za szybko ;/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

za szybko ;/

Postautor: John Rico » 02 maja 2005, 22:56

Hay ho ! Nie chce zeby ktos mnie bluzgał , ze znowu ten sam temat albo cos , ale starałem sie znaleśc ten problem ale bez powodzenia :(

Chodzi o to, że za szybko dochodze, mam 19 lat, kochamy sie od 3 miechow ... a ja mam z tym ciągle problemy ;/ Uzywam prezerwatyw, ale jeszcze nie probowałem "durex:performa" , podobno opozniaja wytrysk ... czy dobre?w jakim stopniu? Poza tym nie chciałbym zeby to jaki jestem w lozku zalezalo od prezerwatywy ;/ Są jakies tabletki ? ktore naprawde pomagaja...ale sprawdzone metody do konca, nie na tydzien albo dwa!

p.s malo mnie interesuje ten dziwny miesien...chyba ze naprawde bardzo pomaga!
thx :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 maja 2005, 23:26

1: Co naczy ze szybko dochodzisz.. Moze potrzebujesz wiecej czasu i praktyki.
2: To uzyj tych durexow a nie pytaj sie czy dobre. Kazdemu pasuje co innego.
3: Mięsień... Penis to ciało gąbczaste ktore napełnia sie krwią w czasie wzwodu zbudowane z tkanki łącznej a nie mięsień!!
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 00:04

1. "pare ruchow" i juz po mnie ;/ moze wprawa...moze nie?! moim zdaniem nie...bo naprawde staram sie nie dochodzic, mysle o czyms innym, spowalniam, czasem "wychodze" i ponowanie zaczynam ... próbuje i skupiam sie gównie na niej a nie na mnie ale to nic nie daje ! wiec?
2. sprobuje, ale jak juz wspomniałem nie chce zeby prezerwatywa czyniła mnie lepszym kochankiem
3. jeden pies :P
Awatar użytkownika
morte
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 21 sty 2005, 22:16
Płeć:

Postautor: morte » 03 maja 2005, 00:25

no stary no to masz problema
moge cie pocieszyc ze latwiej zostac ze sprintera dlugodystansowcem
bo w druga strona jest bardzo ciezko..
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 00:28

to mi nie pomogłes ;]
słyszałem, że są dostępne jakies tabletki "wspomagajace" ... true?
pls hlp ^^
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 maja 2005, 00:28

mariusz pisze:Mięsień... Penis to ciało gąbczaste

Chyba chodziło o Kegla.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 08:43

mariusz pisze:Penis to ciało gąbczaste ktore napełnia sie krwią w czasie wzwodu zbudowane z tkanki łącznej a nie mięsień!!

No jakby byl miesien to by mozna bylo go cwiczyc i by byl wiekszy i wiekszy :P
Co do autora tematu to sproboj tych prezerwatyw. Co Ci szkodzi ?? Moze pomoga. I nie mow

John Rico pisze:sprobuje, ale jak juz wspomniałem nie chce zeby prezerwatywa czyniła mnie lepszym kochankiem

Nie jednego faceta wlasnie prezerwatywa czyni lepszym kochankiem :).
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 09:16

moze i tak ...
ale to mi nie bedzie dawac spokoju dlatego szukam czegos innego , prezerwatywy i tak sprobuje :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 09:20

No to sprobuj jakis tantrycznych form :D
Wypozycz ksiazki o wschodnich sztukach kochania, tam jest duzo o tym ze mozna sie nauczyc dluzej bez orgazmu wytrzymac :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 09:25

Rany !! znowu ze tak powiem to samo , odpowiedz jest znowu prosta , skoro dochodzisz szybko za pierwszym razem , to co stoi na przeszkodzie by sie kochać razy 5, czy dziesiec , jak byłem młody to tak rozwiazywalem swój taki wlasnie problem ! a juz dwa razy to mialem w wieku lat 16 bez wyciagania !! wiec... za 5 tym razem bedziesz juz miał kłopoty by dojsć !! bynajmniej u mnie tak było , a jak nie u Ciebie po 5-tym to po 7 dym , a wtedy Twa Pani bedzie zadowolona ! i po co Ci jakies tabletki ??? masz gotowe rozwiazanie problemu !!
Odnosze wrazenie ze Was sex sie konczy po spuszczeniu sie , podczas gdy powinien sie dopiero zaczynać ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 09:29

czytałem duzo na tym forum i ty zawsze tak brutalnie ;]
Masz racje, zgadzam sie z Toba ... mozna po set razy i w koncu wyjdzie dobrze ...
ale kijowy ten sposob ! o !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 09:32

Kijowy ??? a to dlaczego ?? brutalnie ?? a co chcesz słuchać czy czytać wazeliniarstwa i pocieszania Cie ! kazdy facet tak ma jak młody (sa wyjątki ) ale też kazdy moze sie kochać po iles razy i problem masz załatwiony , a kobieta zadowolona !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 09:33

No bo Andrew taki brutal <aniolek2>
Ale ja mysle ze jak za kazdym razem ma byc po 5 czy 7 razy to to jest strasznie meczace pozniej i dla niego i dla niej.
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 09:35

zgadzam sie z Yasmine :P bardzo meczace ... i nie zawsze wychodzi
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 09:38

Yasmine pisze:No bo Andrew taki brutal <aniolek2>
Ale ja mysle ze jak za kazdym razem ma byc po 5 czy 7 razy to to jest strasznie meczace pozniej i dla niego i dla niej.


Męczące ??? a dlaczego ? to tylko taki przykład 5-7 razy , mysle ze juz za trzecim bedzie mógł dłuzej !! a dwa pierwsze osiągnie w 10 minut ! wiec gdzie tu meczenie , a juz kobiece to w ogóle nie kumam !! <aniolek2>i jak bedzie uprawiał sex co dziennie !! to po półroku juz pierwszy raz bedzie trwał długo ! albo bedzie to umiał regulować ! wiec ?

[ Dodano: 2005-05-03, 09:39 ]
John Rico pisze:zgadzam sie z Yasmine :P bardzo meczace ... i nie zawsze wychodzi

wiec wyjasnij mi co Cie meczy skoro spusczasz sie po paru minutach ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 09:43

Hmmm my jak juz 4 raz pod rzad sie kochamy z moim to ledwo co lapiemy dech :). Pozniej do konca dnia sie czuje taka zmachana i ledwo na nogach chodze tak mnie bola :P.
A chodzilo mi tez o to ze.... Kochac sie sie np 5 razy to miedzy tym facet zeby mogl znow byc gotowy to tez trzeba troche czasu z 15- 20 minut(to tez zalezy od faceta). I czasami nie ma tez na to czasu, okolicznosci nie pozwalaja itp.
John Rico a ile Ci zajmuje dojscie pierwszy raz bo mi sie wydaje ze mniej niz 10 minut jak to przykladowo napisal Andrew.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 09:50

WSZYSTKO SIE ZGADZA , WIEC NIE BRAC SIE ZA SEX , JAK NIE MA CZASU 10 minut to tylko przykła , zapewne dochodzi w do ...1 minuta !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 03 maja 2005, 10:47

To normalne,ze w wieku 19lat masz problemy z przedwczesnym wytryskiem...to naprawde zadna anomalia!!!po prostu po tym jak juz skonczyles, odczejkajcie chwile i przystapcie do pieszczot 2gi raz, tym razem niepowinienes tak szybko finiszowac....mowie bo wiem z doswiadczenia, tez kiedys mialam taki problem z facetem.tak jak pisali poprzednicy jak nie za 2gim to za n-tym razem. jesli chcesz to zaloz te durexy performa-ale mi sie wydaje ze to sciema, co najwyzej wywolaja efekt placebo:P
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 10:57

tzn powiem tak ... nie zawsze tak mam! Pare razy sie zdazylo ze to ja nie moglem dosc a ona dawno miala ... albo idealnie sie zgralismy ... ale pol/pol zdaza mi sie za szybko ... i to czasem , gdy mam "dobry" dzien to naprawde to jest blyskawica :D
a meczace to jest andrew bo probowalismy 3-4 razy pod rzad ...i co prawda nie dochodze juz tak szybko jak mowisz ale ona czerpie z tego mniej korzysci ( bo mi mowila) i ja tez ...

