pisze:a z kolei slyszalem, ze na jezdzca. Wowczas dziewczyna sama siada tak, zeby jak najmniej Ja bolalo.

co Ty, sama za wolno i za mało pewnie to zrobi, jeśli w ogóle.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 14:52

lollirot pisze:co Ty, sama za wolno i za mało pewnie to zrobi, jeśli w ogóle.

No ale przeciez moze sobie regulowac jak szybko, jak wolno, jak gleboko zeby bolalo najmniej, prawda?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sie 2006, 14:54

lollirot pisze:co Ty, sama za wolno i za mało pewnie to zrobi, jeśli w ogóle.

dokładnie, zaboli i dalej nie da rady, zejdzie z ciebie. to tak jak z odklejaniem plastra, trudno sobie tak samemu szrpnac i od razu zerwac.
Tu raczej facet powinien wchodzic w nia
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 14:56

Haro pisze:No ale przeciez moze sobie regulowac jak szybko, jak wolno, jak gleboko zeby bolalo najmniej, prawda?

najmniej będzie bolało przy jednym zdecydowanym i pewnym ruchu, na który samej ciężko się zdobyć ze strachu przed bólem, ginger zresztą świetne porówniała:

Dzindzer pisze:to tak jak z odklejaniem plastra, trudno sobie tak samemu szrpnac i od razu zerwac.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 14:56

Dzindzer pisze:dokładnie, zaboli i dalej nie da rady, zejdzie z ciebie. to tak jak z odklejaniem plastra, trudno sobie tak samemu szrpnac i od razu zerwac.
Tu raczej facet powinien wchodzic w nia

Chyba ze Jej na chama nogi rozsune jak bedzie siadac i obali sie na penisa ;)
To ja juz nic nie wiem, taka pozycja nie wchodzi w gre?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 14:57

Haro pisze:To ja juz nic nie wiem, taka pozycja nie wchodzi w gre?

w grę wchodzi każda, ale moim zdaniem wskazane są te, w których to facet ma kontrolę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 14:58

A kiedy dziewczyna nie boli sie bolu? Mowi, ze na niego sra i najwazniejsze jest cudowne przezycie pozniej? (a najbardziej boi sie ciazy? Wlasnie, tak a'propo... jak wytlumaczyc, ze nie masz szans przy zabezpieczeniu zajsc w ciaze po pierwszym razie? Bo moja sie tego najbardziej boi. Mozemy sie zabezpieczyc jak cholera, a mimo wszystko bedzie sie bac...)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 14:59

już nie mówiąc o tym, że sporo początkujących kobiet pozecja na jeźdźca onieśmiela - bo widać całe ciało, a ona może mieć kompleksy; bo ma niemal całkowitą kontrolę nad sytuacją, a może nie bardzo wiedzieć, co ma robić, etc.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 15:00

lollirot pisze:już nie mówiąc o tym, że sporo początkujących kobiet pozecja na jeźdźca onieśmiela - bo widać całe ciało, a ona może mieć kompleksy;

Nie wstydzimy sie swojego ciala w zaden sposob. Ale po tym co napisalyscie juz nie wiem jaka pozycje wybrac.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 15:01

lollirot pisze:Mozemy sie zabezpieczyc jak cholera, a mimo wszystko bedzie sie bac...)

to może... jeszcze nie czas? :]

Haro pisze:A kiedy dziewczyna nie boli sie bolu? Mowi, ze na niego sra i najwazniejsze jest cudowne przezycie pozniej?

to życzę spełnienia marzeń, bo widzę, że ma trochę idealistyczne podejście :]

Haro pisze:Ale po tym co napisalyscie juz nie wiem jaka pozycje wybrac.

za pierwszym razem - stawiam na klasyczną.

Haro pisze:Mowi, ze na niego sra

jak tak mówi, to to jest zwyczajnie niesmaczne <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 15:11

lollirot pisze:to może... jeszcze nie czas?

Czas czas! :) Nawet mi tak nie gadaj :) Chce to zrobic, dla Niej bardziej liczy sie nasze zblizenie niz strach przed bolem. Nie boi sie niczego, tylko obawy przed ciaza, ale to normalnie przy pierwszym razie chyba, prawda?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2006, 15:14

Haro pisze:ale to normalnie przy pierwszym razie chyba, prawda?

przy dobrym zabezpieczeniu, nie sądzę. kochany, na pierwszy raz jest się gotowym, kiedy posiada się ŚWIADOMOŚĆ. Twemu dziewczęciu chyba trochę jej brakuje :]

i żeby nie było, ja wiem, że nikt PRZED nie jest i nie ma prawa być alfą i omegą, ale warto by znać swoje ciało i coś tam o antykoncepcji wiedzieć [takie konkretne coś tam], żeby sobie oszczędzić niepotrzebnych stresów. i tak na pewno będzie ich sporo, jeśli nie teraz, to w tym konkretnym momencie,
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 22 sie 2006, 15:31

Jest swiadoma i gotowa na wszystko. Ale to jest najzupelniej normalne, ze dziewczyna 17-letnie boi sie wpadki. Zadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewnosci nie zajscia w ciaze.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sie 2006, 17:37

Haro pisze:tylko obawy przed ciaza, ale to normalnie przy pierwszym razie chyba, prawda?
Jesli ktos nie jest gotowy to tak.
Jesli o mnei chodzi to piesek - tak do tematu.
Choc koljne razy tez byly dla mnie mocno bolesne - najlepszy wtedy okazał sue jeżdziec :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 23 sie 2006, 02:32

moon pisze:Jesli ktos nie jest gotowy to tak.

Przestancie mnie wku*wiac! Chcecie mi wmowic, ze Wy jestescie gotowe na to, zeby zajsc w ciaze? Ze bzykacie sie ze spokojem, ze jak wpadniecie to trudno, sie wychowa? Co to za brednie, Boze... Swiadomosc zajscia w ciaze i strach przed Nia to normalna sprawa. Mozna byc gotowym na pierwszy raz i obawiac sie, bo nikt nie chce sobie spieprzyc zycia przez jedna wpadke! Ku*wa, co za chore myslenie. Wku*wilyscie mnie dziewczyny <wsciekly>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2006, 07:39

Haro pisze:Swiadomosc zajscia w ciaze i strach przed Nia to normalna sprawa.
Nie Haro. Nie jest to normalna sprawa...
Haro pisze:Chcecie mi wmowic, ze Wy jestescie gotowe na to, zeby zajsc w ciaze?
Chcemy Ci powiedziec ze bierzemy to pod uwage ze wpasc mozemy i jestesmy tego swiadome. I tak nei boimy si etego ze mozemy wpasc.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sie 2006, 09:10

Ja tam sie boje wpaśc, ale nie jakos panicznie, nie mysle za kazdym razem o tym. Ale dziecko to u mnie rozwalenie dotychczasowego porzadku. Ale jestem swiadoma, że kiedys zabezpieczenia moga być zawodne i wiem co wtedy zrobie. W jakims stopniu jestem na to gotowa. Nie bedzie to sytuacja wymarzona, ale znam gorsze

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości