sparwa wieku i seksu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

rafamalk

Postautor: rafamalk » 23 maja 2005, 20:16

Jednak to nie zmienia faktu, że więkzość 15-nasto latków to gówniaże, bajkoopowiadacze itp.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 23 maja 2005, 21:16

17 latka z 14 latkiem ciekawe.Taki gówniarz a juz go tak ciągnie do sexu...zresztą nie jeden 14 latek w tym wieku uprawiał sex.Moze w ten sposób chce udowodnic ze jest dorosły(choc w tym wieku decyzja o współzyciu raczej nie jest objawem dorosłości,raczej jes checia spróbowania zakazanego owocu),może on chce sie tylko zabawic i tyle,zobaczyc jak to jest??
Dziecko niech idzie do książek a nie za sex się bierze.Pozniej to bedzie płakał że utracił swoją młodośc bo sexu mu się za wczesnie chciało, gdyby jego dziewczyna zaszła w ciąże i wtedy przechlapane :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 23 maja 2005, 21:32

Andrew pisze:...seks z woreczkien na fiucie po sniadaniu ??? Boje sie i Ty myslisz ze to sie da zrobić ?? no to wez i se spróbuj !

da sie ;) bez obrazy, ale moja kumplela robiła to przez reklamówke jednorazową <jol> raspect ajjj

a co do topiku to jej i tylko jej sprawa, to zależy też czy to jest jej "pierwszy raz"... bo to stawia trochę w innym świetle całą sytuację!
ogólnie rzecz ujmując z doświadczenia mogę powiedzieć czym 'pachnie' większość kolesi w tym wieku...NO KOMENT! są ofkurs wyjątki, ale jest ich zaledwie garstka really really!!
te gimnazja poprzewracało do góry nogami teraźniejszą młodzież! praktycznie zero nauki...ah i jak sobie przypomne te durne podteksty belfrów....bleh!!!
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 23 maja 2005, 21:52

zielona pisze:da sie bez obrazy, ale moja kumplela robiła to przez reklamówke jednorazową raspect ajjj

ciekawe co bedzie nastepne... guma balonowa czy kubek jednorazowy... <pijak>

14 latek moze tylko mysles ze jest rozwiniety i dorosly, moze stwazac takie pozory ale na pewno nie jest
(na dodatek "kochane" polskie prawo tego zabrania :P)
tak prawde mowiac to ja wieku 15 lat mialem w glowie co innego, a dokladniej:
Orbital pisze:ak miałem 15 lat to raczej nie myślałem o dziewczynach jako o partnerkach, raczej wolałem pograć sobie na amidze, czy pojeździć motorynką, ale to nie znaczy, że nie byłem niedojrzały emocjonalnie na "tej" płaszczyźnie.



a z tym ze dziewczyny wczesniej dojzewaja to sie nie zgodze :P
uwazam ze emocjonalnie jest 50/50 tyle ze starsi "chlopcy" wola mlodsze i "dziewczynki " wczesniej dojzewaja :P

na koniec chcialbym sie zgodzic z naszym kochanym ZTF (za wyjatkiem tego o wychowaniu seksualnym w szkolach...)
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 23 maja 2005, 22:06

Ja gdy chodziłam do szkoły podstawowej(będac własnie w wieku 14 lat) to zadko zdażały sie przypadki zeby 14 latka była w ciązy,albo 14 latek poszedł do łózka z dziewczyna.Ja tez w tym wieku nie myslałam o tym i myslałam i mysle podobnie jak Orbital.

zielona pisze:a co do topiku to jej i tylko jej sprawa, to zależy też czy to jest jej "pierwszy raz"... bo to stawia trochę w innym świetle całą sytuację!

Niech ta dziewczyna da sobie z takim dzieckiem spokój.Ja bym na jej miejscu powiedziała do niego:"za ksiązki się biesz a nie za sex ci w głowie w tym wieku"
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
rafamalk

Postautor: rafamalk » 23 maja 2005, 22:27

Niech ta dziewczyna da sobie z takim dzieckiem spokój.Ja bym na jej miejscu powiedziała do niego:"za ksiązki się biesz a nie za seks ci w głowie w tym wieku"

Po takich wypowiedziach widze od razu, że większośćz Was uważa, że w tym wieku to sie dzieci grzecznie bawiąna podwórku i grająna komputerze, ale tak nie jest i nie ma co zaprzeczać. Jeżeli chłopak ma 17-nasto letnią dziewczyne to świadczy to jakoś o jego dojrzałości.
Mówiłem już raz, że znam pare 15 (chłopak) i 18 (dziewczyna) i nie ma tu mowy o "niedojrzałosci" chłopaka. Naprawde młodzież teraz dojrzewa szybciej niż niektórzy z Was by chcili. Taka jest prawda.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 maja 2005, 22:31

Naprawde młodzież teraz dojrzewa szybciej niż niektórzy z Was by chcili. Taka jest prawda.