Misia ... nawet jesli normalne to ja tak nie chce ;/ sprobuje te prezerwatywy. A co wy zrobiliscie? tzn twój chłopak ?!
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 03 maja 2005, 10:59

John Rico pisze:zgadzam sie z Yasmine :P bardzo meczace ... i nie zawsze wychodzi

może i męczące ale naucz się sprawiać przyjemność też partnerce
bo ja myśle że dla niej te nawet 7 razy byłoby duuużo fajniejsze niż ten krótki 1 raz
proponuje posłuchać Andrew <cisza>

JR - to szybką masz partnerkę (szybko dochodzi)
tylko pozazdrościć, że dziewczyna woli kochać się krócej niż kilka razy pod rząd
rzadko spotykane
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 11:17

kurde to nie tak ! ja tak nie zrozumiale pisze?
Zrozumcie ze ja chce JEJ sprawic przyjemnosc ! w dupie mam czy ja dojde, chce zeby ona miala super doznania! dlatego chce cos z tym zaradzic!! Zawsze ją jakas rozgrzewam : paluskzi,minetka ect. I wcale tak szybko nie dochodzi! gdzie ja niby to napisalem?
Tak jak Yasmine pisze, trzeba odczekac te 15-20 minut, albo tylko ja jakis trzepniety jestem, ale jak juz wspomnialem ONA czerpie z tego mniej korzysci ...

:(
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 maja 2005, 13:42

John Rico pisze:1. "pare ruchow" i juz po mnie ;/ moze wprawa...moze nie?! moim zdaniem nie...bo naprawde staram sie nie dochodzic, mysle o czyms innym, spowalniam, czasem "wychodze" i ponowanie zaczynam ... próbuje i skupiam sie gównie na niej a nie na mnie ale to nic nie daje ! wiec?

Chyba najleprzy trening :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 14:27

John Rico pisze:tzn powiem tak ... nie zawsze tak mam! Pare razy sie zdazylo ze to ja nie moglem dosc a ona dawno miala ... albo idealnie sie zgralismy ... ale pol/pol zdaza mi sie za szybko ... i to czasem , gdy mam "dobry" dzien to naprawde to jest blyskawica :D
a meczace to jest andrew bo probowalismy 3-4 razy pod rzad ...i co prawda nie dochodze juz tak szybko jak mowisz ale ona czerpie z tego mniej korzysci ( bo mi mowila) i ja tez ...

Misia ... nawet jesli normalne to ja tak nie chce ;/ sprobuje te prezerwatywy. A co wy zrobiliscie? tzn twój chłopak ?!


RANY cos krecisz ,, albo faktycznie ja mam problemy z pojmowaniem Ciebie <aniolek2> szczegulnie po przeczytaniu wczesniejszych postów !
Co ty myslisz ze zawsze bedzie idealnie ??? zapomnij ! bedzie lepiej ! ale zeby idealnie ?? :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 14:32

John Rico pisze:Pare razy sie zdazylo ze to ja nie moglem dosc a ona dawno miala ... albo idealnie sie zgralismy ... ale pol/pol zdaza mi sie za szybko

TO Ty nie masz problemow z za szybkim konczeniem. Raz mozesz dlugo a raz krocej. To normalne. Zalezy od wielu czynnikow miedzy innymi od dlugosc abstynencji. Wiec..
Andrew pisze:Co ty myslisz ze zawsze bedzie idealnie ??? zapomnij !
!!
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 14:46

ja nie oczekuje tutaj txt typu : bedzie dobrze, nigdy nie jest idealnie, takie zycie !
chce to chociaz w pewnym stopniu naprawic ! i to od zaraz a nie (TYLKO) czekac pol roku i "moze bedzie lepiej a jak nie to masz głupio" , chciałbym konkrety ... chodzi mi w szczegolnosci o te tabletki albo coś ! Wiem, że trzeba wprawy, trening czyni mistrza i trzeba Z JEDEN strony czasu, ale z drugiej są na pewno jakies metody, które mógłbym (ze tak sie wyraze) od zaraz stosowac !
Tak bede cierpliwy i bede starał sie byc lepszy, najlepszy <silacz> ;D i wiem, że to pomoze ! Ale nie chce tylko na to czekac, chce probowac rozne metody !

Dla Andrew!
Czasem mi idzie dobrze i sie normalnie kochamy ... a czasem jest za szybko!(pół na pół) I nie chce praktycznie w ogole tak szybko dochodzic!
Czy teraz wszytko jasne ?!
pozdro!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 14:51

Wszystko , tak jak i u mnie tak i u ciebie ! wiec gdzie Ty masz problema ....wiem chcesz byc idealny !! zapomnij !! ale z wiekiem bedzie coraz lepiej i zapomnij tez o jakichkolwiek lekach ,,bo za pare lat , bedziesz potrzebował innych !! wszystkmo z Tobą jest oki z tego co czytam !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 15:10

Yasmine wspomnialas o dlugosci abstynencji ... czyli im dluzej nie bede sie kochał tym szybciej dojde, prawda?! Az mi sie nasówa pomysł, by w razie zbyt duzej przerwy zrobic sobie dobrze, ale z drugiej strony raz tak próbowalem to nie mialem potem ochoty ;/

Moze i macie racje ze jest wszytko ok ... ale nie moge dac temu spokoj, zbyt mnie to gnebi ;]

Nie chce zakladac nowego topicu wiec jak juz dojdziecie (faceci) jak sobie dalej radzicie?!
Chodzi mi tu o to , ze dziewczyny potem moga sobie lezec a facet musi zdjac kondona, wypada sie umyc/wytrzec , zakladacie potem bielizne?! jak to u was wyglada?!
pozdro!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2005, 15:13

Nie uzywam kondomów , wiec ten problem odpada , co robie potem jak juz dojde ??? zajmuje sie dalej kobietą , az mój ptak znowu zaspiewa , jest tyle miejsc na niej by je piescić , choć po orgazmiej jej !! nie sposób ją tam dotykac przez jakaś chwile , ale sa inne miejsca !
co innego gdy to jest szybki numerek , wtedy wiadomo jak sie zachować no bo co pozostaje ??? <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2005, 15:32

John Rico pisze:Yasmine wspomnialas o dlugosci abstynencji ... czyli im dluzej nie bede sie kochał tym szybciej dojde, prawda?! Az mi sie nasówa pomysł, by w razie zbyt duzej przerwy zrobic sobie dobrze, ale z drugiej strony raz tak próbowalem to nie mialem potem ochoty ;/

Tak czym dluzej sie nie kochasz tym szybciej dojdziesz. Nie masz ochoty jak sie masturbujesz pozniej sie kochac ? To wychodzi na to ze w ogole sobie nie robisz dobrze bo nie mialbys ochoty kochac sie z kobieta.... ??
U nas wyglada to tak ze tez nie uzywamy gumek,jak moj dojdzie to przytulamy sie i calujemy jeszcze chwile, pozniej on mnie jeszcze piesci az znow bedzie gotowy do pracy i znow sie kochamy. Zazwyczaj 2,3 razy (chociaz bywa ze 1 szybki numerek, lub nawet 4 :). Pozniej i tak lezymy sobie dlugo w lozeczku. Szczesliwi, zmeczeni, zasapani, i sie przytulamy do siebie :). Ubieramy sie zazwyczaj jak juz on musi isc do domu, albo na odwrot :).
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 03 maja 2005, 15:42

no u mnie jest troche glupia syt. bo zawsze praktycznie jest ktos w domu ;/ i takie dlugie lezeznie nago(badz pod kocykiem or sth) czasem jest niebezpieczne ;/
chciałbym jednak zeby wypowiedział sie tu ktos kto uzywa gumek ... ;] chce zobaczyc jak tu wyglada u innych.

wiecie moze jaka pozycja jest najprzyjemniejsza dla dziewczy/chlopaka?! Z "badan" + wasze doswiadczenie ! Ja wielu coprawda nie stosowałem ale chyba najlepiej mi i mojej kobiecie w klasycznej! jak u was?

pozdro!! ^^

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości