Temat Zakazanego Owoca Który Kusi Czyli Taboo Kaziridztwo Sex Syna Z SWOJĄ Mamą

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
HotMegaMen94
Początkujący
Początkujący
Temat Zakazanego Owoca Który Kusi Czyli Taboo Kaziridztwo Sex Syna Z SWOJĄ Mamą

Postautor: HotMegaMen94 » 02 maja 2020, 03:54

Witam mam 25 lat od 15 lat intensywnie bardzo mocno jestem uzależniony do popędu seksualnego na swoją dojrzałą mamę ktora ma lat 47 ciało bardzo kształtne z mega seksapilem dojrzałej kobiety która bardzo mocno kocham a także bardzo chciał bym uprawiać z nią ostry podczas seksu stosunek namietnego lecz bardzo ostrego dzikiego seksu w którym chcę się kochać w mamie całkiem stykając się nagrzanymi gorącymi ciałami im bardziej to jest porządnie seksualnie bardzo już poterznie mocne mam na nią chcę tak mocnego popędu do seksu siłą jest to Tanaka sytuacja w której muszę z mamą ten porzadany upragniony sex z nią pierwszy raz mój w niej uprawiać intensywny stosunku sex w ktorej dzień jak na codzień tlumacze piszę opisuje jej to mówię jak bardzo pragnę i muszę nie ma pojęcia takiego na to by sie leczyć to już jest intensywnie podjęta decyzja w którym mama musi zrozumieć co to jest poped seksualny porzadania seksu z nią proszę o jakies porady jak wytłumaczyć tłumacząc jej to co chwilę mamie A on tego nie chce zrozumieć po rozmawiać gdzie proszę o taką rozmowę z mamą piszę jej to jak to u mnie wygląda że mam bardzo mocny popęd na stosunek z nią proszę o wyrozumiałość i pomoc jak najlepsza w tej zakazanej seksualnie mojej wypowiedzi
HotNapalonyZboczeniec94

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”