Niektorym ciezko to zrozumiec :)

Jak ja mialem 14 lat, to myslalem o zyciowej partnerce, i ktora ze znajomych dziewczyn najbardziej sie do tej roli nadaje :D Ale chyba od tamtego czasu zdziecinnialem bo teraz nie mysle :DD
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
sabinka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 136
Rejestracja: 25 sty 2005, 23:18
Skąd: gdynia
Płeć:

Postautor: sabinka » 23 maja 2005, 23:14

dopisze tylko ze 17latka z 14latkiem to wielki loooooooool...
no ale 14sto latkowie maja pomysly.... kiedys na wycieczce klasowej jak mialam wlasnie 14 lat to koledzy sie zalozyli ze jeden przeleci taka dziewczyne z naszej klasy..... w brudnym kiblu z pociagu :/ i zalozyli sie za 5 zl :/
ogolnie dziechucha miala fajny pierwszy raz.... hehe a w 3 klasie gimnazjum zaszla w ciaze :D:D:D
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 maja 2005, 23:16

lollirot pisze:zaraz mysiorek wyskoczy, ze moze nie chce faceta z doswiadczeniem i zoranego przez zycie

<aniolek2>
Kto wie, kto wie...
Ale w tym wypadku, ja bym raczej stawiał na dominantkę lub przyszłą pedofilkę.
A może to zabawa w doktora?
Nie bawiliście się kiedyś? ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 maja 2005, 23:20

Mysiorek pisze:A może to zabawa w doktora?
Nie bawiliście się kiedyś? ;P


<aniolek2> w przedszkolu <aniolek2>
Kubus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 00:53
Skąd: Półnoć
Płeć:

Postautor: Kubus » 24 maja 2005, 00:59

sytuacja bardzo dziwna ale nie nierealna. Ale seks odpada w takim zwiazku.

I nie mówcie o dojrzałosci 14 latków bo jesli wspominacie o "poukładaniu w głowie" to jest cos zupełnie innego. A to ze teraz dojrzewaja szybciej jest prawdą ale nie zmienia to tego ze pewnych spraw nie da sie przyspieszyc . poczytajcie troche ksiązek :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2005, 01:10

Oj to zalezy.
Pewnie, że dużo ludków jak ma 14 lat to myśli o pokopaniu piłki z kolegami. Ale zdarzają się i tacy co mysla i robią co innego.
Mój znajomy np ( w tej chwili lat 22) przezył swój pierwszy raz w wieku 15 lat bo jak sam twierdzi zostal zaciągnety do lozka przez 19latke.

Ja tez mialam pierwszy raz wczesnie. I czułam się emocjonalnie na niego gotowa.

Faktem jednak jest, że taki 14 latek nie powininien byctata badz mama. Na to gotowy nie jest.
Kubus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 00:53
Skąd: Półnoć
Płeć:

Postautor: Kubus » 24 maja 2005, 01:14

ja przy 20 nie czuje sie do konca gotowy na byce tata i narazie nie jestem. a o to po krótce własnie chodzi w rozwoju emocjonalnym.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 maja 2005, 09:09

moon, to ze chlopczyk nie mysli o kopaniu pilki nie swiadczy w zaden sposob o dojrzalosci!
biologia warunkuje pewne rzeczy i, sorry gregory, ale nikt mi nie wmowi, ze taki gowniaz moze byc w zwiazku partnerskim takim, na ile potrzebuje go 17stka. nooo chyba, ze to ona jest jeszcze dziecinna.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 24 maja 2005, 09:14

moon pisze: I czułam się emocjonalnie na niego gotowa.
to ze czulas to nie znaczy ze tak bylo...
ja np uwazam ze nie bylas
Kubus pisze: A to ze teraz dojrzewaja szybciej jest prawdą ale nie zmienia to tego ze pewnych spraw nie da sie przyspieszyc

dokladnie
a poza tym uwazam ze teraz ci gowniarze sa coraz glupsi...
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 09:34

kurek pisze:a poza tym uwazam ze teraz ci gowniarze sa coraz glupsi...

Coraz głupsi pod jakim względem??ogólnym czy na tle seksualnym??(tzn.że wczesniej zaczynaja życie seksualne)

[ Dodano: 2005-05-24, 09:46 ]
Obserwując tak 14 latków to zauważyłam że większośc z nich robi to z byle kim(byle jaka panienką,byle gdzie).Może to robią żeby nie byc gorszym od kolegów,albo chcą się pochwalic swoimi podbojami.NIE wieże że 14 latkowie idą do łózka w tym wieku z wielkiej miłości.Jeszcze bardziej rozsmieszaja mnie texty 14 latek które mówią ze w tym wieku pragneły mieć dziecko :| bez komentarza!
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 24 maja 2005, 10:14

Justa pisze:Jeszcze bardziej rozsmieszaja mnie texty 14 latek które mówią ze w tym wieku pragneli mieć dziecko

kyrk istny kyrk! jakbym taki tekst usłyszała od takiej typy to bym chyba padła Obrazek
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"

[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 24 maja 2005, 10:27

Rok temu bylismy z kumplem ja mialem 18 lat on 20 jako opiekunowie na koloniach zeby zarobic pare groszy :D jak bysmy w pore nie zareagowali to by sie to zle dla nas skonczylo
dziecko powtazam dziecko 13 letnie siedzialo w pokoju dziewczyn wszyscy byli kompletnie nadzy oczywiscie dziewczyny po 17 - 18 lat wszycy wylecieli z obozu :D<cisza> jak sie pozniej okazalo to one go na to namowily dajac mu 50 złotych <boje_sie><boje_sie><boje_sie> jedno co zrozumialem to zeby juz niegdy nie brac zadnych bachorow pod wlasna opieke bo nigdy nie wiadomo co im strzeli do tego glupiego łba <bije>

odnosnie tematu

wczoraj wieczorem powiedzialem im zeby se dali spokoj jezeli naprawde cos jest miedzy nimi to wroca do siebie ale narazie jest na to za wczesnie ciekawe co z tego wyjdzie watpie zeby z tego zrezygnowali :/ a pana ztf czy jakos tak prosze o nie udzielanie sie w tym temacie i no comments odnosnie tego pana <lol> postu
szkola jest po to zeby uczyc zycia czasem sie zastanawiam po co oni ty bzdur ucza powinni wlasnie takim bachorom uswiadomic co wolno a czego nie wolno
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 10:34

Zuber pisze:Rok temu bylismy z kumplem ja mialem 18 lat on 20 jako opiekunowie na koloniach zeby zarobic pare groszy jak bysmy w pore nie zareagowali to by sie to zle dla nas skonczylo
dziecko powtazam dziecko 13 letnie siedzialo w pokoju dziewczyn wszyscy byli kompletnie nadzy oczywiscie dziewczyny po 17 - 18 lat wszycy wylecieli z obozu jak sie pozniej okazalo to one go na to namowily dajac mu 50 złotych jedno co zrozumialem to zeby juz niegdy nie brac zadnych bachorow pod wlasna opieke bo nigdy nie wiadomo co im strzeli do tego glupiego łba

Bosh! Dziewczyny chciały mieć polewe z takiego dzieciaka.Ja bym takich bachorw wytargała za uszy
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 24 maja 2005, 10:50

pomysl co by sie stalo jak by doszlo do inicjacji seksualnej ? zgadnij na kogo by bylo kto byl opiekunem ????<cisza>
"Such a lonely day

And it’s my

The most loneliest day of my life..."

SOAD - Lonely Day
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 10:57

Zuber pisze:pomysl co by sie stalo jak by doszlo do inicjacji seksualnej ? zgadnij na kogo by bylo kto byl opiekunem ????

yyy :| wolę nie myslec co by się działo :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 maja 2005, 11:02

sophie pisze:w przedszkolu

Niektórzy z tego nie wyrastają ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2005, 14:59

biologia warunkuje pewne rzeczy i, sorry gregory, ale nikt mi nie wmowi, ze taki gowniaz moze byc w zwiazku partnerskim takim, na ile potrzebuje go 17stka. nooo chyba, ze to ona jest jeszcze dziecinna.

Sorry musi być dziecinna jeśli się wiąże z 14
kurek pisze:ja np uwazam ze nie bylas

latkiem.A Twoje zdanie w tej kwestii mnie nie obchodzi. Nie Tobie to oceniać.
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 24 maja 2005, 19:04

na poczatku chcialam powiedziec ze czytajac wypowiedz ZTF'a normalnie myslalam ze mnie szlag trafi:

ZTF pisze:Powtarzam poraz setny to efekt .... wprowadzenie w szkołach lekcji o wychowaniu seksualnym.

hymm wychowanie sexsualne w szkolach to nie jak sie nazywa ze to jest nauka o sexsie ale nauka o dojrzewaniu, o tym jakie procesy zachodza w organizmie, jak sie do nich przyzwyczaic, o problemach dojrzewania, dopiero pozniej jet nauka " wychowanie do zycia w rodzinie" gdzie juz sie mowi o tym jak sie zabespieczyc przed ciaza, jakie sa chorby i ryzyka. i to ma niby sprawiac ze mlodziesz w mlodym wieku zaczyna seksualne zycie??raczej niesadze...( no chyba ze ty miales jakies inne wychowanie sexsualne gdzie ci gadali jaki sexs jest super, uczyli pozycji i zachecali do sexu ;p <browar> >
co do mediow to sie zgodze... popatrzcie na same chociaz reklamy...

a jeszcze chcialam powiedziec ze to ze dziewczyny szybciej dojrzewaja to nie chodzi o tyle ze fizycznie i ze sa gotowe na sexs ale ze sa bardziej rozwiniete emocjonalnie i bardziej odpowiedzialne. jeszcze zanim zaczniecie na mniekrzyczec chcialam powiedziec ze w tym pokoleniu co teraz idzie 10-17 lat to sie nie sprawdza bo te pokolenie w wiekszosci to pochodza z tak zwanego bestresowego wycowywania i tam wszystko co dotychczas stwierdzone sie nie sprawdza w wiekszosci ;p ale jak zawsz e we wszystkim sa wyjatki <browar>
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 19:17

Ja na przykład miałam taki przedmiot jak wychowanie seksualne :P i baaaardzo się wyedukowałam :P Co z tego jak taki przedmiot wpowadza??? każdy ma swój rozum,gdyby wszyscy braliby sobie do serca co gadaja pedagodzy to Polska byłaby krajem dziewic i prawiczków(mówie tu o sexie i jego konsekwencjach).A tak że dzisiejsza młodziez wczesnie zaczyna swoja "edukacje" seksualną na to nie masz wpływu...
Oglądałam rozmowy w toku na teamt:"14 letnie matki" ktos z widoni zaproponował zeby w szkole czy na imprezach postawic taką budke z kondonami... :|


[ Dodano: 2005-05-24, 19:54 ]
A co do dojrzałosci dziewczyn i chłopaków to trudno to okreslic czy szybciej dojrzewaja dziewczyny czy chłopcy,bo kazdy rozwija się w innym tępie....
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Agusia

Postautor: Agusia » 24 maja 2005, 20:30

Zuber pisze:pomysl co by sie stalo jak by doszlo do inicjacji seksualnej ? zgadnij na kogo by bylo kto byl opiekunem ????


Powiem wiecej, gdyby malolata zaszla w ciaze placil bys alimenty.Takie jest prawo, bo dziecko(maloletnia) bylo pod Twoja opieka.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 24 maja 2005, 20:39

Agusia pisze:Powiem wiecej, gdyby malolata zaszla w ciaze placil bys alimenty.Takie jest prawo, bo dziecko(maloletnia) bylo pod Twoja opieka.

a wtedy przechlapane :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Czekyt
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 04 maja 2005, 13:17
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Czekyt » 24 maja 2005, 22:46

ZTF idz sobie do Giertycha będziecie miei wspólne tematy. Mój kumpel miał13 lat jak zaczął współżyć ze swoją dziewczyną, a chodzieli ze soba juz rok. Teraz są razem juz 4 lata. I co w tym złego. Zaczęli świadomie, przemyśleli to. Nie widze w tym nic złego. Poza tym ona wygląda na 15 on na 17. :)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 24 maja 2005, 23:07

Justa pisze: 13 letnie siedzialo w pokoju dziewczyn wszyscy byli kompletnie nadzy
a czy to pod molestowanie nie podchodzi?
mika pisze:rozwiniete emocjonalnie i bardziej odpowiedzialne.
sa "odpowiedzialne" wiec robia dzidziusia w wieku 14 lat?
Mój kumpel miał13 lat jak zaczął współżyć ze swoją dziewczyną, a chodzieli ze soba juz rok
12 lat i zwiazek...
Czekyt pisze:Zaczęli świadomie, przemyśleli to.
nooo... bo majac 12 lat jestes swiadomy wszystkiego :571:
Czekyt pisze:Poza tym ona wygląda na 15 on na 17.
ciekawe czy taki argument bylby dobry w sadzie :D
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 09:40

kurek pisze:Justa napisał/a:
13 letnie siedzialo w pokoju dziewczyn wszyscy byli kompletnie nadzy
a czy to pod molestowanie nie podchodzi?

Kurek to nie ja to napisałam tylko Zuber

kurek pisze:rozwiniete emocjonalnie i bardziej odpowiedzialne.

Hahaha no nie moge nie mówcie mi ze 14 letnie dzieci są odpowiedzialne idąc do łóżka i robiąc dziecko...

kurek pisze:Mój kumpel miał13 lat jak zaczął współżyć ze swoją dziewczyną, a chodzieli ze soba juz rok

To musieli lepić juz babki w piasku :P <lol>
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości